Opinie o Niania Pl (Burda Media Home Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Burda Media Home Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Burda Media Home Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Media Home Sp. z o.o. w Warszawa

Rozczarowana

Nianie nie są wystarczająco weryfikowane. Nie przychodzą na spotkania, wycofują się ze współpracy. Kiedy chciałam wystawić negatywne referencje jednej z takich niań dowiedziałam się z serwisu, że "referencje zamieszczone w serwisie dotyczą tyko i wyłącznie zrealizowanej współpracy. Wówczas niania występuje do rodzica z prośbą o wystawienie referencji. Sytuacja, którą Pani zgłosiła potraktowaliśmy jako nadużycie ze strony niani. Konto niani zostało zablokowane do wyjaśnienia z nami zgłoszonej sytuacji. Po otrzymanych wyjaśnieniach, przekazaliśmy niani naszą opinię, rekomendacje na przyszłość i postanowiliśmy warunkowo odblokować konto. Bardzo nam przykro, że doszło do takiej sytuacji". Czyli nie ma wiarygodnej oceny niań, bo jeśli nie jesteś zadowolony z zachowania niani, to nie masz narzędzia, żeby umieścić taką informację w jej profilu. Dlatego widać same pozytywne opinie. Rodzice uważajcie, bo ja dałam się zwieść pierwszemu wrażeniu i potem miałam na głowie osobę niezrównoważoną psychicznie. Teraz nawet nie mogę ostrzec kolejnych rodziców przed tą nianią.

Szymon
@Rozczarowana

Kurczę, współczuję że tak było. A co takiego się działo że tak ją określasz?

Nika
@Rozczarowana

Z tego co napisałaś serwis zareagował na twoje zgłoszenie. Zablokował konto niani na czas wyjaśniania sytuacji. Nie rozumiem po czym wnosisz, że dana osoba jest niezrównoważona. Twoja opinia jest bardzo krzywdząca. Każdy ma prawo do zakończenia współpracy tylko zawsze chodzi o formę i styl. Z odp serwisu wynika, że niania została pouczona i dano jej szansę. Myślę, że takie rozwiązanie może wiele nauczyć obydwie strony.

Justyna N.
@Rozczarowana

A ja zastanawiam się jakiej weryfikacji oczekujesz od serwisu internetowego? jako rodzic swojego dziecka to chyba Ty powinnaś podjąć się weryfikacji osoby, którą wpuszczasz do domu.

Renata
@Rozczarowana

A twoim zdaniem pod jakim kątem takie nianie powinny być weryfikowane? Może przedstawisz jakieś sugestie?

Niania Agnieszka

Jestem nianią i korzystam z serwisu od kilku lat. Tylko tutaj szukam pracy i widzę jak serwis się zmienia na korzyść. Na początku nie byłam zadowolona z tego że szukam pracy i musze opłacać konto w serwisie. ale płatność jest symboliczna ok 20 zł za miesiąc. Wprowadzenie opłat po stronie niań odsiało przypadkowe osoby, które robiły nianiom z powołania czarny PR. Teraz w serwisie są osoby zaangażowane, dla których ta praca nie jest przypadkowa i na chwilę.

Małgorzata

Wiele lat temu występowałam w roli osoby szukającej pracy, a ostatnio szukałam niani dla swojej córki. Z powodzeniem znalazłam. Wygląd strony zmienił się na plus od kiedy szukałam na nim pracy. Fajna strona, polecam :)

Elżbieta
@Małgorzata

a pracę Ci się udało szybko tu znaleźć ?

Wiola S.
@Małgorzata

Mam podobne doświadczenie. Przed laty szukałam w serwisie pracy, jako niania a teraz sama szukam opiekunki. Skoro poznałam serwis najpierw z jednej strony tym bardziej przekonało mnie do skorzystania z niego w nowej roli, bo miałam zaufanie.

Małgosia

Niestety potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie. Wykupiłam opcję na miesiąc za 19.90 - a było kilka opcji do wyboru - na 3 miesiące, 6 m-cy - więc nawet do głowy mi nie przyszło, że będą pobierać samowolnie pieniądze z mojego konta!!! To jest (usunięte przez administratora) i naciąganie...

Aleksandra
@Małgosia

Witam, u mnie jest to samo, dopiero zorientowałam się że co miesiąc pobierali mi 20 zł, pomimo iż wykupiłam tylko na miesiąc. Do tego nie mogę usunąć konta. Proszę o wiadomość na adres somersby261@wp.pl. Będę wdzięczna.

Małgorzata
@Aleksandra

Trzeba się kontaktować z obsługą serwisu, a nie szukać pomocy na całkiem innej domenie. Nie możesz usunąć konta, bo pewnie masz jeszcze uruchomioną płatną usługę w serwisie. Skontaktuj się z nimi pod pomoc@pomocni.pl

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Burda Media Home Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik Budowy - Kierownik montażu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
peey

(usunięte przez administratora)konto premium to ukryta samoodnawiająca się subskrypcja - w dodatku rezygnacja z niej jest utrudniona. Trzymajcie się z dala od niania.pl . (usunięte przez administratora)

Naciągnięta
@peey

Niestety również dałam się naciągnąć. nianie nie odpisują, nie odbierają telefonów, subskrypcja pobiera 79 zł miesięcznie za konto premium i dopiero po trzecim pobraniu się zorientowałam że trzeba to wyłączyć! niani brak, kasa stracona, nie polecam!

Marzena
@peey

a to tam nie ma regulaminu? na pewno coś przegapiliście :)

@peey

Co za bzdura. Nie rozumiem twojego komentarza. Przecież podczas wykonywania płatności wszystkie informacje są na stronie. Ja też płaciłam kartą i było tam jasno napisane, że płatność jest odnawialna i w każdej chwili mogę z tego zrezygnować. Nic samo się nie dzieje. Netflix też pobiera Ci bez twojej wiedzy??...

@peey

Dla mnie wszystko było jasne i czytelne. Wybrałem subskrypcję na miesiąc. Udało mi się znaleźć opiekunkę w tym czasie, więc anulowałem przedłużanie na swoim koncie. Subskrypcja to teraz norma w internecie.

Dorota
@Andrzej

No niestety czasem się pamięta o tym anulowaniu, a czasem nie. Karty się podpina teraz dosłownie wszędzie. Ja polecam ustawić limity na płatności internetowe, wtedy transakcje się blokują i ma się wgląd na to, za co się chce dalej płacić, a za co nie. Próbowaliście tak robić? :)

Kamila N.

Jestem nianią i mam swoje konto w serwisie Niania.pl od ponad 2 lat. Za pomocą serwisu znalazłam dwie rodziny. W pierwszej pracował 1,5 roku. Z kolejną rodziną nadal współpracuję. Stawiam tylko na ten serwis, bo jest w nim najwięcej ogłoszeń i łatwo skontaktować się z rodzicami. Mam zweryfikowane referencje przez serwis, co znacznie ułatwia poszukiwania. Dla mie serwis jest bardzo pomocny i łatwy w obsłudze.

@Kamila N.

Ja też polecam serwis :)

Bożena
@Kamila N.

Podzielam opinię. Też sobie chwalę serwis. Mam tam konto od kilku lat i znalazłam fajną rodzinkę :)

Magda

@Rozczarowana w jaki sposób wyłudzają pieniądze?

Opiekunka56
@Magda

Od 2020 każą płacić abonament inaczej wygaszają/blokują konto. Dawniej tylko rodzice mogli opcjonalnie wykupić premium a teraz zmuszają wszystkich nawet opiekunki.

@Opiekunka56

Serio?? Zmuszają Cię siłą? Przecież decyzja należy do Ciebie, czy chcesz korzystać z serwisu czy nie.

Hanna
@Marta K.

Ale ta opłata i tak jest symboliczna jak policzysz to ile dziennie kosztuje. Zresztą nie musisz korzystać jak nie chcesz?

@Opiekunka56

A ja sobie chwalę. W końcu w serwisie widoczne są wyłącznie te nianie, które faktycznie szukają pracy. Wcześniej było dużo nieaktualnych kont niań, które zapominały o swoich kontach. Teraz niania, która płaci jest widoczna w serwisie i tak powinno być zawsze. Niania też powinna mieć swój wkład w poszukiwanie pracy.

Jolanta
@Monika

No pewnie dlatego to wprowadzili, żeby wyczyścić serwis, ale też im przecież jakiś symboliczny zarobek się należy. Myślicie, że dużo dziewczyn zrezygnowało przez to z serwisu?

Nika
@Hanna

Zgadzam się :)

Asia Z.

Polecam serwis! Szukałam opiekunki wyłącznie na 2 godziny 2 razy w tygodniu i pomyślałam, że z chęcią zatrudnię Panią z Ukrainy. I znalazłam :) Serwis dysponuje kategorią ogłoszenia, która jest skierowana do osób z Ukrainy, co ułatwiło mi poszukiwania.

Ola

Witam, mam do was pytanie szukam pracy jako niania na portalu nania.pl Tylko obawiam się podać nr karty bankowej aby wykupić pakiet do odpowiadania na ogłoszenia. Jest to bezpieczna opcja czy miał ktoś z was jakieś problemy że później ściągali sobie sami pieniądze z waszej karty. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.

Nicoleta
@Ola

To jak subskrypcja, więc rezygnujesz z niej i ją wyłączasz kiedy Tobie pasuje.

Agnieszka
@Ola

Niestety dzis mi 3 raz pobrali z karty pieniadze za aktywacje konta na kolejny miesiąc. Bank bez problemu jedna blokade zdjął z tej drugiej zdublowanej tranzakcji i sadzilam ze to ich wina, niestety 2 dni pozniej znowu sciagali pieniądze z karty po raz 3. (usunięte przez administratora) nie polecam

Aga
@Agnieszka

Na szczęście sprawa została szybko rozwiazana.

Jolanta
@Aga

Tak? To świetnie a w jaki sposób i w sumie jak to się stało, że taka sytuacja wynikła dziwna z tym?

@Ola

Ja korzystam z płatnej subskrypcji i nie mam żadnych obaw co do płatności. Płatność kartą to teraz norma.

Hanna
@Ola

Tak to jest płatność cykliczna którą możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach i od razu nikt Ci nic nie zabierze, zupełnie jak Netflix czy inne HBO. Nie miałam z tym problemu. Poza tym bardzo miłe panie są z pomocy serwisu

Paweł C.

Korzystałem z serwisu już 2 razy. Pierwszy raz szukaliśmy z żoną niani do pierwszego dziecka. We Wrocławiu, gdzie mieszkamy nie mamy nikogo bliskiego, więc pomoc przy dziecku, zwłaszcza niemowlaku była nam potrzebna, bo na początku nie czuliśmy się pewni. Trafiliśmy na Panią Basię, doświadczoną nianię, która wiele nas nauczyła i była dla nas dużym wsparciem. Ostatnio szukałem niani do dwójki już naszych dzieci, bo Pani Basia opiekuje się już swoimi wnukami. Tym razem znaleźliśmy nianię studentkę, która przychodzi do nas dorywczo. Zauważyłem, że serwis przeszedł zmiany. Jest bardziej czytelny i ma więcej aktywnych niań.

EwaLeva
@Paweł C.

Ja też szukałam niani we Wrocławiu i szybko znalazłam.

Nicoleta

Poszukuję pracy przez portal już kilka lat, na początku weekendowo z racji studiów, później w większym wymiarze czasu. Znalazłam kilka rodzin, z którymi współpracowałam, z częścią utrzymuję jeszcze dalej towarzyskie kontakty. Aktualnie mam stałą pracę, ale na portal zerkam, bo czasem wpadają jakieś jednorazowe dobrze płatne zlecenia. Poleciłam go koleżankom ze studiów i cioci. Ciocia regularnie szuka pracy tylko w serwisie, znalazła w nim już bodajże 3 rodziny, u których pracowała na przestrzeni kilku lat. Komu mogę, to polecam :)

Marzena
@Nicoleta

ale to pracujesz na portalu czy co? bo ja szukam opinii o pracy w tej firmie, a nie jako niania :)

@Nicoleta

Ja też trafiłam na portal z polecenia i sobie chwalę.

SuperNiania

Jestem nianią i poszukuję pracy wyłącznie przez serwis niania.pl. Mam w nim zweryfikowane referencje i potwierdzoną tożsamość, co zdecydowanie ułatwia mi znalezienie pracy.

@SuperNiania

Ja też mam profil niani w tym serwisie i chwalę sobie ten serwis. Dużo ciekawych ofert, łatwa komunikacja z rodzicem.

Ja bez problemu znalazłam nianię za pomocą serwisu Niania.pl. Dodałam ogłoszenie, na które zgłosiło się ok 20 osób. Umówiłam się z 5 paniami i wybrałam panią Marię, z którą współpracuję do dzisiaj. Bez Pani Marii nie dalibyśmy sobie rady. Polecam serwis.

Małgosia

Jedyne czego żałuję, to tego że tak długo zwlekałam z zatrudnieniem kogoś do pomocy przy dziecku. Zamiast rozpocząć poszukiwania niani jeszcze na macierzyńskim, to ja zaczęłam dopiero gdy szef zaczął krzywo patrzeć na moje kolejne wolne spowodowane chorobą dziecka. Trzeba dodać, że niestety moje żłobkowe dziecko CIĄGLE chorowało. Tydzień pochodziło, by przynajmniej kolejne 2 się kurować. Ostatecznie udało mi się znaleźć w serwisie Panią na emeryturze, której pasował nienormowany tryb pracy. Sam serwis przejrzysty, abonament trochę drogi, ale dosyć szybko udało mi się znaleźć właściwą osobę, więc to były dobrze wydane pieniądze. Polecam

matka_polka

Szukałam niani w serwisie i tak jest abonament, tak trzeba z niego zrezygnować ( jest o tym jasna informacja na stronie!). Ale do rzeczy. Nianię znalazłam dość szybo. Pare niań, które skontaktowały się ze mną miały już referencje na swoim profilu. Zadzwoniłam na infolinię niani i dowiedziałam się, że referencje najpierw są weryfikowane przez pracowników, a potem zamieszczane na profilach niań. Trochę obawiałam się zatrudnić nianię (pierwsze dziecko :)), ale zasugerowałam się referencjami na profilu mojej niani i jestem bardzo zadowolona. Żałuję tyko, że tak długo czekałam z decyzją o zatrudnieniu kogoś do pomocy. Drogie mamy nie zwlekajcie, dobra niania jest jak skarb :)

Uzytkownik

Zdecydowanie potwierdzam nieuczciwa praktyke serwisu pomocedomowe.pl. Ja rowniez zostalam w ten sposob (usunięte przez administratora) Pobierano mi co 2 tyg oplate, mimo, ze zalozylam (wedle mojej wiedzy) konto Premium na 2 tyg. Uczucie oszukania nie jest mile, a opinia o tym serwisie nie jest ogolnie dostepna. Takze przestrzegam wszystkich przed ta nieuczciwa sytuacja.

Rodzic

Nie polecam portalu niania.pl Same stare profile i ogłoszenia dawno nie aktualne. Szkoda pieniędzy - 69 zł. UWAGA płatność tylko kartą i automatyczne przedłużanie konta premium. Chyba że przeczytamy regulamin i z tego zrezygnujemy.

Patka

Jestem opiekunka z ponad 10 letnim doświadczeniem - zablokowali mi konto, ponieważ miałam agencje pracy dla Niań poszukujących pracy - posiadałam konto firmowe za które płaciłam nie mało. W związku z tym sama pracy nie mogę szukać ????‍♀️ Po kontakcie z portalem otrzymałam odpowiedz, ze ktoś mnie zgłosił za nieuczciwe zachowanie. Bzdura! I w żaden sposób nie da się konta odblokować. A pełno nieuczciwych niań az się kłębi na tym portalu. Nie polecam!

Kolejna rozczarowana

Wyłudzają pieniądze i nie chcą ich zwrócić. Zalogowałam się tylko raz i byłam przekonana, że wykupiłam dostęp na 2 tygodnie. Potem się okazało, że co 2 tygodnie ściągają pieniądze. Kiedy zadzwoniłam, powiedzieli mi, że to mój problem, bo nie przeczytałam regulaminu. Oczywiście, że tak, ale gdyby mieli intencję być uczciwą firmą, to by tak zakomunikowali, że nie potrzebne byłoby czytanie regulaminu. Podsumowując, polecam trzymać się od nich z daleka.

Lekarz

Polecam serwis W trakcie pandemii jako medykowi dali mi darmowe konto premium i pomogli znaleźć nianie dla dziecka w czasie gdy byłam w pracy

Opiekunka56
@Lekarz

I z czego się cieszysz ? przed 2020 były darmowe konta i opcjonalne premium dla rodziców, a przez Covid właściciel strony przerzuca koszty na klientów i każe płacić wszystkim premium a jak nie to blokuje konta.

Zostaw merytoryczną opinię o Burda Media Home Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Burda Media Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Burda Media Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burda Media Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Burda Media Home Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa
  • NIP: 7010135745 REGON: 141504850 KRS: 0000312005

Burda Media Home Sp. z o.o.