Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Olo

Witam. Jakis czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko kierowcy C+E / operatora załadunkow. Jest ktoś w stanie coś więcej napisać o tej pracy? Czy warto sobie głowę zawracać?

@Olo

Praca spoko jak na to że poprzedni kierowca się w niej zajechał a firma się wypiela.

@Kolo

A możesz coś więcej napisać?

@Olo

Tu nie ma co pisać... Znowu będzie przestój w produkcji zaraz... Jeszcze trochę to firma będzie więcej stała niż pracowała... Znowu pracownicy na L4 uciekają... Kabaret... Cieszę się że mi się umowa kończy powoli...

@Kolo

Czyli firma nie ciekawa. A Pani przez telefon obiecywała gruszki na wierzbie.

@Olo

Każdemu dużo obiecują... A okazuje się (usunięte przez administratora) Zwłaszcza jak nie dogadasz się z kierownikami...

@Kolo

Widzę ogłoszenie 2 dni temu znowu się pojawiło :) ale czytając opinie na GoWorku chyba dam sobie spokój.

@Olo

Serio szkoda nerwów... Zwłaszcza jak masz jakieś doświadczenie...

Magdalena
@Kolo

Szkoda nerwów a jednak nadal jest Pan pracownikiem Wolf System? Czyżby nie chciał Pan robić sobie konkurencji? @Kolo @Olo

Magdalena
@Olo

W tej firmie szanują porządnych pracowników, jak uczciwie pracujesz to też uczciwie zarabiasz, jak ktoś kręci, (usunięte przez administratora) to ląduje na GoWorku i wypisuje złośliwe komentarze.

Andi
@Olo

Ale telefonowala do Ciebie bezposrednio z wolfa, czy z podwykonawczej? Jak bezpośrednio to chłopie przegapiles dobra szanse, lekka robota

@Andi

Raczej nic nie przegapiłem bo ogłoszenie wisi na OLX od 2 miesięcy więc chyba miodu nie ma skoro nadal kierowcy nie mają :)

Lol
@Olo

W tej firmie nikogo nie szanują...

Lol
@Lol

Tam się "szanują" wzajemnie Ci z biur...

Jo

nie polecam - nic nigdy nie wiadomo, ciężko się z kim kolwiek dogadać, tragedia nie polecam

Malciarz

Cieszymy się że znowu będziemy mieli wolne... Jak nie jesteś dogadamy z kim trzeba to utoniemy wszyscy... Dziękujemy za urlop bezpłatny który oferuje nam nasza "kochana" firma... Jupiiiiiiiiiii

@Malciarz

Bezpłatny urlop? półtora miesiaca??? mowa o tych 3 dniach urlopu - przestoju raz na pol roku?

nick
@Malciarz

jJaki bezplatny urlop? mowisz o tym urlopie 2-3 dniowym, raz na pol roku???

Wołodia

Firma tragedia.

Łucja
@Wołodia

Dlaczego masz takie zdanie o firmie Wolf System? :/ Niestety nie dodałeś żadnego wyjaśnienia i nie wiem co według Ciebie jest nie tak :( Sprecyzujesz?

Jurcik

Firma schodzi na psy

Kacap

Zamknac tą firmę... Moment i będzie wiecej Ukraińców niż Polaków... Poracha jakaś i padaka...

roman

Witam. Czy wie moze ktoś jak mozna sie skontaktowac z pracodawca ktory zatrudnia pracownikow w Niemczech przy silosach itp?bardzo mi zalezy .Prosze o odp jesli ktos cos wie.pozdrawiam

Riki
@roman

Jak znasz niemiecki to kontaktuj się z niemieckim wolfem. W "naszym" Cię oskubia i Niemcy będą oczy przecierać że pracujesz np za 1000€...

JotEBANY wolf.

Masakra. Pozdrowienia z półtoramiesięcznego przymusowego urlopu bezpłatnego. (usunięte przez administratora) totalne!!!

JotEBANY wolf
@JotEBANY wolf.

P.S. Pozdro dla całej ekipy z hali C (jedyna z porządnym ogrzewaniem... A dla chłopaków z hali B... Dobrze że mamy wolne bo Ukraińcy nam zimę chcą przywieźć... MAŁOPOLSKA RULES!!!

@JotEBANY wolf

Czym zajmujesz się w Wolf System i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Czy oprócz podstawy są też jakieś premie i bonusy, a jeśli tak, to od czego zależą? Liczę że niedługo mi odpowiesz.

RobercikPiotrusGroszekTomaszek

(usunięte przez administratora) i zlodzisje niestey... Ludzie przebywajacy niby na kwarantannie przychodza do pracy, calkowity brak przestrzegania jakichkolwiek zasad w obecnej sytuacji epidemilogocznej... Biuro zakazone, na hali rowniez, ukraincy pracuja po 14 godzin... Zlozylem juz pismo do Inspekcji Pracy... Jezeli to nic nie pomoze to do prokuratury...

dawidekZlodziejaszek
@RobercikPiotrusGroszekTomaszek

(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) ucinanie kazdych dodatkow (niby przez covid)... Kazdy robi co i jak chce, a pan kierownik i majsterek ze styropianow to (usunięte przez administratora) Kazdemu wydaje sie ze to fajna firma ale same cpuny i pijaki

Slawimik

Witam niestety sama prawda o tej firmie nie polecam tym bardziej teraz gdy panuje wirus niby zakażenia są firma dalej funkcjonuje a ciekawe czy sanepid wie o zakażeniach czy tylko dobra ściema i nakładanie tylko obowiązków i kar na pracownikow... Pewnie wyrzuca ludzi na bezplatny albo urlop żeby czasem nie wydać ani grosza tłumacząc się tym że panuje wirus brak podstawowych narzędzi i środków czystości ale najważniejsze maseczki szkoda tylko że biuro ich nie potrzebuje gdzie się to wszystko zaczęło.

irek

witam.jak mozna zatrudnic sie w tej firmie?prosze o odp

Wesoły
@irek

Trzeba iść na rozmowę po wcześniejszym złożeniu CV

Lolo
@irek

Najlepiej jest w delegacjach idzie dobre pieniądze zarobić

Swięty

Ta firma to jakas porazka... Wszystkim odradzam... Kierownicy produkcji do zadufane duze dzieci...

Wolf DE

Przenioslem sie do zakladu w Niemczech... Zarobki prawie 1:1 (2600pln : 2400€) nic wiecej chyba dodawac nie trzeba... Z powodu pandemii i zamkniecia zakladu w Austrii z nadgodzinami mozna zarobic 3100€... W siemianowickim zakladzie mowia ze oczywiscie cala produkcja (w DE) jest wykonywana przez maszyny co nie do konca jest prawda (wielu pracownikow z Austrii przeniesiono do Bawarii)... Niestety odradzam ta firme (mimo ze sama wykonywana praca jest super... Zdrowia zycze...

Sąsiad

Nie polecam !!!!!!!Codziennie przez cały dzień widzę ten dramat . Pijani pracownicy , robota byle jak , koszmar jakis . Biedni sąsiedzi :-(((

Dawid

Niestety musze przyznac racje ze w tej firmie rzadzi kumterstwo i nic wiecej. Juz chyba lepiej pracowac u podwykonawcy. Dwa rozne standardy wykonywania domow (materialow) polski i niemiecki. Pzdr

Klient oooo nie !
@Dawid

To prawda . Pijani pracownicy , beznadziejnie wykonane , wielka gadka co to oni nie są , a prawda jest inna . Słabo , elewacja krzywa nie polecam . Mieszkam za płotem ich budowy , widzę co się tam dzieje(usunięte przez administratora)biedni klienci !

Praca od poniedziałku do czwartku. Po roku zarabiam ponad 5

@anonymous

Chetnie zobacze wplyw ponad 5 tys zl jezeli na zbiornikach to uwierze ale gdzie indziej nie

Krzysztof
@Adam

Obecnie jestem operatorem dźwigu. Teraz zarabiam więcej. Wcześniej byłem zbrojarzem i już wtedy miałem ponad 5k. Najczęściej pracuje w delegacji w Polsce. Kilka razy byłem w Niemczech

Hello

A czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są zarobki zbrojarzy z Niemczech na delegacji z tej firmy ??

@Hello

Też liczę na jakieś informacje w tym temacie. Ostatnio panuje tu spory ruch, więc mam nadzieję że niedługo ktoś podzieli się swoimi przemyśleniami i powie coś więcej.

Boooooogi

(usunięte przez administratora) Pan Kierownik lubi zapomnieć wpisywać nadgodziny. Wieczne nagabywanie na nadgodziny, Panowie Kierownicy muszą mieć z tego ładne pieniądze.

Firma niegodna doswiadczonych pracownikow lub osob chetnych do przyuczenia i zdobycia doswiadczenia... Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje sie ok, niestety to tylko zludzenie... W firmie rzadza uklady i ukladziki... Niektorzy uwazaja sie za nie wiadomo kogo i nic nie robia (zwlaszcza na jednym ze stanowisk na hali ---> C

........

Zgadzam sie z ta opinia tylko pani ktora ma uklady i ukladziki to pani nie z biura tylko siedzi blizej jeszcze jestem pracownikiem tej firny i to co sie tu dzieje to nie zbyt ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.