Opinie o PARFOIS w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PARFOIS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PARFOIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARFOIS w Krosno

czrnula

Omijajcie szerokim lukiem. Zero profesjonalizmu. Ciagle czepianie sie o byle co, mialam dosyc po2 tygodniach

czarnulka

Propnuja starsznie male pieniadze. Bylam na rozmowe i na stanowisko Store Managera zaproponowali 2150zl brutto. Nigdy nie spotkalam sie z tak niskimi zarobkami wiec niestety nie zdecydowalam sie podjac pracy. Poza tym czytajac te wszystkie wpisy czlowiek ma ochote trzymac sie z daleka od tej firmy.

Maja

@olgczyli to co usłyszałaś podczas rozmowy o pracę nie pokrywało się z rzeczywistością? Mógłbyś/mogłabyś powiedzieć co takiego po rozpoczęciu pracy nie zgadzało się z oferowanymi warunkami?

Łódź Manufaktura - była pracownica
@Maja

Droga Maju! Pracowałam w firmie Parfois przez dłuższy okres czasu. Nie wiem do jakiego sklepu konkretnie aplikujesz (w jakim mieście itd) aczkolwiek stanowczo odradzam Łódź i wszystkie miasta które są pod władaniem Pani Eweliny. Podczas rozmowy o prace obiecywane są wysokie premie za zaangażowanie, elastyczny grafik i praca w miłej atmosferze. Niestety żadna z tych obietnic nie była spełniona. Niewiarygodne targety, których nie byłyśmy w stanie wyrobić. Pani regionalna to smutna i samotna kobieta, która nie rozumie co to znaczy rodzina i co to znaczy obowiązki inne niż praca. Przez to jest zgorzkniała oraz po porstu wredna. Kiedy dziewczyny sobie zamawiały obiad i akurat szanowna Pani była w sklepie (dodam że zamiawiały jedzenie w trakcie przerwy) robiła krzywą minę tylko dlatego że dziewczyny jadły na zapleczu i że do transakcji między pracownikiem a osobą która przyniosła jedzenie doszło przed sklepem. Z tego co wiem kiedyś dziewczyny podczas przerwy zamówiły sobie pizze i zostały zwolnione za to, że jadły ją na zapleczu. Jedna z tych dziewczyn po 2 miesiącach pracy była najstarszym stażem pracownikiem i kiedy wyjechała na wakacje na tydzień sklep został zostwiony pod opieką 3 nowych dziewczyn które dzwoniły po kilkadziesiąt razy dziennie pytać co mają zrobić gdzie coś leży co nacisnąć na ekranie itd itd itd bardzo mi szkoda tej dziewczyny bo wiem że dużo serca włożyła w ten sklep ale niestety została na końcu zmieszana z błotem. Mogłabym opowiadać o takich sytuacjach godzinami. Najgorsze jest oszukiwanie klientów, rozpatrywanie reklamacji przez dziewczyny które nie mają o tym pojęcia.... Stanowczo nie polecam.

mamba
@Łódź Manufaktura - była pracownica

Ja mialam to Nieszczescie pracowac z panna ilona na ursusie. Jedyne czego nauczylam sie od tej Pani to to jak nie traktowac ludzi. Osoba ktora uwaza sie za lepsza niz inni. Pracy nawet nie zdazylam poznac bo postanowilam odejsc po miesiacu przez ta osobe. Nie moge odradzic pracy w Parfois ale napewno odradzam prace z ta Pania. Jest wiele marek i sklepow dziewczyny wiec nie dajmy sie zle traktowac!

olg

tragedia, ludzie darujcie sobie nawet rozmowe o prace tam. Wymaganie okropne , pieniadze slabe. Nie pokrywaja sie z tym co mowia na poczatku

Kierownik Sklepu

Najpierw, telefon, potem dwa etapy rekrutacji. Napewno bedzie czesc w jezyku angielskim gdyz wiekszosc komunikacji w firmie jest w tym jezyku. Atmosfera bardzo mila

Relacje z przelozonym jak i z zespolem, najtrudnijesze doswiadczenie w poprzedniej pracy

logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Wraszawa

Pracowałam w parfois tylko kilka miesięcy i musiałam odejść ze względów osobistych ale wogole nie podzielam zdania ze było tak strasznie. Pracowałam w warszawskiej galeri a mój store manager i regionalna to były naprawdę fajne osoby. Nigdy nie była potraktowana nie fair... wiec wszystko zależy od osób z którymi pracujesz. Zarobki w firmie zależą od sklepu, jeżeli masz fajny team i SMa to target się robi i pensja jest wporzadku. Nie jest to typowa sieciówka gdzie cię zgnoją za nic albo postawią w jednym miejscu na cała zmianę tak jak to miałam w poprzednim miejscu pracy. Jak w każdym miejscu pracy, ludzie są najważniejsi, jak trafisz na fajnych to praca jest spoko o tak było w moim przypadku!

Była pracownica

Witam, Miałam "przyjemność" pracować w sklepie Parfois w Galerii Katowickiej przez ok. pół roku. Już po 4 miesiącach byłam najstarszym (jeśli chodzi o staż pracy) pracownikiem. Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Szkolenie trwa 10 minut i musisz wszystko wiedzieć. Pani Menager nie potrafi w ogóle niczego nauczyć. Wszystkie nowe pracownice tak naprawdę to my szkolilysmy. Pomijając zarobki, ktore były mniej niż marne, pracę w tym sklepie wspominam okropnie. Głównie za sprawą Pani Menager, której kompetencja równa się zeru. Balagan w papierach to mało powiedziane. Sklep dosłownie pływa w dokumentach mniej lub bardziej ważnych. Nic nie jest na swoim miejscu. Na rozpatrzenie reklamacji jest niby 14 dni, a ile razy ja lub inne pracownice musiałysmy się wstydzić bo po 3,4 tygodniach, dalej były nierozpatrzone... Ustalany przez p. Menager grafik był taka sama katastrofa. Nie rozumiała jak się do nie pisało, kiedy chce wolne. Najpierw mówiła ok, a potem okazało się, że wszystko jest odwrotnie. Ja rozumiem, że są dni kiedy ciężko jest ustalić tak, żeby wszystkim pasowała w 100% , ale to się zdarzało NOTORYCZNIE. Trzeba przyjść pół o godziny wcześniej do pracy i pół godziny pozniej wyjsc co oczywiście nie było płacone. O pasek z wypłaty trzeba się prosić cały czas a i tak dostanie się go z wielką łaską. Już nie mówiąc o umowie. Czeka się na nią miesiącami. Rozumiem, że właściciel firmy nie mieszka w Katowicach i trudno, żeby wszystko na bieżąco było podpisywane, ale kurcze... Żeby czekać ponad miesiąc? Jeśli nie było zbyt dużego utargu były sprawdzane kamery. Komentarze "co robiłyscie? Czemu tak mało kasy? Podchodziłyscie do klientów? Zrobiliście to i milion innych rzeczy? No ogólnie masakra. Minusy można wymieniać i wymieniać. Jedyny plus jaki mnie spotkał to inne pracownice, które były cudowne.

żałujężepracowałamwparfois
@Była pracownica

ZGADZAM SIĘ W 1000000000000000% !!!!!!!!!!!! Parfois w Galerii Katowickiej to totalna porażka. Jeszcze większą porażką jest pani menager

Maja

Pracujesz w PARFOIS? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Gosc
@Maja

Benefity????? Tam nie ma takiego słowa. Jedynie -30% na produkty. Ale oczywiście nie łączy to się z promocjami

ex

Co prawda to prawda, ale za male magazyny nie obwiniam firmy, nie oni je chyba budowali :) Co do atmosfery zalezy od osoby nad Toba i zespolu, pomagalam w paru sklepach i atmosfera napewno nie jest wszedzie tak sama, ale tyrani tez nie ma. Stawki takie jak we wszytskich sieciowkach, bez rewelacji ale gdzie indziej tez bez szalu. Juz nie pracuje w tej firmie ale ja milo wspominam wiec chyba nie ma sie czego bac!

Matka Boska

Dziewczyny! Nie pozwalajcie aby ktokolwiek Was wykorzystywał! Być może sklep Parfois od strony wizualnej prezentuje się "dobrze", jednak to tylko pozory, nie dajcie się zwieść... Proponują najniższą krajową, wymagają aby przychodzić do pracy 30 minut wcześniej, co nie jest ewidencjonowane w czasie pracy oraz nie ma przełożenia w wynagrodzeniu... Brak toalety, brak wody, reklamacje rozpatrzane na kolanie na magazynie... Tabelka targetów, która wisi na magazynie została stworzona w oparciu o sprzedaż "pierwotną"... czytaj zanim sieć rozwinęła się we wszystkich miastach... zanim magazyny wypełniły produkty z reklamacji... zanim polskie klientki przekonały się, że jakość ich produktów pozostawia wiele do życzenia.... Dlatego nie spodziewajcie się wiele ani po produktach ani w kwestii warunków pracy jakie proponują. Pani Ewelina... no cóż... jest bardzo nieszcześliwą i samotną osobą, można jej wybaczyć, że nie radzi sobie w życiu prywatnym i kontaktach międzyludzkich... dlatego ma to swoje odzwierciedlenie w panującej atmosferze... Jak mówi znana pieśń: "Samotność to taka straszna trwoga..." Dlatego wybaczmy jej "znienawidzony" stosunek do ludzi bo stanowisko jakie zostało jej powierzone jej jej największym osiągnięciem w życiu.... Amen

julak

Czy tutaj w PARFOIS są stosowane jakieś premie od wyników, od sprzedaży? Albo są jakieś dodatkowe benefity?

Dramat

Stanowczo odradzam! Praca w Parfois to dramat. Pani Ewelinka to już jest hitem. Dwulicowa, nie potrafi niczego zorganizować, zamiast tv ogląda nagranie z kamer, potrafi zadzwonić i opierdzielać że się nie wciska kilientom dodatkowcyh produktów, wszystkie torby na magazynie to jeden wielki defekt, wszystko jest na podłodze, w kurzu, każda sztuka jest zarysowana, każdy zegarek przynajmniej raz upadł. Wymogi tego sklepu są po prostu śmieszne. Płacą 8,67 a wymagają żeby lizać stopy każdemu kto wjedzie do sklepu. ODRADZAM PRACE W TEJ PSEUDO RENOMOWANEJ FIRMIE!!!!!!!!!

BrakSlow

Witam Wlasnie zakonczylam swoją pracę po roku. Zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie. Zaczynając pracę byłam bardzo zadowolona. Super kierowniczka, fajne dziewczyny. Jednak gdy zmienił się kierownik zaczęła dziać się tragedia. Premie były - owszem. W zależności czy z targetem byłyśmy na plusie czy nie. Firma chce same pełne etaty, dają po miesiącu zlecenia umowę o pracę (jeśli komuś na tym zalely). Regionalna TRAGICZNA. Uśmiecha się, jest miła, ale to tylko jej dwulicowosc !! To przez nią dziewczyny rezygnują , odchodzą. Każdej mówi co innego. Multum pracy, tysiąc rzeczy na raz + oczywiście przede wszystkim obsługa klienta (wciskanie produktów na siłę ). Ogólnie pracy bardzo nie polecam chyba że ktoś lubi pracować jak wół i daje sobą pomiatac. Pozdrawiam, Łódź.

Niechcenic

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy, pracowałam pół roku, po miesiącu pracy byłam najdłużej pracującą tam dziewczyną (nie licząc menedżerki), obowiązki i zadania za które byłam odpowiedzialna nieadekwatne do wynagrodzenia, co do premii, może i były, ale wystarczył jeden gorszy dzień I można było wszystko stracić, pracę można przyrównać do niewolnictwa, zero szacunku ze strony menadzerki, która obgadywala wszystkie pracownice za plecami, nadgodziny darmowe.... i ciekawe czemu zarząd nie widzi ciągłej rotacji w jednym z butików w Małopolsce....

Niechcenic

Ala

Firma jest totalnie niepoważna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ubiegałam się o stanowisko kierownika. Przeszłam pierwszy etap, poinformowano mnie o terminie kolejnego etapu i po 6 godzinach dostałam telefon o odwołaniu spotkania. Pani Regionalna zapewniała mnie, iż zadzwoni jak tylko będzie pewna na 100% co do daty. Telefon milczy i milczy i milczy...

Ona
@Ala

W tym sklepie kierownikiem zostaje najczęściej rodzina, bliższa bądź dalsza kierownika regionalnego bądź kierownika innego sklepu .... Taka sytuacja miała miejsce m.in w Katowicach. Nie słyszałam aby kierownikiem został ktoś "obcy", a ogłoszenia są zamieszczane dla zasady :D

beza17

Haha elwiraa, chyba nie wiesz co piszesz, albo nigdy nigdzie nie pracowałaś ;/ Pracowałam 2 lata w innym sklepie, nikomu nawet do głowy nie przyszło, żeby sprawdzać komuś torebkę. I tak - szkolenie trwało tam miesiąc, a nie 10 minut, po których wymagali od Ciebie wiedzy ze wszystkiego.

mila

pracowąłam w parfois rok i bardzo dobrze wspominam tę pracę. zarobki takie jak w innych seciówkach, słyszałam, że nawet dość wysokie. premie od sprezdaży,akurat ja ptcaowalam w malutkiej galerii gdzie nie było ruchu, więc premie były malutkie. kierowniczka regionalna na która jest ta nagonka bardzo kompetentna, cięzko pracuje i dużo wymaga.znizki pracownicze 30%. robi sie visual, rozpakowauje dostawy, obsluguje klientow, sprawdza maile, czas szybko plynie. nie bójcie sie, polecam!

beza17

Miałam tę nieprzyjemność tam pracować, wytrzymałam o kilka tygodni za dużo. Początkowo niby wszystko w porządku, ale tylko przez kilka dni. Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami odnośnie pracy tam! Atmosfera gęsta, kierowniczka w moim wieku a ma kompleks wyższości jakby wszystkie rozumy pozjadała, a spróbuj jej o coś zapytać co nie jest po jej myśli to dostaniesz taką wiązankę, że masz dość na resztę dnia. Dziewczyny nie mają czasu zamienić ze sobą dwóch zdań a co dopiero szkolić nowe osoby. Nowe osoby więc w pierwszy dzień muszą już zająć się obsługą klienta, nie mając pojęcia co gdzie i jak. Pomijam fakt, że dziewczyny (zależy jeszcze jakie są) ale pomogą Ci może kilka razy a potem radź sobie sama z komputerem, obsługą klientów, sprzątaniem sklepu, ogarnięciem magazynu i milionem innych rzeczy naraz. Ciągle Cię sprawdzają, jak nie na kamerach, to pod koniec dnia musisz otwierać torebkę, czy czasem nie zwinęłaś kolczyków za 10 zł. Najgorsza jest kierowniczka (Kraków). Wywyższa się, poniżając przy tym Ciebie, uważa,że praca powinna być całym Twoim życiem i jeszcze masz dziękować za szkolenia o 6 rano. Praca po godzinach to standard, oczywiście za darmo. Poza tym praca monotonna, nudna, co dzień czepianie się o to samo, pogoń za targetem, bez przerwy żale, kierowniczka każe donosić na siebie wzajemnie dziewczynom. Nic dziwnego, że bez przerwy szukają tam pracowników i z tego co widzę, co chwilę są tam nowe osoby. Grafiki oczywiście też układane pod kierowniczkę, początkowo oczywiście grafik elastyczny, a jak przyjdzie co do czego to jest zmieniony z dnia na dzień. Pracowałam w kilku miejscach - to wspominam jako traume, wracałam do domu z płaczem, i NIE POLECAM tego kołchozu tam za marne grosze.

Natka

Postanowiłam wejść tutaj po dwóch latach z myślą, że jednak coś się w tej firmie zmieniło. I widzę, że dalej nic. I ci sami debile na tych samych stanowiskach. Pozdrawiam gorąco Kamilę Galbarczyk, Paulę Nowik i Ilonę Konieczkę :) niech więcej jadu wam się wylewa ;)

edi

taaa....jak to wszystko ładnie wygląda na papierze w ogłoszeniu lub na rozmowie kwalifikacyjnej - dopiero jak się tam trochę popracuje to niestety życie pokazuje, że to były tylko puste obietnice,które mijają się z prawdą - zatem wszyscy chetni do pracy w Parfois - NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ POZOROM - BĄDŹCIE CZUJNI!

Zostaw merytoryczną opinię o PARFOIS - Krosno

• Jak się pracuje w PARFOIS?

Zobacz opinie na temat firmy PARFOIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARFOIS?

Kandydaci do pracy w PARFOIS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARFOIS