Opinie o PARFOIS w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PARFOIS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PARFOIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARFOIS w Krosno

Widzę, że podwyżki ja sprzedawców już weszły, skoro w tych aktualnych ofertach do 29,50 zł oferują. czy zaszły może jeszcze jakieś większe zmiany? chociażby w ogólnej organizacji pracy? chce aplikować, ale nie wiem czy nie zmarnuje czasu?

Bardzo odradzam pracę w Parfois w Łodzi. Niestety Kierownik regionalny pani E.S jest osobą bardzo niesympatyczną i wiecznie ma problem do dziewczyn, które bardzo się starają robiąc 5 rzeczy na raz. Nie rozumie tego, że można mieć życie poza pracą dzwoniąc np w niedziele rano na numer prywatny. Kiedy odbierze się telefon służbowy zbyt szybko, denerwuje się bo to znaczy, że nic nie robimy. Ma problem o to, że wypakowując 50 pudeł z dostawy, nie podchodzi się do klienta, który jeszcze nie zdąży przekroczyć progu sklepu. Klientki, które są zagadywane przez Panią Ewelinę, bardzo często wychodzą ze sklepu, ponieważ są już nią zmęczone. Wiele z nich mówiło nam, że współczują, ponieważ nie wytrzymałaby z nią 5 minut. Do tego wieczne intrygi i obgadywanie pracownika do innych dziewczyn. Powiedziała nawet, że współczuje nam i nie chciałaby mieć takich koleżanek, które raz zapomniały wyrzucić (usunięte przez administratora) Praca ogólnie byłaby w porządku jak dla studentki, która chce sobie dorobić. Praca w handlu nie jest łatwa ale zdawałam sobie z tego sprawę i byłam na to przygotowana. Niestety przez panią kierowniczkę zwalniają się dziewczyny, przez co rotacja pracowników jest bardzo duża i ogłoszenie ciagle widnieje w internecie. Szkoda zdrowia w takiej toksycznej atmosferze za najniższą krajową. Do tego wieczne zmiany w grafiku- mówi się, ze nie da rady przyjść jakiegoś dnia to i tak dają cię w grafik. Godziny zmieniane są nagle, bez jakiejkolwiek wiedzy pracownika. Zero szacunku do dziewczyn, na każdym kroku trzeba pokazać, że jest się ważniejszym. Kierownik powinien dbać o atmosferę w pracy, a nie ją psuć. Ogólnie firma kreuje się jako wygórowany butik, niestety w magazynie wszystkie torby są upchane i pogięte (dobre i to, ze pracownice chcą je prostować przed podaniem klientce, bo aż wstyd). Towar jest upchany po sam sufit, na dole tez nie jest lepiej- często nawet nie da się rozłożyć drabiny, przez co sięganie towaru z samej góry jest dość niebezpieczne. Jedyny plus to zniżki pracownicze i fajne dziewczyny, z którymi dobrze się współpracuje.

Anonim Nowy wpis

Mogłabyś napisać coś więcej? Zastanawiałam się nad pracą w Parfois

Anonimm Nowy wpis

W którym miejscu w Łodzi bo mam rozmowę w następnym tygodniu i obawiam się czy będzie aż tak źle :/

Dziewczyny, nie padają tu konkretne stawki, ile można zarobić jako sprzedawca? Na umowie zleceniu można dostać coś więcej? Jestem jeszcze studentką. Jak wyglądają sprawy z grafikiem? Trochę można wynegocjować jakieś zmiany odpowiednie dla siebie? Jak wygląda rotacja itp? Dostała któraś z was awans na kierownika sklepu? ;) Jeśli tak, jak to wygląda i po jakim czasie?

Nie wiadomo od czego zacząć … Generalnie praca dla studenta żeby sobie dorobić - ok, masz elastyczne godziny pracy i najniższą krajową oczywiście. Jak zgracie się z zespołem, to będzie fajnie. Poza tym, chyba nic dobrego nie mam do dodania. Wszędzie piszą na temat Area Manager - kierownika regionalnego E. i jest w tym prawda niestety… Wprowadza kult (usunięte przez administratora) dużo dziewczyn ze mną pracujących zwolniło się z jej winy. Smsy o 8 rano, gdy masz wolne, w kółko brak osób do pracy (nic dziwnego), wieczne niezadowolenie. Dostawy na 7 rano, 40(lub więcej) kartonów do zrobienia na 2 osoby. Asortyment sklepu strasznie słaby, rzeczy się rozlatują. Mnóstwo reklamacji. Co tydzień zmiana układania całego sklepu.. Ale najgorsze chyba jest zaplecze. Rzeczy poustawiane na „górę”, spadają Ci na głowę kiedy np. jesz (nawet nie ma stolika). Polityka firmy strasznie krzywdząca, podnoszą targety na dni, które już minęły . Np. Mamy 20 listopada, a na 17 listopada był target 1200, a nagle dowiadujemy się, że firma podniosła na 1500 - na dzień, który już jest za nami… to jak mamy osiągnąć cel żeby dostać premie? Cofnąć się w czasie? Swoją drogą, premie śmiesznie niskie - 300zł xD Mogłabym pisać i pisać… generalnie - nie polecam.

Sylwia

okej tych targetów chyba nie rozumiem. W sensie jak oni to wyjaśniali? Bo była deklaracja, że jest tyle i po paru dniach mówili, że im się coś pomyliło? ;p 300 tej premii to za jaki przykładowy cel? ciekawa jestem nakładu pracy w rzeczywistości, umiesz to do czegoś przyrównać?

Kierownik Sklepu

Najpierw, telefon, potem dwa etapy rekrutacji. Napewno bedzie czesc w jezyku angielskim gdyz wiekszosc komunikacji w firmie jest w tym jezyku. Atmosfera bardzo mila

Relacje z przelozonym jak i z zespolem, najtrudnijesze doswiadczenie w poprzedniej pracy

logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
rekrutacja kierownik sklepu

Rozmowa przeprowadza przez kierownika regionalnego, ogólnie dosyć sympatycznie. Pytania nieskompilowane, standardowe dla rozmów na stanowiska kierownicze, przejście na jezyk angielski. Natomiast odniosłam wrażenie, że inne zdanie dot. niektórych aspektów nie wchodzi w grę. Druga sprawa to brak jakiegokolwiek feedbacku, niestety jest bardzo mało profesjonalne podejście. trudno stwierdzić po rozmowie jakie są oczekiwania wobec kierownika, mało informacji. To co też było ciekawe to opowiedzenie ze szczegółami o firmie, a następnie pytanie o to co wiem o firmie. Trochę strata czasu na taką rozmowę, z której nie wynosimy żadnego doświadczenia. Pani kierownik regionalna sympatyczna aczkolwiek niestety było widać brak umiejętności przeprowadzania rozmów na stanowiska menadżerskie.

młoda

Rozmowy kwalifikacyjne, firma już chyba słynie z nieustających rotacji w "teamach" natomiast na rozmowach kwalifikacyjnych na pewno tego nie odczujecie, prędzej dostaniecie pracę w Google ;-), więc jeszcze zainteresowanych proponuje się dobrze przygotować. Wynagrodzenie byłoby może i adekwatne, gdyby było srednio o 800 klientów dziennie mniej i większej obstawy na zmianach. Premie są, ale jak się wyrobi "realny" target... Jeśli chodzi o "górę" to istny wyścig szczurów, z dosłownie niekończąca się pogoń do zupełnie bezwartościowych celów w tym przypadku. Mega "profesjonalni" managerowie, zwłaszcza Pani S..... wizytówka firmy z Krakowa ( ale juz wiadomo kto ją mianował...), wizyty które nic nie wnoszą. Do tego w sklepach coraz większy bałagan i chaos, co zupełnie uniemożliwia komfort pracy, niemówiąc już o czerpaniu jakiejkolwiek przyjemność z niej. Plusem są piękne produkty i zniżki pracownicze na nie, a także nieliczne po prostu fajne osoby, z którymi dobrze się pracuje. Praca na chwilę, Polecam studentkom.

Karol

Firma jest ok. więc nie szukajmy na siłę jakichś negatywów.

xxx

Rozmowa kwalifikacyjna calkowicie zniechecila mnie do tej pracy. Wyslalam cv na stanowisko "sprzadwca" a tymczasem zadawano mi takie pytania jakbym aplikowala na kierownika. Rozmowa trwala dokladnie 25 minut, w tym 20 min szczegolowego wywiadu na temat mojego doswiadczenia zawodowego i ogolnie mojej osoby. Szkoda ze ja nie moglam poznac za bardzo szczegolow pracy, nawet stawka pozostala tajemnica (przypuszczam najnizsza krajowa heheh). Mimo wszystko szanuje za kreatywnosc pytan. Dobrze bylo pojsc na ta rozmowe tylko ze jednego wzgledu: teraz zadne pytanie na przyszlych rozmowach kwalifikacyjnych mnie nie zaskoczy ;)

ktod

Nie polecam! Jak najdalej od Pana ktory po tylu latach po polsku nie potrafi porozmawiac ze swoimi wlasnymi pracownikami!!!

Jacek

PARFOIS prowadzi teraz rekrutacje? Podpowie mi ktoś jak przebiega i ogólnie jak się pracuje?

Wesolomi

Firma, która kreuje się na profesjonalną a nie potraficie nawet dać znać co do decyzji w sprawie rekrutacji. Mimo, że zapewniano mnie, że kontakt w tej sprawie będzie. Żenada

Maja

@Parfois pracownik podpowiesz zainteresowanym coś więcej o premiach? Czy faktycznie ciężko ją osiągnąć, czy też jest to coś co przychodzi z odrobiną chęci i wysiłku? Zachęcam do rozmowy na temat pracodawcy jakim jest PARFOIS.

Parfois pracownik

Praca w parfois w Katowicach bardzo fajna co prawda target wyrobic to święto ale po 3 miesiącach można przejsc na umowe o pracę ,najnizsza krajowa jak w kazdej śieciówce ale nie raz dostalam premie , bony na święta super sprawa , zniżka pracownicza to tez duzy plus,szkoła dzienna bez problemu dojezdzalam po szkole ustalam sobie grafik pisze godziny i nigdy nie mialam problemu z tym ze chce miec wolne jesli dalam znac wcześniej. Świetne dziewczyny,manager bardzo wyrozumiała a co do wcześniej wspomnianego Pana ktory mieszka w Waraszawie jest to nasz szef czasem przyjeżdża ale jest mega przesympatyczny , P.Ewelina wprowadza dużezamieszanie ale jest tak rzadko ze idzie ja znieść ogólnie slabo przepadalam za nią milo wspominam ta pracę, minus to to że trzeba caly czas stac nie licząc przerwy :)

Konrad

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie stanowiska są aktualne? Jakieś wskazówki dla kandydata?

michal
@Konrad

pewnie wszytskich bo kazdy sie zwalnia :)

pro

Nie polecam pracy w teh firmie, nic nie trzeba dodawac - wszystko juz zostalo napisane. Psychicznie mozna sie wykonczyc!

Maja

@Vcvn, mógłbyś coś więcej napisać na temat pracy w firmie PARFOIS? Jak wygląda obecna sytuacja kadrowa w firmie? W swoim wpisie poinformowałeś o czasie pracy w zależności od posiadanej umowy w firmie PARFOIS. Czy firma zatrudnia pracowników na część etatu? @abcd, czy możesz coś więcej napisać na ten temat? W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, że "ludzie ciągle się zwalniają" co jest przyczyną takich roszad w firmie PARFOIS? Każda, Twoja merytoryczna i uzasadniona wypowiedź będzie bardzo pomocna dla osób zainteresowanych pracą u tego pracodawcy.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

abcd
@Waldi

zawsze! bo sie ludzie ciagle zwalniaja:)))))

Xx

Jak wygląda ustalanie grafiku? Ktoś uwzględnia twoje prośby na dany dzień tygodnia, że z jakiegoś powodu wolisz na rano itd? Jak wygląda podział na zmiany, normalnie po 8 godzin ? Proszę o info!

SzszPracownik
@Xx

grafiki są ustalone na kilka tygodni na podstawie planów zajęc z Uczelni, jeżeli jesteś osoba uczącą się, a prośby oczywiście w miare możliwości chociaz mnie kilka razy zdarzało sie ze nie dostalam wolnego wtedy kiedy prosilam :/ ale zawsze Uczenia brana pod uwage. Jeszcze jezeli chodzi o sama prace to uwazam ze duzo lepsza opcja niz pracy w odziezowce, no i codziennie nowe dodatki i znizka pracownicza.

Vcvn
@Xx

Zmiany po 8h. Pol etatu 4, 5 lub 6, 7 h.

Kate

Czy wie ktoś może na jakie warunki można liczyć na stanowisku zastępcy kierownika?

wawa
@Kate

1800 brutto

Elisa
@wawa

proszę o poważna odpowiedz - najnizsza krajowa jest wyzsza, no chyba ze ty nie nie rozrózniasz netto od brutto...

SzszPracownik

a ja pracowałam w Szczecinie i bardzo żałuję, że sklep został tam zamknięty. Nie moge powiedzieć ze pracę mozna nazwac lekką, ale ja raczej jestem z tych pracowitych i nie lubiących nudy :) Mam nadzieję, że Parfois zagości w moim mieście ponownie..

Zostaw merytoryczną opinię o PARFOIS - Krosno

• Jak się pracuje w PARFOIS?

Zobacz opinie na temat firmy PARFOIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARFOIS?

Kandydaci do pracy w PARFOIS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARFOIS