EuroClean Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o EuroClean Polska Sp. z o.o.

leszko

Dziwi mnie, ze jest tu tak cicho od 2013, przecież euroclean normalnie działa. Niedawno szukali technika serwisu, to stawka około 10zł/h.

Łukasz Ł.
@leszko 23.04.2016 09:27

Hej, jakis balagan tutaj....EuroClean Polska dziala okolo Krakowa, nie w Lodzi. I z tego co wiem, stawka technika serwisu to 17-20 zl/netto ;-)

Wojtas
@Łukasz Ł. 16.09.2017 21:45

A wiesz coś moze wiecej? Jak klimat w pracy? Jakaś szansa na rozwój? Jak jest z samachodami służbowymi?

kinia

jak znasz to powiedz jaka ma opinie podobno oszukali ludzi czy to prawda ? [usunięte przez moderatora]

znam tylko firmę eurocleaner z Elbląga -sprzatanie we włoszech

Zostaw opinię o EuroClean Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroClean Polska Sp. z o.o.