Opinie o Baxter Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baxter Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Baxter Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxter Polska w Warszawa

Nvm

Jak wygląda praca w nowym centrum finansowym?

Yyy
@Nvm

A to już ruszyło?

Firma Baxter Polska prowadzi rekrutację na stanowisko Graphic Designer. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

open space

bedziesz pracowac dla krajow z regionu, siedziec na open space i pracowac realizujac tickety. Szkoda zycia na te firme. Na spotkaniach mowia ze sprzedaz super a jak przychodzi do rozmow rocznych w marcu to bonusy zenujace- podwyzki po 3% maks. bo firma biedna :D tonacy statek. Robia hub finansowy, kupili hillrom- dla Polski oznacza to zero perspektyw paradoksalnie. Oblowi sie gora z przybocznymi i tyle.

Aneta
@open space

No ale chwileczkę jak sobie ustalę konkrety na rozmowie i to wszystko będzie wpisane w moją umowę to potem też będą gadać że są biedni i mi nic nie dadzą? Dla mnie umowa to świętość.

Kamilek01

Firma jest nieprofesjonalna aplikowalem jako IT support, czekalem na dalsze wydazenia nigdy nie dostalem odpowiedzi tylko po 3 tygodniach ze stanowisko zostało zamrożone Nie Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Unikac jak ognia The company is unprofessional, I applied as IT support, I was waiting for further releases, I never got a response only after 3 weeks that the position was frozen I do not recommend !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Avoid like the plague

Kamilek01
@Kamilek01

zapomnialem napisac ze mialem interview i byl on pozytywny i maja sie skontkatowac ze mna po tygodniu, czekalem 3 tygodnie jak sam zadzwonilem do nich powiedzeli ze stanowisko jest zamrorzone

Nik

Wy na prawdę myślicie, że ludzie z 5-7 letnim doświadczeniem pchają się na maternity cover? Kpina xD

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baxter Polska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Senior Procurement Program Manager - Material Value Improvement? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Baxter Polska?

Bart

Uległość, akceptacja braku rozwoju zawodowego, gotowość na brak awansów/podwyżek, brak szacunku do siebie i swojego życia osobistego, zgoda na pracę po godzinach, wiara w korporacyjną propagandę sukcesu. Ogólnie długo by wymieniać.

Chęć do odkładania własnych ambicji i chęci na bok. Umiejętność akceptacji bycia oszukiwanym wizją awansu. Brak chęci rozwoju i wnoszenia nowego spojrzenia do firmy, Umiejętność pracy w środowisku, które nie szanuję Twojej pracy.

Kandidat

Nie polecam aplikowac na stanowisko IT Analyst, bo menadzer zespol, nawet w rozmawa kwalikacjna pokazuje ze jest cholerik i ma niski poziom kultura osobiscie, np obraza przedni kariera zawodowa i osbisci. Oproz tego dzial HR jest bardzo professionalne i mile.

JanekTuByl
@Kandidat

Tak zgadzam sie.

Jan
@JanekTuByl

To jak Was jakiś pracownik obrażał to dlaczego nie poszliście z tym do szefostwa? Nie wydaje się Wam, że w taki sposób można by było w prosty sposób oczyścić atmosferę w firmie?

Jak wygląda praca w dziale przetargowym, polecacie?

@Kandydat

Zdecydowanie odradzam. Wszystko na nie

@Kandydat

Decidowanie nie polecam. Atmosfera jest koszmarna.

Gabriela

A dlaczego odradzasz? Co jest nie tak według Ciebie? Napiszesz jakieś konkrety na ten temat? Jak oceniasz poszczególne warunki zatrudnienia w Baxterze?

PotencjalnyKandydat

Jak oceniacie pracę w dziale HR? Warto aplikować?

@PotencjalnyKandydat

Nie pracuje w dziale HR ale znam osoby tam pracujące i szczerze polecam :)

Gabriela

Może w takim razie masz informacje od osób pracujących w Baxterze odnośnie warunków zatrudnienia? Czego się spodziewać jeśli chodzi o zarobki i atmosferę pracy? Skoro polecasz to pewnie musiałeś słyszeć coś na ten temat :D

Waldo

Był tutaj tekst który został usunięty z uwagi na wymienienie nazwisko osoby ktora tak traktuje pracowników w tej firmie jak śmieci , dlatego ludzie odchodzą . W jednym dziale był mobbing i prześladowanie ludzi podobno właśnie przez jednego z kierowników i co najlepsze ludzie odeszlli i to świetni pracownicy a on zatrudnił swoich znajomych i nadal jest . Taka prawda o korporacji . Podobno przyszedł teraz nowy GM to może zrobi z tum porządek .

smutna prawda
@Waldo

smutna prawda jest taka, ze nowy GM zatrudnil swoich kolegow. Przez chwile wszyscy mieli nadzieje, ze bedzie lepiej ale niestety.. kolesiostwo, umizgi, mizianie sie na spotkaniach firmowych- tak- to wlasnie polityka nowego zarzadu! Jakie kompetencje? Mozesz latami pracowac, podwyzka do 4% rocznie, awanse- zawsze zablokowane "bo cos". Ale nie dotyczy to kolegów i kolezanek z zarzadu- oni co chwile nowe obowiazki "dostaja" wiec i hajs wzrasta. Prawie wszyscy pracownicy wiedza o tym jakie sa plany HR i Zarzadu- nie ma tajemnic :D mimo ze gora mysli ze sa. Nazatrudnialo sie niedoswiadczonych managerow to i takie efekty. Szkoda tylko tych zaangazowanych, czas traca zamiast rzucic papierami. Jest kilka fajnych i naprawde wykwalifikowanych osob. Benefity przecietne, ustalane przez region, Komisja Socjalna cos tam dziala ale w ostatnim roku jakos malo sie wysila. Jest centrum edukacyjne, myslelismy ze beda zatrudnienia bo preznie dzialalo ale przez pandemie w sieci teraz wszystko sie odbywa. Przedstawiciele po znajomosci a rekruterka- zero klasy. Jesli chcecie sie duzo nauczyc- warto. Jesli chcecie robic kariere, to nie jest wlasciwe miejsce.

Czy w Baxter Polska panuje luźna atmosfera?

Bart

Tak, jeśli chodzi o kontakty między pracownikami, a w szczególności w obrębie zespołów.

Krystyna
@Bart

To miłe, że chcesz odpowiadać na pytania o klimat w Baxterze. Czy w takim układzie namówię Cię, żebyś jakoś odniósł się do obszernych, a niezbyt przychylnych wypowiedzi poprzedników? Wiele tu mówiono o atmosferze, awansach i rozwoju. Ciekawa jestem, jak zarobki...

NieTomaszNieJacek

Mija ponad dziewięć miesięcy od kiedy nie pracuję w tej firmie. Mam o niej dość mocno negatywną opinie, z następujących względów: - praktycznie nie da się w tej firmie rozwijać - rozmowy o awansie dosłownie ciągną się kwartałami, polegają na niekończących się obietnicach i odwołaniu do tego, że wszystko zależy od osób z góry. A z reguły kończą się tym, że pracownik zmienia pracę i nie wie czy dostałby kiedyś ten awans. Ciekawym smaczkiem jest to, że zawsze odwołują się do tego że aktualnie jest freeze w budżecie (zawsze jest). Oraz do tego że amerykańskie korporacje rozliczają się na giełdzie z liczby zatrudnionych osób, i dlatego ciężko jest dostać zatrudnienie na UoP... Tylko nie udało mi się znaleźć w internecie NIC co by to potwierdzało. - osoby z wyższych stanowisk, które zajmują się biznesem (głównie w Polsce, ale też w EU) tak naprawdę nigdy nie powinny znaleźć się na tym stanowisku, i nie da się im wytłumaczyć innego punktu widzenia niż ich, do tego są bardzo chamscy i agresywni w zachowaniu - nikt nie zastanawia się jak zrobić coś dobrze, firma nie tylko nie inwestuje w ludzi, ale też nie inwestuje w technologie. Co kończy się tym, że praca wielu osób polega na klikaniu w jeden i ten sam program, który można by jakoś usprawnić, albo zautomatyzować - tylko po co, skoro można zatrudnić kilka ludzi którzy będą tam pracować rok i w ten rok niczego się nie nauczą - dochodzi do absurdalnych sytuacji, w których firma, która (najbardziej, ze wspólnego doświadczenie innych znajomych) chamsko wciska korporacyjne bzdury, każdemu pracownikowi wysyłając kilka newsletterów o tym jak firma nieustannie się rozwija i rozrasta, inwestuje w zasoby ludzkie, o tym w jaki sposób pracuje jej prezydent, każe obowiązkowo pracownikom brać udział w kilkudniowych konferencjach na temat rozdawania nagród dla najlepszych Podsumowując, nie polecam.

@NieTomaszNieJacek

Mam podobne obserwacje. Zrezygnowałem z pracy w tej firmie ponad rok temu. -co do braku rozwoju- też o awansie często mi mówiono, ale tylko na mówieniu się kończyło. Zawsze to miało być w następnym miesiącu w Q3 itp. Też słyszałem o tym raportowania od HR business partnera i od swojego managera, ale w internecie nic o tym nie znalazłem. Po złożeniu wypowiedzenia nagle zaczęli mówić, że tak, że awans już zaraz, ale ja już miałem dosyć. Swoją drogą nie wieżę, żebym na prawdę coś dostał -co do managmentu- pracując w baxter myślałem, że ludzie w pracy są po prostu chamscy (to była moja 1 praca), po zmianie firmy przekonałem się, że tak nie musi być -tak inwestowanie w IT, technologie w baxter nie istnieje. A nawet powiedziałbym, że z roku na rok jest regres -Taa, baxter best place to work. Chyba worst place to work. Też nie polecam w Warszawie jest dużo lepszych firm.

Jak długo trwa proces awansu w Baxter Polska?

Zniesmaczony pracownik

W baxterze nie ma czegoś takiego jak awans. Dopiero jak rzucisz papierami to zaczną się interesować.

XY

Awans? A co to takiego?

Jaka jest kultura pracy w Baxter Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Zniesmaczony pracownik

Kultura pracy to brak rozwoju i szans na awans. Drescode zależy od działu

Z czasem coraz bardziej przekonuje się, że odejście z baxtera było najlepszą decyzją w moim życiu zawodowym. W obecnej pracy zarabiam prawie 2 razy więcej, mam mniej pracy, jestem lepiej traktowany, mam dużo ciekawsze i bardziej rozwojowe projekty. W baxterze bylem traktowany jak zwykły robienia, nikt nie brał pod uwagę mojej opinii. Bardzo nie polecam tej firmy

Ja i kilka osób, które tam pracowały były trzymane przez lata na zleceniu, albo umowie przez agencje. Przez cały ten czas były mamione wizją awansu. Do tego mobbing że strony sprzedaży. Nie polecam.

Maciej

Praca na umowie zleceniu nie jest zbyt korzystna, bo nie ma płatnego urlopu i chorobowego. Czy negocjacje z pracodawcą jeśli chodzi o zmianę kontraktu na bardziej korzystny nie przyniosły efektu i nadal jesteś zatrudniony przez agencje? Napisz, czy nowi pracownicy także maja szansę tylko na umowę zlecenie.

@Maciej

Nowi pracownicy, idący na niższe pozycje raczej nie mają nic do wyboru, lub do gadania. Albo umowa zlecenia, albo przez agencję. Negocjacje nie przynoszą skutku innego niż obietnice.

@Maciej

Baxter zatrudnia pracowników bez większego doświadczenia tylko na zleceniu, lub przez agencje. Uciekłem już stamtąd, ale myślę, że bym nic nie dostał. Osoby które zostały nadal pracują w takich warunkach.

Bart

Na niższych stanowiskach trzyma się ludzi na umowach zlecenie lub przez firmę zewnętrzną. Bardzo trudno jest uzyskać w tej firmie awans - trzeba naprawdę długo czekać aż łaskwie ktoś stwierdzi, że to mile widziane wynagrodzenie za wysiłek. Więc z niższych stanowisk prawie nie da się wydostać. Ostatnimi czasy firma bardzo mocno tnie koszty i to na najmniej spodziewanych aspektach. Z zalet - przyjemna atmosfera w pracy i mało stresu.

Mirro
@Bart

Na czym np cięte są koszty?

@Mirro

Koszty cięte są na wielu aspektach, głównie na benefitach, które kiedyś były dość unikatowe dla Baxtera, ale też nie były to żadne luksusy. Przykładowo, aż do ostatniego lata, dwa razy do roku odbywała się coroczna impreza firmowa lub wyjazd. Plus codzienne udogodnienia, których jest coraz mniej.

Mirro

Czołem, czy pracownicy na stanowiskach biurowych dostają premie roczne? Jeśli tak to dotyczy to wszystkich czy tylko wybranych?

@Mirro

Tak. Dostają. Dotyczy to głównie osób na UoP, ale wszyscy pracownicy dostają też premię świąteczną.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Baxter Polska odbywa się również w języku angielskim?

Bart

Tak, z tego co mi wiadomo w większości przypadków.

Inhytr

Wystarczy znać kogoś z firmy aby Cie polecił wyżej i cała reszta nawet najlepszych kandydatów może nie być brana pod uwage. Takie mają zwyczaje. Dowiedziałem sie już po rekrutacji.

@Inhytr

Tak. To prawda. Nie ważne jakie masz kompetencje, ważne są znajomości. Tak jak wszędzie chyba.

Bartosz
@Warszawa

Jeśli szuka się kompetentnego pracownika znajomości nie powinny mieć znaczenia. Przede wszystkim liczą się doświadczenie i wiedza, a późniejsza praca to weryfikuje. Nie sądzisz? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i nie przeszedłeś pozytywnie weryfikacji? Napisz kilka słów na ten temat, żebyśmy mogli poznać jak przebiega rekrutacja i czy jest trudna do przejścia.

Maja
@Inhytr

Nie zgodzę się z tą opinią. Nie miałam znajomości w firmie, nie miałam doświadczenia w branży medycznej czy farmaceutycznej, a jednak się dostałam. Zostało docenione moje dotychczasowe doświadczenie w innych branżach.

Weronika

Czy na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta są jakieś dodatkowe premie? Cz jest możliwość podwyżek w firmie? Takie informację są istotne i pomocne dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad aplikowaniem do Baxter Polska.

Zu
@Weronika

.pracowałam tam 4 lata i nigdy nie dostałam tak zadnej premii. Myslalam, ze po 2 etapach rekrutacji i poswieceniu kilku lat dla tej firmy beda to doceniac niestety nic z tego.Szczerze nie polecam tej firmy chyba ze chcesz na szybko sie zahaczyc i szukac cos innego. Zdarzyło sie tez kilka razy ze pensje wyszly z tygodniowym opoznieniem

Dlugoletni pracownik
@Zu

Pracuje 11 lat i zawsze wynagrodzenie jest 25 badz dzien wczesniej jesli wypada w weekend, bonusy zawsze wyplacane razem z podwyzkami z pensja marcowa badz na koniec kwartalu (zalezy czy sprzedaz czy funkcje). Jest duzo pracy i duze wymagania ale nie da sie nie dostac bonusa. Nawet kontraktorzy maja dwa razy w roku.

Były kontraktor
@Dlugoletni pracownik

Niestety zero prawdy, jako kontraktor dostawałem psie pieniądze i nigdy żadnej premii. Kontraktorzy traktowani jak meble, zbędny balast do wykonania tej gorszej roboty. Zmieniłem pracę mam 50% obowiązków z Baxtera i 2x pensję z UOP. Nie polecam firmy

Xy
@Były kontraktor

W pełni się zgadzam z @ByłyKontraktor. Pensja nie jest najwyższa a o premiach można zapomnieć. Niestety kontraktorzy w Baxterze traktowani są jako pracownicy gorszej kategorii, którym nie należy się wiele i nie warto doceniać wkładu ich pracy. Poleciłabym to miejsce jako pracę tymczasową, kariery tu nie zrobicie i też nie warto. Doceniane są ciągle tylko te same osoby..

Zostaw merytoryczną opinię o Baxter Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Baxter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Baxter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baxter Polska?

Baxter Polska
2.6/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Kruczkowskiego 8
    00-380 Warszawa