Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

lili

Co sądzicie o imprezce zakładowej?Jak dla mnie to super imprezka,nawet deszcz nam nie przeszkadzał.Ci co ją olali z różnych przyczyn mogą tylko żałować!

nn

a co tu można myśleć,widok wczoraj nowych klimatyzatorów na chodniku które montują w biurach jest rozbrajający,a ty robolu gotuj się na hali w 38 stopniach,ważne że w biurze da się wytrzymać,a druga sprawa to mierzenie przez jednego z mistrzów termometrem czy aby na pewno jest przekroczone co do kreski 30 stopni na hali żeby zarządzić dodatkową przerwę,buractwo i chamstwo w najczystszej postaci,no ale nie dziwię się,poziom frustracji u tego osobnika tym ze go wszyscy olewają sięgnął zenitu to się teraz na ludziach odgrywa

lili

Witam wszystkich .Co sobie wyobrażacie myśląc o tym że już koniec postoju i trzeba wracać do codzienności?A na dodatek do tego ciepła,zaduchu=sauny.Proponuje przedłużenie postoju o 2 tygodnie,wcale się nie pogniewam.Wrócimy jak temperatura na zakładzie obniży się do 20 stopni c. i będzie można normalnie pracować i cieszyć się że nie trzeba się pocić i gonić na przerwie pod prysznic(który i tak nic nie da ,wystarczy wejść z powrotem na hale produkcyjną i znowu się jest spoconym).

on

ona co ty pieprzysz,bhp-wiec mówił że będą dodawac dystrybutory ale jakoś wczesną wiosną a dalej ich nie było dopiero jak ostatnio były upały i ludzie zaczęli psioczyć to nagle z wielką łaską pomontował dystrybutory,tak z nim jest on ma czas na wszystko tylko nie na to co akurat potrzebne

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
ona

nie przypisuj sobie, jakiś dziwnych zbiegów okoliczności, bo o dystrybutorach mówiłyśmy już wcześniej, a (usunięte przez admininistratora)c mówił będa dodawać i tak dobrze że to zrobili, bo teraz przynajmniej prasa,rilesy i Q-sorting mają bliżej

wkurzona

teraz jak napisałam że wody nie ma to nagle się dystrybutory na każdym rogu pokazały,jak pisałam tego posta to sam wiesz że był tylko ten na stołówce,dziwny zbieg okoliczności

lolek

no właśnie,takich bzdetów już dawno nie słyszałem,kogo obchodzi jakieś bhp,chyba tylko bhp-owca,liczą się kubiki,kogo to obchodzi że połowa materiału wróci w reklamacji,ważne że metry sa zrobione,a potem my idziemy kolejny miesiąc bez premii,costa idzie pełną parą bez pełnej obsady,blaty sypią się na ziemię i obijają,nikt tego nie ogląda czy nie ma defektów bo niby jak jak nie ma czasu żeby je ze stołu odebrać a co dopiero oglądać,ważne że na magazyn poszły

wkurzona

jeszcze kilka takich dni upałów i normalnie uschnę przy tej pieprzonej maszynie....cholera,wody nie ma,jedyny dystrybutor z gazowaną wodą jest na stołówce,ile razy mam biegać przez cały zakład żeby się napić,bhp-wiec tyle razy obiecywał że coś z tym zrobi i standard,dalej nic,z ciuchami to samo,miesiącami trzeba czekać bo się mu dupska z klimatyzowanego biura nie chce ruszyć,paleta na łeb każdemu może spaść bo miejsca nigdzie nie ma i pasuje ale tylko zapomnij jakieś drzwi zamknąć to od razu zdjęcia wali i staremu posyła a na hali normalnie idzie zdechnąć,wczoraj chyba ze 40 stopni było

lili

Racja,za chwilę będziemy zarabiać najniższą krajową.Nie dość że wypłaty coraz biedniejsze to jeszcze nam z nich podbierają co miesiąc-ciekawe jakim prawem?Ludzie się starają a w zamian mają wielkie (usunięte przez admininistratora).,więc po co to robić.Wymagają od nas cudów,jak można z opałówki zrobić coś fajnego.A potem płacz bo reklamacje idą.I co wtedy się robi-podpierdziela pracownikom ich ciężko zarobione pieniądze a dodam że coraz marniejsze.TRZYMAJMY SIĘ I NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ.Pozdrawiam.

paniusia

i jak tam naiw....tfu,szanowni pracownicy swedwood skoczów,czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości że zmiany wprowadzone przez starego w systemie premiowania miały na celu ograniczenie wypłacanej kasy?Nagle z premii średnio po 350 zrobiło się 200 z groszami i to już z wypłaconą kasą za niechorowanie więc są dwie możliwości:albo tak nagle drastycznie spadła nam produktywność i sprzedaż że premie sa groszowe albo ktoś tu leci z kimś w (usunięte przez admininistratora),sami zgadnijcie co się stało,to samo tyczy się wczasów pod gruszą,czy mi się wydaje czy nagle wyparuje każdemu część kasy z odcinka w stosunku do zeszłego roku,czekajcie jeszcze to nie koniec możliwości:jest jeszcze dodatek świąteczny,już się boję,hehe a może tak od razu całkiem zabrać wszystko i każdemu obniżyć stawkę do 9 zeta,po co to owijanie w bawełnę

jagna

nie jest tak żle,da się wytrzymać,poprostu majstrom czasem szajba odbija bo stary szukając oszczędności na każdym kroku ich naciska a jakbyś ty brał co miesiąc 4 tysie do łapy to też byś się nogami i ręcami tej roboty trzymał,na lameli robota jak robota,babki odbierają listewki ze stołów,sortują i układają na paletach,problem zaczyna się wtedy jak robi się tzw.nogi bo czasem stoisz zasypana w tych nogach po pas.Ja tam czasem odbieram i lekko nie jest a zarobki na początek to jakieś 9,8 brutto na godz czyli minimalna krajowa

Joka

Jaka jest praca w dziale lameli i czym się zajmują tam kobiety?

wazon

Witam,wszystkich którzy pracują w tym zakładzie..czy możecie powiedzieć jak jest po przyjęciu...zamierzam podjąć pracę...czy dosłownie jest tak ciężko pod względem psychicznym?

lola

masz rację,niektórym już zaczyna lekko (usunięte przez admininistratora),a w szczególności majstrowi w kiecce,jak będę chciała to będę gadać z kim chcę i o czym chcę,zresztą nie wyobrażam sobie roboty bez komunikacji z innym pracownikiem na jednej maszynie,niby co mam robić,posyłać mu sygnały dymne że mi dziadostwo wkłada do maszyny bo słowa nie można powiedzieć?Niewiarygodne,co kasa i władza robi w tym zakładzie z człowiekiem

obozowicz

Ja chciałem zaproponować nowe naklejki na każde stanowiska ZAKAZ ROZMÓW..przy wyjściu ze szatni powinny wisieć pudełka z plastrami na usta bo potem majstrowie się czepiają że ludzie rozmawiają zamiast pracować a ciekawe że jak ich nie ma to i ludzie pogadają i robota jest zrobiona,niech oni tez spróbują się nie odzywać do siebie przez całe 8 godz.

borok

czy ktoś wie czy płacili teraz już to za niechorowanie?bo ponoć miało być co miesiąc ale ani na odcinku ani na tablicy na stołówce nie ma żadnej wzmianki o tym,a przecież powinno być napisane czy dodane było to do premmi czy nie

byly pracownik

Atmosfera i pracownicy jak najbardziej w porzadku. Łącznie z mistrzami. Jednak podejscie władz firmy, to jest czysta kpina w stosunku do pracownika. Krotko mowiac chciec duzo, a mało dać zarobić. Duzo oplaca sie bardziej na budowie bakac jako halanger. Niz jako pracownik do prodkucji.Druga sprawa na premie trzeba sobie zasłuzyć, a jeszcze premia jest w brutto. Czyli ja się macham w pracy (robie wszystko zeby byc blisko normy która nie jest łatwa do zdobycia) a podatek z premii idzie do państwa ktore mi nic nie daje.

xxl

wciskanie ludziom kitu,a ja i tak wiem swoje....pozdrowienia dla zakładu Swedwood Skoczów

xxx

a ty jak myślisz ile zarabiają w swedwoodach w szwecji? 400 euro ja my czy jednak troszkę więcej? jak widzisz nijak ma się do tego co napisałeś o tym że koleś z płacami nie ma zamiaru szaleć i założę się że człowieka pracującego w swedwoodzie w szwecji czy stanach za jego wypłatę stać na normalne życie,ale za to pewnie w swedwoodzie w chinach robią jak w reszcie tamtejszych zakładów za miske ryżu,taki to wspaniały świat tworzy nam (usunięte przez admininistratora),piękne hasła i na tym się kończy.A druga sprawa to czy my jesteśmy winni temu że jest niby ten kryzys?(usunięte przez admininistratora)

duży

Droga frustratko xxx - ja też pamiętam lepsze czasy ale dziś nie mam klapek na oczach i jak patrzę na to co się dzieje w innych zakładach to mam tylko nadzieję że ta fabryka przetrwa.Związki zawodowe to nie cudotwórcy,dobrze że wogule będą jakieś podwyżki bo większość fabryk kombinuje jak przetrwać i nikt tam nie myśli o podwyżkach bo by go śmiechem zabili.Gdzieś indziej zwalniają ludzi a ty masz pretensje że nikt nie dostanie 2zł.do stawki?Pewnie że aby nadrobić zaległości choć tyle by trzeba było, tylko zakładam że gdyby były gdzieś takie fabryki to byś tam już pracowała a ciągle jakoś nie możesz uwolnić się od Swedwoodu.Ciekawe dlaczego... Acha - kiedyś wyczytałem w internecie,że filozofia założyciela Ikei jest taka,że chce dać pracę możliwe największej ilości ludzi ale płacami nie ma zamiaru szaleć.Może gdybyś zaczęła czytać to i owo to nie musiałabyś się dzisiaj wielu rzeczom dziwić.

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.