Opinie o Bricoman w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bricoman. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bricoman o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Warszawa

pytek

A może podacie jakieś konkrety? Szukają na kierownika działu sprzedaży, a ja wciąż nie wiem, ile właściwie się zarabia. 2000 brutto dla sprzedawcy, to już ktoś podał. A na innych stanowiskach? Ktoś wie, ile zarabia jakiś kierownik, albo dyrektor marketu? Jaka jest właściwie struktura w Bricomanie i jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach? To chyba nie jest tajne? A jeżeli jest, to znaczy, że zarobki odbiegają od średniej... w dół i dlatego firma nie chce się "chwalić" :-)

jejus

Umiem liczyć do 10 a nawet więcej, wiem ile farby trzeba na pomalowanie ściany, wiem co to są fejsy, wiem co to są raki, bystro wyłapywałem błędy. Praca w weekendy nie sprawiała mi problemów, za pracę-płaca. Na kręgosłup nie narzekam. I co? Nie nadawałbym się? Tak.

aplikujący

Bricoman Jaworzno: Mogę zapewnić, że firma ta nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. W skrócie opiszę tu jak wygląda proces rekrutacyjny w Jaworznie. Najpierw składa się CV korzystając z zamieszczonych na stronie pracodawcy ofert. Jeśli są zainteresowani daną osobą-dzwonią i umawiają termin spotkania na które sami nie stawiają sie punktualnie. Pierwsze pół godziny kontaktu to nudny wykład o ich osiągnięciach, celach firmy i zaletach jakie to niby mają jako pracodawca. Dodam, że prezentację i całość rozmowy prowadzi osoba kompletnie do takiej pracy nieprzygotowana. Później test wiedzy (zadania matematyczne na poziomie 2klasy podstawówki) oraz rozmowa w cztery oczy na tematy przeróżne od spełniania marzeń do konkretnych oczekiwań obu stron. Wszystko trwa około 3godzin co bardzo zniechęca. Płaca bez rewelacji stanowisko sprzedawcy to 1500-1600zł na rękę chyba że ktoś aplikuje na wyższe stanowisko-tu już widać różnicę.Jeśli strony się dogadają to znów dzwonią i umawiają kolejne spotkanie z "wyższą instancją" Tłumów nie ma bo chetnych do takiej pracy brak. Ogólnie ocena na 5 daję 2 za brak poszanowania mojego czasu oraz brak kompetencji i odpowiedniego życzliwego podejścia do potencjalnego pracownika.

GG

WITAM BYŁAM NA ROZMOWIE A WŁAŚCIWIE NA TESTACH LUDZIE PRZEMILI , UŚMIECHNIĘCI AŻ SIĘ CHCE POWIEDZIEĆ CHCĘ TAM PRACOWAĆ !!!! ALE ZOBACZYMY CZY WYBIORĄ?

GOŚĆ

czy ktoś już się dostał - oddzwonili po rozmowie?

GOŚĆ

jedna wielka chała obiecali że w ciągu dwóch tygodni dadzą odpowiedź i nic nawet nie oddzwonili - najwidoczniej pracują tam ludzie nie poważni ,którzy nie szanują innych . a uśmiechali się bo w duchu już wiedzieli że na rozmowę przyszli naiwniaki których i tak nie przyjmiemy a wciskali kity jaka to firma wspaniała . w dzisiejszych czasach bez znajomości to nawet w sklepie się pracy nie dostanie

Sprzedawca

Trzeba rozwiązać kilka zadań matematycznych typu policz ile farby potrzeba na pomalowanie ściany itp. Następnie trzeba ułożyć towar na półce wyłapując błędy.

Czy praca zmianowa i w weekendy nie przeszkadza? Jakie oczekiwania finansowe? Czy masz zdrowy kręgosłup?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
dj

Poza tym jeśli aplikowalas i nie zaprosili na rozmowę to możliwe że nie zadzwonia bo znam takich do których nie zadzwonili . Czy ktoś wie ile się czeka na odp czy kogoś przyjmą do pracy??? W sumie to mówili że 2tyg ale czy w ogóle dają znać jeśli ktoś nie przeszedł? Pozdrawiam

@dj

a gdzie mieści się ich biuro w lublinie i z kim miałęś rozmowę

dj

Ja tez aplikowałam do Lublina. Byłam na rozmowie. Moje dwa tygodnie jeszcze nie minęły ale wdziałam na ich stronie internetowej że przedłużyli rekrutację do 30 marca 2015.

Tako

Witam, Ja aplikowałam do Lublina, właśnie minęły 2 tyg. i nic, żadnej odpowiedzi chociaż zapewniali że zadzwonią. Oni są Rzetelni, czy ...tak ooo? Pozdrawiam

mysli

witam staram się o pracę w Bricomanie w szczecinie 15 grudnia byłam na rekrutacji ile czeka sie na odpowiedz czy dostałam się do nich do firmy.Pozdrawiam

qwert

Na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym prezentacja firmy i test z zadaniami matamatycznymi w stylu policz ile potrzeba farby, paneli itp. Łatwe , każdy policzy. Oraz jak się należy zachować w różnych sytuacjach w markecie. Potem sprawdzenie umiejętności sprzedażowych w praktyce w warunkach "Labolatoryjnych". I tyle w pierwszym etapie. Drugi etap to rozmowa z kierownikiem no i dyrektorem.

magnus

Tylko pytania i pytania. Napiszcie coś o obsłudze sklepu w Białej Podlaskiej. Kolejki fakt są dość uciążliwe sprzedawcę ciężko znaleść ale wszystko wynagradza uśmiech jednej z kasjerek pani Ela jest zawsze bardzo miła i symptyczna.Za taka taka kasjerkę dla sklepu duży plus.

Bobson

Może mi ktoś napisać jak mniej więcej wygląda ten test i jaka to ma być wiedza matematyczna oraz jakie to mniej więcej zadania do zrobienia na pierwszym etapie rekrutacji do bricoman. Jutro mam iść na rekrutację i nie wiem czego mam się spodziewać. z góry dziękuję

exul

Pracowałem w pierwszym składzie brico. Nie przedłużyli mi umowy, nie wypłacili premii za progresję bo byłem na zwolnieniu lekarskim. (usunięte przez administratora)Mój były kierownik (usunięte przez administratora)na zebraniu działu wprost oświadczył, że u niego za branie wolnego na żądanie jest zwolnienie z pracy. Także ogólnie nie polecam!

nini

ogólnie fajny sklep! a najbardziej lubię stać w kolejce do tej rudej suchej pani która wiecznie coś je i pisze SMSy na kasie! nie miałem jeszcze zakupów aby mi nie dorzuciła czegoś ekstra! i za ta ja lubię! polecam jak najbardziej!

?

jak wogole zadzwonią :) bardzo są wymagający przy rekrutacji?

nick

i ile trwa szkolenie?

nick

A wie ktoś na temat rekrutacji do Jaworzna? Ile pracowników zatrudnią?

bez nicku

Po żadnej rozmowie nie wiadomo, czy masz pracę. Wiadomo, że jak przechodzisz dalej, to znaczy, że coraz bliżej pracy... Wyślij CV, a jak do ciebie zadzwonią zapraszając na rozmowę zapytaj o wszystko, ile trwa, jakiego rodzaju jest to test i będziesz miał informacje z pierwszej ręki. A tutaj nigdy nie wiesz, kto pisze i czy pisze prawdę.

?

A właśnie co to jest za test? i tak ile trwa rekrutacja? czy po pierwszej rozmowie jest już wiadomo czy ma się pracę?

kit

a ciężka to praca, chyba bardziej odpowiedzialna niż koordynator i bardziej stresująca.

...

W opiniach o poznańskim bricomanie ktoś napisał: Pensja zawsze na czas - zazwyczaj 7-9 dnia msc. Szeregowym pracownikom oferują chyba ok. 1400-1500 zł netto. Koordynatorzy ok. 1800-2200 zł netto. Więc próbuj z tymi 2000.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Warszawa

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bricoman