Opinie o Faurecia w Jelcz-Laskowice Jaworzyńska 297

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Jelcz-Laskowice Jaworzyńska 297

ilonka Naprawde? Jakież to benefity tam Cię spotkały albo zamieżają spotkać ? darmowa karetka i trzy dni w szpitalu jak zasłabniesz na linii z nadmiaru chemii i 45 stopniowego upału? O jakiej umowie o prace raczysz mówić? Faurecia już dano nie zatrudnia na produkcje nikogo w oparciu o umowę o pracę. Tak sie tylko mówi, że bedziesz miał umowę o pracę za 3 miesiące , ale tak naprawde nikt tam tak długo nie wytrzymuje. I tak w sumie to dobrze bo kazdy dzień tam to niszczenie własnego zdrowia za marne grosze. Żal mi wszystkich ludzi, którzy muszą znosić te warunki. Ale może wg Ciebie po takich 8 godzinach na linii po drugiej zmianie albo nocce można sobie przecież pójść na siłke w ramach benefitu Multisport. No czemu nie, myśle że każda pani po 50, która tam pracuje marzy o tym.

juzek sztacheta

Nie polecam pracy w tym zakładzie ponieważ pracownicy są zmuszani do pracy w nadgodzinach w soboty i niedziele była jedna sytuacja dziewczyna w sobotę chciała zostać do 22 w nocy musiała robić do 2 poniewaz zakład nie zapewnił transportu gdzie dzień wcześniej zapewniali xe będzie transport do domu dostała się na własną rękę!!!!!!!!!!!! woła o pomstę do nieba !!!!!!!!!!!!

"kolo sie ma" :)

Do Ilonki: Faktycznie masz racje rotacji tam nie ma. Żeby stwierdzić rotacje wśród pracowników ktoś musi odejść i ktoś musi na jego miejsce przyjść. Tu zdaje się ma miejsce tylko pierwsza czynność. Kto tam pracował albo pracuje ten wie, ty zdaje się też tam pracujesz w dziale HR Pani Aniu :) hmmmm... ? Czy umieją docenić .... nie wiem czy docenieniem można nazwać wynagrodzenie 11 zł za godzine w biurze przeliczając to na godzniny spędzone w pracy. Na papierze to wygląda ładnie dzieląc na 8 godzin dziennie, ale wielu ludzi nosi prace do domu. Ładne opinie na temat tej firmy mają tylko pracownicy działu HR Pozdro

lati

Pracowałem w wielu firmach ( od ponad 30 lat też i w Amazonie ) i nie znam gorszej .Fauurecia jest bezkonkurencyjna . :(

ewk

Edit.: Chodzi mi o Faurecie w Jelczu-Lakowice

Statysta

Warto przyjechac dla samej rozmowy.

Szkoda ze nie mogę tam pracowac

IWAN GROźNY

Wszyscy wiedzą że to TY IWAN pisałeś. Bo kto jak kto ale to TY jesteś największym Hu...o grajcą w tym zakładzie. Aż sie dziwię że jeszcze cię nie wywalili na zbity pysk.

maturzystka96

Czy ktoś napisze tutaj jakiś pozytywny komentarz? Czy jest aż tak źle? W tym roku skończyłam szkołę, także nie jestem przyzwyczajona do bardzo szybkiej pracy, chciałam się przyjąć na produkcję może ktoś i coś napisać więcej? Co się robi, czy jest szybkie tempo pracy, jacy ludzie- pomocni?

Orinoko
@maturzystka96

Mechanik narzędzi: Przyjdź i rób floraki (takie regały) jak nie ma z czego a kierownik mądry po szkole daje ci rozkaz masz zrobić koniec. a pracuje sie na tym stanowisku od poniedziałku do soboty a w niedziele masz rozruch bo nocka rusza i na 3 liniach trzeba ogarniać awarie wszystkich narzedzi pistolety szlifierki noże jakieś ponad 100 urządzeń fantastycznie jest faktycznie :) Ustawiacz ma fajnie male na L4 bo faktycznie jest tak jak napisane ale L2 napierdziela całe 8 godzin :)

banderas

witam. Polecam prace na stanowisko ustawiacza pracowałem tam kiedyś praca jest tylko na początku zmiany i kiedy linia ma przerwę zmienia się formy resztę czasu trzeba się dobrze kamuflować po kontach żeby się w oczy nie rzucać słyszałem że maja teraz tzw. czterobrygadówkę ale ma to też swoje plusy. drugim podobnym stanowiskiem nie wymagający większych umiejętności jest mechanik narzędzi drobnych.

Wiem ze tyle zarabia mowie o daniel jach pracuje w jelcz - Laskowice taki gruby dość i wysoki jeździ opel insigna czarny was ma za nic tylko wyniki go interesują

a czy wiecie iż Daniel Jach zarabia około 9.5 tyś zł

zainteresowany

a zatrudniają obcokrajowcow?

jea

Nie jest zle. Sa fajni ludzie. Cos dzialaja HR wymieniony..dziewczyny daja rade. Produkcja ujdzie zalezy gdzie trafisz

Gość strony

Cieszę się że już tam nie pracuje. Dlaczego? Bo nie podobało mi się. Byłam w brygadzie B w której liderka gap zajada non stop ciasta na produkcji. Co rusz wnosi coś nowego, jak skończy paczkę. Ludzie słuchają muzyki na słuchawkach i nikt tego nie zabrania. Może jakby bhp-owiec przeszedł i coś powiedział to by się skończyło? Ale szczerze wątpię. Nigdzie nie widziałam takiego olewania zasad. Za to pracownicy okropni. Nikt nie chce pomóc. Niektóre osoby są nie poważne. Śmiałam się jak mnie wywalili, bo pewnie nadal bardzo ogłaszają się że potrzebują pracowników a swoich zachowaniem pokazali że jednak nie. Nie mają nawet cierpliwości i nie potrafią tłumaczyć. Nic nie wyjaśniają. A jak im się nie spodobasz to okłamią cię i zwolnią. Nie żałuje ani trochę że mnie tam nie ma

Sansa

Najważniejsze są wyniki a nie pracownicy, po trupach do celu. Bardzo nie polecam tam pracy. Stawki może duże ale nie warto marnowac życia. Rodzinę widzi się raz w tyg, w pozostałe dni tylko część i do widzenia. Dział Hr... Od kąd odeszła Ewa z dziewczynami nie ma z kim gadac. Zastępczyni to niezrównoważona osoba uwazajcie na nią.

pracownik pian

wia co do czterobrygadowki to narazie jest wstrzymane fakt piany sa okropne szczegolnie na karuzeli tempo jest maxymalne bola rece tragedia jest 11.50 na h netto soboty 100pr platne nocki sa dodatkowo platne 20 p wiec jest ok 14zl na h mozna z nadgodzinami ktore sa obowiazkowe zarobic do 3 tys zl duza kasa ale ostra tyra p.s konfidentow jest pełno donosza na kazdym kroku wyzywaja swoj swojego nie wiesz z kim masz gadac bosprzeda cie odrazu

sosos

aktualnie w faureci wprowadzili czterobrygadowke i sobota jest normalnym dniem pracy, w zamian za ustalony dzien wolny. Oczywiscie nikt nie dostanie tego dnia , i przychodzi za 100% robic. 2400 to moze zarobisz bez posrednika i powiedzmy jak porobisz kilka nadgodzin. Pracy na pianach nie polecam, wiekszasc skladow co tam zostala to konfidenci, patola, i idioci, ze naprawde praca tam w grupie moze byc katorga, no i jest ciezka tez oczywsicie.

mlody

witam prosze napisac jak sa place soboty czy 100pr czy dodatkowe 20 pr do godziny i jezeli jest tydzien nocek to jak jest za godzine slyszale ze 20pr wiecej za kazda godzine i wgole ile jest na godzie jedni mowia za 12.50 inni ze 9.50zl i jezeli pracuje ta 2 tygodnie czy nalerzy mi sie ddatek za pranie 60zl czy dopier po przepracowanym miesiacu.slyszalem ze daja 250zl szkodliwego na karuzeli i ile jest obecnie premii wiem ze bez nadgodzin mozna zarobic do reki ok 2400zl,aa czy to prawda ze od wyplaty ile by nie zarobil ucinaja podatek 19pr czekam na odpis dziekuje

arnold

Witam Przyjmuja przez pod fime jak leci bo ciagle brakuje ludzi na rozmowie wzasadzie pytaja tylko gdzie ostanio pracowales a co do kursu na wozki widlowe to narazie nic nie organizuja. Na pianach jest goraco i duszno z powodu duzej temperatury mimo ze daja wode. Nawet ukraincy niechca pracowac bo maja dosc 12tek a po 8godzinach czlowiek jest zajechany ile jest przyjec tyle wypowiedzen z pracy jak zodtsjesz na 12 godzin to zamawiaja takówke a jak nie zostajesz na nadgodziny to nie przedluzaja umowy.Nawet pracownicy co pracoja po kilka lat skladaja wypowiedzenia bo maja dosyc. Jeszcze raz niepolecam tam pracy.

arnold

Nie polecam pracy w firmie faurencja na magazynie mimo ze masz uprawnienia na wozki widlowe to i tak cie nie daja w zasadzie to robisz wiecej fizycznie nisz wózkiem jak na jit stanie lininia i nie wyrabiaja normy to niemasz premi za bhp tez potrafia zbrac premie zeby dobrze zarobic musisz miec duzo nadgodzin. Dojazd organizuja ale nie zmiejsca w ktorym mieszkasz i jeszcze za niego zabieraja pienidxe w zaleznosci zkad jezdzisz. Nie polecam tam pracy

j

ja ide tam od pn na piany mam nadzieje ze bd ok

Mefedron

Chyba pojde tam ale nie zeby pracowac tylko opierdalac mef i speeda heh firma stanie na nogi jak wszyscy zaczna pizgac xD zwiekszy sie tepo pracy a ja pewnie otrzymam medal od szefa za zwiekszenie produkcji he xD zeby tylko mnie nie (usunięte przez administratora) jak z poprzednich zakladow za dragi :/

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia

Faurecia