Opinie o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BI-ES Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BI-ES Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

majek

Tak czytam od dawna różne fora na temat pracodawców i chyba nie ma takiego forum, na którym w większości będą pozytywne opinie. Nie ma w naszym kraju takiego pracodawcy! Chociaż moim zdaniem, na takich forach piszą tylko ci, którzy nie mają czasu na to by się zabrać za robotę, bo mają ważniejsze sprawy, np. pisanie bzdurnych komentarzy itd. Coś mi się zdaje że tylko ci się wypowiadają, którzy nie dali rady, opierniczali się i myśleli że odwiedzą 5 klientów, a na konto spłynie 5000 zł. Niestety tak nie ma:( Praca PH wiąże się z ostrym zapierdzielem i wyrzeczeniami! Wiem, coś o tym bo pracowałem w kilku firmach i mam to za sobą! Nie ma tak, że podzwonimy po kilku klientach, odbębnimy 5 wizyt i jest ok. Moja praca polegała na tym, że wstawałem o 6 rano, wyjeżdżałem teren o 8 do domu wracałem o 20 i jeszcze pisałem raporty i rokowania na przyszłość. Czy któryś z was marni krytykanci robiliście tak samo!? Raczej nie! Wszystkim się marzy taka praca jaką wy byście chcieli mieć. Ale tak nie ma. Pozostaje wam magazyn albo produkcja bo słyszałem że na akord nawet nieźle się zarabia:) Pozdrawiam obiboki!:)

3oo3

Konkursy w tej firmie :) ha ha ha (usunięte przez administratora)Dokładasz do wszystkiego papier, tusz, parking brak dodatków finansowych, pakietów. Firma, której nie zależny na pracowniku :( tylko wymaga aby wskaźniki wzrastały. A o klienta też nie dba... Ale to już przeszłość, teraz mam normalną pracę za pieniądze.

Felek bez szelek :)

Jak patrze na te pozytywne wypowiedzi to jak nic wiem, że sa to podstawione wpisy. Jak można zarobić dobrą kasę jak za miesiąc pracy na sieciach dostajesz 10 zł premii. Tak 10 zł!! Dobrze widzicie. Ja już się uwolniłem z tego eldorado i jestem z tego powodu cholernie dumny. Nie interesuje mnie czy ktoś wie kim jestem bo mogę nawet się podpisać pod tym z imienia i nazwiska bo nie ma tu krzty kłamstwa. Handlowiec na sieci nie może zarobić nawet 1500 zł?? WSTYD!! A osoby, które piszą, że można tu zarobić kłamią tylko po to aby łatwiej było im rekrutować innych ludzi. Jeżeli macie jakąś pracę to błagam nie zmieniajcie jej- będziecie tego żałowali.

okp
@Felek bez szelek :)

Osobą podstawiona nie jestem. Pracuje na detalu a nie na sieciach. Wiem że na sieciach jest slabo. Ale skoro potrafie wykonywac co miesiac plany to chyba wiem co pisze. Wymaga to strasznego wysilku świecenia oczkami przed klientami i nie przejmowania sie tym co mowia kierownicy. Ja sam doskonale wiem co nalezy do moich obowiazków i jak mam wykonywac swoja prace.Jeśli wykonam wszystkie kategorie to naprawde jest juz cos, do tego mamy konkursy wiec daje rade. (usunięte przez administratora)

Felek
@okp

Ja nie piszę o detalu tylko o prestiżowym stanowisku PH ds. sieci :) a co do Twojego detalu- długo pracujesz w tej firmie? Jeżeli długo to nie pamiętasz jak detal kulał? Pewnie jesteś z tej ekipy co ma podstawę z dobrych czasów dyrektora Tymińskiego a teraz jakie są podstawy?(usunięte przez administratora)z jaka jest prawda.

okp

A mi sie dobrze pracuje. Od momentu jak przyszedl [usunięte przez moderatora] duzo sie pozmienilo. Oczywiście na lepsze. I pracuje już dlugo jak na tą firme, ale w tym momencie nie chcialabym zmieniać pracy, bo jak sie przycisnie to mozna zgarnac niezla kaske..

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja trwała 5 może 10 min, decyzja po godzinie z powodu braku zainteresowanych

jak się pan nazywa, skąd pan zna firmę, ile chciałby pan zarabiać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gogo

brak palet towar na glebę by tylko wypuścić wysyłkę do klienta złe zarządzanie nikt tam długo miejsca nie zagrzeje coraz gorzej nerwy na wodzy brak owijarki do palet ale po co są "goście"od tego niby iso ale pic brak wózka do transportu i ładowania palet na samochody tylko ręczne wózki {sajgon }NIE Z WAMI TO Z KIM INNYM cytat pani [usunięte przez moderatora]

zainteresowany pracaw ilawie

mam pytanie jak z praca w magazynie w ilawie, jakie zarobki w magazynie? jak atmosfera? bardzo prosze o uczciwą odpowiedz

Jeronimo

W siechach PH Bie es ( Uroda Polska ) są najmniej zarabiającymi bo 1450 zł/netto to coś czego nie da się nawet opisywać. Wstyd się przyznawać, że mamy taka kasę a pan prezes każdy pretekst bierze za słuszny, aby tylko nie wypłacić premii i tak od maja 2013 do dziś nie mamy/ mają wypłacanej premii za sprzedaż, półkę, itp. Jak widzę nowego PH, który przechodzi z innej firmy to aż mnie boli, że nie poszukał sobie w necie tych wypowiedzi i sam sobie zrobił kuku wchodząc do tego Bagna ( adres firmy W-wa ul. Bagno ) jak sam adres mówi nam już wszystko. Handlowcy się zmieniają jak rękawiczki bo jak przeżyć za 1450 zł?? Ciężko. Więc niech nikt się nie dziwi, że handlowcy są tu tylko na chwilę. Ciekawe kiedy zacznie się problem w firmie przez takie zarządzanie i traktowanie ludzi. Przechwałki prezesa?? Oczywiście, że to prawda, pokazywanie helikoptera, bentleya, itd to dla niego coś normalnego. W te wakacje temperatura 41 st a my bez klimy, bez wody do picia, którą ma obowiązek zapewnić pracodawca a przy tym dzwonienie przed 16 i sprawdzanie czy nie zjechaliśmy wcześniej. KAM' owie!! Osoby z przypadku, trafiły tu tylko dlatego bo nikt ich nie chciał a tu normalny KAM nie przyjdzie bo jeździ też Fabią tylko z klimą i nie ma decyzyjności. Co robią KAM owie?? Weryfikują nasze zdjęcia robione podczas wizyt w markecie. Wchodzą we właściwości plików i sprawdzają godzinę, datę, itp. Żal nawet o tym pisać. A gdzie ich praca z kupcami sieci?? Nie zajmują się tym bo się boją- nawet nie wiedzą o planowanych przebudowach, itp. [usunięte przez moderatora]

gs

W tej firmie PH pracuje na [usunięte przez moderatora], dobrzy handlowcy lubiani na sklepach niestety z braku narzędzi i złej polityki firmy za dużo nie mogą podziałać, dlatego ambitniejsi odchodzą. [usunięte przez moderatora] oczywiście wszystkich PH nazywa złodziejami, ale jak wiadomo zawsze (usunięte przez administratora) będzie oskarżał innych o kradzieże. [usunięte przez moderatora] Nie warto zawracać sobie głowy tą firmą.

mądry po szkodzie

2 tys na łapę za pół Polski, autostrady za własną kasę i non stop jeżdżenie z PH no i oczywiście użeranie się z [usunięte przez moderatora]...Nie wspomnę o nie wypłacanych premiach, lepiej być zwykłym PH w innej firmie.

była

Ludzie powiedzie mi czy we wszystkich firmach jest tak że kierownikk siedzi jak cieć na spotkaniach i nie walczy o nikogo ani o nic tylko udaje wariata - co to za firma. Czy to normalne podzielcie sie opinia. Była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były

a kierownik regionalny to jak zwykły [usunięte przez moderatora].Jeździ z p.h, nic nie wie, nic nie może i obiecuję. I tak codziennie, i ma kontrole z biura, dzwonią do p.h i pytają o której był i czy w ogóle był. Nie ma premii jak p.h bo plany z kosmosu i zarabia coś 2000 zł. I ma auto jak p.h no czasem z klimą albo bez to zależy jak go lubią

byly prac......

Wiekszosc pyta o prace ph i o zarobki. powiem tak: pensja to 1500 zl na umowie. Dla mniej zoeientowanych to od tej kwoty trzeba jeszcze odjac podatek. Tak wiec pozostaje okolo 1100 na reke. Natomiast jezeli chodzi o dodatkowa kase za wyrobienie planow sprzedazowych to na to zabardzo bym mie liczyl bo sa tak stworzone targety ze wyrobienie tego liczy sie z cudem, ponadto jezeli nie wyrobi sie co najmniej 80% z bie-es to nie ma na co liczyc ze dostanie sie premie za pozostale targety ktore udalo sie wyrobic. Niestey jest ze soba powiazane. na wszystko masz limity i tak jest z telefonem 30zl paliwo 1000zl jak przekroczysz limit to siedzisz w domu. oczywiscie na okraglo wszystko kontroluja. pieniadze za zrobienie nadan wyplacane raz w miesiacu tak okolo 22 samochod Dacia Daster - bez wdpomagania, bez klimatyzacji, bez radia, baz regulacji siedzen. Ogolnie dno. jak pojechalismy z kierownikiem do hurtowni to wlascicielka nie byla zachwycona firma bie-es ze wzgledu na to ze handlowcy zmieniaja sie tutaj jak rekawiczki. Jezeli ktos nie musi tutaj pracowac to nawet niech o tej firmie nie mysli. Osobiscie nie polecam. Firma nie powinna istniec.

były

Ludzie nie traćcie czasu dla tej firmy. Beznadziejne zarządzanie, nic się nie zmieniło i nie zmieni.

lila

tak ulepszyli system motywacyjny ze od lipca mozemy z premi wyciagnac mniej niz d tej pory

były

Anonim, Ty naprawdę pasujesz do tej firmy. Przejrzyj sobie trochę wpisów to masz tam ze szczegółami ile zarabia PH. Jestem pewien, że nic do tej pory się w tej kwestii nie zmieniło. No może "ulepszyli" system "motywacyjny" :)

fox

a mnie intersuje jak wyglada praca w logistyce w tej firmie :transport,magazyn,logistyka ktoś sie moze wypowiedziec? m.

Horas

Jako osoba która współpracowała z PH firmy URODA/BI-ES powiem tak: TRAGEDIA!!!!!!!!! Co miesiąc dzwonił do mnie nowy PH z firmy. Obiecywał klientom testery, po czy już go zwalniali. Dla mnie warunki pracy tragedia...

Aktualny

Nie warto- ja szukam pracy tak jak 95 % Ph w tej firmie. Niestety na rynku nie jest łatwo więc pewnie trochę jeszcze poszukam sobie :(.

osoba rekrutowana

Ludzie co wy gadacie, ostatnio byłem na rekrutacji na przedstawiciela i byłem bardzo zaskoczony czytając wasze wcześniejsze wypowiedzi o kamówie i rkes-sie którzy wymądrzaja się i udają wielkich dyrektorów a tu spotkałem erkasa który nie potrafił nawet złożyć normalnego zdania oraz pytania. Ludzie napiszcie,g dzie jest prawda w tym co piszecie ponieważ ja uważam , że tu zatrudniają osoby zarządzające ludxmi w trenie którzy nie maja pojęcia o sprzedaży i motywacji. Czekam na wasze komentarze czy warto tu pracować????

Kolego lub kolezanko wlasnie powtarzaj to cos jest u zrodła.RKS awansował z przedsawieciela ponieważ nie było już sesownych kierownik do zatrudnienia i dlatego awansowal czyli był to awans z musu a nie z osiagniec tego czlowieka. Na przyszlosć pisz prawde u zrodla.

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES Polska - Iława

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES Polska?

Kandydaci do pracy w BI-ES Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES Polska
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.

BI-ES Polska