Opinie o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BI-ES Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BI-ES Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

JESZCZE PRACOWNIK

Kolego czy ty udajesz czy nic nie kumasz. Jaka czolowa na rynku kosmtycznym????? Pozatym co ty gadasz od 4 lat wkółko rekrytacja a etatów jest mniej niz było. To jak ty uważasz że firma się rozrasta jak mnej jest etatów a 4 lata wkólko jest rekrytacja na szczeblach sprzedażowych. Pomyśl najpierw a potem pisz te bzdury bez sensu.

już niedługo

Czołowa firma :-) no powiem przedni żart. A przepraszam pod jakim względem czołowa? No na pewno przoduje w podrabianiu znanych marek. Szkoda tylko, że nie naśladują innych w innych dziedzinach np. w zarządzaniu, kultury osobistej czy przestrzeganiu podstawowych praw pracowniczych np. 2-tygodniowy urlop (dla PH nieosiągalny). Na koniec ciekawostka dla tych, którzy jeszcze rozważają podjęcie pracy - zapomnijcie o samochodzie z klimatyzacją, limit na telefon to 5 zł (dla PH) nie na rozmowy prywatne ale w ogóle na wszystkie rozmowy, a jeżeli jeszcze Wam mało to hitem jest brak możliwości picia kawy/herbaty w pracy (mam tu na myśli biuro), nie można nawet przynieść kawy w kubku termicznym. Nie ma zaplecza socjalnego takiego jak kuchnia.

steve
@już niedługo

Witam Z tego co pamiętam, kuchnia była i nawet dość przyjemna:) Fakt, sporo z nas miało pomysły, wizje etc. Teraz realizujemy je z powodzeniem w innych Firmach. Pozdrawiam!

JESZCZE PRACOWNIK

Ludzie czy wy jestescie tak naiwini czy gupi, zobaczcie tu wkólko są wpisy negatywne czy to wam nic nie mowi. A czy macie rozum w glowie ze pozytywne opinie pisza ludzie z biura zeby nie bylo samym negatywnych a wiecie ze takze sa specjanlnie usuwane hisoryczne maile przez firme. Widze ze czesc ludzi to nie ma rozumu ze czesc opini pozytywnych specjalnie pisza osoby pracujace i odpowiedzialen za nabor. OSTATNIA KWESTIA NIECH KTOS POMYSLI PRZED PISANIEM MAILI GLUPICH -SPRAWDZCIE SOBIE ILE LAT Z MALYMI PRZERWAM TRWA REKRUTACJA NA STANOWISKA DO TEJ FIRMY CZY TO WAM NIC NIE DAJE DO ZROZUMIENIA PRZECIEZ TO NIE JEST FIRMA CZOLOWA NA RYNKU ZEBY TYLU LUDZI POTRZEBOWALA NOWYCH.

haaaa

10 tys :))))))))) .... relne 2 :))))))

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja trwała 5 może 10 min, decyzja po godzinie z powodu braku zainteresowanych

jak się pan nazywa, skąd pan zna firmę, ile chciałby pan zarabiać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nie

nie żartuj

Tomasson

Konkretne pytanie i proszę o konkretną odpowiedź. Są dwa ogłoszenia na pracuj.pl na KAM i Menadżera ds. Marek Własnych. Czy na tych stanowiskach można zarobić min. 10.000 zł brutto (mowa o gwarantowanej podstawie bez premii)?

PM
@Tomasson

Można tylko nie podałeś za jaki okres te 10 tys brutto chciałbyś zarobić. Jak za 6 miesięcy masz to jak w banku pod warunkiem że sie utrzymasz u nas chłoptasiu.

gość

Nie znam firmy bez wad, w oficjalnych rozmowach to każdy chwali to co ma i tak powstają super opinie a za plecami pisze jak to jest na prawdę. Znam wielu pracodawców ten również ma swoje plusy i minusy, może w innych firmach trochę tatwiej zarobić ale nie koniecznie na umowach o pracę. Jak musisz mieć własną działaność czy umowę "śmieciową" to nawet jak wydaje Ci się, że jesteś lepiej traktowany to forma zatrudnienia mówi swoje. Nasuwa się pytanie czy oczekiwania finansowe są zgodne z oferowanym doświadczeniem? Bo jak czytam to większość osób dopiero je w tej firmie zdobywa. Skoro są osoby, które pracują i uważają, że można zarobić-to pewnie coś w tym jest. Dzisiaj niestety, żeby zarobić trzeba się narobić. Wyjątej mogą stanowić europosłowie, którzy mogą mieć sporo nieobecności bez konsekwencji finansowych. Więc może zmienić trzeba zajęcie z PH na polityka.

majek

spodobało mi się z tym majtkiem :)Ale to tylko świadczy o poziomie inteligencji ludzi którzy tak piszą!:) jest niska...trudno co robić... Panie Piotrze radze się streszczać i obornik wywieźć bo już czas, a nie siedzisz i głupoty piszesz. A tak na marginesie, jeśli już nie potraficie czytać ze zrozumieniem to wytłumaczę. Nie twierdzę, że jest to fyrma super i bez wad, ponieważ jak wyraźnie zaznaczyłem, nie miałem z nią do czynienia. Opisałem tylko swoje spostrzeżenia, jakie sobie wyrabiam czytając podobne fora. Wszyscy tylko narzekają i wymagają, ale nie dają nic od siebie. Po raz kolejny spytam, czy zna ktoś jakieś forum, gdzie w większości wypowiedzi pracodawca jest chwalony. Nie ma takiego. A w szczególności jeśli mowa o stanowisku PH. Taka ciekawostka: zmuszony byłem jakiś czas temu, uczestniczyć w rekrutacji pracowników na stanowisko PH w firmie telekomunikacyjnej. Pierwsze pytanie jakie padło z ust kandydata to : a jakim samochodem będę jeździł? Toyota yaris odpada bo to auto dla kobiet! No wiecie co!? Załamałem się! I na tym poprzestanę, bo to streszcza i opisuje podejście do tej pracy większości tu się wypowiadających. Pozdro obiboki :)

firma super ludzie pokroju majtka, który się tu udziela nic dodać nic ująć

majek

chociaż miałem tego nie robić, ale po raz ostatni jeszcze napisze. Postanowiłem sam sprawdzić rewelacje osób tu piszących jak to w firmie bies czy uroda jest źle. Tak się składa że mam znajomego w firmie P&G oraz znam osobę która pracuje w firmie będącej dystrybutorem wspomnianego pracodawcy. Wygląda to tak, że PH dostaje Skodę Fabia (roczniki powyżej 2011r) fakt że bez klimy, ale ponoć flota jest już w trakcie wymiany, wynagrodzenie w zależności od regionu, ale ostatnio jest to najniższa krajowa (i to traktuje jako minus) ale system premiowania jest na tyle korzystny, że średnio ogarnięty handlowiec jest w stanie wyrobić 80% planu by dostać premię. Troszkę lepiej ogarnięty handlowiec spokojnie wyrabia 100%, a wtedy są już godziwie pieniądze. Jak dla mnie, jest to z jednej strony dobre rozwiązanie, ponieważ w większości firm, np. Unilever, stałe wynagrodzenie to 2600 zł, ale plany premiowe są według wielu bardzo ciężkie do zrealizowania. Wcale więc obiboki nie jest tak czarno jak opisujecie, tylko morał tej bajki jest taki że wam się robić nie chce! :) Pozdrawiam.

majek

były skoro jest tak źle to dlaczego ta firma jeszcze istnieje? i nie pisz mi takich bzdur, że zatrudniają ciągle nowych pracowników i jakoś się dzięki temu kręci, ponieważ takim sposobem to się może udać firmie krzak, a nie troszkę poważniejszym instytucją. A tak na marginesie mój nick jest inny, ale skoro piszą tu analfabeci to nie będe się zniżał do twojego poziomu i więcej nie odpisze. Powodzenia obiboki :)

były

Majtek jak jest tak super w tej firmie to dlaczego nie ma dyrektorów już było ich paru, regionalnych kierowników też już paru było, ph nie zliczę. Czyli nikomu się nie chcę pracować twoim tokiem rozumowania? A ja Ci powiem ludzie mają godność swoją, nie dadzą się traktować jak szmaty do podłogi i tu jest problem w tej firmie.Widzę, że nie czytasz chyba forum albo nie znasz się na procentach bo tak złych opinii nie widziałem o innych firmach

majek

tak się składa że ja nikogo nie obrażam tylko opisuje nasze narodowe wady,tzn. siedzieć w domu na tyłku a pieniążki niech najlepiej wpływają na konto. Niech mi ktoś pokażę choć jedno forum na którym w chociaż w 80 % są pozytywne opinie o pracodawcy. Nie ma takiego! Zawsze znajdzie się jakiś ktoś kto się nie sprawdził i pisze bzdury. Nie pisze że wszędzie jest różowo! Nie ma takiego miejsca. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak pracowałem od 6 do 20, ale nie w biesie. Jeśli wy mędrcy i fachowcy nie potraficie czytać ze zrozumieniem, to wcale się nie dziwie że nie nadajecie się do tej pracy. Jak już wcześniej mówiłem, praca od 8 do 16stej to na magazynie :) A jak chcesz zaistnieć w tym zawodzie to niestety na początku drogi musisz poświęcić trochę więcej czasu. Ale ja zdaje sobie sprawę że wy pewnie wszyscy magistry i inżyniery po 5 fakultetach i wam się należy od razu prezesowskie stanowisko. Powodzenia życzę. Ja teraz dziękować Bogu mogę pozwolić sobie na pracę tak jak sobie zaplanuje. Doszedłem do tego wyrzeczeniami (usunięte przez administratora)ale jestem z tego dumny, bo doszedłem do tego sam bez znajomości i czyjejś pomocy. A co najważniejsze srajtki nigdy na nikogo nie donosiłem i brzydzę się takimi ludźmi. Tak się srajtki składa, że nie mam nic wspólnego z firmą bies i tylko czysty przypadek sprawił, że napisałem na tym forum. Ale chyba napisałem prawdę, skoro tak się unosicie. hehe...Pozdro obiboki :)

u żródła

Koledzy i koleżanki nie ma co sie rozpisywac widzicie że w tej firmie coś jest nie tak jeżeli są takie i tyle opinie. Kiedyś to jeszcze w miarę było jak byli inni ludzie coś próbowali zmieniać teraz to już dno i totalna porażka a szczególnie w sieciach. wiem co mówie bo mam brata który pracuje i wszystko znam u zrodła a powiecie czemu pracuje jak tak jest żle ma tylko jeden argument musi zdobyć doświadzczenie żeby gdzie inndziej pójść i dlatego zaciska zęby i odlicza miesiące. Osoby na wyższym szczeblu w kontakcie z sieciami to jak to mówią smiech na sali i nie wychyla sie wogóle tylko madrzy przez telefon.

zośka

w tej firmie marne grosze. Nie zarobisz tu kokosów, i wiadomo że w tej firmie pracowników nie doceniają tylko traktują jak śmieci

gal anonim

a jak wyglada praca ( współpraca z sieciami i PH )KAM..? czy osoba zatrudniona na stanowisku KAM ma wpływ na rozwój sprzedazy w swoi sektorze..? Czy raczej słabo.. i ile zarabia KAM

obecny

Ja też domyślam się kto to pisze i od razu mówię że to ktoś z sieci, a że grono nie jest duże to nie chowaj się za ludzi człowieku który zarabiasz 5000zł/netto i cały czas cichociemny tylko weź się do pracy i walcz o jakieś rzeczy. Ci którzy chcieli o coś walczyć już nie pracują przynajmniej mieli swoje zdanie.

Oregano

Oczywiście pracowała od 8 do 20. Ja pracowałem w tej formie od 7 do 18 plur weekend z raportami za 1450 zł/m-c więc wiem co pisze dziennie po 500 km to mało? A ten majtek niech nie obraża innych. To forum nie służy tylko do narzekania ale również do ostrzegania innych o źle podejmowanych decyzjach związanych z odejście z firmy A do firmy D czyli Bies Uroda Polska. Jakoś mam nieodparte wrażenie, że wiem kto pisze te odpowiedzi. Jeżeli to ta osoba to niech się weźmie za robotę a nie robi fotki i donosi prezesowi za 5000 zł/netto.

kol

No ale zarabiał 5 tyś...... to kolo nie zły, sprzedaż.... aż nie możliwa :)

Dżigi

...majtek...pracowałeś od 6 do 20!!!??? Współczuje Ci...

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES Polska - Iława

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES Polska?

Kandydaci do pracy w BI-ES Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES Polska
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.

BI-ES Polska