Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Niko

Szkoda sie ponizac, i robić w kalmarze

tapicer
@Niko

Pewnie masz racje szkoda twojego czasu więcej mebli zostanie nam do akordu

Inna

Niestety zawiodłam się co do tej firmy, szef to jeden wielki komunikator i oszust, kierownik to kłamca i oszust, . Uważajcie bo obiecują cuda a zatrudniają na czarno bez umowy, jak wpada kontrola to wyganiaja ludzi. Atmosfera fatalna. Nie polecam pracować na bmw szefa i skodę jego syna

Blachara
@Inna

Pfff młody prezes ma tylko Skodę ?! Każdego stać na takie auto wiec szału nie ma

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma tak jak i ludzi. Natomiast wiem jedno, że dobry pracownik wszędzie będzie miał dobra pracę. Więcej pracy a mniej obijania i będzie super.

KALMAR Group

Szanowni Internauci ! Większość wpisów dokonuje niestety konkurencja , która prawdopodobnie nie ma na tyle pracy i nie rozwija się prężnie tak jak firmia KALMAR , na nowosądeckie realia sposób wynagrodzeń jest sprawiedliwy czyli krótko mówiąc "akord" warto zapytać obecnych pracowników czy warunki są dobre , skoro pracują i nie rozglądają się za inną pracą. Firma jest w bardzo dobrej kondycji , bez przerwy od 25 lat zdobywa nowe rynki zbytu. W 2019 roku planowana jest budowa drugiej fabryki o powierzchni 20 tys. m2 związku z tym KALMAR planuje zatrudnić około 150 osób. Zainteresowanych pracą zapraszamy na szkolenia, wraz z przyuczeniem do zawodu. CV prosimy przesyłać do działu rekrutacji na adres rekrutacja@kalmar-meble.pl Zapraszamy wszystkich ambitnych i chętnych do współpracy! Pamiętaj ! Za fałszywe informacje , wyzwiska , pomówienia lub inne oszczerstwa na podstawie Kodeksu Karnego z art.212.&1 , wraz z art. 216.&1 dany anonimowy użytkownik " IP " zastanie wezwany do odpowiedzialności karnej za pośrednictwem Sądu Karnego w Nowym Sączu.

naiwny
@KALMAR Group

Nie strasz nie strasz bo się ze...sz . Sąd to bedzie ale Pracy dla waszej załogi :) Poza tym czego tu się obawiać jak wszytko jest w porządku...

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

stolarz

miałem się udać na rozmowę ale czytając te wszystkie opinie to chyba zostanę przy obecnej pracy:(

Jakie są realia pracy? Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik? Praca męcząca, czy raczej spokojna?

KALMAR GROUP

Dziękujemy za zainteresowanie z Państwa strony. Serdecznie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy KALMAR mieszczącej się w miejscowości Paszyn k/Nowego Sącza. Zachęcamy o wcześniejsze przesłanie CV na adres rekrutacja@kalmar-meble.pl , następnie umówienie się na dogodny termin spotkania. Więcej i formacji pod numerem 18 440 17 44.

PRACOWNIKROKUKALMARSPZOO.

Większość opinii pisana jest przez nieudaczników, nierobów, wykluczonych na margines społeczny. Którzy nie potrafią odnaleźć się nawet w takiej firmie jak Kalmar. Atmosfera jest wporządku. Wynagrodzenie mogło by być lepsze. Stabilne warunki zatrudnienia. Lepsza praca niż na niejednej budowie. Firma ciągle się rozwija, poszukuja nowych pracowników. Wiec nie sugerujcie sie tymi opiniami, nawet moją. Sami sprawdźcie. Jeśli jesteście pracowici i potraficie negocjować stawkę.

Oko

POWIEM JAK JEST BO JUŻ NIE PRACUJĘ DLA POTOMNYCH zarobki podstawa na reke 1800 zł jak dobrze wypadniesz na rozmowie 2000 plus ta premia za obecnosc 70 zł na reke i ddoplata do obiadów 30 zł Ci zabiora a dadzą na straty 100 ogólnie jedzenie nie dobre i odgrzewane z poprzedniego dnia ale mozna przezyc na 10 obiadów starczy. Praca luzz nie narobi sie czlowiek no chyba ze zle trafi..duzo donisicieli i dupowłazów co licza na awans albo podwyzke 100zł po 5 latach lizania zadka brygadzisty.Premia kwartalna moze byc 1500 moze byc 500 wiec ogolnie nie wiesz ile zarobisz ostatnio bylo 700 wiec na miesiac wyjdzie 2100-2300 jak za ta robote to spoko ale jak ktos chce wiecej to nadgodziny albo zmiana roboty pozdro warjaty!

Franek
@Oko

Te OKO znajdź se drugie oko bo chyba ślepy jesteś. Firmy ci sie pomieszały i od rzeczy piszesz.

Kiler

Właśnie się zwolniłem to dla potomnych 5 lat się tam dawałem nabijac w butelkę wkoncu się zwolniłem mialem już dość tej zakłamanej firmy a jest coraz uprawnień miałem mnóstwo i co z tego jak za grosze robiłem tu niema firmy rozwojowej tylko kierownictwo się rozkręca coraz bardziej i liczy na to że będziesz na nich robił ale nie tedy droga za 2150 na reke to trochę śmieszne ale rodziny za to nie utrzymam a co dopiero o kredycie myśleć nawet nie marzyłem o tym tam tylko naiwnych szukają by ich wodzić za nos kierownictwo myśli że jest Bogiem nosem im to wyjdzie

Byku

Nie zarobisz tu to zakład aby przeczekać i szukać dalej trzeba czegoś normalnego pozdrowienia

kaleka

pracuje u najwspanialszego pracodawcy w nowym saczu,, u KALEKI M.

Kamil

Witam i tu popiołem pracę i nikt nie poklepuje mnie po plecach i nie ma fałszywego uśmieszek kierownictwa normalna praca w porównaniu do KALMARA Kim jesteśmy? Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Centrum Logistycznego Netto Miejsce pracy: Centrum Logistyczne w Motacu (koło Kobylanki) Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji. Zapraszamy osoby: •Wysoko zmotywowane do pracy, •Dobrze zorganizowane, •Gotowe do podjęcia pracy w systemie zmianowym, •Posiadające książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych. Twoje obowiązki: •Kompletowanie zamówień, •Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, •Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy. Oferujemy: •Wynagrodzenie do 4000 zł brutto (pensję 2300 zł brutto + premię 400 zł brutto) + premię za pracę akordową, •System akordowy •Pracę na dwie zmiany, •Pracę na pełen etat, •Szkolenie uprawniające do obsługi wózków niskiego unoszenia, •Obiady za 1zł, •Miłą atmosferę pracy, •Możliwości awansu wspartego systemem profesjonalnych szkoleń. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV. Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz.U. nr 133, poz. 883”

Zbychu

Ta firma to poprostu szuka jeleni co za najniższą będzie robiła nie polecam szkoda gadać jest coraz gorzej premia to podmuch im więcej robimy tym mniej zarabiamy

Monter
@Zbychu

Uczciwe stawki monterów zaczynają się od16zl 18 zł na godz nie dajcie się oszukać takie są stawki na rynku a tu chcieli mi dać 2600 brutto odmówiłem bo to jest 2056zl netto to są pieniądze warte naszego zawodu oni szukają ludzi którzy potrzebują pracy i aby robili a nie fachowców liczy sie sztuka jak w rzeźni hahaha

Kamil

Słabe zarobki i ciężko z podwyszkami jeśli jesteś fachowcem to odradzam bo szkoda twoich nerwów dostaniesz stawkę i aby jak najdłużej cie na niej trzymać i tylko obiecują ja po 5 latach pracy dostałem dopiero wyrównanie a tak zarabialem 1800 zł a tera miałem 2100 to jest nie normalne na wejściu dostają tera 2800 a mało kto umie robotę ta firma to dobra jest dla emerytów rencistów i praktykantów pięknie to tylko piszą o tej firmie jak na taką firmę to robią z siebie szmaciarzy i uwaga na kierowników są fałszywi

@Kamil

To gdzie teraz pracujesz skoro tyle teraz Ci płacą ?

ondrey

ja niepolecam tej firmy fałszywa a po drugie kontrolują cie non stop ale (usunięte przez administratora)i tam pracują pracujcie dalej tyrajcie jak woły albo żyrafy :P

Pracowałem od 4 lat właśnie się zwolniła bo nadzieja matką głupich jest i tak szczez to niema tu szału a dzieje się coraz gorzej prasie naciski i tym podobne jak umiesz robotę to cie wykorzystają na maksa i tyle monoloch nie da ci zarobić ma swoje stawki i uwaga na kierowników jest ich dwóch tera jeden oszust i drugi oboje są fałszywi jeśli podejmiecie tam prace to npewno ich poznacie i sami się przekonacie pozdrowienia

Atmosfera super praca monotonna na poczatku strasznie orobic sie czlowiek nie orobi ale (usunięte przez administratora) caly czas za minimalną to dziekuje jeszcze zmiany (usunięte przez administratora) pol tygodnia na rano a drugie pol muisisz miec na popoludniu brygadzista super gosc obiecywane byly zlote gory po okresie szkolenia ze mimimum 3,5tys na miesiac a nawet robiac bez przerwy ekspresowym tempie na 3tysie lewo mozesz narobic jak ktos nie ma zadnej innej pracy to w ostatecznosci kalmar chwile sie obijasz to cie na kamerze zobacza i od razu przychodzi szef i (usunięte przez administratora) w hali nawet zasiegu nie ma taka dziura zabita deskami

Vektor

Tu to nawet na talerz ci patrzą ludzie co jesz śmieszne są zazdrosni o wszystko i widać że jednak Polakowi nie dogodzisz i życiem osobistym się interesują a później obgaduja jnnym słowem sam tak samo fałszywi jak kierownictwo pozdrów z bmw i Audi nie brakuje żal pl

00110101 01110010 01101001 01100100 01100001 01111

Dzisiaj przypadkowo usłyszałem w radiu w... reklamę (propaganda) na temat tej firmy. Widzę, że większości opinii z tego portalu jest negatywnych, chyba nie będę próbował. Aktualnie pracuję w podobnym "obozie pracy" w rakotwórczych warunkach. Najniższa krajowa + "jakaś tam premia" + zaocznie s/n wykłady = szkoła policealna. Przypuszczam że pewien większy procent pracowników to : gwiazdorzy przyjęci za masło, rolnicy, emeryci, renciści którzy zaniżają stawki. Czasami się zastanawiam dlaczego emeryci chcą się truć w szkodliwych warunkach, zamiast bawić wnuki. Uczmy się dalej by garować "6 zł". "Some things will never change"

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar