Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Pini

Zapowiedź relacji Rozpoczęcie relacji: sobota, 26 listopada 2022 godz. 14:00 Zapraszamy na relację z meczu grupowego Polska - Arabia Saudyjska w MŚ 2022.

Xxx

Czy każda negatywna opinia jest usuwana? Dlaczego na forum służącym wymianie zdań i wrażeń na temat danego pracodawcy wszystkie komentarze o negatywnym wydźwięku są usuwane?

@Xxx

@Xxx dlatego że prawda w oczy kole i jest prawda nie wygodna dla firmy dlatego usuwają lub zasmiecaja je głupimi wierszykami. niestety tego sie nie ukryje może warto przyjąć to na klatę??,

Xxx
@Jolka

Znając życie niebawem i te komentarze zostaną usunięte... ktoś tu rozpaczliwie stara się zamaskować niezbyt pozytywny obraz formuły...

@Xxx

Xxx wiesz nic To nie da bo opinia już jest wyrobiona i ciężko będzie teraz odbudować tak nadszarpnięte zaufanie i ludzie będą pamiętać co ta firma zrobiła z ludźmi którzy byli oddani i dzięki nim sie dorobiła a potem czekało za to podziękowanie !!opinie o firmie i właścicielach mozna poznać uslyszec sklepie,autobusie internecie więc usuwanie nic nie da.Przykre ale prawdziwe

Xyx
@Jolka

@Jolka może wzięłabyś sie do pracy, ledwo ktoś coś napisze i już odpisujesz. Widać jak ludziom sie w życiu nudzi Hahah

Xyz
@Xyx

W sumie lepiej odpisać niż skasować prawda :D merytoryczna odpowiedź zawsze lepsza niż bojaźliwe usuwanie negatywnych opinii

@Xyz

Xyx Wacek tak chodził ze swym notatnikiem do konfidencenia - był ochotnikiem. I tak mu wszystko po latach zostało, że wciąż konfidencji było mu malo. Tak się rozpędził z tym donoszeniem, że każdego człeka nazywał leniem. Nikt nic u niego nigdy nie wartał, bo Wacek robił czystki co kwartał. Czy kto był dobry, miły sumienny, i tak scenariusz był zawsze niezmienny. Każdy po czasie wyleciał z hukiem, no bo dla Wacka był on nieukiem. Jednak nauka z tego jest taka, coś jesteś wart - to dawaj z Kalmara drapaka. Tam Cię nic dobrego nie czeka, tam gnoją każdego człowieka. Pamiętaj dzisiaj stary i młody, w kalmarze nie czekają na Ciebie nagrody. To co dostaniesz to marne grosze, więc za poradę podziękuj prosze

Pięknie opisane :)

@:)

Skoro są wierszyki to ja tez napisałam coś trzeba zrobić z tym wolnym czasem haha

michał

co tam sie działo

@michał

Każdy wiedział i wie co tam sie dzieje a raczej już działo.Głupota ludzka nie zna granic i ta dwulicowośc .Ci co zostali są siebie warci zakłamanie i obłuda na porządku dziennym.reszta całej prawdy w wierszyku

Jolka

Ten wpis też popros aby Ci policja wydrukowała przyda się w dalszym postępowaniu!

Poeta

Cóż to za nowina Cóż za informację Kalmar się Sprzedaje Mamy rewelacje O rany rany Kalmar już sprzedany????

Rekiny biznesu

Oj na to wychodzi ze rekiny popłynęły na zbyt głęboka wodę i dało im rade

Janek
@Poeta

Ha ha ha ten co pisze jest największym plotkarzem - Kalmar sp. zoo została sprzedana sp c.w Kalmar w Stary Sącz

Pracownik8

Wypłaty od dwóch miesiaców nie ma, roboty tez, nie ma surowców do produkcji mebli. Jedynie co jest to przymusowe wolne na które wysyłają przez telefon. A szef chodzi i obiecuje jak transporty są pilne. Niestety w takiej formie to koniec tej firmy jest bardzo blisko!

seba
@Pracownik8

Nie kłam bo poślizg jest 2 tygodnie , jak byś pracował w tej firmie to byś nie pisał tak Brak surowców czasem to brak jest na ryku . Firma ma dużo zamówień i musimy się spieszyć . Kto został w tej firmie każdemu zależy na pracy i nikt z nas nie opisuje głupot , piszą to osoby nie z naszej firmy.

Edi
@seba

Przestańcie ściemniac i wciskać ludziom kit. Oddajcie ludziom zarobione pieniądze. Każdemu zależy na pracy? Haha bardzo zabawne,szkoda że nie widzicie tego że ludzie pracują za darmo bo nie mają innej opcji,kto jest mądry to dawno uciekł od was.

To prawda podpinam się

@Pracownik8

Witam czy fabryka nadal istnieje ?

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

kandydat

To prawda, że stara ekipa kierownicza wraca?

ll
@kandydat

ponoć od września była dyrektorka z marketingu miała wracać z zamówieniami

@kandydat

Kandydat dobre do czego mają wrócić nie ma do czego!!musieli by na głowę upaść żeby wrócili po takim potraktowaniu ich od najgorszych .Jeżeli wrócą to Zero szacunku do samych siebie będą miec!!!!

@ll

Haha to się nazywa mieć fantazje .każdy tekst jest dobry aby utrzymać pracowników. Tylko na szczęście wkońcu ludzie przejrzeli na oczy.lepiej późno niż wcale

Do Jolki
@Jolka

Niektórym troche to zajęło, ale nie da się wiecznie udawać jak jest jak jest

Maria 75
@Do Jolki

Prowadzi nam stronę gowork ha ha ha !!!!!!!

Misia
@Do Jolki

Jest takie przysłowie [ śmieje się ten kto na kojcu się śmieje ] !!!!!!!

@Misia

Maria 75 @ Misia Widze ze Wacek się uaktywnił śmiej się śmiej bo śmiech to zdrowie. Wacek a przysłowie brzmi tak ,,Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni,,,

Jolka

Niech kasują tyle im zostalo hihi Szkoda ze w takim tempie nie robią przelewów

Lucyfer

Szef chodzi i obiecuje że zapłaci do końca tygodnia i tak tydzień w tydzień. Kompletny brak szacunku dla pracowników którzy tam zostali i próbują uratować tą firmę. Najwyższy czas się obudzić bo i oni lada moment pouciekają. Dziwne że ma wypłaty nie ma a na materiały, pianki i stolarkę pieniądze już potrafią się znaleźć. Skandal!

@Lucyfer

Hihi dobrze wam tak kiedy była okazja coś z tym zrobić to każdy dostał amnezji nagle !!! teraz macie co macie.

Do yeti

@Yeti Ty se robisz kurna przygotowanie do matury czy co? Wszyscy widza żeś szpec i umisz powklejać parę cytatów, ale tutaj za to punktów nie dostaniesz. Chyba ze dostajesz kasę za rozmydlanie komentarzy o firmie. Ile masz za jeden wpis? Ja też popisze jak dobrą stawkę mają

@Do yeti

Zastanawiam się dlaczego Gowork usuwa razem z właścicielem opinie istotne dla przyszłych pracowników czy firm a nie reaguje na durne wierszyki. Może najwyższy czas zareagować!!!!!

xxx

"Największym szczęściem w życiu jest przekonanie, że jesteśmy kochani; kochani dla nas samych, a raczej kochani pomimo nas samych" -Victor Hugo "Kochać samego siebie to początek romansu na całe życie" -Oscar Wilde "Ciemność nie może wypędzić ciemności: tylko światło może to zrobić. Nienawiść nie może wypędzić nienawiści: tylko miłość może to zrobić." -Martin Luther King, Jr

EDI

Miłość to raptem słowo. Słowo z kina, z książki, z kolorowego pisma. Tak wielu ludzi wierzy, że wystarczy je wypowiedzieć i już będzie dobrze, bo ono uleczy, uratuje, oczyści. A to tylko słowo. Łatwo je wypowiedzieć, równie łatwo unieważnić. Ale spróbuj je przekształcić w prawdziwe, trwałe uczucie, zmień je w ściany domu, który stać będzie latami, niczym nie zagrożony i da ci szczęście, bezpieczeństwo, poczucie sensu i radości z każdej spędzonej wspólnie chwili. To jest trudne, a często niemożliwe. Nie

Norbert

Cytaty o miłości, które znajdziesz w poniższym zestawieniu nie dotyczą tylko i wyłącznie miłości romantycznej czy związków partnerskich. Niektóre z nich mówią o miłości do siebie lub ogólniej, o miłości jako potężnej mocy, którą każdy z nas ma w sobie. Starałem się też nie wybierać cytatów po prostu ładnych czy wywołujących uczucie rozmarzenia, ale raczej takie, które naprawdę dają do myślenia i mogą być źródłem wartościowych przemyśleń. Niektóre z tych cytatów o miłości mogą na pierwszy rzut oka wydawać się trudne do rozgryzienia. To one zwykle niosą w sobie największą mądrość. Czasami trzeba trochę z takim cytatem pobyć, aby odkryć jego sens i odnieść go do swojego życia. Dlatego zachęcam Cię do tego, aby wszystkie te cytaty o miłości przeczytać powoli, dając sobie za każdym razem chwilę czasu na zastanowienie się nad tym, co te słowa dla Ciebie znaczą i jak zmieniają Twoją perspektywę na to, czym miłość jest, a czym nie jest. Prawdziwy partner lub przyjaciel to osoba, która zachęca Cię do spojrzenia głęboko w siebie, tak abyś znalazł to piękno i miłość, której tak bardzo poszukujesz.

Prawnik

Szanowni Państwo, Wszelkie oszczerstwa i groźby imienne wymierzone w kierunku Pracowników oraz Właścicieli, zostaną wszczęte na drogę sądową. Każdorazowy wpis jest z możliwością sprawdzenia adresu IP, Państwa urządzeń elektronicznych. Oznacza to, że nie są to wpisy anonimowe!

Do Jolki

Oj @Jolka coś podpadłaś bo Twoje komentarze są kasowane. Widocznie kogoś bardzo boli to co piszesz ????

@Do Jolki

Jolka 21.10.2022 20:29 @Confused Confused@ myślę że to fantastyczny pomysł aby zbadać parę wpisów sama jestem zainteresowana wpisem Maria 75 z dnia 13.09.2022 r z godz 10.50 .kolejny wpis ALA Z dnia 05.10.2022r z godz który został usunięty o treści ruda plus ruda równa się DEBILIZM i parę innych .Prawnik@ myślę że warto to sprawdzić i wyciągnąć wnioski,! Wpis z dnia 01.08.2020 r godz 22.33 daje do myślenia proszę porównać go z wpisem Maria 75 .czy to zbieg okoliczności czy może pisze to ta sama osoba.Nauka poszła w las. ZERO WNIOSKÓW. Do Jolki@nie wiesz ze zawsze prawda w oczy kole!!!!! Szkoda że inne wpisy nie są kasowane.

Confused

@Rom @Pozdro @Prawnik gdzie Panie Prawnik Użytkownicy stosują groźby karalne? Pisanie własnych odczuć, opinii, wlasnych doswiadczen na portalu służącym ocenie warunków pracy u danego pracodawcy jest nielegalne? Nikt w dzisiejszych czasach mający odrobinę oleju w głowie nie naraża się na pisanie nieprawdy na temat sytuacji w firmie, która łatwo w drodze postępowania sądowego można zweryfikować prawda? Pan jako znawca prawa winien o tym doskonale wiedzieć. Bezsilność ludzka bijąca z zamieszczanych wpisów i opis beznadziejności sytuacji w jakiej się znaleźli stanowi według Pana kanwę do straszenia ich paragrafami i adresami IP? Skoro tak to prokuratura może zająć się i reszta wpisów w których obrażani są pracownicy byli i obecni których bardzo łatwo zidentyfikować na podstawie wpisów. Kilka takich wpisów znalazło już miejsce w adnotacjach administracyjnych zatem należałoby się zastanowić czy wojowanie obosiecznym mieczem jest godne w tej sytuacji......

Lucyna

To prawda co tu piszą. Od czerwca brak wypłat. Skandal tyle miesięcy czekać

Ile
@Lucyna

To czemu ludzie z tym nic nie robią?

seba
@Lucyna

Jak byś pracowała w tej firmie to głupot nie pisała mamy rozliczone wypłaty z sierpnia i września .

Mi
@Lucyna

kto tak długo by czekał bzdury piszecie, żeby łatki tylko przykleić pracujecie dla konkurencji .

Ile
@Mi

@Mi Ty tak na serio? Myślisz, że konkurencja w obecnym czasie ma czas tracić czas na pisanie po jakichś Goworkach? Raczej słaby pomysł....

Alina

A od stycznia nie dostałam ha ha ha

Drama08

Właściciele nie szanują pracowników,nie mam wypłaty od czerwca,nikt nie odbiera tel. w biurze,przez tą firmę tone w dlugach bo nie mam nawet na zycie.Mam nadzieję że Pan Marek wraz z rodziną dosięgną dna i biedy to może wtedy zobaczą jak okropnymi i bez serca są ludźmi.

Mietek
@Drama08

Co ty chcesz wypłaty z czerwca dawno zapłacone.

Gosia
@Drama08

Jakby Pan Marek rozpoczynał zwolnienia już w grudniu, to nie miałby tego problemu . I Ciebie by już dawno nie było.

stary pracownik
@Mietek

kto ci tak powiedział ja czekam do dziś tj 14.10 2022

Ild school

Witam trochę zaniepokoił mnie wpis o tych rudych. Mam także odcien kasztanowy i czuje się dotknięta taka opinia. Czy Pani @ALA jest w stanie sprecyzować o jakie rude chodzi? Niewiele rudych kobiet miał kalmar w swej karierze więc identyfikacja jest oczywista ale wolę dopytać. Ps. Prośba o nieusuwanie ????????????

Podpinam się pod pytanie

Cikawski
@Ild school

@ALA Też jestem ciekaw o kogo chodzi???Kojarzę jednego kolesia i laske ale oni dawno nie pracuja .kto tak się naraził firmie i był rudy ciekaw jestem

Ild school
@Cikawski

To raczej chodzi o 2 kobiety kolego nie o gościa. Bo ewidentnie @ALA pisze, że "ruda + ruda". Na wskazanie o kogo chodzi @ALA brakło już jaj i odwagi ????

Cikawski
@Ild school

IId school to kobitki podpadły ciekawe czym?!! Pewnie poszło o kasę.

Do zarządu Kalmar sp. z o.o.

Zagłuszanie i rozmydlanie wierszykami wpisów ludzi którzy upominają się o swoje zarobione pieniądze jest całkowicie nie na miejscu. Cóż, jak to mówią : " pycha kroczy przed upadkiem " i w przypadku "właścicieli" Kalmaru to się dziej na naszych oczach. Więc jeżeli macie jeszcze choć trochę w sobie pokory i chcecie spokojnie pocieszyć się życiem, sprzedajcie to czego wam jeszcze komornik nie zabrał i zapłaćcie ludziom z rekompensatą uczciwie zarobione pieniądze. Tym sposobem wyzwolicie się z sideł zła i mamony a nagrodą będzie niedzielny rodzinny spacer po Jagiellońskiej z lodami w ręku uśmiechem na twarzy i podniesioną głową. Życzę wszystkiego dobrego

Byly
@Do zarządu Kalmar sp. z o.o.

Nie wiem kim jesteś, ale lepiej nie dało się tego napisać. Niestety pycha jest glucha na argumenty, a zawsze idzie w parze z obłudą i zklamaniem.

SpoconeJajko

Cały czas kłamią! Niektórzy od czerwca nie mają wypłat.

Jolka

Maria 75 za te oszczerstwa wystąpie na drogę postępowania sądowego o ochronę dóbr osobistych. Iojalnie ostrzegam .Panie Marku również dotyczy to Pana osoby niech Pan zaprzestanie opowiadania kłamstw na mój temat w zakladzie pracy robiąc zebranie z wszystkimi pracownikach które nie są prawdziwe co mogę udogodnić tu i teraz.Czy kolejny raz mam iść do sądu?Jolanta Kruczek

Stary jest chory widać po wyglądzie nie mam wypłat nie polecam

Kan

Don Arturo rządzi dalej w Kalmarze ?

XX Wąski xX
@Kan

A kto to taki niby don arturo ? jakiś tam dyrektor ? chodza legendy o jakimś tam lysym ale obecny pan kierownik jest the best :D

Xx
@XX Wąski xX

Co tam u łysego już nie pracuje ??

@XX Wąski xX

Dobre obecny kierownik haha Jak był kierownik Artur to ptasiego mleka nie brakowało

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar