Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Witam czy są u państwa przyjęcia na monterów mebli dla pracownika z 4letnim doświadczeniem?

@Michał

Tak, zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@kalmar.pl, lub kontakt pod numerem telefonu 881 952 275.

Basia

Czy jest możliwość ponownego podjęcia pracy w waszym zakładzie? Pracowałam i bardzo mi się praca podobała, ale z przyczyn nie zależnych ode mnie musialam zrezygnować tak nagle

@Basia

Proszę o kontakt pod numerem telefonu 881 952 275. lub przesłanie CV na adres rekrutacja@kalmar.pl.

Basia

Witam, kiedyś pracowałam w firmie Kalmar i z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam zrezygnować tak nagle, nie miałam umowy, czy jest możliwość przyjęcia sie znowu do pracy?

Szwaczka

Ile zarobi na rękę szwaczka w Kalmarze ?

@Szwaczka

Szanowna Pani, wszystko zależy od Pani doświadczenia i od tego jak szybko wdroży się Pani w szycie Naszych mebli. Szwaczki u nas pracują zarówno w systemie godzinowym jak i na akord. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko szwaczki, więc jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w firmie KALMAR zachęcam do złożenia CV.

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

Krawcowa

Czy byłaby możliwość ( w przyszłości) podjęcia w pracy na drugą zmianę ?

@Krawcowa

Jest taka możliwość. Proszę przesłać CV na maila rekrutacja@kalmar.pl lub skontaktować się ze mną pod numerem telefonu 881 952 275.

Marzena

Jakie sa godziny pracy ? Jest jedna zmiana czy dwie i ile dni w tygodniu ? pozdrawiam

@Marzena

Szanowna Pani, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00. Na chwilę obecną mamy jedną zmianę, jednak w miarę rozwoju produkcji planujemy stworzyć drugą od 14:00 - do 22:00.

Danuta

Jak wygląda droga rozwoju na stanowisku szwaczki w Kalmarze? Jaka jest ścieżka kariery? Możecie opisać mi krok po kroku? W jaki sposób można awansować? Co jest brane pod uwagę przy ocenie pracownika, który się o awans ubiega?

Aktualność

Drodzy Użytkownicy,
Witamy na profilu firmy KALMAR. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie  i chęć wypowiedzenia się na temat warunków panujących w Naszej firmie. Oczekujemy, że wyrażone tutaj opinie będą miały charakter merytoryczny i pomogą osobom zainteresowanym pracą u Nas. Jesteśmy gotowi, by odpowiadać na Wasze pytanie, rozwiewać wątpliwości i włączać się w dyskusję.
Wyrażając swoją opinię, proszę pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy, a prawo do swobodnej wypowiedzi nie może chronić od odpowiedzialności za wypowiedziane słowa tych, którzy naruszają prawa innych osób. Nie oczekujemy, że wszystkie komentarze będą pozytywne.  Dynamicznie się rozwijajmy i popełniamy błędy, staramy się jednak wyciągać wnioski i pracować nad naszymi słabymi stronami.  Dlatego tez prosimy o konstruktywną krytykę, pozbawioną mowy nienawiści i nie godzącą w dobre imię Naszych pracowników czy Zarządu.
MałaMi

Może ktoś opisać sytuację panującą w biurze firmy Kalmar? Jaki jest sposób traktowania, system płac i jakie zarobki tak mniej więcej?

@MałaMi

Szanowna Pani, system płac jest zależny od zajmowanego stanowiska, zakresu czynności, odpowiedzialności, jak również stażu pracy . Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w Naszej firmie, to proszę śledzić stronę internetową firmy lub portal gowork.pl na którym na bieżąco zamieszczamy aktualne ogłoszenia.

Jakie wartości są cenione w Kalmar?

W firmie KALMAR szanujemy ludzi, których doświadczenie i wykształcenie znajduje odzwierciedlenie w ich codziennej pracy. Jeżeli komuś brakuje doświadczenia to cenimy ludzi , którzy chcą się uczyć, nie boją się pytać i z zapałem podchodzą do nauki nowego zawodu. A poza tym lubimy ludzi lojalnych, uśmiechniętych z pozytywnym nastawieniem do pracy i współpracowników, niezależnie od stanowiska :)

Witam, czy zakład działa w Paszynie? Ostatnio widziałem jakieś samochody. Coś tam robią dalej ?

Dzień dobry, dopóki nie przeniesiemy całego zakładu do Starego Sącza firma nadal kontynuuje działalność w Paszynie jednak nie w pełnym wymiarze.

Xxx

Działają coś w Paszynie?

@Xxx

Tak, firma nadal kontynuuje działalność w Paszynie, jednak nie w takim zakresie jak pierwotnie. W przyszłości chcemy, aby całość produkcji byla przeniesiona do Starego Sącza.

Dobry wieczór.Mam 55 lat wykształcenie średnie techniczne,mieszkam w N.Sączu..wróciłem z zagranicy i szukam pracy na miejscu bo już mam dość tułaczki za granicą.Czy mam szansę zatrudnienia w firmie Kalmar?Może być na umowę zlecenie..proszę bardzo o odpowiedz i pozdrawiam.Marek

Danuta
@Marek

Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje i czy przesłałeś już swoje CV do Kalmaru? Zakładam, że masz jakieś informacje o firmie, skoro planujesz rozpocząć tam pracę. Może wiesz coś o warunkach zatrudnienia i możesz się podzielić wiedzą na ten temat?

@Marek

Szanowny Panie Marku, zachęcam do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@kalmar.pl. Aktualne oferty pracy znajdzie Pan w zakładce AKTUALNOŚCI.

J. G.

Jak jest tak ale ludzie robią jakoś żyją i to "WAŻNE"!!! Trzymaj się Marku Jak ten wirus padnie tam wroce. Polecam bardzo.

No i jak tam zgloszenie do prokuratury? Zglosiles i zrobiles z siebie pajaca czy nie zglosiles i zrobiles z siebie pajaca? Hmmm?

Lu123

Jak ktoś się nie nadaje do pracy i przychodzi z takim nastawieniem że jemu poprostu się należy to raczej nigdzie na dłużej nie za grzeje miejsca... Pracuje już ponad 3 lata i co do szefostwa nie mam uwag

Nadal piszesz wylewasz niezadowolenie że się z nami pożegnałeś odchodząc zachowałeś się po niżej krytyki , żal Ci naszej firmy zarabiałeś bardzo dobrze , a teraz widzisz jak dynamicznie rozwija się firma i piszesz takie bzdury na nas . Byłbyś kulturalny to przyszedł byś i porozmawiał o co Ci chodzie ale nie masz odwagi ,wszyscy w firmie wiedzą kim jesteś kto to pisze . Mam dostęp w ciągu 5 minut kto to pisze.

Wiola

Jak można ta obrzucać naszego szefa ,jest to gość z klasą . na pewno nie pracowałeś nie pracujesz bo nie znasz szefa , na pewno jesteś z konkurencji i chcesz zniechęcić przyszłych pracowników . Wiadomość dla przyszłych pracowników polecam firmę Kalmar.

Klasahasa
@Wiola

klasa to jest taka ze jak idzie ulica to wiekszosc ludzi odwraca glowe albo przechodzi Na druga strone

stif
@Klasahasa

Pisz poprawnie nieuku. Nie umiesz poprawnie posługiwać się klawiaturą.

@Marek

Mam dostęp w ciągu 5 minut kto to pisze? Hmmm ok wysle tego posta do administracji Gowork i poprosze o szczegulowe wyjasnienie.

Jest blad powinienem napisac szczegolowe. Bo mnie zaraz wyzwiecie od nieukow ;)

Kazdy popelnia bledy. Wypowiadajac sie w ten sposob pokazujesz prawdziwa nature swoja i firmy w imieniu, ktorej sie wypowiadasz.

@stif

Nina

W obliczu problemu nigdy nie przyjmujemy postawy albo-albo. Szukamy rozwiązania, które pozwala osiągnąć oba cele. Wystarczy uwierzyć w siebie, a wówczas można wynaleźć sposób na wyrwanie się z każdego szablonu.

Greg

Ewelina

Twoja wypowiedź w żaden sposób nie dotyczy warunków zatrudnienia w firmie Kalmar ani firmy w ogóle, a przypominam, że to forum dla pracowników oraz klientów tej firmy. Masz jakieś doświadczenia z Kalmar? Jeśli tak, to możesz napisać, jakie?

Jan

Firma działa dalej w Paszynie ?

Agile

Cześć. Czy krawcowa w firmie kalmar zarobi 3 tysiące?

Grześ

W trzy miesiące

Agile
@Grześ

Hi hi. A jaki mają system plac krawców godz czy akord????

Liza
@Agile

Zarobi, jak jest na akordzie

Lu123
@Agile

Jeżeli tylko chce to zarobi to jest praca na akord

Szwaczka
@Agile

Ja mam 3 tys na umówię plus premie duzo dziewczyn na szwalni zarabiamy ponad umowe narzekac zawsze kazdy bedzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar