Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Szczerze odradzam każdemu. pracowałem do sierpnia. kasy jeszcze nie mam. stary chodzi i co miesiąc zebrania robi, że już będzie lepiej. a od roku jest tylko gorzej. teraz ciągle wysyłają na bezpłatne urlopy.

Karol
@pracownik

Nie masz kasy za sierpień? Przecież wypłaty są zwykle do 10 następnego miesiąca. Czy zaległość jest większa niż miesiąc? Są jakieś problemy finansowe że pracownicy na bezpłatnych urlopach?

Ben
@Karol

Sierpień?!Są tacy co nie mają wypłaty za czerwiec. Trzymajcie się,proszę faktów.

Endrju
@Karol

Tak nie płacą już długo.

Agnieszka
@Endrju

O kurczę to nieciekawie to wygląda. A ktoś już zgłaszał gdzieś te opóźnienia? Może jest szansa na wypłacenie tych pensji?

Stif

Miłość to najpiękniejsze i najpotężniejsze uczucie, jednocześnie bardzo tajemnicze i trudne do opisania słowami. Cytaty o miłości dostarczają próby odpowiedzi na pytanie – czym jest ona jest? Z sentencji i aforyzmów dowiadujemy się, że jest potężna, nieśmiertelna, bywa też trudna i bolesna. Często relacje z najbliższymi są trudne i emocjonalne, ponieważ tak bardzo kochamy te osoby.

Darek

3 miesięczne opóźnienia w wypłatach to niestety prawda. Firma koszmar. Nie polecam nikomu

Ben

P.Darek napisał prawdę. Opóźnienia i brak jakichkolwiek deklaracji o terminie spłaty zaległych wypłat.

Norbert

Człowiek wie, że to miłość, kiedy chce przebywać z druga osobą i czuje, że ta druga osoba chce tego samego. Prawdziwa miłość oznacza ,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz. Kochać kogoś i być kochanym to najcenniejsza rzecz na świecie.

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

Mycha

Często gubimy rytm, pozwalamy się porwać zawirowaniom życia, w których priorytetowo traktujemy to, co tak naprawdę nie daje nam szczęścia. Naciski, zmartwienia, praca, potrzeba posiadania coraz więcej… jaki to wszystko ma sens?

Edi

Dramat.Odradzam każdemu. To jest prawda że pracodawca nie wypłaca pensji nawet trzy miesiące,jak wogole macie śmiałość pisać że pracownicy kłamią i że poślizg jest bardzo krótki,wogole nie szanują pracowników i mają ich za debili.wysylaja na przymusowe urlopy,zwalniają ludzi którzy wracają z chorobowego,takiej okropnej firmy jeszcze nie spotkałem.

Alina

Oddałam kiedyś całe swoje serce, komuś kto po prostu zrobił z niego tatar. I może dlatego dzisiaj jakby mam problem z zaufaniem, mam problem z otworzeniem się i mam problem z tym żeby na hasło ‘kocham Cię’ zareagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość to już mnie nie ma.

Bolo

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kalmar?

Witam, warunki zależą od stanowiska na jakie Pan/Pan aplikuje oraz od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Zachęcam do kontaktu.

@Kalmar

Dzień dobry czy jest jeszcze rekrutacja na stanowisko zaopatrzeniowca

Kalmar
@Zainteresowany

Witam, jeżeli jest Pan zainteresowany pracą proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@kalmar.pl.

Witam. Czy to prawda że Kalmar ma (usunięte przez administratora)??? Od kliku osób słyszałam że tak się ma stać ale jednak na facebooku ciągle publikują więc sama nie wiem.

Mietek

Robią sobie reklamę na portalu marni adwokaci .

Witam. Chciałam zapytać czy są aktualne oferty pracy dla kobiet?

Czy Kalmar oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa zlecenie? To chyba nie te czasy! Czy warto próbować? Czy warunki finansowe są dobre?

Agnieszka
@Zainteresowany

Skąd wiesz że nie ma umowy zlecenie? Przecież tam nie pracujesz :P Powiedzieli Ci?

Zain

Witam! Czy stolarze dalej poszukiwani?

@Zain

Tak. Zapraszamy do złożenia CV. Pozdrawiam

Ana

Witam. Ponawiam pytanie odnośnie pracy dla kobiet. Czy oprócz szwalni jest może jakieś inne stanowisko?

@Ana

Witam. Na chwilę obecna mamy przyjęcia wyłącznie na szwalnie. Pozdrawiam

Ana

Witam. Czy są może przyjęcia dla kobiet?

@Ana

Witam. Na chwilę obecną mamy przyjęcia, ale wyłącznie na szwalnię. Jeżeli w danym momencie nie ma ofert na inne działy zachęcamy do przesłania CV w ramach aplikacji spontanicznej. Wówczas dane CV rozpatrzymy w momencie pojawienia się nowej oferty pracy.

Aktualność
AKTUALNE OFERTY PRACY
OPERATOR MASZYN STOLARSKICH
·              ustawianie parametrów na maszynach, kontrolowanie pracy maszyn, sprawdzanie jakości produktów (jakość drewna, długość, szerokość  itp.), obróbka drewna, składowanie produktów
·              wymagane doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich
·              mile widziane wykształcenie kierunkowe stolarskie
SZWACZKA
·         szycie elementów tekstylnych mebli tapicerowanych
·         wymagane jest wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie
·         mile widziane doświadczenie w szyciu pokrowców meblowych

TAPICER
·         tapicerowanie mebli tj. narożniki, sofy, fotele.
·         wymagany zmysł estetyczny, dokładność, precyzja, cierpliwość, zdolności manualne
·         mile widziane wykształcenie lub doświadczenie kierunkowe
·         oferujemy przyuczenie do wykonywania zawodu

Oferujemy:
·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
·         zatrudnienie z oparciu o umowę o pracę
·              dobre zarobki adekwatne do posiadanego  doświadczenia i wyników pracy (system premiowy)
·         możliwość podnoszenia kwalifikacji – kursy doszkalające

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

KONTAKT: 881 952 275 - e-mail: rekrutacja@kalmar.pl

Aktualność
Oferta pracy KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

Duża, dobrze prosperująca firma z branży meblarskiej poszukuje, doświadczonego i uczciwego

kierowcy, z prawem jazdy C+E, na trasy międzynarodowe.

Załadunek w Starym Sączu, wyjazdy początkiem tygodnia na 1 -2 tygodnie

Główne kierunki kursów: Niemcy/Francja/Holandia/ Belgia /Szwajcaria /trasy krajowe

Nasz towar i załadunek na powrocie. Do kierowcy przyporządkowany jest jeden samochód.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

Ø  przewóz ładunków

Ø  gotowość do załadunku i rozładunku towaru (możliwe kilka punktów rozładunkowych)

Ø  możliwa jazda w podwójnej obsadzie

Ø  dbanie o terminowość dostaw

Ø  przestrzeganie przepisów dotyczących norm czasu pracy i jazdy

Ø  komunikatywna znajomość języka angielskiego /niemieckiego

Miejsce pracy: Stary Sącz

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z informacją dot. przetwarzania danych

osobowych znajdującą się na stronie https://kalmar.pl/rodo/ oraz nadesłanie CV wraz ze zgodą na

celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

KONTAKT: 881 952 275 e-mail: rekrutacja@kalmar.pl
Inezka

Czy są bądź będą przyjęcia w zakładzie w Paszynie, oraz czy jest możliwość pracy jedynie na 1 zmianę ze względu na małe dzieci?

@Inezka

Ze względu na fakt, ze docelowo cała produkcja ma być przeniesiona do Starego Sącza, nie rekrutujemy pracowników na fabrykę w Paszynie.

Kamil

Witam mam pytanie czy była by możliwość przyjęcia się w kwietniu? Mam 3 miesięczne wypowiedzenie i chcialbym wiedzieć czy będą potrzebni pracownicy

@Kamil

Panie Kamilu, trudno jest mi jednoznacznie wskazać na jakie stanowiska będziemy rekrutować w miesiącu marcu. Zawsze jednak są u nas mile widziani stolarze i tapicerzy. Zwłaszcza ci, którzy mają wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie. Zachęcam do przesłania CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar