Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Antoni

Słyszałem, że Kalamar ma swoją własną flotę transportową. W związku z tym szukają może kierowców C+E?

Radek

To pewnie będą prowadzili rekrutacje? Podpowie ktos informacje potrzebne?

Julia
@Radek

@Radek Super, że Kalmar się rozwija i otwiera nowe fabryki. Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć o pracy w mieście Paszyn. Piszecie, że pracodawca ten oferuje dobre warunki zatrudnienia. Chciałabym się dokładnie dowiedzieć co proponuje? Jaką umowę i wynagrodzenie?

Radek
@Julia

Myślę, że takie sprawy negocjuje się na indywidualnej rozmowie z pracodawcą :)

Fajna firma - mi się dobrze pracuje. Rozwijają się - otwierają nową fabrykę w Starym Sączu.

Xnxx

Hahahaha jak czytam te komentarze to plakac mi sie chce bardzo dobra firma pracuje juz 2 lata i jestem zadowolony kierownik nowy wiec luz polecam;)

Kałamarnica
@Xnxx

Kolega pomylił chyba firmy. Bo nowy Kierownik przyszedł dopiero w styczniu/lutym 2019.

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

K

Bardzo dobry pracodawca. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dobre warunki pracy - sympatyczna atmosfera. Polecam!

Damiano

Pracowałem co prawda prawie miesiąc w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Po 2 dniach dostałem umowę zlecenie na pierwszy miesiąc jako umowę próbną , na czas przyuczenia , która obejmowala ubezpieczenie była zgłoszona do Zusu i Urzędu Skarbowego. Jak czytam te wszystkie Wasze komentarze to wydaje mi się ze większość chyba nawet nie była w tej firmie i nie wie jak jest naprawdę. Pracował bym do dzisiaj gdybym nie dostał pracy jako kamerzysta to co zawsze chciałem robić. Startuje się owszem od 10z , ale to się szybko zmienia kwestia udowodnienia na co kogo stać w pracy , poprostu pokażesz ze coś umiesz to docenią to. Polecam iść się przekonywać jak faktycznie jest zamiast siedzieć tu i czytać bzdety !

Klara 255
@Damiano

HEJ MAM TAM OFERTE PRACY POLECASZ MI IŚC???

Wr

Witam, Jakie są godziny pracy w tej firmie i ile godzin dziennie w tygodniu się pracuje? Czy pracuje się w soboty? Pytam, bo zależy mi na pracy stolarza, lub tapicera, ale max. 8 godzin dziennie, gdyż mam jeszcze inne zajęcia poza pracą.

Tadzik

Wszystko spoko pracowałem kilka miesięcy ale pojechałem za granice może wrócę się za rok do nowej fabryki Moje sugestie dla Kalmar: Nie mam Lubię atmosferę w Kalmar za: Majster spoko gosciu , kierowniczka tez dogadana czasem rozdarta ale czasem sie nalezalo

Onaa
@Tadzik

Witam wie może ktoś jak to będzie z rekrutacją w starym? Czy lepiej już składać i dojeżdżać że starego do paszyna na przyuczenie czy może warto poczekać aż otworzą siedzibę? A jak praca kobiet tam wygląda moze ktos z straszych pracownikow doradzi i powie co i jak ? Dzięki za jakiekolwiek info

Dawaj teraz juz tam

@Onaa

Jak masz możliwość zacznij wcześniej w paszynie szybciej się nauczysz roboty a jak sie przeniosom to bd juz tyle więcej od innych umieć. z tego co gadalem dużo chętnych jest ludzi wiec tez może być później roznie przemysl to pozdro

Onaa
@Tadzik

A jak na początku zarobki i umowa? Czym zajmują się kobiety?

@Onaa

to chyba zalezy co bd robic zaczynasz od minimalnej pozniej sama sobaczysz

@Tadzik

wszedzie dziewczyny robia na kazdym prawie dziale oprocz stolarni. Umuw sie i jedz to zobaczysz co ci zaoferuja na poczatek

Karol

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera i jaką umowę można dostać na początek?

xxxx

Mogę tylko tyle powiedzieć PORAŻKA. Dziękuję

Karol
@xxxx

Dziękuje za tak wyczerpujący komentarz super polecenie . Dziękuje !

Aleksander

@Ulka w tej chwili nie znalazłem żadnych ofert pracy w Kalmar w Paszynie. Natomiast na naszym forum często pojawiają się informacje, jeśli któraś z firm prowadzi rekrutację. Zachęcam Cię zatem, żebyś często tu zaglądała, jeśli jesteś zainteresowana pracą u tego pracodawcy. A w międzyczasie zachęcam wszystkich pracowników Kalmar, aby odpowiedzieli na drugą część pytania i podzielili się swoimi wrażeniami odnośnie atmosfery w pracy. Z pewnością takie informacje w przyszłości okażą się pomocne dla kandydatów do pracy.

Ulka

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Vrr

Praca pon-piatek czy sobota też?

Aleksander

@Tapicerz piszesz, że zarobki są niezbyt wysokie, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się tym, co wiesz na ten temat.

Czy dają tam normalną umowę o pracę? Na początku jakie zarobki? Przyuczają do zawodu. Myślę, że wporzadku są osoby w firmie?

Tapicerz
@Nowy

Na początek 10.50 zł na godzinę później akord a ceny na akordzie to porażka trzeba się ładnie odrobić żeby coś zarobić niestety..

Aleksander

@tapicer czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi atmosfera i warunki pracy w firmie Kalmar uległy zmianie? Może posiadasz informacje na temat tego, czy firma szuka akurat pracowników? Podziel się swoją aktualną wiedzą, a na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Henryk

Jeśli ktoś nie jest stworzony do pracy to musi zmienić firmę, tu za leżenie nikt nie będzie płacił. Ponadto firma jest dobra i nie potrzebne są osoby psujące atmosferę.

tapicer
@Henryk

Dla mnie praca na tapicerni moze byc,akord i pieniazki jest ok

SZYMON&MANIEK

Jeśli jesteś ambitny i zdolny to odradzam ta firmę fałszywe kierownictwo imiona będą w niku kasa bardzo słabo nie wyżywisz godnie rodziny samemu ledwie starcza do końca mając 2800 brutto wychodzi 2050 zł a najwięcej firma robi w Polsce to dlatych co jeszcze tu nie byli pozdrowienia Stargard Szczeciński

SZYMON&MANIEK

XxX

Robota beznadziejna pieniadze jeszcze gorsze... umowa zlecenie... kierownik arogancki i wulgarny... NIE POLECAM w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar