Opinie o Kalmar w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kalmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmar w Stary Sącz

Brodaty

Witam jestem nowo przyjętą osoba i dziś pracowałem z sekundatem siedzi nad tobą gościu i mierzy ci czas w jakim tempie założysz element i ile poświecasz na toaletę tak tworzą nowe normy pracy niedługo to nas przykuja do stanowiska łańcuchem albo namioty każą rozkładać wkoło karogo żeby tylko robić za grosze jesteśmy jak białe murzyni szanujemy się i nie dajmy się szmacić

Szefo
@Brodaty

Nie podoba się to się zwolnij :) nikt Ci nie każe pracować. Możesz jechać za granice albo najlepiej załóż własną firmę zarobisz dużo pieniędzy i będziesz w końcu może szczęśliwy.

@Szefo

Npewno to zrobie tylko następnej pracy szukam gdyby kierownicy złotych gór nie obiecywali i spokojnej pracy to by chociaż nie kłamał a nie nabija ludzi w butelkę zakład jest fałszywy a przekonałem się dopiero pracując tu bo nie wierzyłem ludzką którzy tu pisali

@Szefo

nike

ja juz od dawna niepolecam tej firmy ale widze ze ludzie sie tam dalej pchaja ale niewiem po co ale cóz pchajcie sie dalej hahah :P

Gustaw

Wlasnie się przyjąłem i myślałem że jest tu lepiej nisz w innych firmach ale nie jest a nawet gorzej bo sapiom i wymagają a słabo płacą

Bubu

Zaczyna się zastraszającym i praca na akord niedługo do kibla nie będzie można wyjść chcą z nas niewolników zrobić nie polecam tej firmy kiedyś było normalnie a tera pojawia się mobbing

Tapicer

rozmowa z kierownikiem była szybka i konkretna . Pytał o doświadczenie w jakich firmach sie pracowało i czy ma sie chęć do pracy. Nigdy wcześniej nie miałem w ręce pistoletu ale zostałem przyjęty na próbę. Byłem razem z kolega i kazał przyjść w poniedziałek na tydzien na prube. Po czech dniach kolega stwierdził ze sie nie nadaje i zrezygnował. Został wypłacony za każda godzinę nauki ja zostałem i pracuje do dzis.

gdzie pracowaliście , co robiliście , ile macie lat , gdzie mieszkacie , jak sie dostawać może cie do pracy , praca na dwie zmiany czy odpowiada 6.00-14.00 i 14.00-22.00 , czy chcemy pracować , i tego typu żeczy

Anka

Pracowałam tam parę lat temu, ale widzę z opinii, ze nic się nie zmieniło: zarobki kiepskie, brak umów, rotacja pracowników, kierownik do d***, szef kombinatorek - a jedyna konkretna tam osoba to była szefowa (ciekawe czy coś się zmieniło). Szkoda bo mebelki bardzo fajne, szkoda tylko, że na kraj słabsze, a na zagranicę konkret. Ogólnie nie polecam, chyba że komuś na pracy w fajnym zespole zależy, bo pracownicy byli naprawdę ok.

wąsik

kierowca obiecuja cuda a potem obcinaja

Zastanowiłbym się nad zmianą kierownika .

on25

starzysta a ty wiesz wogóle co to są reklamacje jak robisz takie faje to niedziwne ze twoje reklamacje sie zwracają haha :P

stilo

do stażysta wiesz co jeb sobie za 997 zł chamie haha niech cie tam cisna jak kota :P albo szczura

stilo

widze ze kalmar sie rozpada jak pracownicy sie zalniają haha i bardzo dobrze niech stażysci jebią na transporty hah

stażysta
@stilo

rudy ty juz sobie popracowałeś , a bardzo dobrze to trzeba poprawiać twoje reklamacje

Daniel

Praca za 6 zl za godzinę na poczatek. Umowa po roku pracy. Ubrania dają tylko przed kontrolą bhp. Nie polecam

run

Dla mnie wazne są socjale, wiecie czy jest szansa na odpowiednie benefity?

Mały pracuje tam już 10 lat. Szkoda, że każdy ma dostęp do internetu.

duży

Mały.. pisze się gówniarzy. Dymaj w kalmarze nieuku.

Mały

Jak pracuje ponad 10lat szanuje szefostwo bardzo dobre zarobki a komu nie chce się pracować to będzie nazekał zawsze. Wkur**ce są takie komentaze guwniarzy co przyjdzie się uczyc i chce miec jak inni po 15zl. Pracuje się na stawki długie lata. Jak jest dobry i szybki ktos to odpowiednio zarabia. Jak modzi się nie podoba jedzcie za granice na budowlanke (usunięte przez administratora) i zdrowie tracić w naszym regionie można zarobić dobrze tylko trzeba cos sobą reprezentowac.

Bartosz
@Mały

Mieć wypisane biały murzyn widać że świata nie znasz i to twoja wymarzona praca ale nie dla mnie robiłem w nie jednej firmie i jakoś pracowałem dobrze tylko i urlop było mi wziąć ciężko bo kto będzie robił jak ja Ci dam urlop i sam się zwalnialem pieniądze to nie wszystko ale jak chcesz żyć normalnie jak człowiek i poznać trochę świata czy spełnić marzenia to trzeba się szanować i w 8 godzin zarabiać godnie a nie jałmuzne brać od końca do końca

stilo

odradzam firme teraz sa kamery a jak niebyło kamer to tylko jak sie zapytałes o umowe to zwalniaja i szukaja innego jelenia ta firma jest najgorsza w jakniej pracowałem nie polecam tej z kurw..łej firmy oni mysla ze ktos bd jeb.ł za takie pieniądze

janek

Bardzo słabe zarobki mimo wielkich obietnic. Praca na czarno, a jak się upomni o umowę to zwalniają. Cały dzień pod presją kamer. Stawka 8-9 zł. po kilu miesiącach dobrej pracy. Odradzam firmę.

stefan

Dokładnie :) takie słodzące opinie są wystawiane przez kierownictwo firmy a jak jest z umowami i płacą w naszym regionie to każdy wie że jest wyzysk i ogólnie ch*jnia z grzybnią ...

on

przyjmują pracowników bez umów a pózniej po jakims czasie zwalniają jak tylko sie pytasz o umowe doprosic sie umowy nieda bo żal im dawac na podatki taka prawda wiec niepolecam tej firmy

tapicer

w/w opinie pozytywne to wpisy prawdopodobnie właścicieli ( zarządzających ). Sami sobie kadzą :) a w rzeczywistości to smród, kiła i mogiła. Zarobki - bieda z nędzą

Pawel
@tapicer

Odradzam . Kierownik zakłamany .

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w Kalmar?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 35 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmar?

Kandydaci do pracy w Kalmar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmar