IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Aktualność
       Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o ifm ecolink Sp. z o.o. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Pozdrawiamy

Zespół ifm ecolink
Alex

Dzień dobry, interesuje mnie praca na produkcję. Czy jest aktualne?

Ktoś

Praca jak praca, spokojna i nie wymagająca. Jest jednak jedna rzecz, która bardzo przeszkadza pracy. I tutaj taka moja rada dla wszystkich tam pracujących - jeśli macie jakieś pretensje, zarzuty czy problem do kogoś, to powiedzcie mu o wprost, a nie róbcie (usunięte przez administratora) podchodów czy oskarżeń bezpodstawnych - wtedy będzie się wszytkim lepiej pracowało. Pozdrawiam

Dominika
@czarny

i tak wygląda codzienność w tej firmie? bo ja się chciałam zatrudniać ale nie zniosę takiej gęstej atmosfery, obgadywania itd.

Pracownica 2
@Pp

Podwyżki są co roku. Czasami sa tylko takie jak inflacja( czyli 4%) ale są. Firma dba o pracowników bo wie że wszystko drozeje.

Opolanka
@głodny

Pisałam już wcześniej , ale z chęcią powtorzę.Klimat tworzą ludzie.Sami sobie budujemy relacje z współpacownikami i liderami.Trafiłam na fajnych ludzi doceniających swoją pracę, pomagających sobie wzajemnie w osiągnięciu wspólnego celu jakim jest premia.Nie rozumiem negatywnych wpisów.To jest produkcja.Tutaj sie produkuje.Taki mamy cel.Osobiście polecam pracę w tej firmie.Oburzonych zapraszam do rozmowy.Jedna kłótnia z koleżanką i tyle goryczy.Masowe zwolnienia?Pracuję 5 lat i nie kojarzę.Kto nie spróbuje nie przekona się.Życzę spokoju i więcej życzliwości.Serdecznie pozdrawiam.

Hall of fame

Firma jest rozwojowa. Praca na produkcji jest specyficzna jeśli ktoś wcześniej nie miał z nią do czynienia. Przerwę masz o ustalonej godzinie, tryb pracy 3 zmianowy. Nieprawdą jest, że ludzie zwalniają się masowo! Na początku roku dostaliśmy dobre podwyżki, więc niech ktoś mi znajdzie pracę w okolicy z te same pieniądze. Jeśli pracujesz uczciwie, nikt ci krzywdy nie zrobi. Jeżeli chodzi o brygadzistki: one jadą na tym samym wózku, też chcą dostać premię, więc czasem gonią ludzi, jest to taki rodzaj motywacji wg niektórych z nich. Na początku się uczysz, z czasem wyrobisz sprawność i jest ok. Sama praca nie jest trudna, tyle, że manualna, bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś sobie nie radził, a pracują młodzi, starsi, kobiety, mężczyźni. Ludzie wykształceni i mniej wyuczeni. Z miasta i z wiosek. Nie ma co się zrażać i zaraz się zwalniać, bo coś poszło nie tak. Zawsze rozmawiać o problemach! Jeżeli chodzi o zarzuty co do innych pracowników, że poganiają, że są niemili.... A kto Ci da gwarancję, że w innej firmie na takich nie trafisz? Loteria. W każdym razie firma jest ok, zawsze wypłata na czas, imprezy, wycieczki itp. Hale produkcyjne dobrze wyposażone, bezpieczne, jest czysto i ciepło. Jeżeli chcesz pracować na poważnie to się decyduj. Czasem w soboty są nadgodziny, więc można fajnie zarobić. Ja pracuję już 8 lat i daję radę. Polecam :)

Hall of fame
@P.

Dokładnie tak jak napisałam - loteria :)

@IFM ECOLINK Sp. Z O. O. Nowy wpis

Już jeden mój wpis został usunięty, ciekawe dlaczego? Prawda w oczy kole? No cóż... Opowiem Wam historię, o tym jak nie przedłużono komuś kiedyś umowy, za to że był na l4, chociaż brygadzista sam go do lekarza wysłał. Jak także o tym, że młoda dziewczyna przyznała się do popełnionego błędu i została nazwana przez brygadzistkę "dziwką". I mogę także opowiedzieć historię o tym, jak jedna babeczka 50+ była bita po rękach (jak robila cos źle przy maszynie) przez zastępcę brygadzistki, która uwaga, byla zwolniona w poprzedniej pracy za nękanie na stanowisku kierowniczym. Co, cyrk na kółkach? Haha no nie to dopiero początek... Ifm- dno, żenada, śmiech na sali DRAMAT. Jak jeszcze mi choć trochę zależało to zgłosiłam te oraz inne sytuacje koordynatorce, zależało mi na przeniesienu inną linię, natomiast sprawy zastały zamiecione pod dywan. Że tak to ujmę rodzinna firma. Zakaz toalety pół godziny przed końcem pracy, przerwy liczone idelnie 15 min, karanie za l4, wykorzystywanie, obowiązek nadgodzin (jak jeszcze były), brak socjali- bo 300 zł w grudniu i jabłka w październiku(ok. 3kg) to żaden socjal - umówmy się... Aż szkoda mi czasu na rozpisywanie się o tym jednym wielkim bałaganie, serio nie wiem kto pisze wasze posty o tym jak to nie jest świetnie i kolorowo, bo ewidentnie dużo płaci za psychiatrę. Pracuję 4 lata, o 4 za dużo. Jeżeli macie jakieś zasady moralne i nie chcecie byc traktowani jak ściery, to omijajcie szerokim. Pozdrawiam ;)

Z Opola Nowy wpis
@@IFM ECOLINK Sp. Z O. O.

Hm……Zastanawia mnie jedno. Dlaczego 4 lata to znosisz? Ja pracuje o wiele, wiele dłuzej i pierwszy raz słyszę o głupotach, które wypisujesz.

Iza O Nowy wpis
@@IFM ECOLINK Sp. Z O. O.

co za historia pracuje w IFM dłuzej niż Ty i nigdy o takim czymś nie słyszałam wręcz przeciwnie przyszłam tu z innej firmy w Opolu nazwy nie będę pisać bo to już za mną i nigdy bym tam nie wróciła miałam umowę zlecenie przez kilka lat zero szacunku tylko norma ,norma ,norma nadgodziny,wypłata po terminie zero socialu nic zgniłego jabka nie dostałam i obiecanki że za rok dostane umowę o pracę na pełnych warunkach nigdy to się nie zdarzyło jak nie chciałam podpisać nowej umowy bo już miałam tego dość i pewną prace w IFM bo przeszłam rekrutację na pożegnanie dostałam same nocki przez 20 dni ale pracowałam bo życ trzeba w tej chwili jestem zadowolona w pracy nie liczę na socjalne ale każdy upominek,bon jest miły ale najważniejsze dla mnie to że mam umowę na czas nieokreślony wypłatę na czas powyżej najniższej premie co miesiąc ,urlop,dofinansowane do posiłków przerwę 15 min nie palę papierosów a inni tak czy ktoś się ich czepia ze wychodzą na papierosa - nigdy nie słyszałam o tym byłam na kilku grupach przenoszona myślałam że coś ze mną nie tak i to mnie martwiło ale koordynatorka mi wytłumaczyła że taka jest potrzeba ale teraz mam dodatek za kategorie czyli przyniosło to efekt bo ktoś zauważył moje umiejętności a to dodatkowy pieniądz przypuszczam ze Cię zwolnili lub nie przedłużyli umowy i żal Ci stąd odejść i smarujesz na kogo się da żyjemy w wolnym kraju nie ma już niewolnictwa można pracować gdzie się chce a jakoś tu 4 lata pracujesz oczywiście czytałam twój poprzedni wpis tak samo a może jeszcze bardziej żenujący jak ten pamiętaj że każdy z nas i osób które opisujesz ma rodzinę i nie chciałby o sobie czytać w internecie bzdur nie pokrytych prawdą do tego są inne drogi i osoby odpowiednie w każdej firmie zamiast obrzucać firmę i ludzi błotem kryjąc się za nikiem miej następnym razem odwagę to powiedzieć nie pisać anonimowo krzywdząc innych

Pracownik Nowy wpis
@@IFM ECOLINK Sp. Z O. O.

Czytają ostatni post mogę opisać swoją historię pracuję w IFM ładne parę lat na początku było trudno osoba która nami zarządzała pozostawiała wiele do życzenia młoda chciała się wybić więc szła po trupach ale po jakimś czasie odeszła na zwolnienie i przyszła nowa ale z doświadczeniem i od tego czasu praca stała się tym czym powinna być przychodzisz robisz swoje i wychodzisz.Firma daje podwyżki co roku,jest premia za wyniki odkąd pamiętam nigdy nie była zabrana ,urlopy,woda gazowana i niegazowana przez cały rok stołówki ,lodówki,mikrofale czego dusza zapragnie jakieś tam socjalne rzeczy bony,imprezy upominki na dzień kobiet ,dofinansowanie do stołówki ale co najważniejsze wypłata na czas,ciepło nie kapie na głowę nikt nie ściga jak koleżanka opisuje ogólnie oceniam mój zakład pracy na 5+ co do atmosfery ludzie budujemy ją sami!.Ja byłam przeniesiona kilka razy z działu na dział bo był spadek zamówień bo taka była potrzeba ale co bardzo ważne muszę napisać że od czasu gdy jeden Pan pojawił się w firmie na naszym dziale doszło do dużych zmian pozytywnych zmian całkiem innego podejścia do pracownika my to już wiemy i nigdy nie oddamy naszego szefa ;-) bo potrafi rozmawiać z pracownikiem i nigdy nie obiecuje albo nie spławia zawsze mówi ze spróbuje pomóc i takie osoby budują pozytywny wizerunek firmy tak że jeżeli chcesz pracować w IFM to wystarczy pracować uczciwie i nie wciągać się w ploty itp.PS nikt tu nie bije po rękach ;-) pozdrawiam moja przedmówczynie

Gosia

Witam, faktycznie nikt jeszcze nie znalazł się na to stanowisko brygadzisty / lidera czy może po prostu zapomnieli zdjąć ofertę? ma ona wyznaczone daty od lutego do maja, stąd wątpliwości. Czy to ciężka praca? Jakie są relacje w zespole?

Aktualnie na stronie nie ma ofert do biura a zastanawiam się kiedy będą jeszcze szukać do swojego działu sprzedaży, czy wiecie? mam już doświadczenie i szukam zatrudnienia na rejonie. Tu komentarze głównie skupiają się na produkcji. zakład sam w sobie się rozwija?

Aneta

Szkoda, że do teraz nikt nie odpowiedział na te zarobki lidera magazynu, bo sam byłbym ciekaw, zwłaszcza, że te oferty są wciąż widoczne. Piszą za to o dostępie do benefitów oraz podnoszeniu własnych kwalifikacji. W jakim konkretnie zakresie?

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie była profesjonalna- pojawiły się niedozwolone pytania na które NIE TRZEBA odpowiadać- czy chce się mieć dzieci, kiedy itp, czy chce się kształcić dalej, awansować itp. przyjmowanie osób było na zasadzie widzimisie. Brygadzistki przyjmują na zasadzie- która wygląda na robotną, nie za stara, nie za gruba bo będzie marudzić że jest jej ciężko i nie młoda bo zaraz w ciążę zajdzie, jeśli zauważy że nie umiesz obsłużyć komputera albo wolno idzie Ci montowanie- 2 sztuki-gdzie z tego można wywróżyć jakim się będzie pracownikiem??? to też Cię nie przyjmie, najlepiej działa to co sami stosują w firmie-KŁAMSTWO- umiem szybko pracować,znam się na komputerach, wystarczy mi 1400zł, nie jestem zależna od rodziny i nie będę zakładać itp i jeszcze jedno-trzeba się podlizywać- to Cię polubi brygadzistka. Powodzenia życzę!

Wszystko opisałam powyżej, pytają o dojazd- powiedz że----- NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU :) :)

KOSMITA OD MARKA

Buśka

Inżynier ds. Lean musi mieć jakieś specjalistyczne kursy z tej dziedziny czy doświadczenie w pracy z tą metodą będzie wystarczająco okej? Chciałbym wiedzieć, jak to obecnie wygląda, bo w listopadzie była oferta ale wszystko zniknęło tam już z treści, a chcę się dowiedzieć też, czy nie ma nowych wakatów. No ale jestem samoukiem, więc jak to ma być problem, to odpada.

Magda

Chłopie tak naprawdę to przyjmują wszystkich. Nie musisz być wykształcony i wyuczony. Możesz mieć nawet wyroki na koncie. Nikt tego nie sprawdza.

@Magda

Na 100% jest tak jak piszesz, że nikt kompletnie niczego nie sprawdza? To jak proces rekrutacyjny przebiega i ogólnie rozmowa? Zastanawiam się z kim teraz jest prowadzona

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z IFM ECOLINK SP. Z O.O.? Oddzwaniają zawsze?

W zakładce z ofertami widać dwa ogłoszenia dla lidera / brygadzisty. Nie mogę jednak odszukać informacji dotyczących zarobków, mógłby mi ktoś w tym pomoc? Ile może mieć zaproponowane osoba z 4-letnim doświadczeniem?

Odnoszę wrażenie, że do teraz nie zostało wprost wyjaśnione na czym mogą polegać ewentualne różnice w oferowanych stawkach, czy możecie się co do nich szerzej ustosunkować? Już ktoś pytał o to, czy staż pracy na to wpływa, jeśli tak to w jakim stopniu? Co roku jest ten sam % podwyżki?

MMadzia

Jako były pracownik mogę napisać że praca w tym zakładzie nie jest ciężka o ile zrozumie się to co się do ciebie mówi i przestrzega się dokumentacji wszystko będzie ok pracodawca wynagradza w różny sposób są dwie premie miesięczna za wyniki i kwartalna za obecność są też pikniki,bony świąteczne stawka jest powyżej najniższej krajowej ogólnie pracowało mi się tam bardzo dobrze po za tym że są 3 zmiany a ja ciężko znoszę nocki i to zaważyło na moim odejściu chociaż zawahałam się bo dostaliśmy super kierownika z którym można było porozmawiać i jak na razie nie zostawił żadnej z spraw które mu się przekazało

Xxx
@MMadzia

Serio!!! super kierownik

Superr
@MMadzia

A jak tam z premią kwartalną i urlopami na żądanie ? I jak to jest z tymi bonami świątecznymi - wszyscy dostają tyle samo czy jedni mniej inni więcej, jak to jest u was? Pzdr

@Superr

Po czym sugerujesz, że te bony mogą być mniejsze lub większe? Masz na myśli stanowisko lub długość stażu? Swoją drogą gdyby udało mi się dostać jeszcze teraz przed początkiem listopada to ten bon tez by mnie obowiązywał?

Malinka

Tak samo jest z wynagrodzeniem jak i z bonami . Jedni pracują za najniższa krajowa , inni maja więcej . A nie daj boze żebyś poszedł na chorobowe ! Wtedy zostajesz ukarany za chorowanie i podwyżki w nowym roku już nie będzie

Faktycznie są tam obiady? Bo w benefitach napisali, że jest stołówka i jakieś dofinansowanie do posiłków, jestem ciekawy, bo to zawsze problem, jedzenie sobie robić i tachać je ze sobą. Jeszcze jakiś socjal jest? Chodzi mi o to ogłoszenie na inżyniera ds. narzędzi po technikum.

50% firma dofinansowuje obiady, śniadania i większość posiłków, które oferuje stołówka

Fajna opcja, a jak oceniasz jakość? Warto sobie ten benefit odebrać? Czy raczej lepiej swoje jedzenie do pracy brać? Poza tym czy są wyznaczone jakieś przerwy w pracy na jedzenie czy można tam iść kiedy się chce?

Boguśka

Witam, a tu u Was można na te kuchnię przyjść popracować? Czy dziewczyny otrzymują jakieś napiwki? I skład rotuje czy raczej stale się trzyma? Zarobki rynkowe?

Karol

Miodzio, zwłaszcza z rana :D No a propos poranków, to na jaką godzinę chodzicie do pracy i czy można zacząć kiedy się chce, czy jest grafik albo jakieś zmiany?

Fajny nick

To musi być fantastyczna firma skoro szukają inżyniera ze średnim technicznym (aktualne ogłoszenie w dniu 21 października 2023 roku)....

@Fajny nick

Szanowny Panie Otwarta rekrutacja, o której Pan wspomina, dopuszcza dwie możliwości: specjalisty - wówczas wystarczające jest wykształcenie średnie techniczne lub inżyniera - oczekiwany poziom wykształcenia to wyższe techniczne. Pozdrawiamy ifm ecolink

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

gość

Czy zakład nie powinien zapewnić odzieży ochronnej włącznie ze spodniami nie tylko buty i koszulki? i wypłacać ekwiwalent za pranie... ?

AikTurner
@gość

Zakład zapewnia odzież ochronną zgodnie z przepisami BHP, na poszczególnych stanowiskach pracy wymagane jest korzystanie z fartuchów ochronnych i są one ogólnie dostępne.

AikTurner
@gość

A jeśli chodzi o pranie, jest firma, która się tym zajmuje. Jesteś pracownikiem? Nikt Cię o tym nie poinformował?

Wiktoria
@AikTurner

Ta wspomniana odzież to co jaki czas standardowo jest wymieniana na nową? Dopiero jak się ewidentnie zużyje czy jest jakaś cykliczność w wyposażaniu pracowników?

@AikTurner

Podobno są pobieranie opłaty za pranie od pracowników a i tak sami piorą czy to jest zgodne z przepisami ? wiem ze pracodawca zapewnia firmę piorącą.

Tweety
@@gość

Bzdura, pracownicy nie płacą za pranie odzieży!

Gabi
@AikTurner

A po co prać skoro większość na drugich zmianach i na nockach chodzi w swoich prywatnych ubraniach. Lansują się i nikt tego nie sprawdza. Nawet brygadzistka przymykają oko.

@Gabi

Nie rozumiem jaki jest sens niszczenia własnych ubrań, skoro firma zapewnia odzież. A tak ogólnie to za noszenie swoich ubrań coś grozi? Bo piszesz, że przymykają oko. Jakie konsekwencje powinni wyciągnąć od tych pracowników, którzy nie stosują się do zasad?

Gabi

No taki żeby się lansować w swoich ubraniach. Doskonale wszystkie brygadzistki wiedzą że na drugich zmianach i nockach nie pracują biura. Więc robią co chcą

Kazik

Wśród rzeczy, które firma oferuje na stanowisku Inżyniera Automatyka w Dziale Badań i Rozwoju jest umowa o praca, realny wpływ na projekty, czy przestrzeń do eksperymentowania i mentoring. Czy z tego wynika, że z wdrożeniem nie ma problemu i zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie odpowie na pytanie i podzieli się swoją wiedzą? No i jakie są godziny pracy na tym stanowisku, a także ile może wynieść pensja?

Ż pracownicy

Niby firma dba o pracowników, dba o atmosfere, a na stronie piszecie "Silna kultura podtrzymuje naszą lojalność i tworzy zgrany zespół, w którym pracownicy łącząc się z wartościami i misją firmy, są skłonni związać się z nami długoterminowo. W dzisiejszym świecie, silna kultura organizacyjna to klucz do elastyczności i sukcesu. Pomaga nam stawić czoła zmianom i wyzwaniom. " Tylko czy ta "kultura" oznacza znęcanie się psychiczne, krzyczenie, robienie presji na pracownikach i wymyślanie problemów z niczego przez Koordynatorke/Koordynatora? A piszemy tutaj bo boimy się (jak większość pracownikow) iść "wyzej" żeby potem ta Osoba się na mas nie mściła. Mamy nadzieję że firma w końcu zaczniecie naprawdę dbać o atmosfere i kulturę a nie tylko pustymi sloganami będzie się reklamować.

Robert
@Ż pracownicy

Jakie to wymyślone problemy miał koordynator / koordynatorka i co wykrzykiwał / wykrzykiwała? Trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację. Jeśli świadków lub uczestników całego tego zajścia było więcej, to skąd obawy przed zgłoszeniem sytuacji przełożonemu tej osoby? Czyżby wcześniej zgłaszane problemu skutkowały nasileniem podobnych zdarzeń?

Pracownicy
@Robert

Na szczęście Opisana osoba się tymczasowo "uspokoiła". Więc na razie nie będę opisywać szczegółów, ale jeżeli się nasili proszę oczekiwać oficjalnego maila. Pozdrawiamy

Opolski21

Jaka stawka jest dla operatora wózka widłowego?

@Opolski21

Też szukam info o tym. Ale jeszcze, czy taki operator pracuje tu zmianowo? A jak sa zmiany, to jakie sa ich godziny i wiecie, jaka jest rotacja zmian?

Operator wózka to poprostu magazynier. Tak 3 zmiany 6-14, 14-23, 22-6. Stawka to coś ponad 4000 brutto.

Jaki jest okres rozliczeniowy w IFM ECOLINK SP. Z O.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wiola

Jestem tu w sprawie rekrutacji dla Inżyniera ds. Lean i mam konkretnie pytanie o oferowany benefit, czyli dodatkowe świadczenia socjalne. A co jest takim świadczeniem? Co to konkretnie znaczy, to świadczenia finansowe czy rzeczowe?

Julia

Witam, szukam jednej informacji odnośnie oferty do księgowości, którą wystawili. W ogłoszeniu jest mowa o elastycznych godzinach pracy, ale o trybie niewiele. Czy jest możliwość wzięcia pracy do domu, chociaż czasem? A najlepiej 100% zdalnej?

Niezrekrutowany
@Julia

Elastyczne godziny pracy polagaja mniejwięcej na tym że: -Możesz przyjść do biura między 7:30 a 9:00 i wyjśc między 15:30 a 17:00, ale... -Firma idzie pracownikom na reke i zamiast 15 minut przerwy daje 30 minut, ALE TRZEBA TE DODATKOWE MINUTY ODPRACOWAĆ -firma pozwala pracownikom wyjśc w piątek już o 14:00, ALE TE GODZINY TRZEBA ODPRACOWAĆ W CIAGU TYGODNIA. Efekt jest taki, że w ciagu tygodnia siedzisz prawie po 9 godzin w pracy by w piątek wyjść trochę wcześniej i móc po ludzku zjeść posiłek a nie w te choree ustawopwe 15 minut. To jest jeden z głównych powodów który mnie zniechecił do podjęcia pracy w tej firmie. Wolałbym pracować równe 8h przez cały tydzień, a nie takie udawane benefity które trzeba odpracowywać.

@Niezrekrutowany

To ten krótszy piątek nie jest dla chętnych? Bo tak w sumie zrozumiałam Twoją wypowiedź. Może zarobkowo się to jakoś opłacało, mówili coś o kwotach na początek?

Niezrekrutowany
@Marta

Z tego co zrozumiałem, to nie. Ewentualnie jest to niemile widziane, ale nie wiem jak to wyglada w praktyce bo tak jak pisałem, wczesniej, nie podjąłem tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IFM ECOLINK SP. Z O.O.