Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
10.02.2022 16:26
Pracodawca
Praca lekka i łatwa? Brzmi jak żart, ale to prawda! Jeśli szukasz pracy od już, zapraszamy do aplikowania na stanowisko pracownika produkcji. Kobieca siła to nasza przewaga! 80% naszych pracowników to kobiety, dlatego zapraszamy do aplikowania zarówno panów, jak i panie. Twoje zadania nie będą skomplikowane. Przede wszystkim do obowiązków będzie należeć obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu. A także wykonywanie innych zleconych zadań produkcyjnych. Oferujemy: - praca na podstawie umowy o pracę w systemie zmianowym (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00) - atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy: 3000 brutto na start plus do 500 zł brutto premii zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującego w firmie. Dodatek za pracę w nocy. - umowę o pracę - dofinansowanie 50% do posiłków - dofinansowanie do karty sportowej - bony świąteczne - pełne wdrożenie i przyjazną atmosferę pracy! A wymagamy naprawdę niewiele: - zaangażowanie - dokładność, dbanie o jakość - podstawowa obsługa komputera i...to wszystko! Wyślij nam swoje CV, na pewno się odezwiemy!
Kończący się 2021 rok jest dla naszej firmy szczególnie ważny. W tym roku celebrujemy wyjątkowy Jubileusz. Już 10 lat działamy na opolskim rynku!
W IFM ecolink wiemy, że miejsce pracy tworzą ludzie, dlatego dbamy o atmosferę i świetne relacje pomiędzy pracownikami. Dla nas żadne wyzwania nie stanowią problemu! Lubimy się, dzielimy wspólne pasje i z chęcią spędzamy razem czas, także ten po pracy.
Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy film, który upamiętnia tę wyjątkową rocznicę
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o ifm ecolink Sp. z o.o. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.
Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.