Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Aleks

Witam. A jak wygląda praca na dziale DLL, jaka panuje tam atmosfera?

Czy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zet

Praca obliczona na maksymalne wykorzystanie pracownika co do minuty ODRADZAM I PRZESTRZEGAM

stary pracownik

Firma się rozwija prężnie się rozbudowuje zatrudnia mnóstwo ludzi praca to przyjemność jest dużo miejsc pracy ponieważ niektórzy odchodzą na zasłużone emerytury naprawdę polecam to jest najlepsza praca w Radomiu. Sam fakt że się rozbudowuje to już oznacza że dobrze prosperuje firma.

@stary pracownik

Z tą przyjemnością to przegięcie chyba w biurze

@stary pracownik

Firma nie szAnuje zwalnia starych pracowników zatrudnia pracowników z agencji (młodzież zero chęci do pracy ) normy podniesione maksymalnie do góry .zwiekszona norma mniej pracowników na zmianie wyzysk pracowników No i pensje jak na prace w 3zminanach śmiech na sali ludzie Imperial to już nie ta sama firma co była kiedys .

Nickkk
@stary pracownik

Nie okłamuj ludzi ze to najlepsza praca w Radomiu ????????

@stary pracownik

Firma się rozwija ? Chyba w kadrę umysłową . A Ty stary chyba w biurze pracujesz.

Ooo

Co byś zrobił gdybyś zobaczył że kolega kradnie w pracy .To w imperialu tak słabo się zarabia że trzeba kraść lata 90 wracaja

@stary pracownik

Niekoniecznie musi to oznaczać ze się rowija większość firm tak zachęca że są przyjęcia bo się rozwijają a prawda jest taka że budują nowe hale kosztem ludzi bo mało płacą i nie ma kto robic bo jak praca jest ok i atmosfera to zazwyczaj są to mniejsze firmy a nie korporacje taka prawda i rzeczywistość.

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

KANDYDAT NA MECHANIKA

Ilu mechaników obsługuje maszynę papierosową na zmianie? Jak jest z przerwami? Proszę o odpowiedź .

@KANDYDAT NA MECHANIKA

Jeden pracownik, a co do przerwy 15 minut, na osiem godz.

(usunięte przez administratora), mało płacą, trzeba się napracować i do tego 3zmiana. Masakra jakaś z tym zakładem się zrobiła. Szkoda,a kordynatorzy na pudełkach (ci co tam pracowali bądź pracują)będą wiedzieli o co chodzi, praca ponad ludzkie siły, zmiana grafika praktycznie przed samą pracą, przychodzisz do pracy a okazuje się że już tam nie pracujesz mimo, że jesteś dobrym pracownikiem.Podziekowac można agencji, która zajmuje się przyjęciem do pracy.

Elohim

Stawki z ogłoszeń Randstadu to myk Wy tam zarobicie 3100 netto A kto naiwny to już mu wybaczam

@Elohim

Zgadzam się kolego.Firma delikatnie ujmując nie mówi całej prawdy potencjalnym pracownikom podając im stawki z Randstadu.W rzeczywistości na umowie o pracę(jeżeli w ogóle ją pracownik dostanie po półtora roku pracy przez agencję) osoba zarobi minimalną krajową.O trzynastce też można zapomnieć.Może czas najwyższy aby tej sytuacji przyjżał się bliżej się pewien organ państwowy.

@Anonim

Co ty (usunięte przez administratora)? Od początku roku jest premia naliczana za każdy przepracowany miesiąc, informowali ludzie z agencji w styczniu o tym.... (usunięte przez administratora) nie urywa ale po przejściu do Imperiala na umowe jesteś daleko od najnizszej krajowej, tu raczej pozytywnie musze powiedziec bo pracowałem wczesniej u prywaciarza i tam było w zaleznosci jak zawieje ;) I tu mówimy o podstawie, a masz jeszcze inne dodatki. Jakoś nikt nie mówi ile ma na pasku i ile wyciaga w skali roku.

@.

Nie wiem chłopcze jak długo pracujesz w tej firmie,ale podejrzewam i przpuszczam że krótko. Wychodzi na to,że za krótko,aby wiedzieć, że istnieje w niej taki dział jak DPW.To właśnie tam na tym dziale jest jeden wielki nepotyzm,docenianie i wkręcanie ludzi do pracy po znajomości,a zwalnianie ludzi bez nich,nawet jeżeli pracują bardzo dobrze.Taki stan rzeczy tolerują koordynatorzy a kierownictwo na to patrzy i nie reaguje.Jeżeli jesteś choć w jednym procencie tak dobrze zorientowany w radomskim rynku pracy jak ja,to powinieneś zauważyć,że ten zakład ciągle poszukuje ludzi na dział DPW,aż wstyd patrzeć jak się ogłasza po kilka razy w tygodniu i żebrze o nowych pracowników, aby ich zatrudnić bez mała za minimum,wykorzystać i zwolnić.Na przyszłość jedna rada.Najpierw przeprowadź dobry research,a później się wypowiadaj tylko bez niecenzuralnych słów.Żegnam.

@Anonim

Dlaczego te wszystkie mecze nie odbywają się bez udziału kibiców?.Dlaczego kibice wyjeżdżający w sobotę na mecz do Szczecina są pilnowani przez dziesiątki policjantów na dworcu,podczas gdy Ci sami policjanci mogliby pilnować porządku na ulicach Radomia lub udzielić komuś pomocy.Policja jako władza wykonawczą w tym kraju otrzymuje pensję z publicznych środków,czyli m.in. a może głównie z podatków obywateli.Ja jako właśnie jeden z tych obywateli łożących na pensję policjantów nie chcę aby ona chroniła kibiców tylko dzieci idące do szkoły.Nie chcę aby banda dorosłych mężczyzn oddawała swoje fekalia na plantach po meczu dlatego że Ci pożal się Boże panowie niszczą to co powstaje z naszych podatków.A teraz sedno całej SPRAWY.DLACZEGO CZĘŚĆ Z TYCH PANÓW TO WASI PRACOWNICY?.LIDERZY OSOBY PROWADZĄCE ZMIANĘ.DLACZEGO CHODZĄ ONI PO MIEŚCIE PIJANI W SZTOK I WYSTAWIAJĄ WAM PIĘKNĄ RENOMĘ.WASZA FIRMA TO IMPERIAL W KOŃCU MARKA NA USTACH WSZYSTKICH.GRATULUJĘ TAKIEJ MARKI I JEJ PRZEDSTAWICIELI.

Anna.kobialka3@wp.pl

Chciałabym dostać prace czy to jest możliwe przez panstwa agencje

dfs
@Anna.kobialka3@wp.pl

NIE POLECAM

Nowa 27

Dzień dobry mam pytanie ktoś tam pracuje sprzątanie dobrze płacą szanują ludzi ? Proszę o odpowiedzi

Szarak

Jak ktoś lubi robić byle co za byle jakie pieniądze,a jego motywacja jest możliwość przykurzenia w pracy czy obiad za 6/7 złoty to będzie to praca dla niego. Zarobki cienkie jak (usunięte przez administratora) węża, rotacja ogromna sciemniaja że dadzą umowę przez imperial a kisza ludzi do samego końca z randstadu.

Na jakie zarobki można liczyć

xyz
@Kandydat

Przez Randstad 3500 zł netto

@xyz

a bez nich się zatrudnisz czy właśnie nie bardzo i dlatego ich przytaczasz? a alternatywa w razie czego to jaka i ile kwotowo wtedy?

xyz
@Iwona

Za (usunięte przez administratora) przecież nie będziesz robić lub charytatywnie. Minimum powinni płacic 4500 netto miesięcznie , przepracując 160h

@xyz

no tak, zawsze jest fajniej zgarniać więcej... po prostu chciałam dopytać czy obecnie można bezpośrednio się zatrudnić, bo wtedy i kasa mogłaby być lepsza? piszesz, że 4,5 tys netto. po jakim czasie taka kwota jest osiągalna?

Abcd
@Kandydat

Gdyby nie przymus panstwa to mialbys 1700 brutto.

@Iwona

Po 25 latach pracy mechanik 3 plus godziny nadliczbowe to się zarobi 4.500. zatrudnienie przez zakład ciężka sprawa szukają wybitnie uzdolnionych .Przyszli pracownicy się cenią jak usłyszą 5tys brutto i na 3 zmiany i 4 brygady praca

Bary

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile średnio zarabia się na stanowisku " mechanik maszyn w departamencie produkcji" , czy ta robota jest naprawdę tak zła, jak wszyscy tutaj piszą? Mam tam gościa z rodziny ,który pracuje jako operator maszyny produkującej papierosy , mówi że awansował na mechanika 3 ( czy jakoś tak), coś mi się tam obiło o uszy że ponad 4 koła zarabia .Napiszcie coś na ten temat jeśli możecie, bo chciałem wystartować na to stanowisko, choć po przeczytaniu kilku opinii na tym forum już mi się odechciewa...

Mirek
@Bary

Cześć, warto, można zarobić około 3500-3800 netto podstawy, plus inne benefity jak trzynastka, dofinansowanie do stołówki, przychodnia na terenie firmy, grusza itd, Sporo tego jest. Dodatki za pracę na 3 zmianie itd. Jak chce zarobić więcej to i nadgodziny się znajdą. Potem można awansować jak już się człowiek wdroży, uczyć innych maszyn itd.

Dpw

Jeśli ktoś trafi na dział DPW tzw. Zasypy to szczerze polecam aby szkolił was Karol R. jest tam liderem zmiany i w Moim domniemaniu jest to jedyna osoba która zna ten cały dział od podszewki i potrafi naprawdę człowieka wyszkolić tak że będzie wiedział co i jak , jeśli czegoś się nie wie zawsze służy pomocą w każdej chwili. Mega pozytywny człowiek z ogromnym doświadczeniem a praca z Nim to czysta przyjemność. Polecam.

Nelson
@Dpw

Zdecydowanie TAK !!! chłopak ten dział ma w jednym palcu i potrafi tę wiedzę przekazać nawet najbardziej tępej osobie. Drugiej takiej osoby na cały zakład nie znajdziecie.

@Nelson

Zapomniales dodac iz uwielbiaja tam tempych ludzi daja im umowy, a pozniej robia operatorem stacji, tych madrzejszych sie pozbywaja zeby nie zadawali niewygodnych pytan.

@On

Niewygodnych pytań? Jakie w tym momencie masz na myśli, to tu ciężko z kimkolwiek gadać?

@Iwona

Tu kazdy jest wielki hrabia i rzadziciel, tempy robi co mu karza, madry drarzy co i jak a tego tam nie lubia. Jak przychodzi ktos nowy to patrza z pod byka ze nie przyszedl z innej tytoniowki i z gory zakladaja ze sie nie nadaje, no i jest obgadywany za plecami.

Jacek
@On

To nowa osoba nie ma co liczyć na dobrą atmosferę i wsparcie od nowych kolegów? Czemu tak jest?

@Jacek

Nowa osoba może liczyć na wsparcie i dobrą atmosferę jak nie jest pociotkiem i dzbanem jednocześnie .atmosferę to psuje dyrekcja i głupie myślenie bo nie dają pracownikom zarobić nowy przychodzi i ma 400 zł mniej od starego wykwalifikowanego pracownika który musi go nauczyć wszystkiego .co tu pisać dobrze to już było pogłoski chodzą że będzie strajk i to na bogato ,ciekawe co dżentelmen Szlaga teraz zrobi sami do tego doprowadzili

@Jacek

Nic nie dostaniesz zadnej umowy, (usunięte przez administratora) przez agencje, jeszcze sie nagle okaze jak to źle pracujesz i zostaniesz wywalony\a od tak. Tu nie ma kolegow, przychodzac stajesz sie wrogiem nie nadajacym sie do pracy bo nie pryszedles z 15lat doswiadczenia z innej tytoniowki.

@Iwona

odp.jest prosta masz kogos wyzej na stanowisku i siedzisz cicho kryjesz przelożonych to i kariere zrobisz .Jak masz szkołę ambicję i wiedzę to to po roku lub 3ech jak sie zorientujesz to uciekasz

@Piro

Praca nie jest ciężka wystarczy trafić na fajnych ludzi a jest ich sporo Grzegorz G Michał K Daniel G jak jest poukładana robota czas leci bardzo szybko polecam

Zaproponowano mi pracę na dział DLL, warto iść , dużo uczyć się trzeba i czy jest duża rotacja nowoprzyjętych pracowników i na czym polega na tym dziale praca. Dzięki z góry za odpowiedź

Zaproponowano mi pracę na dział DLW, warto iść , dużo uczyć się trzeba i czy jest duża rotacja nowoprzyjętych pracowników i na czym polega na tym dziale praca. Dzięki z góry za odpowiedź

Szczery

Witam. Praca w Radomskiej tytoniowce wyglada nastepujaco. System pracy od Poniedzialku do Piatku i system 4bryg gdzie pracuje sie w weekendy i szczerze mowiac nie ma sie zycia po za praca. Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy w 3 zmianach, dodatek za nocki jest smieszny przy tym jak czlowiek traci zdrowie pracujac w nocy gdzie produkcja przewaznie jest najwieksza. Kierownictwo nie zdaje sobie sprawy ze to dzieki pracownika sa utrzymywani i jest ich co raz wiecej w swoich biurach a ludzi z produkcji na danym stanowisku co raz mnie przez co wykonywana praca staje sie ciezka poniewaz zakres obowiazkow na jedna osobe jest zbyt duzy. TRAKTOWANIE pracownika to jakas obluda, zalatwienie czego kolwiek z przelozonym jest ciaglym proszeniem sie i przypomninaniem chociazby o urlop ktory kazdemu sie nalezy przy ta ciezkiej pracy fizycznej jak i psychicznej (stare maszyny). Poszanowanie pracownia... "Nie podoba sie? Droga wolna") Firma chwali sie bonusami i ciaglym doskonaleniem pracownika, nie dajcie sie na to skusic. A jesli chodzi o prace przez Agnecje, to uwierzcie mi ze moze ale to graniczy z cudem dostaniecie obiecana 13 wyplate o ile nie zwolnia was na tydzien mowiac pozniej ze 13-stka sie nie nalezy bo nie bylo ciaglosci umow pracy przez 12 miesiecy. Urlop przez agnecje to jedyne co to bezplatny i z duza łaska. ZAROBKI nie adekwatne do tego co sie robi dla tej firmy, nocne zmiany, poswiecanie zycia, rodziny dla pracy w weekendy, chalas, wibracje i CIAGLE narzekanie ze mało zrobione. To cala prawda o tym zakladzie. PRZYSZLYM pracownika zycze dużooooo zdrowia i wytrwalosci psychicznej.

och
@Szczery

kto pisze opinie o 5 : 32 rano widzę facet że wróciles z nocki zmęczony to oczywiste i wypisujesz głupoty , że urlopu nie możesz wziąść , zbliżają się ferie i jesteś sflustrowany .

@och

O 5:32 to jeszcze jest się w pracy. Nocna ,,trzecia" zmiana kończy się o 6:00.

@Szczery

przecież nie pracujesz 7 dni w tygodniu po 24 godziny masz wolne jak wszyscy 8 godzin i do domu o co Ci chodzi.

Szczery
@och

Nie jestes sflustrowany poniewaz juz nie pracuje w tej firmie i bardzo sie z tego ciesze. Znalazlem normalna prace gdzie nie trzeba tyrac po nocach i w weekendy zeby zarobic te cudowne duze pieniadze czyt. 2800zl. Pozdrawiam.

@Szczery

A ja siedzę ze pracujesz strach cie oblecial.

Micki
@.

Czyli w tej firmie trzeba się bac czy Cię nie zwolnia gdy wyrażasz swoją opinię na temat pracy ? Właśnie widać jacy ludzie tu pracują, jeden na drugiego patrzy by tylko podpier...

Tomasz
@Szczery

Dodatkowo ciągle zmiany na grafiku i odwołania z powodu braku materialow lub ciągłych nie kończących się remontów maszyn. Słabo pod względem organizacji pracy wprowadzają usprawnienia które nic nie wnoszą .

sagan
@Tomasz

Remonty ? Raczej konserwacje. maszyny pracują po 24h na dobę i nie rzadko 7 dni w tygodniu. Muszą i są sprawne dzięki dużemu sztabu ludzi w tym i mechaników maszyn.

Szatan
@Szczery

Niestety taka jest prawda.

lalka
@Szczery

Zgadzam się z tą opinią, praca 3 zmianowa, ponad ludzkie siły, liczy się tylko wynik jaki jest osiągnięty. Zatrudniają na krótki okres czasu, bądź ludzie sami odchodzą ze względu na charakter i tempo pracy. Praca nie jest godna polecenia.....a szkoda:( .

Obserwator
@Szczery

Panie szczery cytuje pana lietry nadole, a odpowiedz jest tu, prawda jest taka, że dodatek za nocki jest 20% według kodeksu pracy i nie może być śmieszny, że tyle pracodawca przyznaje "dodatek za nocki jest smieszny przy tym jak czlowiek traci zdrowie pracujac w nocy gdzie produkcja przewaznie jest najwieksza"

@Obserwator

nie wprowadzaj ludzi w błąd ,dodatek jak jest wyliczany?kodeks pracy prosze cię,zobacz sobie na skierowanie na badania okresowe ile pracujesz w ciagu dnia

@Szczery

Panie szczery nie jest pan tak szczery, bo pracując przez agencję i po przepracowaniu miesiąca czasu należy się dwa dni, jeżeli nie wykorzystasz tych dwóch dni to zapłacą. Ale jednak urlopy się nie kumulują i po pół roku czasu pracy nie dostaniesz np 10 dni urlopu, bo co miesiąc agencja wypłaca kasę za urlop

Mokry12u

Witam po ile godzin się pracuje w imperial tobacco Radom.

@Mokry12u

po 8h zmiana

@ja

a o której się zaczyna? w tym jest już wliczona ta przerwa 30 min? i jak wygląda podmianka zmian

Radom

Jak wygląda praca w dziale jakości i laboratorium?

Skrzek

Pracowałem na dziale DLW praca w sumie spoko, chodź jest kilka minusów. załadunek "luzów" ok 60+ palet papierosów i tytoniu ręcznie układanie kartonów na tira na dodatek są tacy brygadziści jak Krzysztof Stan..... Który zachowuje się jak (usunięte przez administratora) bardzo nieładnie odzywa się do ludzi, krzyczy, liczy czas, że za wolno, jednym słowem psychopata. Grafik da się coś czasem zmienić(oczywiście nie z panem Krzysiem) Praca była by ok gdyby atmosfera była taka jak z innymi brygadzistami i współpracownikami Ja nie wytrzymałem i wiem że nadal wprowadza mikroagresje, w stosunku do pracowników starszych jak pan Waldek czy miłych jak pan Piecyk. Pozdrawiam trzymajcie się panowie

Ktoś
@Skrzek

Dokładnie jak kolega pisze ten z tym brygadzista były moje najgorsze zmiany i doświadczenia, wydzierał się i wyzywał jak bym mu coś zrobił. Nie polecam pracy z tym gościem

Pan
@Skrzek

Miałem to samo, ktoś powinien zrobić z tym porządek. Wiem że dużo osób odchodzi przez atmosferę i mobbing na zmianach Krzysztofa S. Tym bardziej że to nie pierwszy raz a było to już zgłaszane wielokrotnie. Czy ktoś z działu DLW ma podobne doświadczenia? Może wreszcie weźmie się za to kierownik lub kierowniczka dzialu

@Pan

Skoro zgłaszane było to ci kierownicy wiedzą o tym na 100%? Bo jeśli tak i nie zareagowali to wgl., jest szansa, że to zrobią?

Pan
@Iwona

Było zgłoszone, miał rozmowę i nic się nie zmieniło. Widocznie kierownictwo to bawi.

Eb
@Pan

Widocznie ma jakieś układy i ktoś z góry musi jego kryć. Bo pewnie wiecej takich skarg już było.

@zdziwiona
@Iwona

Dzień dobry. Widzę, że świeży wpis więc pewnie się Państwo orientuje się. Czy to prawda, że wszyscy ludzie pracujący tam przez Agencję pracy zostali zwolnieni? Pytam bo wydaje mi się, że mój bratanek kłamie jak z nut. Zwolnienia miały nastąpić od maja do teraz. Ma ktoś może jakies informacje? Bo albo mówi prawdę albo coś przeskrobał i nie chce się przyznać.

@@zdziwiona

Dzień dobry, za 95% bratanek nie kłamie z działów upychali wszędzie gdzie się da ludzi z powodu braku pracy na działach mniejszych, wiec nie wszyscy z agencji mogli liczyć na dalszą współpracę

@Iwona

nic nie zrobią bo rodzina na stołku a słoma w butach zreszta wszystko robia aby imperial był na ustach wszystkich

@Piro

Aha, a po co to w sumie robią, żeby był na tych wspomnianych ustach wszystkich?

Pracownik agencyjny
@@zdziwiona

Ja nic nie słyszałem o żadnych zwolnieniach. A na moim dziale w tym momencie pracuje ok 25 osób z agencji i ok 35 przez zakład. Pewnie wynosił papierosy i pracę można stracić za 1 sztukę

@Pracownik agencyjny

Co ty gadasz za głupoty człowieku, zwolnienia na Randstad są co chwilę na działach jest za dużo ludzi ale teraz może wrócić sporo miejsc. Miesiąc zwolnią albo poprzenisza na logistykę dpp czy coś wróci więcej pracy znowu przenoszenia i przyjęcia.

@Niuniuś

No to jak to niby możliwe, żeby jego działu to nie dotykało? Jakieś wyjątki tu są czy jak?

@Iwona

Ludzie zwolnienia z Randstad są i będą, jeden bardziej się nadaje drugi nie więc im nie zależy by trzymać takiego. Przychodzą młodzi i co drugi ma dwie lewe ręce do pracy bo siedzi całe życie na utrzymaniu rodziców. Został zwolniony to został koniec tematu powodzenia w szukaniu

Jelon

Krzysztof.S DLW bd kopany

Były
@Pan

Tego pana to pod prokurature tylko podstawić . Żona chyba go wali w rogi że na innych się wyzywa

@Były

I to by coś dało?

Piro

O proszę w końcu ktoś się na nim poznał potwierdzam to prawda ????????

@Iwona

To jest taki slogan reklamowy mamy być tak dobrzy żeby być na ustach wszystkich ale co niektórzy zarządzających robią wszystko aby było na odwrót odbierane szkoda ....bo są pracownicy co naprawdę wkładają serce w to co robią ale i tak są niedoceniani a pociotki mają lżej

Devid

Mialem przyjemnosc z tym panem pracować jeszcze jak nie był liderem .... Poprostu (usunięte przez administratora) nie potrafił samemu zrobić produkcji ja sie pytam jak on został liderem to jakis absurd.Chlopaczyna blokował produkcje aby za dużo nie zrobić a teraz wymaga od innych żeby wiecej i jeszcze żeby robili za niego robote ....Ciekawe czy dzielil sie obowiazkami z piotrem .P. I ADMINISTRATORKa ciepłą Wiolą

Robol

Tomasz L. MOZE i wredny człowiek ale potrafi trzymać dystans i z pracą zawodową i prywatną .Taka jego Rola nadaje sie nawet na Dyrektora i tego Mu Zyczę

Anastazja
@Devid

Pamietam jak Iwonka płakała przez niego ....wychodze z założenia że takich tepaków trzepa tępić .Ja sie pytam gdzie byli przełożeni ,gdzie prawa pracowników .Ten co ma układy ten lepiej zarabia i lepsze stanowisko i sie nie narobi cwanoactwo

Kevin sam
@Niuniuś

Zgadzam się

Pan Ktoś
@Skrzek

Za dawnych czasów,których dziś niewiele ludzi pamięta ,takie przypadki były indywidualnie rozpatrywane.W ciemnym zaułku,po zmroku upolowany osobnik nie mógł ' odmówić' współpracy z załogą.Jedyny ,rozsądny sposób uświadomienia ów osobnika,zawsze działa,pzdr.dla Kumatych.

NN

Czy w imperialu są tak słabe zarobki jak plotki niosą po Radomiu ? Pytam bo duża ilość ogłoszeń szczególnie na logistykę ukazała się ostatnio. Warto aplikować czy szkoda tracić czas. Jakie macie zarobki napiszcie jeśli możecie.

Anomim
@NN

Zarobki są bardzo słabe kolego.Zrobisz jak uważasz.Moim zdaniem szkoda czasu na tą firmę.Zarobki kiepskie, kierownictwo i liderzy w szczególności z przypadku,umowy na czas nieokreślony nie dostaniesz(chyba że masz układy, ponieważ tam liczą się tylko układy i układziki a nie człowiek,który chcę pracować i godnie zarabiać.).Stracisz czas kolego.

Tomi
@NN

Od kiedy pamiętam to menadżerowie w ITPM powtarzają, że „pieniądze nie motywują”. To jest oczywiście prawda, ale dopiero po przekroczeniu pewnego poziomu wynagrodzenia i przy spełnieniu kilku innych warunków (możliwość rozwoju, prestiż organizacji/stanowiska, dobra atmosfera, autonomia, itp.). Sam poziom wynagrodzenia, na którym pieniądze już nie motywują, dla każdego będzie inny. Jednego usatysfakcjonuje 3,5 netto, kogoś 7, a jeszcze inną osobę 10. Niestety dyrekcja i kierownictwo fabryki od lat wydaje się skażoną „poznańską szkołą zarządzania”. Przez ładnych kilka lat przedstawicielka tej szkoły zarządzała tą organizacją i „budowała zespół i rodzinną atmosferę”, co niewątpliwie było niezwykle skuteczne… bo przecież ten zespół dalej działa. Sorry – działa w innych firmach – poza kilkoma wyjątkami. Dlatego moi drodzy – pamiętajcie, pieniądze nie motywują. Stańcie przed lustrem i to sobie powtarzajcie. Im się udało w to uwierzyć to i Wy dacie radę! A dla tych z kierownictwa którzy zostali, to ludzie odchodzący są dowodem że ITPM stwarza możliwości rozwoju i buduje fachowców. Tak sobie to tłumaczą. W samym ITP nic nie trzeba zmieniać. Jest świetnie. Tak sobie powtarzajcie. Oni wierzą. Wy też możecie uwierzyć. Wszak jesteście na ustach wszystkich. Z tych >60 mln zysku netto nie należy nigdy nic ruszać bo jeszcze zamkną Fabrykę. To nie lata 50 XX wieku, żeby się uczciwie dzielić z pracownikami wzrostem efektywności.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.