były pracownik oipkr

Jak tam w OIP Kraków? Dalej rządzi ten sam skład? Czy może coś się polepszyło?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hwt

do gość- Niestety zgadzam się z Tobą. I myślę, że zgadzają się wszyscy pracownicy OIP Kraków. Ale tak złej atmosfery i takich fatalnych relacji z szefostwem nie ma w żadnym innym Okręgu. Tu nic nie jest ważne oprócz walki o utrzymanie stanowisk kierowniczych, a zasada bmw jest jedyną zasadą obowiązującą średni nadzór. Już fakt określeń nadinspektorów przez innych współpracowników mówi wiele- von Nogay, kapral, kierownik magazynu. To ludzie strachliwi, posłuszni, bezmyślni i gotowi na każdą podłość wygrzewający się w promieniach apodyktycznego, oderwanego od rzeczywistości, niezatapialnego i złotoustego Księcia. A to wszystko za pieniądze podatnika...

gość

Baaaaaardzo ciekawe. Wrzuciłem sobie w wyszukiwarce Państwowa Inspekcja Pracy i tylko na Krakowie taki ruch! Rzeczywiście chyba jest coś na rzeczy. Ciekawe że nad Krakowem nie ma żadnego wyższego szefa, który zrobiłby porządek. Ja nie mogę uwierzyć trochę w to że instytucja która powinna być jak żona Cezara jest tak zepsuta! Kto będzie bronił pracowników firm prywatnych? Sfrustrowany inspektor PIP? Ja pierd......... le!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wyautowany

SYF+KIŁA+MOGIŁA = ATMOSFERA PRACY PIP Kraków. Szkoda se dugłowe zawracać. Jedyne co to płacą terminowo ale marnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
fejk

Praca w Państwowej Inspekcji Pracy jest świetnym pomysłem dla osób które kochają być przy władzy. Gorzej sytuacja wygląda z tym jak tacy ludzie sa postrzegani przez innych z boku. Dobrze wiemy wszyscy że Ci pracownicy nie są zbyt lubiani... Jednak władza niesie ze sobą również tego typu konsekwencje ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
elka

A w OIP Kraków nowa akcja. Szukanie trupów w szafach. Zawsze będzie można ukrywając własny (kierownictwa) bałagan i niekompetencję uderzyć w liniowych inspektorów odwracając tym samym uwagę od rzeczywistych problemów. Pozorowana UB-cka metoda twórców kodeksu etyki (!!!) Inspektora Pracy. Czy ten kodeks dotyczy też Okręgowego i jego Zastępców??? Bo nic na to nie wskazuje. Oni są poza wszelkim prawem i zasadami. Degeneracja trwa.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
joana

Znalazłam - inspekcja przyjmuje do pracy, ale tylko na stanowisko podinspektora. A na pracowników biurowych nie będzie przyjęć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elf
@joana

Marne szanse, bo pewnie kolejne przyjęcia będą dopiero wówczas, jak odejdą z pracy w OIP emeryci, których tam trochę jest. Tylko z drugiej strony kto z nich ot tak zrezygnuje z posadki i pensyjki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
werta

Niektórzy mieli jeszcze nadzieję, że coś zmieni powstające stowarzyszenie inspektorów pracy. Niestety widać już wyraźnie o co chodziło. Pod szyldem stowarzyszenia łatwiej dotrzeć w różne miejsca, a reprezentując środowisko PIP można spotkać się niemal z każdym. Za środki zebrane od członków można pojechać i pokazać się to tu, to tam. Łatwiej zaistnieć, być rozpoznawalnym. To procentuje (potwierdzają to awanse wszystkich dotychczasowych przewodniczących ZZ). A w stowarzyszeniu - prezes jest już nadinspektorem, jeden z kolegów ze ścisłego kierownictwa stowarzyszenia osiadł w samorządzie (został v-ce burmistrzem). Ale pewnie to przypadek, zwykły zbieg okoliczności.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ludek
@werta

Mam małe pytanko do Verty, magnolii oraz innych krytyków. Krytykujecie koleżanki i kolegów z OIP Kraków, którzy najczęściej kosztem swojego wolnego czasu starają się coś wymiernego i pożytecznego robić by zmieniać istniejącą inspektorską rzeczywistość, a wy co konkretnie w tym kierunku zrobiliście poza nieuzasadnionym oczernianiem Bogu ducha winnych ludzi i zniechęcaniem ich tym samym do działania?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mario
@werta

Abstrakcyjny tok rozumowania werty świadczy dobitnie że kierownictwo OIP w Krakowie odnalazło stronę gowork.pl i dało upust swojej zawiści. Jak to możliwe że taki młody poszedł w samorząd? To pewnie dzięki stowarzyszeniu! Większych herezji w życiu nie słyszałem. Oj boli niektórych, hehe! I oczywiście przy okazji w myśl starej zasady dziel i rządź nie można odpuścić okazji żeby kogoś oczernić. JA już się przyzwyczaiłem do tych UB-eckich metod. Ludzie czy wy nie rozumiecie że na 90 pracowników OIP jest was garstka może kilkunastu! Coraz ciężej będzie wam nas pacyfikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
magnolia

Odnosząc się do opinii Jenka. Nie miejmy złudzeń. Dotychczasowe doświadczenia uczą, że zarządy związków zawodowych (i komisji zakładowych) dbają wyłącznie o własne interesy. Nowy związek to S'80. Powstał w oip Warszawa, z powodu waśni przy walce o wpływy w dotychczasowych związkach. Znając życie walka o wpływy zaniedługo pojawi się w nowym związku. Tak to już jest :-(

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
viol

A wypłacili Wam już w Krakowie ekwiwalent za odzież i obuwie??? Słyszałem, że tamtejszego Okręgu nie dotyczą regulaminowe terminy. Za coś takiego inspektor pracy podczas kontroli jest zobligowany do zastosowania postępowania wykroczeniowego. Ale wszędzie głośno, że OIP Kraków rządzi się swoimi prawami. Co na to GIP??? Jak zwykle głowa w piach i cisza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
stary

W Krakowie to żyją też odejściem jednego z inspektorów, który poszedł w samorząd lokalny i dobrze zrobił. Swoją drogą Marcin to super gość i bardzo kompetentny inspektor. Odejście wykonał po mistrzowsku! Wiem z różnych źródeł, że zaczyna nieźle już działać w tym samorządzie. Nie wiem jak reszta tu piszących ale ja uważam że jak nabierze doświadczenia w samorządzie lokalnym to jakby mu ten samorząd się znudził to byłby dobrym materiałem na OIPa i po kilku latach przerwy byłby w stanie zrobić porządek z zakonem Cifa. Nie wiem czy moje zdanie jest odosobnione bo teraz to nawet strach takie tematy w biurze poruszać. Ze względu na strach przed utratą pracy w przypadku mojej osoby jest duży napiszę tylko że bardzo podobają mi się nowe kody:-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jenka

Może nowy ZZ, który powstał w PIP coś pomoże? Ludzie musi być jakiś sposób na to zastraszenie i ignorancję zarządzających kolesi w jak by nie było państwowej instytucji, która ma stać na straży prawa... A w Krakowie słyszałem, że szefostwo nakazało inspektorom organizować sobie stanowiska pracy. A czyj to jest obowiązek? Bo od zawsze było tak, że to pracodawca był zobowiązany do zapewnienia właściwych warunków na stanowisku pracy. To już jest tak śmieszne, że aż zaczyna być niebezpieczne. A w GIP o tym nic nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
smutna

Tyle się mówi, że siła we wspólnym działaniu, ale strach o utratę pracy paraliżuje działanie - to mozna przekonac sie w OIP Bydgoszcz.Ludzie nie macie szans tego zmienić, więc dajcie sobie spokój...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sia

Cała prawda, tylko nikt tego nie chce widzieć... "Święta trójca" zarządzająca ma wszystkich gdzieś... A pracowników w szczególności... A absurd goni absurd... Ale jak się zarządza 20 lat, to można utracić kontakt z rzeczywistością i otaczającymi realiami. Etyka zawodowa niestety ma dotyczyć tylko pracowników. Nie polecam nikomu. To typowy, modelowy przykład upadku "urzędu" opartego na układach w majestacie i pod egidą warszawskiego szefostwa oraz biernych Związków Zawodowych przyklejonych do wodza...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kiela

Czytam i nie wierzę. Pracowałem tam kilka lat temu. Czy nadal ten sam książe na fotelu? Ile to już lat? Nie ma mocnych?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
olka

Tam łamane są wszelkie prawa... łącznie z bhp... Warunki pracy to katastrofa, co ostatnio wykazano... Ale nikt sobie z tego nie robi... Państwo w państwie... A atmosfera i kompetencje zarządzających to popis nieudolności... Nie polecam nikomu, ściana bezradności i trzymania się krzesełek zarządzających... Układy, układy i jeszcze raz układy... Są kolesie i reszta. Od lat nikt nie reaguje... Pracowałam tam . Wiem od koleżanek i kolegów... I cieszę się , że mnie tam już nie ma... Aż dziw, że to jest urząd państwowy...

cif

A czy koleżanki i koledzy zauważyli jak wodzowi odpaliło po otrzymaniu orderu od Komorowskiego? Chyba poczuł że jak ten orzeł biały że ma skrzydła i jest nieomylny! Aha i zapomniałbym. Poczucie bezkarności sięga już chyba zenitu!!! Jeszcze ze dwa ordery (nie wiem za co) i trzeba będzie "całować pierścień" na powitanie najwyższego szefa nad szefami. Generalnie kanał jakich mało. I na Naszym przykładzie ale też i całej instytucji możemy z pełną stanowczością potwierdzić słowa ministra o nagrań że Państwa Polskiego w zasadzie nie ma. Są tylko większe i mniejsze sitwy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mariusz&inni

Tworzę statystykę i ciągle mało. Czy nagrody zostały już podzielone ???

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lll...

Pracuję tu jakiś już czas. I zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko dzieje się w instytucji, która ma stać na straży prawa. Ale i GIP i ZZ cichutko siedzą udając , że nic nie widzą. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
doopa

Związki mają to w dooooopie. Rozdawnictwo posadek. Normalka. Udzielny TFksiaze ze swoimi pociotkami rządzi. Zwykli ludzie na skraju roztroju nerwowego bez wyjatku. O kerownikach mówi się von nogaye. Banda sfrustrowańców na swoich posadkach uzurpujacych sobie prawa do nieomylności. Ogólnie kicha. Nie polecam nikomu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Inspekcja Pracy - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Państwowa Inspekcja Pracy