Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Al

Witam mam m11 i m39 ,przenosniki rok doswiadczenia jak myslicie mam szanse na prace? Są jakies oddziały na row,budryk,knurów?

bbb

Już ci kolega wcześniej napisał żebyś spadał z tego forum branżowego "lechuuu, eji i jak się tam jeszcze podpisujesz mało inteligentny człowieczku...!!!

deratyzator

Gosciu znikaj z tego forum, i rob sobie badanie rynku dla innej firmy, bo te Twoje pseudopytania I niby zainteresowanie to kpina.

tomek

witam na jakie pieniadze mozna liczyc na janinie??

Ass
@tomek

4500-6500....

Grzmoty

Piczucha

mody

Lechu w jakim ty świecie żyjesz?

A

Witam na jakich kopalniach pracują? Zalezy mi na kopalniach ROW , Knurów-Szczyglowice bądź Budryk. Czy podania można składać na danych odziałach czy tylko w siedzibie firmy?

janin

...firma kladzie sie ..fejam nie twoj kierownik to masz (usunięte przez administratora) dibrze ze ten biniarz po rodzieni bo by go (usunięte przez administratora) nasze piniondze jedza ciule a myb apierdalamy w gnoju a te sztyrgary to widzom i nic nie ronbiac

Qwert
@janin

Kolego Ty nie umiesz nawet porządnego zdania zlożyć więc lepiej się nie wypowiadaj..

meder

...szkoda gadac wejamn ci naobiecuje a (usunięte przez administratora) bedzie ..dobra szuaj jest i swoich tylko nagradza .... (usunięte przez administratora)z ty firmy

Ser
@meder

he-he u p. Wejmana zawsze tak bylo

Górnik
@Ser

W każdej firmie nagradza się tych, którzy najlepiej pracują i Ci zarabiają, leniom którzy zapominają, że każdy jest kowalem własnego losu pozostaje ponarzekać na premie. Firma daje więcej niż pozostałe w tej branży a czasy mamy w górnictwie ciężkie i każdy powinien o tym pamiętać lub....odejść...bo po co narzekać???

JAN

WITAM A JAK WYGLĄDA SPRAWA DEPUTATU WEGLOWEGO?????? ile dają

górnik

Do RYLA!!!! DZIĘKI za info chyba sie zdołowałem a mam tam niby pracować

Ryl

Konkret? Jadą w kamieniu zapylenie takie ze nie widac na wyciągnięcie ręki hektolitry wody(malty).

mody

Tak siedziba firmy jest juz jakis czas przeniesiona do Tarnowskich Gór na ul. Hutnicza 5-9

Sergi

Bravo. 100%

tomek

jaka kasa na przodku na janinie??

Ryl

Atmosfera i warunki taa ... wszędzie tylko nie na Janine do przodka

Kk

Może ktoś napisać o aktualnej sytuacji na janinie chodzi i przodek jak to wygląda i jaka kasa? Dzięki za odp

Gieno
@Kk

Przodek syf, kasa marna

górnik
@Gieno

RYL!!!!!! czemu piszesz ze nie na Janinie do przodka daj jaki konkret!!! proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sztygar

Jeśli ktoś czegoś szybko nie zmieni bardzo dużo pracowników dozoru odejdzie z firmy przez sposób w jaki są traktowani. Żałosne co się dzieje ludzie nie są normalnie traktowani. Emeryci nie do ruszenia a młodzi odchodzą...

mody

Pisze o osobach które przyjely sie jakis czas temu zresztą z tymi będzie pewnie tak samo

mody

Tak chcą przyjąc 20 osób ale tylko na ZG Janina (poziom) Osoby które są przyjmowane po okresie próbnym same sie zwalniają widząc jak to tam wygląda.

anty mody
@mody

Jak osoby te mogły zwolnić się po okresie pròbnym skoro jeszcze nie zostaly przyjęte?

mody

Aktualnie nie przyjmują kończą sie roboty nie ma perspektywy na nic nowego ludzie na Janinie(poziom) wypowiedzenia składają ogólnie kicha straszna.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 429.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.