Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Piotrek

Cześć. Mam pytanie jak długo się robi badania w Byomiu? W jeden dzień zrobię wszystko? I jak wyglądają te psychotesty? Nigdy tego nie robiłem. Pozdrawiam

anon
@Piotrek

tak w 1 dzień zrobisz wszystko. dostaniesz kartkę z numerami pokojów i będziesz chodzić po kolei i nie można inaczej. Na psycho weź sobie jakąś kasę ( 100zł) a resztę tam na miejscu się dowiesz

Jko

Na jakie zarobki może liczyć górnik w przodku z papierami bez weekendów?

@Jko

3000/3500 w zależności od stawki jaką ci daja

Zawisie
@Jko

Stawka zasadnicza. Wysokość zaproponują na rozmowie interpersonalnej.

Bergmann
@Zawisie

2800+ 2900 max.

Jopyto

Ile od rozmowy czeka się na badania i szkolenia?

Jopyto

Ile czeka się na badania i szkolenia od czasu rozmowy?

Grzmoty

Piczucha

Jo

Ilu emerytów będzie firma przyjmować? . Każdy z nich ustala sobie sam stołki a normalni ludzie musza zasuwać zeby zarobić . Ilu jeszcze ? Odpowiedz proszę o zarząd ? Pozdrawiam ... precz z emerytami

Majk
@Jo

To są koledzy kierownictwa, z dawnych lat, im się należy. Zasłużyli się już dla firmy, teraz mogą głupa palić na stołkach i roboty sobie wybierać...

Hipolit

Witam, przyjmują ludzi bez doświadczenia?

Jas

Witam jestem po rozmowie i zostałem przyjęty mam czekac na telefon z działu przyjęć jak długo czeka się na taki telefon?

@Jas

Witam, jeśli faktycznie pan był na takiej rozmowie i się pan wstępnie zakwalifikował to czas oczekiwania wynosi zazwyczaj maksymalnie 2 tygodnie .

Górnik, ślusarz, cieśla z 3 letnim doświadczeniem.Jakie są szanse dostania się na Szczygłowice?

Dzień Dobry, jeśli posiada pan kwalifikacje jak w opisie a dodatkowo doświadczenie to ma pan szanse na pracę w naszej firmie. Proszę przesłać swoje CV na adres praca@jswpbsz.pl i czekać na kontakt z naszej strony. Pozdrawiam.

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Ile mniej więcej czeka się na odpowiedź?

Adek

Witam PBsz Kopex Kghm Lubin czy jest jakie kolwiek dofinasowanie na dojazd do pracy Autobusem ?

asd
@Adek

Tak, za każdy przepracowany dzień.

kxwojciechows21@wp.pl

Witam czy ktoś wie może czy kopex pbsz kghm Lubin dopłaca do autobusów ? (Dojazd do/z pracy?)

Witam, gdzie można składać podania o prace? Można droga elektroniczną czy trzeba osobiście?

@Nowy

Dzień Dobry, w chwili obecnej nie prowadzimy aktywnych przyjęć , lecz podania o pracę można składać jak do tej pory drogą elektroniczną. Zapraszam na naszą stronę internetową. Pozdrawiam

@chetny
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

A kiedy można liczyć na jakieś przyjęcia?

Mody

Witam czy firma przyjmuje do roboty ludzie bez doświadczenia bo byłbym zainteresowany

@Mody

Witam , niestety w chwili obecnie prowadzimy wyłącznie przyjecia pracowników wykwalifikowanych tj, górnik , ślusarz , elektryk oraz górnik kotwiarz . Pozdrawiam

Bemben
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

A jeżeli mam kury M11, M20, M17 bez doświadczenia to jest szansa na przyjęcie do firmy

@Bemben

Dla takich jak Ty jest szansa na ładowacza za 2400 bez weekendów, idź płakac dalej. Pamiętaj kursy to nie szkoła potwierdzona dyplomem, za kupione papiery nikt Cię nie zatrudni a o SiGu zapomnij. Zatrudnij się w końcu na kopalni, bo juz od pół roku piszesz banialuki i to na kilku forach o firmach około górniczych.

Bemben
@Bytomiak

No a dla takich jak ty po podstawówce to tylko to tylko Bytom i te rudery za woźnego możesz iść plac pozamiatać

misiek
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

witam posiadam tytul technika gornika podziemnego bez doswiadczenia na dole czy jestescie zainteresowani taka osoba?

robol
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

to zarobi gornik 3500 netyo bez sw.?

Bomba stick
@robol

Raczej nie. Jeżeli nie otrzymasz co najmniej stawki 3500 zł to nie zapracujesz na taką gażę. Z tego co mi wiadomo 3200 zł dają na początek

gornik
@Bomba stick

Ja, richtig, 3200 brutto.

andreas

pracowalem w tym przedsiebiorstwie do 1986 do wyjazdu do niemiec.ta firma to byl mercedes polskiego gornictwa.

mr
@andreas

A na jakim szybie?

@andreas

Teraz to taka Dacia ewentualnie fiat polskiego górnictwa

robol
@Dziki dzik

Czemu? Slaba kasa?

@robol

Przeciętna kasa,kiepskie roboty których nikt nie chciał sporą rotacja ludzi. Ogólnie to jeszcze jest stabilnie ale szału nie ma

@robol

Bardzo słaba na tle konkurencji i branży. Za dużo jest obiecanek i słów bez pokrycia. Tak było, jest i będzie, może kiedyś będzie inaczej ale chyba nie za kadencji polskiego górnictwa.

Liko

Witam Panowie po jakim czasie się dostaje urlop zdrowotny w PBSZ

Elektryk

Powiedzcie mi ile zarobi elektryk z 15 letnim doświadczeniem w przodku i ścianie z uprawnieniami do 6kv oraz URE

@Elektryk

Czego szuka elektryk z takim stażem w firmie kogucik? Czechy czy §52? Odpowiem Ci o zarobkach max 3500 + kartki.

Zero z fazą pomylone

Jak zrobisz z 2/3 weekendy to 4 wyciągniesz

Elektryk
@Bytomiak

Żaden art 52 pracuje na silesi i jest grożba zamknięcia kopalni

@Elektryk

Musicie się postawić pracodawcy i rządowi. Strajk i paraliż społeczny, wtedy się oczka otworzą, z fartem.

Apsik

Witam czy sa przyjecia gornik z 8 letnim doświadczeniem na Szczyglowice??

Anon

Witam, czy dostaliście telefony z kadr w sprawie przyjęcia?

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. czy są teraz przyjęcia do was do firmy?

TYN RYL Z PRZODKOW

Czy są aktualnie przyjęcia na szczygłowicach dla ślusarz/górnik?

TYN RYL Z PRZODK
@TYN RYL Z PRZODKOW

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A można prosić o jakieś informacje?

Typ

Jak wygląda sytuacja z przyjęciami na Szczygłowicach?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 237, z czego 59 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.