Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Joo

Witam na jamie zarobki moze liczyc górnik strzałowy w pbsz? 8lat stażu pod ziemia.

Bob górnik

@Wafelzbiura od.kiedy robisz w firmie i na jakie roboty chodzisz i ile to są kokosy bo dla jednego 4tys to mało a dla drugiego duzo

Wafelzbiura

Zarabiom 2300 na rynka i jesteh sygnalistom

@Wafelzbiura

Z dwoma sobotami te 2300 chyba. Plus kartki 400, nima źle, król życia. Każdego 10 jedziesz do biedronki po śląsko za 9,99, gratki.

Wafelzbiura

Jo zarobiom kokosy na Bziu polecom wszystkimi przylazujcie robić

Bob górnik

@Janek Jak to jest możliwe że ludzie pracują za takie pieniądze mam 2 kolegów którzy pracują właśnie w pbsz i niby nie schodzą poniżej 4tys bez weekendów czy jest to możliwe?

Ezil
@Bob górnik

Kolego jest to możliwe jeśli pracujesz w firmie powiedzmy 8-9 lat.

Grzmoty

Piczucha

Hopcyk

Chyba , na rowerze. Zwolnilem się już z jednej firmy , bo chcieli przenieść właśnie na Knurów. Trudno się mówi jak nie ta , to inna .

Hopcyk

Troche szkoda ze trzeba jechać aż do Tarnowskich Gór na rozmowę i przyjęcie do ptacy . Mogłoby się takie coś odbywać tez w Jastrzębiu .

@Hopcyk

Szkoda to Ci kolego będzie jak na Jastrzębskich się skończy robota i będziesz jeździł na Knurów. Jak będzie brakowało ludzi na innych oddziałach to też przenosza z dnia na dzień i jedziesz po +50 km do roboty.

Jo

Jak teraz wyglądają te badania w Bytomiu? Ile zajmie i co dokładnie badane?

Bob górnik

Cześć Panowie jak wygląda praca w pbsz pracuje w Czechach na kopalni na ścianie mam polskie kursy górnika technika górnika sekcyjnego i kombajnista i stażu ponad 5 lat i teraz pytanie czy są przyjęcia?

Janek
@Bob górnik

Przyjęcia są, ale zarobki bardzo małe słabe. 2800 max bez świat... Plus kartki.

Keine Zukunft
@Janek

100% prawda. Robilem tam- nie pilecam.

Jo

Czy ktoś wie jak wyglądają psyhotesty do tej firmy?

Jarzabek
@Jo

Normalnie bez stresu. Na spokojnie, jeśli nie jesteś całkowicie tępy, przejdziesz.

Anon
@Jo

Klikasz guziki w miejscu gdzie zaświeci dioda, bardziej to na refleks, więc spokojnie

@Anon

Czyli nie rozwiązuje się żadnego testu

@Anon

A nie ma do wypełnienia żadnych testów??

Krupniok

Witam, chciałem sie dowiedzieć jak wyglądają zarobki elektryków z doswiadczeniem w Pbsz? Jest w miarę przyzwoicie czy lepiej sobie darowac?

Hopcyk

Witam , chciałbym się przyjąć do firmy na stanowisko Górnik. Chciałem się dowiedzieć na jakiej kopalni jest praca w Jastrzębiu. Dziękuję.

Młody

Cześć. Jak wygląda sprawy z deputatem węglowym? Jak to jest liczone do wypłaty co miesiąc czy kwartalnie i jaka jest to kwota do ręki?

Analfabeta
@Młody

Ostatnio wypłaty pozaniżali o 10-15 %Bo chyba szukają oszczędności na Barbórkę.

Jerzy

Dzień dobry szukacie górników mam staż 6 lat v kopalni proszę o jakieś informacje

Metry Metry
@Jerzy

Oczywiście Panie Jerzy, że szukają. Roboty Bzie, Budryk, Szczygłowice, Zofiówka.

Jerzy
@Metry Metry

Jakiś kontakt

Bergmann
@Jerzy

nie polecam - skaba kasa, warunku na poz. 1300 to masakra, za czorne dniowku nawet 3000 nie dostaniesz

Gornik

Bardzo slaba firmeczka- slaba kasa

Misiek

@Anon Czyli niestety ta sama zasada którą stosowali/stosują w GZUG...brak mozliwosci przejścia pod PGG czy JSW

Misiek

Witam, czy pracując w Pbsz jest problem z przejściem pod kopalnie JSW? Wiem ze niektóre firmy mają blokady i ze przyjęć w JSW teraz brak ale kiedys w koncu powinno cos ruszyc...

Anon
@Misiek

Pod sig się nie dostaniesz, ale do jsw to nikt nie wie.

Misiek

Czy jest problem z przejsciem pod kopalnie jsw z firmy pbsz?

tgór

Bardzo Dobra firma, przynajmniej ja ją tak wspominam bo i zarobić się dało prawie tak dobrze jak pod dyrekcją tyle że bez sobót a pracować to trzeba wszędzie, bo za darmo nie ma nic. Gdybym miał wracać do firmy na przynajmniej podobnych warunkach to pewnie bym wrócił i kto wie czy jeszcze tak nie zrobię, na chwilę obecną jednak jestem związany z innym pracodawcą. Jeśli chodzi o social i inne sprawy związane z finansami to nie wiem czy to nie był mój najlepszy pracodawca pomijając wynagrodzenie które siłą rzeczy musiało być niższe niż pod ZG bo wiadome że firmy prowadzi roboty podwykonawcze więc jej też ktoś płaci i wszystkim się to musi opłacić. Przyszły pracowniku zwłaszcza bez kwalifikacji, jeśli chcesz od razu zarabiać dużo, proponuję prostytucję ale i tam trzeba mieć jakieś kwalifikacje i jakąś wiedzę żeby ci ktoś za ten sex dobrze zapłacił. pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych PBSZ-owców jak i całą brać górniczą.

@tgór

Duży palec prosto w nos dla dyrekcji za pisanie sobie takich peanów, gdy wypłata górnika na dole jest trochę wysza niż najnisza krajowa. Ty chłopie piszesz chyba o latach 80 tych, kiedy mieliśmy kilkanaście szybów w głębieniu. Wspomnij też na tamte wypłaty, za wszystko była kasa, człowiek nie wiedział z kad czasami a premie były i kilka ośrodków wczasowych w Polsce. Za śmieszne pieniądze się jeździło i było Panem życia, dzisiaj przy tych wypłatach my są dziady. Apropo pod KWK za tą samą prace jest 3x więcej.

bolo

Słyszałem że najlepsza firma pod JSW. Prawda to?

@bolo

Przyjmij się to zobaczysz, są lepsze i to o wiele, musisz szukać swojego szczęścia.

bolo
@Bytomiak

a ciężko się dostać do PBSZ?

@bolo

Nie jest ciężko, biorą ludzi z ulicy bo takie braki, emerytów też zatrudniają, resztę sobie dopowiedz.

gornik

To mógłby Pan powiedzieć jakie sa firmy lepsze? Pzdr

@gornik

Gorrem, Novum, Linter. Pozdro

Wiertacz-kotwiarz
@Bytomiak

Witam serdecznie brać górniczą. Firma Novumserwis plasowała się do tej pory na wysokim miejscu pod względem wynagrodzenia zarobki na poziomie 5000 do 7500 zł w zależności od kopalni , na której się pracuje no i oczywiście od zaangażowania całej brygady, ponieważ płaca naliczana jest od wykonu (akordu) .W tej chwili w firmie Novum nie ma żadnych przyjęć .

@Wiertacz-kotwiarz

Witam również serdecznie , ale chyba kolega forum pomylił ;) ale o pracy w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów zawsze możemy porozmawiać. Pozdrawiam, Szczęść Boże.

Achim
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

To je kasa do górnika a nie te...... W PBSzu momy połowa mynij a ciynzko robić trza....

Ryl
@Bytomiak

Nie prawda jest dużo ludzi którym zależy ale jest też dużo którzy piszą właśnie takie komentarze że niby z ulicy. To właśnie taki Typ jest z ulicy... Pewnie papierów (usunięte przez administratora) ale dwie lewe ręce firma Ok. Polecam.. Jeśli nie boisz się roboty to dasz radę. Bo lebrow nigdzie nie brakuje ale na takich nikt nie będzie robił. ????

Bergmann

Nie polecam. Slaba kasa.

@Bergmann

A jak długo pracujesz? Możesz coś Wiecej napisać? Chce się zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 60 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.