Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Górnik

Jak wygląda praca na KWK Jankowice

Dejw

Witam, ile idzie zarobić na budryku z 4 sobotami? Przodki lub szyb, dzięki za odpowiedź!

paco
@Dejw

czesc z czterema czerwonymi i jak ci sie uda dostac i pracowac przy przodku to lekko ponad 4000 netto plus kartki

Kolaska
@Dejw

Napisze najprościej jak się da. Dostanie przykładowo stawkę 3200 brutto. To tyle zarobisz netto bez swiat. Oczywiście ze średnia premia 15 - 20 procent. Aby zgarnąć 4 z przodu to z 3 święta musisz przeturlać.

Robert

Witam. Czy PBSz prowadzi tylko roboty na kopalniach JSW czy mają jakieś przodki na PGG?

Folga
@Robert

Tylko JSW

Bytomiak

Piszesz z IP z TGor także nie kozacz kolego, te zarobki podziel przez dwa, tak 2, bo o tyle mniej się zarabia w PBSzu. Stawkę jaka podałeś nawet mają ciężko wyciągnąć Nadsztygarzy na etacie, z weekendami może, może ale i tak ciężko. Wg Mnie jaja mają Ci co już nie pracują w tej "super" firmie. Pozdro JSW

Jakla

5,5 się zgodze ale brutto i to z 1 czerwonym. A i premia musi być że 20 %.

Grzmoty

Piczucha

Baflo

Do pbszu tylko na przodki przyjmują czy mają swoich ludzi w oddziałach pomocniczych np w mierniczym, wentylacji itp?

GzPi

Pracowałem w PBSz 5 lat temu, teraz KOPEX/PRIMETECH za elektryka w Francji. Zarobki z 2 sobotami 12 tys.zł. Przyjdzie jednak do PBSz wrócić. Jak wyglądają zarobki czy się coś zmieniło ? Które oddziały są godne uwagi ? Pzdr.

Dziki dzik
@GzPi

W Polsce połowę tego zarobisz

@GzPi

Grzesiu kiedy wracasz?

@Dziki dzik

Zarobi brutto

Zdziwiony

Wprowadzicie kiedyś kartę górnika ?

Bbbbbbb
@Zdziwiony

Nie

Anal
@Zdziwiony

Po co Ci karta górnika? I tak zarabiamy bardzo dużo, co ta karta daje niby? Znizki jakieś czy co?

Ciekawski

Witam. Jak wygląda system pracy 4 brygadowy w PBSz? Praca po 6 godzin liczona od zjazdu do wyjazdu, czy od np. 6 i o 12 przebrany do domu? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@Ciekawski

Realnie? 5:30 przebrany jesteś i czekasz na podział załogi, jak Ci się uda to na powierzchni jesteś 12:10-12:20. Kąpiel, przebranie około 13:00 wychodzisz.

Ciekawski

Witam. Jak w PBSz wygląda praca 4 brygadowa po 6 godzin? Czy 6 godzin jest liczone ogólnie pracujących ze zjazdami i wjazdem, czy 6 godzin + zjazd i wjazd itp. (ogólnie wyjdzie około 8 godzin)

Robiący na 6
@Ciekawski

6h jest liczone od zjazdu do wyjazdu.

Młody

6h od zjazdu do wyjazdu

Elektryk

Witam. Orientuje ktoś się ile dają na początek jako elektryk na miedzi bez doświadczenia?

asd
@Elektryk

Niecałe 3k brutto + dodatki

Po ile Barbórki dostaliście? Wpisywać oddziały i kwotę

Aew
@Alibaba

Co ty jesteś za figura? że mamy ci wypisywać ile dostaliśmy

@Aew

Jestem który jestem, nie zabiorę Ci i nie dam więcej, chce mieć poprostu porównanie, między PBSz, SiG i JSW. Ktoś już odpowiedział, nie musisz się wysilać napinaczu

Taternicy jollp
@Alibaba

8900. Może być ale zawsze mierzyć trzeba wyżej.

Ryl

Barbórka 4800 Oddział wszystkie gruby nasze są,

Hajer

Witam , jakie roboty macie na Kwk Zofiówka. Z góry dzięki za odp. Może się spotkamy ????

Miki
@Hajer

Przodek na strzał poziom 1080. Ciepło jak w piekle .Kasa dobra była, ale lepiej mamy na Bziu, nie ma takiej presji.

Aaaaaaa

Kiedy wporwadzicie karte zamiast kartek tak jak w większości juz firm?

Bbbbbbb
@Aaaaaaa

Kartki tak samo wygodne

Aaaaaaa

Kiedy wprowadzicie kart zamiast kartek tak jak w wiekszosci firm? Jest to duzo wygodniejsze

Manie2505

Czy w PBSz-u wyplacają karpiowe w grudniu ?

Pbsz
@Manie2505

Nie ma czegoś takiego jak karpiowe. To nie jest Sig.

Gornik

Witam Barbórka będzie wypłacana osobno czy razem z wypłatą?

Alibaba

Wiela zarobia z 4 sobotami na Budryku? Czy w tych szybach fest wieje? Woda się leje? Bo chca iść ale mie kolega straszy.

Hajer

*Może się spotkamy wyszły znaki zapytania . A chodziło na robocie , bo ktos moze źle zinterpretować.

Kandytar

Witam. Jakie zarobki dla strzałowego w pbsz na budryku?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 60 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.