Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

LP

Co się dzieje z tym PBSzem już padł. Nikt nie chwali nikt nie narzeka cisza na forum. Grzegorz stoi inne roboty leżą co się dzieje. Czyżby tarcza pisiorów nie zadziałała

Ezil
@LP

Grzegorz podobno od lipca rusza.

...........
@LP

Tutaj już nie ma co komentować, pora gasić światło co dla niektórych jaśnie panujacych...

Holmana and mojka
@LP

Myślę że weryfikacja warunków plac i prac spowodowała odpływ zalogi.

Uwięziony

wesoły
@Holmana and mojka

Dobre :) :) dawno tak się nie uśmiałem......... bzdury piszecie tylko nie wiem po co???? jak do nas cały czas ludzie oknami i drzwiami walą . Czyżby konkurencji styki poszły i na forum zaginają rzeczywistość.....

Samo jedna
@wesoły

Tak "wala" że nie potrafią obłożyć dobrze trzech zmian. Posiłkują się ludzmi z innych oddziałów które mają postój.

Robert. Wszystkim, którzy mają dobrą opinię przełożonych Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. przedłuża umowy. Tym na kwarantannie też. Musisz tylko zadzwonić do sekretarki , ponieważ ważne jest napisanie przez Ciebie podania o przedłużenie umowy o pracę. Pozdrawiam

Robert

Czy mogą mi nie przedłużyć umowy za to że niestety znalazłem się na kwarantannie??

Ladok
@Robert

Mogą.

Zgred

Nie polecam pracy na oddziale Budrykowskim na chodniku. Kompletna porażka w każdym calu.

Bytomiak
@Zgred

Cal, col, Cal w końcu Hamerykanska technologia, nasze inż nie wiedzą co to cale.Nasze inż mają tylko jednostki objętości, lytry, dm3, mylylytry. Pozdro załoga.

Kwk
@Zgred

Jakieś konkrety?

Grzmoty

Piczucha

Górnik

Gornik

Witam pbsz praca w Niemczech gdzie się o czymś dowiem na ten temat ? Do kogo się zwrócić?

Uwięziony

Uwięziony.

Nie potrzeba czołgów,wystarczą testy.

Mam pytanie co do pracy na niemieckich kopalniach jak pbsz płaci i jakie są ogólne warunki. Dzięki za odp.

Kornik

Witam czy ktoś ma informacje jak z umowami maj/czerwiec będą przedłużać pracowniką?

Niebieski
@Kornik

Mi przedłużyli a miałem do połowy maja

Kornik. Pracownikowi któremu kończy się umowa o pracę a posiada u przełożonych dobrą opinię, Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. powinien angaż przedłużyć. Na chwilę obecną nie można jednak mieć 100 % pewności z powodu panowania na kopalniach epidemii koronawirusa. Sytuacja niestety jest bardzo dynamiczna i tak naprawdę nie wiadomo co nam przyniesie każdy kolejny dzień. Proponuję jednak być dobrej myśli. Na dzień dzisiejszy pracownikom tym którzy zasługują zakład pracy przedłuża umowy.

@Paweł

Nie siej fermentu, opinia bezpośredniego przełożonego nie ma wpływu na przedłużenie umowy. Jak w dyrekcji uznają ze zwolnić to zwolnia, tam nikt nie ma sentymentu a człowiek to tylko kolejny nr komp. Dużo dobrych chłopaków pozwalniali a opinie od KPP mieli dobre. Przy dzisiejszej sytuacji jak PBSz zejdzie z kilku robót bo kopalnia ich nie dopuści to się domyśl gdzie będą Ci bez umów na stałe?

Borys

Czy w okręgu jastrzębskim są aktualnie przyjęcia ?

Czy jest dodatek stażowy w pbsz?

@Marek

Ja, jest, beton dostaniesz na plac, albo kancioki. Yno się buduj synek. Płot Ci darmo pospawaja.

@Napoleon

Co Ty godosz? Nie pisz takich bzdur, takie rzeczy to były za komuny, teraz to se nikt na to nie pozwoli.

@Ryl

Dalej tak jest, idź na szybowy to zoboczysz jak może się dobrze żyć i pracować. Piszesz komuna, teraz to nazywa się dbanie o własny prywatny interes.

Mariusz

Czy są jakieś przyjęcia do Pbsz w szybach KGHM. Czy warto?

@Mariusz

Dla wykwalifikowanych pracowników miejsce jest zawsze. Dla mniej wykwalifikowanych - decyduje rozmowa kwalifikacyjna. Proszę złożyć aplikację a oferta zostanie przeanalizowana. Zatrudniamy ponad 300 osób - więc raczej warto.

Hehe
@Mariusz

Rekrutują cały czas, ale praca na r7 jest dla ludzi bez układu nerwowego. Na oddziale warunki straszne.

Śmieszek
@Pracodawca

Dla wykwalifikowanych pracowników miejsce jest w zg pbc mm czy innym sandviku :D

@Hehe

A co to znaczy r7, kaj to jest?

Supernadoperator
@Gornik

Numer szybu oddziału Rudna w KGHM

Mariusz
@Pracodawca

No raczej nie bardzo. 18 lat w kopalni i po miesiącu cisza.

Czy jest dodatek stażowy w pbsz?

Nie ma dzisiaj żadnych decyzji o redukcji zatrudnienia w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów S.A. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że dzisiaj chyba nikt nie jest w stanie wskazać jaką sytuację w polskim przemyśle wydobywczym będziemy mieli za kilka tygodni. Z doświadczenia jednak powiem, że zwolnienie pracowników w naszym zakładzie zawsze są ostatecznością. Pozdrawiam

Lp
@Paweł

W tej firmie jest taka rotacja że koronawirusa nie trza. Jak jest robota to przyjmiemy a jak ni ma to zwolnimy albo jak ktoś jest za mądry to tyż zwolnimy. Szkoda gadać na ta firma!

@Lp

A czemu jest rotacja? Slaba kasa? Ile Pbsz daje na umowie o prace? Pzdr.

Ryl

Czy to prawda że pbsz przymierza się do zwolnień ,bo dyrekcja milczy

@Ryl

Bydom zwalniać, głównie ściemniaczy.

mgr

Pracowałem w tej firmie przed 2000 rokiem. Było beznadziejnie. Wziąłem odprawę, odszedłem po 12 latach pracy.Zrobiłem studia na UJ w Krakowie, na kierunku zarządzanie nieruchomościami. Obecnie jako zarządca z niechęcią wspominam lata spędzone w tej firmie.

Ryl

Czy to prawda że pbsz przymierza się do zwolnień

Ciekawy

Czy przewidziany jest jakiś dodatek do wynagrodzenia w związku z aktualną sytuacją? Podczas gdy większość osób przymusowo siedzi w domu, my codzień narażamy się zaczynając od pomiaru temperatury na bramie przez zjazd na dół itd Pozdrawiam

Dyrekcja TG
@Ciekawy

Poklepiemy Cię po plecach.

@Dyrekcja TG

Bravo:):):):):)

@Ciekawy

Macie super wyprane ciuchy przez firmę Berendsen, ponoć ma wystarczyć. W TG tak gadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 237, z czego 59 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.