Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Iza

@bzyku obecnie w PBSZ KOPEX nie ma tak zwanej 13stki? To chyba standard wśród zawodów z tego obszaru zawodowego? O jakich 14stkach mówisz - możesz napisać jaśniej?

Iza

@szczesliwyemeryt a jak długo pracowałeś w PBSZ KOPEX? Kiedy skończyła się Twoja przygoda z tym miejscem? Mówisz, że funkcjonuje tu pakiet socjalny - zawier on może coś jeszcze?

szczesliwyemeryt

na szczescie uwolnilem sie od tej firmy, robota w weekendy, kierownicy którzy na niczym sie nie znaja, w biurowcach pelno wytapetowanych paniusi ktore w niczym nie potrafia pomoc i wydaja sie byc w pracy za kare. Premiowanie z 4liter i zazwyczaj najwyzsze premie mieli tzw dzieci kierownikow. przykladowo nowoprzyjety ma lepsza stawke niz pracownik pracujacy 10lat. jedyny plus to 13ki i barborki, kartki po 18 zita i z grubsza to tyle. firma dobra dla mlodych ktorzy chca nabrac doswiadczenia.

bzyku
@szczesliwyemeryt

13 to juz dawno w górnictwie i tej firmie nie ma pewnie chodziło ci o 14 ja juz :D

Iza

Rzeczywiście czasy w górnictwie są ciężkie @górnik ale to też nie powód do zaniżania warunków pracy oferowanych przez PBSZ KOPEX. Możesz dokładnie je przybliżyć, tak żeby przyszli pracownicy wiedzieli czy opłaca się jeszcze pracować?

Grzmoty

Piczucha

SUGowiec

Widzę, że są przyjęcia na Janinę. W ogłoszeniu piszą, że dają m. in. węgiel, Barborkę i 14-stkę. Ile w tym prawdy? Na jakie stawki można liczyć mając ponad rok doświadczenia m. in. na Janinie, z górnikiem i ukończonym kursem na przenośniki? Pochwalcie się swoimi zarobkami oraz doświadczeniem w górnictwie.

aaa

Ile zarobić może strzałowy przy szybach? W kopex pbsz?

aaaa
@aaa

Przy szybach,oknach,itp.absolutnie nie wolno sztrzelać,bo mogą popękać!!!

john

To jest firma emerytów dozoru którzy zabierają miejsca młodym ludziom a oni myślą że bez nich wszystko stanie zachłanni,aroganckie gbury,bufony.Patrząc od góry /chodzi konkretnie o PBSz.

@john

Podobno emerytów juz dawno zwalniali

Adran L.
@Beton

Ale nie dozór z olszem na czele

Beton

A jak Górnicy z kasa stoją?

Ramirez

2.200zl z dwiema sobotami jako spawacz, omijac z daleka szerokim lukiem.

Hanys

Dozŏr średni i wyźszy górniczy czy ma szansę się zatrudnić 11 lat praktyki. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję .

Spawacz

Sa przyjęcia spawaczy na bazie warsztatowej w Tarnowskich Gorach ? Ile tam spawacz zarobi ? Pozdrawiam.

Beton

Jak jest teraz na Janinie?

Betoniarka
@Beton

Wciąż mokro :(

Knefel

Nic nowego nie słychac? Czyli po staremu brak nowych robót?

Knefel

Co nowego slychac w PBSzu?

Gornik

KTO WIE CO BEDZIE PO JANINIE BO TAM KONIEC PODOBNO

Yplo
@Gornik

Bedzie koniec świata....

mody

@xd 2016-10-16 12:21:52 Lepiej szukaj zatrudniania w innej firmie...

Palin
@mody

Zacznij może rysować delfiny, bo branża wydobywcza i komentarze to za duży wysiłek, to nie Twoj cel, mody czy jak tam Cie zwą...

mody
@Palin

widzę ze jesteś obeznany w temacie malowania "delfinów" cieszy mnie ze sie w tym spełniasz

Palin
@mody

Malowanie a rysowanie to dwie ròżne sprawy, ale tego też nie odròżniasz.

Al

Witam mam m11 i m39 ,przenosniki rok doswiadczenia jak myslicie mam szanse na prace? Są jakies oddziały na row,budryk,knurów?

bbb

Już ci kolega wcześniej napisał żebyś spadał z tego forum branżowego "lechuuu, eji i jak się tam jeszcze podpisujesz mało inteligentny człowieczku...!!!

deratyzator

Gosciu znikaj z tego forum, i rob sobie badanie rynku dla innej firmy, bo te Twoje pseudopytania I niby zainteresowanie to kpina.

tomek

witam na jakie pieniadze mozna liczyc na janinie??

Ass
@tomek

4500-6500....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 426.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.