Opinie o Panta Plast Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panta Plast Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Panta Plast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panta Plast Sp. z o.o. w Łódź

Dowiem się czegoś o stanowisku specjalistka ds. ochrony środowiska?? Najbardziej ciekawa jestem wymaganego wykształcenia, konkretnie to chcą wykształcenia wyższego preferowane z zakresu ochrony środowiska. Ja mam na razie licencjat. Czy to wystarczy? Czy koniecznie chcą wyłącznie mgr?

Czy poziom wynagrodzeń w Panta Plast Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 25 lipca.

Panta Plast Nowy wpis

Tak, poziom wynagrodzeń uległ zmianie.

Kryśka

Czy dalej jest tak, że występuje ośmiogodzinny czas pracy czy może do teraz coś już się zmieniło? Ciekawi mnie czy byłaby tu możliwa praca na część etatu, chyba że 2 lata temu niestety już nie? I co z trybem zdalnym albo hybrydowym? Z ponad rok temu w ofercie na obsługę klienta pisali o stacjonarce przy Szparagowej. Opiszecie przy tym bieżąca atmosferę? nie widzę opinii z tego i w sumie z poprzedniego roku

Panta Plast Nowy wpis
@Kryśka

Tak, dalej jest ośmiogodzinny czas pracy.

Jaka jest kultura pracy w Panta Plast Sp. z o.o.?

Panta Plast

Kultura osobista oraz szacunek do drugiego człowieka ma dla nas bardzo duże znaczenie.

Alicja
@Panta Plast

rozumiem że kierownictwo to przestrzega, a jak pracownicy między sobą?

@Alicja

Tak oczywiście, kierownictwo oraz pracownicy między sobą mają wzajemny szacunek do siebie.

Panta Plast Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy jest możliwość pracy w Panta Plast Sp. z o.o. na część etatu?

Panta Plast

Mamy ośmiogodzinny czas pracy w ciągu jednego dnia.

@planta plast a jaki to adres rekrutacyjny?

@Monika

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji.

@Monika

W momencie kiedy będziemy prowadzić rekrutacje, to adres będzie dostępny w serwisie rekrutacyjnym lub w ogłoszeniu.

Jak długo czekaliście na odzew z Panta Plast Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Panta Plast

Oddzwaniamy zawsze, zazwyczaj w przeciągu 24h. (Oczywiście jeśli mamy podany nr telefonu i aplikacja została wysłana na prawidłowy adres rekrutacyjny).

ncpa.cpl

Prostactwo wśród pracowników -- nie polecam.

Monk
@ncpa.cpl

Tu się zgodzę , aplikowalam na sanwisko przez portal pracuj.pl nie został aplikacja otworzona i pozwoliłam sobie zadzwonić do firmy i się dowiedzieć i czy są inne możliwości oferty np mail itd .... nie tylko aplikacja nie podam maila aha.... Myśle poczekam spróbuje ponownie . Zależało mi bo praca obok domu a to duża zaleta . Moje cv idealnie wspasowywało w obowiązki i wymagania . Niestety przy kolejnym telefonie usłyszałam czy mam pretensje ze nie dostali cv no mówię chciałabym zaaplikować tylko jak skoro nie mam szans ... ne dostali mojego cv rzekomo . Na to usłyszałam zbywalne odpowiedzi ze brak czasu ze no generalnie jak śmie się o takie coś dowiadywać i jak mogę chcieć obejść te sytuacje ???? zostałam spalona na starcie bo za bardzo chcilałam a moja niecierpliwość mnie zgubiła ale jak ma się kilka ofert do wyboru a jest jedna pasująca gdzieś się tzeba określić ludzie ... troszkę pomocy współpracy . Zero zrozumienia . I tak uważam ze moje cv nie zostało otwarte . A rzyczliwosc ludzka kolejny raz dała popis . Zero podejścia profesjonalnego jakieś wybory konkursy to nie miss tylko wiedza i praktyka (usunięte przez administratora)

Arek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Co spowodowało spóźnienia ? Myśle, że konkurencja sporo podebrała klientów firmie panta-plast, głównie przez nieudolność i lenistwo handlowców. Co do atmosfery tragedii nie ma, chociaz po czasie jak się tak popatrzy po wszystkich to 80 % pracownik widzi tylko czubek swojego nosa i lubia sobie iść na "rozmowe" z szefostwem, żeby mieć względy. (usunięte przez administratora) tylko każdy gada, że coś z tym zrobi. Ja na szczęście jestem wolny od tej firmy już i nigdy więcej tam nie wróce. Pozdrawiam

Bolo

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania??

Czesław

Jak wam się obecnie pracuje w Panta Plast Sp. z o.o.? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy, wiecie może czy są prowadzone jakieś rekrutacje? Już dawno nikt nie wypowiadał się w tym wątku i każda opinia obecnych lub byłych pracowników byłaby użyteczna.

@Czesław

Jednym słowem "tragedia"...o(usunięte przez administratora)zawsze są spóźnienia oraz pretensje jak człowiek się odezwie o swoje. Zero premii i zero możliwości aby się rozwijać. Coraz więcej pracowników odchodzi, nawet tych co są długo zatrudnieni w tej śmiesznej firmie. (usunięte przez administratora).napisałem to w wielkim skrócie oraz bardzo delikatnie

indor

Można @ligelq także spróbować pracy w tej firmie na stanowisku handlowca, wiem, że robią szkolenia produktowe oraz handlowe, więc początki nie będą takie ciężkie

personal obiect

Pamiętam z czasów pracy w tej firmie, że można było zrobić jaką taką karierę nieco podlizując się, czy też donosząc. O ile donoszenie było szczere i faktycznie dotyczyło szkodliwości całego procesu pracy to donoszenie wyimaginowanych problemów w pracy również skutkowało awansem lub wkupieniem się w szersze sfery kadry. Pomijam tu nieświadomość prezesa bo w sumie to dobry człowiek i pewnie nie wiedział co się dzieje. Pamiętam też Panią [usunięte przez moderatora] która naprawdę próbowała być sprawiedliwa w kwestiach zwykłych pracowników. [usunięte przez moderatora] Ciekawe jak jest dziś, pewnie podobnie. Teraz sam dbam o własną firmę i doświadczenie zawodowe pozwoliło mi uniknąć podobnych sytuacji u mnie. Pozdrawiam !

sałatka

Bardzo solidna rodzinna firma. Szefostwo traktuje pracowników jak własną rodzinę. Polecam wszystkim którzy chcą tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Panta Plast Sp. z o.o. - Łódź

Panta Plast Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Szparagowa 12
    91-211 Łódź