Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Frozen

Co za hipokrytka pisze te pozytywne opinie. Nie znam cie ale pisz prawde a nie mydlisz oczy wszystkim.Kilka lat pracowałem w tej firmie i z doświadczenia wiem ,że te dobre opinie na temat tej firmy piszą sami pracownicy , zwłaszcza ci co wchodzą w pośladki zarządowi. ,w każdej firmie taka grupa się znajdzie i sztucznie wybielają firmę, wszyscy co chcą się przyjąć do pracy w tej firmie niech wiedzą że przez pierwsze 2- miesiące będą głaskani a potem robi się gnębienie ludzi , oczekiwanie niemożliwego , łaskę robią że dają na paliwo ,jeździsz swoim autem a za amortyzacje nie masz ani złotówki, niby zarabiasz więcej ale nie wiesz ile zarobisz danego miesiąca bo plany wchodzące w skład wynagrodzenia są ciężkie do wyrobienia, na szczęście nie sa to czasy gdzie ludzie musza się kurczowo na sile trzymać tej pracy . I najważniejsza sprawa - z tych co pozostali w tej firmie -nie dajcie się traktować jak murzyni, bo bardzo łatwo można udowodnić mobing w tej firmie .. zadajcie sobie proste pytania -- Czy ostatnio spotykałeś/aś się z nieuzasadnioną krytyką Twojej pracy lub życia prywatnego ze strony kogokolwiek w pracy? Czy zostałeś/ąś odizolowany od reszty współpracowników? Czy ktokolwiek zaniża Twoje zaangażowanie w pracę? Czy dokładają Ci ciągle obowiązków? Czy ktoś obraża Cię w pracy? Od jakiego czasu występują te działania? Inspekcja pracy służy zawsze pomocą , w takich sytuacjach. I wszystkie kłamstwa będą tu ostro krytykowane pisane przez podstawione osoby. zapraszam do dyskusji innych co popierają to co tu napisałam

bico

Pod względem socjalnym miejsce jest spoko. Wydzielona powierzchnia do jedzenia i trzymania swoich rzeczy. U szwagra pracowałem i obok maszyny jedliśmy, zero bezpieczeństwa, a co dopiero BHP :D Tutaj mi jest inaczej. Dba się o pracowników. Są dozowniki płynów i maseczki. I gdzie po ludzku zjeść. Dla zainteresowanych wody mamy pod dostatkiem i to tej z butelek i baniaków! Rozstawione są po całej hali – to dla tych co narzekają i nie mogą jej znaleźć!

white

Najlepszym benefitem na pandemiie jest uczciwy pracodawca. ZMK wszystko przelewają na konto w banku, nic pod stołem. To ważne, bo 100 % stawek odprowadzanych, a nie jak się słyszy na mieście u niektórych januszy biznesu.

Kazik

To chyba jedna firma, która w trakcie trwania pandemii nie zwalnia, a rekrutuje nowych ludzi. Znalazłem ofertę- jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno. Takich firm jest stanowczo za mało w Polsce. Wszędzie wszyscy kombinują, a tutaj mam normalne warunki zatrudnienia.

Kropla.
@Kazik

Bzdura kompletna. Po 14 latach pracy zostałem zwolniony . Ten pracodawca dlamnie jest pozbawiony godności osobistej. Traktuje swoich pracowników jak zwykle nic.

Lipton
@Kazik

To jakiś żart, prawda?

maso
@Lipton

Ci co narzekają to zazwyczaj osoby, które odeszły z pracy. Prawda ANDRZEJ? A później dzwonią, aby się wstawić za nich przy rekrutacji. No cóż wszędzie dobrze, ale gdzie nas nie ma.

Lipton
@maso

Pudło:) jako osoba doskonale poinformowana sam pan wiesz ile osób zwolniono w tym październiku a ile zatrudniono. Jakby nie liczyć, bilans wychodzi ujemny:)

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
maso

Jasno określone warunki zatrudnienia. Wszystko mi na rekrutacji powiedzieli. To mi się podoba. Nie ma bajeczek i łudzenia się o złote góry. Papier to papier.

Pablo
@maso

Mało takich uczciwych firm w czasie pandemii…Lepiej trzymać się stałej umowy o pracę, niż słuchać warszafki i ich owocowych wtorków.

Pablo

Ja się tutaj zatrudniłem, bo miałem dosyć tych garażowych bizesów, gdzie jak nie ma dużo zamówień to się obijasz, a jak jest sporo, to praca na dwie / trzy zmiany. Chciałem mieć wolne weekendy dlatego wybrałem ZMK.

lewy

Stawki jak sobie przeliczysz na godzinę są porównywalne z konkurencją. Ani dużo, ani mało. Po prostu dostaniesz tyle ile w okolicy wszyscy zarabiają. Dlatego też narzekanie narzekaniem, ale nikt pracy nie zmieni bo nie otrzyma takiego wynagrodzenia i stabilnej pracy za płotem. Niektórzy o przysłowiową „złotówkę” zmienili miejsce zatrudnienia, ale trzymam kciuki jak długa tam popracują. Zwykle są ściągnięci „ na chwilkę” lub „na zlecenie” i po pół roku nie jest już tak kolorowo….. Poza tym konkurencja zatrudnia po 2 tokarzy i 3 frezerów. My zatrudniamy około 50 operatorów CNC – i taka jest różnica w poziomie pracy!

Sitek

Szwagier był samoukiem. Nikt nie chciał dać mu szansy pracy. W ZMK wzięli go. Jest zadowolony, a kierownik non stop go chwali

ponk

Można pracować na różnych maszynach, więc nie ma takiej nudy jak gdzie indziej. Można sobie tak rozplanować tygodnie czy miesiące pracy, że nie jest ona tak monotonna. Wystarczy podejść do kierownika i pogadać, a nie zmęcić na forum :D

Bieniuk.

Dzisiaj złożyłem skargę do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu w związku wg mnie nieprawidłowościami w kwestii czasu pracy, udzielanie godzin wolnych, przepisów bhp, otrzymaniu tarczy antykryzysowej. Zachęcam Was, a wręcz PROSZĘ o zrobienie tego samego. Nie możemy się dać pomiatać zarządowi na czele z prezesem! Też mamy swoje prawa! Jeśli nic z tym nie będziemy robić, to nic się nie zmieni!!! Skargę do PIP można szybko wysłać e-mailem. Mail musi być podpisany swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem, bez tego są odrzucane. Bez obaw-inspektor w toku sprawy nie zdradza pracodawcy kto wniósł skargę. Zachęcam również do dodania załączników np. Zdjęć rozpisek godzin ciągle się zmieniających, itp., itd. Im więcej skarg tym większa szansa, że inspekcja szybciej i dokładniej się temu przyjży. Zrób to razem! Nie dajmy sobą pomiatać, żeby nas dalej tak traktowali! MOŻE PIP TROCHĘ OTRZĄŚNIE PREZESA WRAZ ZARZĄDEM! Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Nie możemy się poddać bez walki!!!

the game

Miejmy nadzieje, że będzie tylko lepiej. Zamówień przybywa, pracy też. Więc może z czasem stawki pójdą też w górę. Jednak co duży zakład to inna jakość

zizou

poza Cegielskim to chyba jedyna firma w regionie, która jest uczciwa i ma zasady. BHP, szkolenia, maski i płyny dezynfekujące. Tutaj dba się o ludzi. Covid by im zablokował biznes, więc wolą dmuchać na zimne.

cnc

Jako operator CNC z kilkuletnim stażem nie narzekam na swoje zarobki. Są one podobne jak u konkurencji. Tylko tutaj mam stałe godziny pracy. Rzadko jakieś zmiany. Więc polecam za tą przewidywalność.

Ajnie

Pracuje od kilku miesięcy i uważam, ze to uczciwa firma. Wiem co robię i za co mam płacone. Pieniądze zawsze spływają na konto

Breeze

Wiele osób narzekało na ZMK. Ale jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Mój braciak znalazł pracę na magazynie amazona. Myślał, że złapał pana boga za nogi i co i du…. Praca na ostrych targetach. Teraz tylko wydzwania i podpytuje o to czy w kadrach coś słychać o wakatach.

Kris

Jeden z nielicznych pracodawców, którzy w trakcie pademii zatrudniają. Umowa o pracę to tutaj standard. Nikt nie psioczy. Wszystko gra. Ekipa w firmie jest fajna.

Jacek

Apart

Totalna patologia ,złote obietnice przed podpisaniem umowy a później lądujesz w (usunięte przez administratora) bo widzą w Tobie potencjał.Szukanie dziury w całym by zostać zwolniony po 14 latach . Totalny brak organizacji pracy.Firma inwestuje w nowe piękne auta a nie ma czym pracować narzędzia w rękach się rozpadają a w dodatku jest ich jak na lekarstwo i wielu innych narzędzi.Nie polecam tej firmy jako pracodawcy szkoda czasu i nerwów.

Varso

Widzę, że teraz nie można spokojnie napisać negatywnej opinii, bo zaraz zbiega się stado kundli prezesa i rzuca swoimi mądrościami. Ta strona powstała po to by dzielić się opiniami, a wasze "mentorskie" pouczenia typu jak w tej firmie jest pięknie i kolorowo, są po prostu groteskowe. Nikt z piszących nie oczekuje pouczeń, wchodzi tu by wyrazić swoje zdanie, a nie słuchać monotematycznego ględzenia. To są ludzie dorośli i nie potrzebują pouczania. No, ale to zapewne szefostwo stosuje taką taktykę i oni sa odpowiedzialni za owe "pouczenia". (usunięte przez administratora)

Kazik87

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Lol
@Kazik87

Drugi identyczny pozytywny wpis pod innym nickiem. Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia ze te opinie są autentyczne? Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań