EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.

Opinie o EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.

Gość 1

Byłem na rekrutacji u nich i mam głębokie poczucie tego, że firma sobie robi żarty z kandydatów (najpierw mówią, że poszukują na już, przeciągają, nie informują o przebiegu rekrutacji). Oferują najdroższe produkty na rynku, a oszczędzają na ludziach. Z tego co udało się dowiedzieć, to kandydaci dobierani są tak, żeby było jak najtaniej i aby nie czuli się pewnie (zresztą podobnie jak dostawcy). Najlepszy kandydat to taki który czuje sie cały czas niepewnie. Wstyd, wstyd i jeszcze raz omijać. Co do Kierownictwa to faktycznie coś jest na rzeczy, bo pobieżne kontakty z pracownikami tej firmy wskazują na bardzo napiętą atmosferę pracy. Dla mnie jako osoby technicznej jest prosta wskazówka, aby nie używać w przyszłości produktów firmy, która tak podchodzi do ludzi. Trudno się dziwić, że ludzie stamtąd odchodzą i nie chcą tam pracować.

Gość

A co resztę opinii jak zwykle w tej firmie wykasowano?? Trudno tam wytrzymać ze względu na zachowanie szefostwa. Bardzo dużo ludzi odeszło ze względu na bossa.

Zostaw opinię o EagleBurgmann Poland Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.