Itum Owoce sp z o.o.

Wodzisław Śląski

Opinie o Itum Owoce sp z o.o.

Agata

Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Itum Owoce sp z o.o.? Czy polecacie pracę w tej firmie? Każda opinia jest ważna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Agata

@Nora czemu odradzasz? twierdzisz, że zero szacunku do pracownika a na jakiej podstawie? opowiedz więcej o tym.

Marecki

Potrzebują jako kierowca CE. Warto ??

rbuz
@Marecki 20.07.2017 13:50
Potrzebują jako kierowca CE. Warto ??

Stałe trasy, wyjazdy około 15 lub 21 od niedzieli do czwartku. Zarobki aktualnie przyzwoite. Zdarzają się podwójne obsady albo konwojent do pomocy. Jak jedziesz sam towar rozładowujesz samodzielnie widłakiem, brak rampy. Trasy zróżnicowane czasami zdarzy się króciak 5 godz i zjazd. Długie po 13 godz, czasami dłużej zależy jak ogarniesz rozładunki. Miesięcznie wychodzi około 230 godz. Jazdy około120 reszta rozładunek na hurtowni. Tabor 4 Many Tgx 440 przyzwoite i leciwa :) Scania na krótkie trasy.

Nora

Ta firma to jakieś jedno wielkie nieporozumienie ! Szczerze odradzam, pracownicy zapieprzaja a w biurze patologia niemożliwa zero szacunku dla pracownika .

Jerry

Jakie opinie na temat filii w Rybniku??

X
@Jerry 14.02.2017 11:59
Jakie opinie na temat filii w Rybniku??

Lepiej daj sobie spokój

Marchewa

Filia Kł...dno. Jeśli lubisz ciężką pracę w warunkach chłodniczych,marne wynagrodzenie, nie wypłacane nadgodziny,fałszowanie list obecności(pracaw dni wolne i wykazywanie w tym czasie wolnego,praca po przepisowe 8 godzin mimo że pracujesz 10),ciągłe pretensje kierowniczki reprezentującej poziom mułu bagiennego,brak możliwości zejścia na przerwę-jedzenie śniadania na kasie pomiędzy klientami,to prawdopodobnie jesteś osłem lub desperatą i to praca dla ciebie

NowyJa

A jak na magazynie w Rybniku? Wie ktos coś?

Marchewa
@NowyJa 09.11.2016 19:27
A jak na magazynie w Rybniku? Wie ktos coś?

Tak samo jak na innych filiach..zapiernicz za psie pieniądze i straszenie że cię zwolnią. Zdecydowanie odradzam

bejb

Też jestem ciekawy jaka panuje atmosfera w firmie @niż, ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Podobno pojawiają się odpowiednie premie do podstawy. Dzięki

Ewka

a co z Opolem? Jutro idę na rozmowę na stanowisko Kasjer Sprzedawca.. Czy ktoś wie jak tam jest?

Kotka

Itum żywiec jedno wielkie dno. Traktują ludzi jak śmieci. Na samym początku wszystko ładnie a później opierdziel za byle co. I jeszcze trzeba pilnowac ukrainki żeby czegoś nie narobiły. A kierownicy w biurze i czasu nie mają. Ogólnie tam jest więcej kierowników niż pracowników. Odradzam tam pracy psycha siada a i zdrowia szkoda.

Er

Jak jest w itum w Żywcu?

xxx

W cale się nie dziwie... Polacy ostatnio mają takie podejście że do pracy że na dzień dobry chcą 3 na rękę ale żeby się wykazać to już nie... Co jak co ale z ludźmi z Ukrainy też współpracowałem i byłem bardzo zadowolony...

Op

Ciekawe gdzie jeszcze...

Kicia22

W Legnicy podobno też....

Op

W Żywcu i itum nawet już ukrainki pracuja.

pol

jeśli jesteście normalnymi ludźmi to odradzam psycha siada zero organizacji, ludzie traktowani jak warzywa, mam nadzieje ze ta cała firma zdechnie jak najszybciej...

reklama

Ostatnie posty nie są prawdziwe to trolują ludzie z "centrali". Ta firma to szambo.

tak to już jest

No no dziewczynki będzie premia za te pozytywy

Adam

Witam, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy KIEROWCY c+e w Itum w centrali wodzisław śląśki ?

poprostuja

Pracuję w Itum już od roku, bywają gorsze dni. Bywam zmęczona, są dni w których do domu wracam padnięta, zdenerwowana. Ale ludzie nie jestem na wakacjach, tak jest w każdej pracy. Wiem, bo to nie pierwsze miejsce w którym pracuję i powiem szczerze, że nie zamierzam rezygnować. Dobrze mi tam, mimo że zapieprz - jest OK. Wypłata jest w terminie i co z tego, że podstawa jest średnia skoro praktycznie co miesiąc wyrabiamy się na premię? Wiadomo, że nie zarobisz kokosów, ale też gdzie się teraz te kokosy zarabia? Wszyscy nauczyli się narzekać - tam nie dobrze, tu nie dobrze. Bo co? bo musisz coś zrobić? Wielkie mi halo.. Jeżeli problemem jest dla Was praca to siedźcie w domu na garnuszku mamusi. Powodzenia

jorg
@poprostuja 14.06.2015 13:46

zmień firmę to się dowiesz jak wygląda normalna praca , pracowałem w tym szambie kilka lat temu i widze że się nic nie zmieniło

MARCIN

ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI NEGATYWNYMI KOMENTARZAMI NIEUSTAJĄCA REKRUTACJA TRWA

rebeka

A czy ktoś pracował w nysie bo widziałam ofertę pracy może tam jest inaczej

czarnula

JA TEŻ PRACOWAŁAM W TEJ FIRMNIE NIE POLECAM PRACOWNICY SĄ TAM TRAKTOWANI JAK ŚMIECI LICZY SIĘ TYLKO ZYSK KAŻDY O TYM WIE KTO MIAŁ Z TĄ FIRMĄ DO CZYNIENIA ALBO KLIENCI, KTÓRZY WIDZĄ JAK ZMIENIA SIĘ EKIPA.IM WYŻEJ NA STANOWISKU TYM WIEKSZE CHAMSTWO,JAZDA PO PRACOWNIKACH NIEPRZYJEMNA ATMOSFERA,NIEKTÓRZY PRACOWNICY,ŻEBY BYĆ LEPIEJ TRAKTOWANYM WCHODZA KIEROWNICTWU W CZTERY LITERY I TO IM SIĘ OPŁACA,A NAJGORSI SĄ PODKIEROWNICY,KTORZY BY CHCIELI BYĆ KIMŚ WIECEJ.ZIMNO, MARNE WYPŁATY,NADGODZINY,SYF AJAK KTOŚ SIĘ ZWOLNI TO I TAK MÓWIĄ ZE TO ONI ZWALNIAJĄ.

czarnula

kasia

Pracowałam w tej firmie ponad rok czasu, i naprawdę NIE POLECAM!!!!!!!!! Pracowałam jako kasjerka. Może zaczne od tego że nie liczą się wogóle z twoim zdaniem, wiecznie poniżają, jeśli chodzi o warunki sanitarne to strasznie!!!!!! Już nie wspomnę jak jest zima i stoisz kasujesz i zamarzasz bo hala sprzedży jest nie ogrzewana a obok zaraz masz drzwi wejściowe, przykład na dworze jest -8 to na hali jest -5 poprostu gorzej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już nie wspomne o zdrowiu psychicznym i fizycznym!!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę ludzie omijajcie tą firmę wielkim łukiem!!!!!!!! SZKODA tylko waszego zdrowia

zirytowana
@kasia 13.03.2015 22:49

dokładnie ja się zgadzam w 100% z wypowiedzią mojej poprzedniczki pracownicy spoko można się z nimi po ludzku dogadać za to kierownik traktuje ludzi jak śmieci nawet do ubikacji nie wolno wyjść na 5 min żeby kierowniczka nie rzuciła jakąś głupią gadką porażka a pracuję dopiero o 2 tyg i już mam dosyć faky faktem że w pracy się pracuje i nikt nikogo nie posadzi ale tam to jest przegięcie

kaczorek

Widzę że Dolny Śląsk szaleje ja również pracowałam dobrych pare lat w ITUM i wyzysk psychiczny pracowników jest na Rybniku tam kierowniczki traktują ludzi jak śmieci małe chale z normalnymi kierownikami nie robili tego bo ci ludzie zarabiali zbyt mało że by wymagać od nich cudów za 1200 zł.I tak robili dużo nie miałam problemów z pracownikami byli ok zawsze mogliśmy się dogadać.Zwolniłam się sama i nie żałuję,bo nikt i tak by nas tam nie docenił za naszą prace szkoda czasu na tą firmę .

zlodiejka

Pracowałam kilka lat w tej firmie na dolnym śląsku.Na palcach jednej ręki można wyliczyć ludzi,którzy reprezentują sobą jakiś poziom kultury,ale już w tej firmie ich nie ma"po reformach z zeszłego roku" Samozagłada-to motto przewodnie firmy- tymi słowami szef powinien zaczynać zebrania z kupcami oraz regionalnymi. ps. na koniec zostałam zładziejką

złodziej
@zlodiejka 13.02.2015 10:20

Ja również pracowałam kilka lat w Itum Na dolnym śląsku po zmianach kierowników regionalnych powstała bardzo niesympatyczna atmosfera zaczeli nas traktować jak roboty do pracy a nie ludzi kazali zostawać po godzinach i do tego ich nie wpisywać. W końcu nie dało się tego wytrzymać więc się zwolniłam bo dosyć miałam tego mogingu poczym zostałam ZŁODZIEJKA i doszły mnie słuchy że to oni nas zwolnili bo kradliśmy

mało wazne
@zlodiejka 13.02.2015 10:20

nie tylko brak szacunku do pracownika w Rybniku ale także dla dostawców wyzywanych od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tempaków...

THurzon_83

Po 6 latach pracy w Centrali dostałem "awans" na filię Rybnik, by tam, już po 2 godzinach zostać potraktowany jak śmieć przez Panią Kierownik filii. Generalnie Centrala w Wodzisławiu , to jeszcze OK , ale filie to maksymalny wyzysk, chamstwo i upokarzanie ludzi przez pseudo kierowników, działających za przyzwoleniem Szefostwa. Płace ogólnie słabe , ale najgorszy jest tam brak szacunku dla pracownika.

expracownik

ITUM OPOLE,dno , TAK SAMO JAK TU WSZYSCY PISZĄ ŻENUA!!! Syf, poniżanie,wykorzystywanie, mobbing i inne bezprawia, zero pozytywów.....

kklklkkklk

Potwierdzam Itum to jedna wielka porażka nie polecam tam pracy . Nawet jak się zwolnisz sam to i tak powiedzą że to oni cię zwolnili bo byłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kłamcy oszuści fałszywe mordy najgorsza firma pod słońcem

iras

Czy ktokolwiek z pracowników Itum dostał dodatek za pracę w godzinach nocnych?

machońka

Klient,który jeździł tam na zakupy chyba powinien być zorientowany,że nie ma już po co tam jechać,a takie informacje uzyskałam właśnie od osoby która tam się zaopatrywała.

machońka

I na dodatek ITUM CZĘSTOCHOWA nie ma już w KRS-ie,więc coś jest na rzeczy,tylko zastanawiam się co zrobić,kiedy skończy mi się urlop,nie mam gdzie wrócić do pracy

machońka

Wiem stąd,bo klient który tam robił zakupy mieszka obok mnie i powiedział mi nawet dzisiaj,że itum nie istnieje już.

FAN

ZAMKNELI CZĘSTOCHOWE I DOBRZE POMAŁU WSZYSCY PADNĄ ZOSTAŁO ICH TYLKO 13 Z 30 I DOBRZE NIECH GINĄ

machońka

czy to prawda,że zamknęli filie w Częstochowie???

weekenderka

A mozecie powiedziec cos o ITUM w Głogowie bo szukam pracy... Prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam:)

lukas

jeden wielki syf... odradzam wykorzystywanie [usunięte przez administratora]pracy kierownicy zeby sie dowartościować jada po pracownikach jak po psach a nawet gorzej .... zero socialu soboty robisz 2 albo 3 . jedna wielka masakra dziwie sie ze jeszcze PIP nie dobrał im sie do dupy. stanowczo odradzam prace w tym czyms co nazywaja firmą to [usunięte przez administratora] pracy,,,,

zzzz

Moja mama pracuje w iTum, wraca zmęczona, czasem płacze bo kierownicy traktują pracowników jak przedmiot, są ciągle nad godziny i niska stawka, norma to śr. Ilość godzin na dobe to 8-9 i 10-13, co chwile się ludzie zwalniają, kierowniczki ponoć lubią utrudniać pracowniką by najmniej mi się tak wydaje gdy widze moją mame i to co mówią jej koleżanki z pracy, z tego co widze co się dzieje mojej mamie za tyle godzin i małą stawke odradzam tam pracy ( w mojej opini )

Każdej zdrowej psychicznie osobie,odradzam pracy w tej firmie.Jednym słowem wyzysk.Nic więcej.Niech pan ( usunięte przez administratora )przyjdzie na hale do Wodzisławia w niedziele o godzinie 2 w nocy,jak ludzie stoją ledwo na nogach,niech weznie rozpiskę i składa palety.Jeżeli ludzie sie nie postawią,nie zawalczą o swoje (usunięte przez administratora),praca po 16h i grosze na koncie.........Pracowałem tam i kategorycznie ODRADZAM

Młody 28

Kochani posluchajci itum jak sami wiecie sa zlldxiejami i wyzyskiwaczami praclwalismy po 18 godzin piszcie do mnie na maila bo chce zlozyc pozew do sadu pracy Dot oddzialu itum wodzislaw slaski piszcie bo mozemy wygrac i wygramy im nas wiecej bedzie wieksze szanse mamy piszcie na maila Dsedzimir@wp.pl

kasjerka

jeszcze chciałam dodać, że my parcujemy od poniedziałku do soboty i pracujemy tylko jedną sobotę w miesiącu za którą nam wydają dzień wolny w tygodniu, pozdrawiam

kasjerka

Ja pracuję w tej firmie ponad rok,i wcale nie narzekam, jestem na stanowisku kasjer-sprzedawca, kierowniczkę mamy normalną, a regionlną jeszcze lepszą, zarobki wcale nie są złe, fakt praca typowo fizyczna i jest ciężko, fakt zdarzją się nadgodziny i nawet często, ale są nam wydawne w dniachh wolnych albo wypłacają, nie powiem warunki sanitarne nie najlepsze ale da się wytrzymać, jest rotacja nie powiem jak nic, ale przywżnie Ci co przychodzą to myślą że bedą tam leżeć na leżaczkach i odpoczywać!!!!!!!

kondzio

Itum-jedna wielka masakra, kiedyś byłem ich klientem, kierownik (usunięte przez administratora)tak naprawdę nic nie potrafi poza darciem wyzywaniem i przeklinaniem noi jednemu klientowi da dobrą mandarynkę a drugiemu zgnitą (bo przecież nie każdy daje napiwki). Załoga jest tam okropna niemiła i źle traktują kasjerki a w biurze gówno robią bo na całym sklepie syf. Kasjerki wyglądają jakby pracowały w kanale a nie przy kasie takie stroje to żenada , że temu głównemu nie wstyd to ja się dziwię "masadakabra" wciskają klientowi zgniliznę a liczą jak za zboże, wykorzystują niedoceniają poniżają swoich pracowników

kkkkkkkkkkk

Na szczęście już nie robię tam szkoda nerwów i zdrowia fizycznego jak i psychicznego

kkkkkkkkkkk

Rękawice jak sobie kupisz, dodatek na pranie jest wystarczy na najtańszy proszek ale jest:) Na zakup środków czystości na filie jest 30 zł na miesiąc (papier toaletowy płyn wc ipt. mało sklep spożywczy więcej ma niż w itum przy warzywach (zielone ręce) po przebieraniu pomidorów i cytrusów. nic nie ma tylko zgniły towar

kkkkkkkkkkk

Rzadko się to zdarza że dają ciuchy (magazynier kasjer) przeważnie robisz w swoich a kadra kierownicza z asystentem dostają tylko bezrękawnik ale wszystko używane.Wszyscy kierownicy regionalni plus kierownik operacyjny nie jaki (usunięte przez administratora) kierowniczka regionalna jest tylko jedna (usunięte przez administratora)

Nikt

Ja potwierdzam to wszystko. A ubrania robocze owszem dają, nie zawsze od razu ale dają. Natomiast cała reszta to prawda. Socjalu nie ma, w soboty płacą to samo co w tygodniu i brak szacunku dla zarówno pracowników jak i klientów....

xyz

Odrazam prace w Itum Głogów. Śmieszne stanowiska, "asystent zastępcy kierownika" tylko po to by mieć wiecej obowiązków, praca najczesciej po 10h za 1400 brutto, w godzinach 4:00 - 12:00/14:00. Żadnego socjalu, podobno, są premie ale to tylko legenda. Praca fizyczna wiekszość czasu na chłodni przy 2-3 stopniach. Nie płaca za nadgodziny, praca w sobote za taka samą stawkę, kierownictwo ma pracownika za nic, kierowniczka fałszywa żmija. Jeżeli masz inna opcje trzymaj się z daleka!

?

Problem polega na tym, że kierowniczka regionalna o tym wie. To jest ogólnie wymagane w całej firmie. Warunkiem przyjęcia do Itum jest założenie konta w ING i zgłoszenie się do "dobrowolnego ubezpieczenia" w PZU

Zostaw opinię o Itum Owoce sp z o.o. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Itum Owoce sp z o.o.