itum owoce

Racibórz

Opinie o itum owoce

id

Pewnie, że firma spełnia wszystkie warunki @wow, ale zastanawiam się czy są jakieś oferty pracy u nich?

Pewnie masz racje...hehe. Zak��adam ze jestes jednym z tych kierownikow ktorzy tam pracuja.Ciekawe tylko czemu Itum co jakis czas daje ogloszenie pt. przyjme do pracy (za psie pieniadze).

twoja praca chyba była do d......

Uważam że żadna praca nie hańbi a szczególności nie przebieranie owoców i warzyw. to są towary które szybko się i trzeba się na wytrzymywaniu takiego towaru znać a kupujący chce towar kupić dobry bez zgnicia. a do pracy nie przychodzi się żeby odpocząć a napewno zostałeś na początek przyjęty do przebierania i zapoznania się z towarem .Będę bronić hurtowni warzyw bo wiem ze jest to brudna robota ale warzywa to taki towar na którym trzeba się znać a nie chodzić koło Towarów przez tydzień i nie reagować że na to że zaczyna się psuć (bo przez taki okres to nawet w domowej lodówce każdemu zgnije) a potem mieć pretęsję że trzeba że trzeba z zgniliźnie grzebać

kufcio

Straszny syf! Za 1590brutto nie bede sortowac zgnitych owocow o godz.4.00 rano w temp.6stopni! [usunięte przez moderatora] w Raciborzu to nie normalni ludzie delikatnie mowiac. Atmosfera w pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] omijajcie szerokim łukiem! pozdrawiam.

Zostaw opinię o itum owoce - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie itum owoce