Opinie o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców w Opole

Stefan Batory

Umowa śmieciowa, chciałem podjąć tam pracę, ogłoszenie było z urzędu pracy,lecz nie miało nic wspólnego z pracą " stróża" - jawne wprowadzanie w błąd - a dokładnie mówiąc potrzebowali pracownika magazynu( rozkładania towaru z palet na poszczególne rodzaje artykuły np.jezeli na palecie było trzy rodzaje soków,warzyw itp.), utrzymania porządku,naprawy palet,wydawania- liczenia- składania oraz sortowania różnych pojemników, sortowania odpadów,układania palet z towarem na placu w godzinach nocnych, sama "stróżówka" w wielkości budki telefonicznej,w czasie deszczu radź sobie sam, wszystko ma być zrobione, oczywiście nie dostaniesz nawet peleryny p.deszcz. Czytając inne opinie - potwierdzam toksyczne środowisko. Unikajcie tego miejsca.

Stefan Batory Nowy wpis

Mariusz Nowy wpis

Czy hurtowania ma teraz skrócone godziny pracy?

Ona1234 Nowy wpis
@Mariusz

Nie pracuja normalnie

oli Nowy wpis

FACECI ZAWSZE MAJA LEPIEJ, DOSTANA SIE PREDZEJ NIZ KOBIETY DO TAKIEJ HURTOWNII OWOCOW. Na magazyniera czy kierowce

poprostuja

Pracuję tam od roku, poszłam na asystenta. Powiem, Wam nie ma na co narzekać. Praca jak każda inna, jak ktoś ma trochę poukładane w głowie i potrafi cokolwiek zrobić to się tam odnajdzie. Nie jesteśmy na wakacjach tylko w pracy więc trzeba coś zrobić to logiczne, no ale nie każdy o tym wie i przez to powstają problemy. Zatrudniali mnie jako asystenta, dali mi awans na zastępce, ale pracujemy jak wszyscy jak każdy pracownik i mi to w cale nie przeszkadza.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
tego asystenta

to chyba od kilku miesięcy szukają? Jaka płaca takie zainteresowanie. Dziwię się, że mają czelność jeszcze w ogóle komukolwiek takie "żadne" warunki proponować.

BB

Czyli widzę, że nic się nie zmieniło. Cały czas rekrutują i chyba niedługo ludzie z Opola im się skończą :D W chińskiej fabryce to mają już lepiej ;)

Opolanka

Byłam na tej rekrutacji - śmiech na sali - szukają pracownika fizycznego, a nie żadnego asystenta - tylko tak to nazywają. Praca jak w chińskiej fabryce, zimno, ludzie przemarznięci,płaca beznadziejna, kible bez papieru, długopis trzeba mieć swój...

fggf

i od ich towaru.

Znafca

Znowu szukają, uważajcie, trzymajcie się z daleka od tej hurtowni!

andrex

jak najdalej od tego kołchozu :) czytajcie ---> Itum Wodzisław Śl.

Zostaw merytoryczną opinię o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców - Opole

• Jak się pracuje w Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców?

Zobacz opinie na temat firmy Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców