Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców

Opole

Opinie o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców

oli

FACECI ZAWSZE MAJA LEPIEJ, DOSTANA SIE PREDZEJ NIZ KOBIETY DO TAKIEJ HURTOWNII OWOCOW. Na magazyniera czy kierowce

poprostuja

Pracuję tam od roku, poszłam na asystenta. Powiem, Wam nie ma na co narzekać. Praca jak każda inna, jak ktoś ma trochę poukładane w głowie i potrafi cokolwiek zrobić to się tam odnajdzie. Nie jesteśmy na wakacjach tylko w pracy więc trzeba coś zrobić to logiczne, no ale nie każdy o tym wie i przez to powstają problemy. Zatrudniali mnie jako asystenta, dali mi awans na zastępce, ale pracujemy jak wszyscy jak każdy pracownik i mi to w cale nie przeszkadza.

tego asystenta

to chyba od kilku miesięcy szukają? Jaka płaca takie zainteresowanie. Dziwię się, że mają czelność jeszcze w ogóle komukolwiek takie "żadne" warunki proponować.

BB

Czyli widzę, że nic się nie zmieniło. Cały czas rekrutują i chyba niedługo ludzie z Opola im się skończą :D W chińskiej fabryce to mają już lepiej ;)

Opolanka

Byłam na tej rekrutacji - śmiech na sali - szukają pracownika fizycznego, a nie żadnego asystenta - tylko tak to nazywają. Praca jak w chińskiej fabryce, zimno, ludzie przemarznięci,płaca beznadziejna, kible bez papieru, długopis trzeba mieć swój...

fggf

i od ich towaru.

Znafca

Znowu szukają, uważajcie, trzymajcie się z daleka od tej hurtowni!

andrex

jak najdalej od tego kołchozu :) czytajcie ---> Itum Wodzisław Śl.

Zostaw opinię o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców