Opinie o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Forbis Group Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Forbis Group Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Aleksandra

@Ania, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w Forbis Group. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy ktoś z Was chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Forbis Group w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę? Polecacie pracę w tym miejscu?

@Aleksandra

@Aleksandra, najlepiej umowa o pracę :)

Aleksandra

@Project Manager, a pracujesz aktualnie w Forbis Group Sp. z o.o czy pracowałeś jakiś czas temu? Łatwo jest awansować w tej firmie? Czy pracownikom stwarzane są możliwości rozwoju? @Brawo, @manager, czyli według Was w firmie nie ma szans na umowę o pracę, tak? Firma oferuje tylko umowy o dzieło/zlecenie? Jak wtedy wygląda sprawa z urlopami? Czy są one płatne?

Project Manager

+ atmosfera w zespole + zarobki + umowa o pracę + ciekawe zlecenia - nadgodziny - użeranie się z podwykonawcami :)

Brawo
@Project Manager

Umowa o pracę? Od kiedy?

Project Manager
@Brawo

widać się pozmieniało

manager

W firmie panuje chaos i nieprzyjemna atmosfera. Brak profesjonalizmu firmy, trzeba nadrabiać dobrą miną przed klientem. Umowy śmieciowe.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Forbis Group Sp. z o.o? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zbynio

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Podpowiedzcie jaka jest atmosfera?

@Zbynio

Atmosfera jest taka , że fajnie z tobą rozmawiają a jak się odwrócisz to "nóż w plecy" wsadzają. Zresztą spróbuj, sam się przekonasz chyba ze lubisz fałsz i obłudę

@Piotr

Konkrety?

wojtek

Odradzam

B.H.F PLATON

Popieram autora poprzedniej opinii, przy współpracy z firmą forbis trzeba zachować szczególną ostrożność, są nieuczciwi- nie zapłacili żadnej należnej faktury w terminie a ostatnia standardowo nie uregulowana do dzisiaj. Zawiesiłem a praktycznie przerwałem prace bo przewidywałem problemy z płatnościami dokonywanymi przez forbis. Firmę reprezentują nieodpowiedzialni ludzie. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek współpracy z nimi proszę się długo zastanowić a raczej omijać z daleka.

Miłosz
@B.H.F PLATON

Jak przerwałeś prace, to za co Ci mieli zapłacić? :D

Obiektywny

Nie polecam tej firmy, przestrzegam. Przeczytajcie uważnie umowę i skonsultujcie ją z prawnikiem. Ładnie mówią i opowiadają na początku a później ukazuje się prawdziwe oblicze firmy.

@Obiektywny

czy mogę zapytać co było nie tak z umową?

@Andrzej

kontakt: invest.broker@wp.pl

naiwny

Czy może się ktoś wypowiedzieć na jakie zarobki może liczyć Project Manager? Tylko konkretne kwoty bez ściemy

JK

Najbardziej zgrany zespół pracowników w jakim miałam okazję pracować. Młodzi, przyjaźni, otwarci ludzie. Warunki ok, dobre zarobki.

Vernon

Mnie osobiście bardzo nakręca w tej pracy możliwość tworzenia dla znanych marek. Druga sprawa to to, że mają świadomość obecnej sytuacji na rynku, więc tworzą swoją kulturę i dbają o pracownika, bo nie tak łatwo teraz znaleźć kogoś nowego

Brawo
@Vernon

W jaki sposób dbają o pracownika? Łatwo znaleźć kogoś nowego

Ola
@Brawo

Konkurencyjne warunki, prywatna opieka medyczna, ludzkie podejście. Nie jest łatwo - ludzie mają wysokie wymagania, bez posiadania odpowiednich kwalifikacji. Roszczeniowe podejście, dużo ludzi nie stawia się na umówione spotkania rekrutacyjne - dobrzy specjaliści są w cenie ;)

esti

Płacą bardzo dobrze i to za co jestem wdzięczna to brak tej całej korpo otoczki!!

szafruga

Jestem zachwycona! Dzięki nim mogę realizować swoje marzenia, wyżyć się zawodowo a po godzinach mam czas na macierzyństwo..

Pablo

Firma profesjonalna z dobrym podejściem do klienta. Manager, który obsługiwał nasz projekt bardzo konkretny człowiek, po prostu wie po co pracuje, także całość zakończona sukcesem

pigmej

jest duże tempo przy projektach i ja To lubię, jest ten dreszczyk emocji, ale to motywuje i człowiek efektywniej pracuje. . Nikt na razie nie narzeka więc chyba dają rade ;p

Gabriela

doświadczenia i profesjonalizmu nie można im odmówić, czasem zdarzają się lekkie opóźnienia w projektach, ale szczerze o tym informują i nie zwodzą. Uważam, że nie ma większego komfortu psychicznego niż powierzenie wszystkiego jednej firmie, która nad tym panuje. Przerabialiśmy różne firmy i rożne opcje. Branie do każdego zadania innego podwykonawcy generuje dużo więcej problemów i wydłuża ostateczny termin ukończenia projektu. Ja osobiście polecam tą firmę

Artur M.

Jesteśmy ich klientami od pół roku i pracę jaką dla nas wykonali oceniam celująco. Wszystkie projekty zrobili bardzo dobrze i liczymy na dalszą współpracę.

Jess

bardzo dynamiczna firma. Wszystkie procesy dobrze ustrukturyzowane. Bardzo podoba mi się ukierunkowanie na Klienta. Jest dużo ciężkiej pracy, ale jak firma ustaliła ze mną na początku, ciężka praca się opłaca :>

Rav

Trochę już tam pracuję i zauważyłem niestety taką tendencję u nowych pracowników, że oczekują bardzo wiele jednocześnie posiadając małe doświadczenie..., a moim zdaniem najpierw trzeba coś zaprezentować, a potem wymagać. Z drugiej strony nie ma co winić tych młodych ludzi. Teraz mamy rynek pracownika, więc to wykorzystują :)

jarecki
@Rav

tak niestety jest oczekują tylko wysokich zarobków i mało pracy dużo mówią na forum a mało robią

Alba
@jarecki

trafiają się też młodzi, ambitni, którzy potrafią wycenić swój czas i umiejętności :) także jak zwykle racja leży po środku

Sebastian

Polecam, pracowałem z nimi jako klient. Poznałem kiedyś management tej firmy na konferencji i zlecaliśmy im różne rzeczy, wnoszą dużo ciekawych pomysłów i dobre wykonanie. Czasem poślizgi czasowe, ale jak to w branży. Generalnie jednak 9/10.

center

a czy ktoś się może orientuje czy przyjmują na praktyki/staże?

Daniel
@center

Dlaczego nie szukasz informacji u źródła tylko na jakimś forum? Wchodzisz na stronę , znajdujesz kontakt i wysyłasz zapytanie. Proste, a jakże skuteczne :]

Zostaw merytoryczną opinię o Forbis Group Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Forbis Group Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Forbis Group Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Forbis Group Sp. z o.o
3.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Alojzego Felińskiego 25
    01-555 Warszawa