Opinie o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLORENTYNA ZpChr. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLORENTYNA ZpChr o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

albert

kontenerowcy są ok choc zarabiaja na przeżycie sa ok nie łykaja bzdur mechanika kierownika...

kasia

dobra firma na przeczekanie szefostwa nie ma maja od tego ludzi ale coraz gorszych po bokach dzieje się źle jeden dyrektor Zbyszek nie ogarnie całości mega słabi kierownicy mega zero kultury ....

albert

bardzo dobra praca za pół darmo :) umowa o prace zawsze pod tym względem jest porządek wyrzucają za nic zmieniają ludzi jak rękawiczki

darek

Z tym Łukaszem to prawda chodzi zagubiony od drzwi do drzwi i powtarza co inni mówią nieraz chce zaswiecić ale wszyscy leją z mechanika kierownika :P

Specjalista Ds. Sprzedaży

było miło, mało stresująca rozmowa

merytoryczne, duzo casow

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
radek

Jedyna mądra osoba to Pan Zbyszek dyrektor reszta to słabi kierownicy zarabia się słabo system godzinowy ok praca prosta. Ochrona popija to fakt "ryba" kierownik Łukasz nie ma zielonego pojęcia firma dobrze rozwinięta.

waldi
@radek

zależy na jakie stanowisko idziesz Kaziu ma tam dobrze co zamiata i sprząta liście 6 razy skoczy do sklepu trochę w kotłowni przedrzemie ale jest w porządku teraz mało zarabia ale ma rentę wiec siedzi tam

kaziu

kasa słaba ciągle zwalniają i zatrudniają nowych z grupami nawet nadgodziny już tną kierownicy teraz polecieli i trochę z ochrony co popijało choć popijają dalej. Porobili słabych nie mających o niczym pojęcia kierowników ogólny zastój w firmie...

fffdgh

Faktem jest, ze jak na pleszewskie warunki zarobki sa dobre, chociaz w konia nas tez robili, bo ile zarabiasz wiesz dopiero w dniu wyplaty. co do kierownika J... (stoperan) to faktem jest, ze alkomat czasem by sie przydal.

pracownicy

Kierownik przychodzi na cyku do pracy i teroryzuje zmiane az robic sie nie chce burak skończony! !!

Dokładnie, kolega został kierownikiem magazynu to "srace" "stoperanowi" sie we łbie poprzewracalo. Na dodatek "pan" kierownik na % do pracy przychodzi.

Sms

Niech lepiej w tej smiesznej firmie zamontuja alkomat przed biurem kierownikow bo jeden z nowych kierownikow ( czlowiek sraka ) lubi sobie przyjsc do pracy po drinku..

cross

Z kasą zawsze na czas.ani dnia obsuwy a to najważniejsze bo chyba nie ma nic gorszego jak pracować za darmo. pod tym względem jest porządek

maxi

Umowa o pracę jest.W sumie to ni słyszaałam żeby ktoś na innych warunkach tam pracował. pod tym względem w tej firmie jest porządek a że czasem zdarzają się ciśnienia, to chyba jak w każdej innej pracy

xyz

dajcie sobie spokój z ta firma po prostu nie jest tu dobrze i nie słuchajcie bzdur ze jest.

była*p

Praca na normalnych warunkach czyli takich które zapewniają umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. W biurze pracują sami młodzi ludzie wiec atmosfera jest naprawdę w porządku. Jak jest jeszcze szansa to spróbuj

nick

Jak ktos nie lubi pracowac to nawet najmilszs firma pod sloncem mu nie podpasi

pracujący anonim

firma na maksa rozwojowa. jestem tu od 4 lat raz jeszcze z górki raz pod górkę, ale ogólnie jest na plus. jakby nie było, jedna z większych firm w wielkopolsce która stale sie rozwija a to o czymś świadczy.

on

Tak, jak pisał stary wyjadacz, dużo szumu na mieście i tyle. Firma jak każda inna i praca jak każda inna.

xxx

idź i się przekonaj

natalie

hej, dostałam tam propozycję pracy. to jak w końcu jest? ktoś pomoże?

szukajacy pracy

jak tu cudnie, jak wspaniale, ja tez pojde tu pracowac wezme brata i siostre i babcie. bedziemy miec jak w niebie, i poznamy karola i brata siostry i tracka. bedzie supcio

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLORENTYNA ZpChr