Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Axleksader

Prymat jest najlepszą firmą bardzo fajna praca jest na sortowni powini naprawić klimatyzacje i naprawić powini blokady na produkcji kamery wszystko wizą ale widzę że szanowni państwo premia dla niepełnosprawnych ludzi też by się należała i dla magazynu dyrekcja prymatu jest bardzo fajna czy na sortowni by mogli zlikwidować wiatraki bo wiatraki prowadzą do zachorowań pracownika na sortowni myślę że wszystko powinno się zmienić to jest najlepsza firma prymat i polesam każdemu dobre przyrawy i dobra asmosfera pozdrawia magazyn

Magazyn

Może takie zwykłe stojące?mają zasięg z 2 metry to będzie i ruch powietrza i nie bedzie nadmiernie wiało:) no i zawsze można ustawić tak by było dobrze;)

Administracja

Szanowni Państwo, Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze. Jednocześnie informujemy, że nasza firma jest otwarta na wszelkie opinie pracowników, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Zapewniamy, że z uwagą przyglądamy się szczególnie tym krytycznym opiniom, o ile są konstruktywne i merytorycznie zasadne. To dla nas cenny materiał do analizy i stałego udoskonalania organizacji pracy w naszej firmie. Niemniej nie wyrażamy zgody na wypowiedzi, które zawierają treści niezgodne z prawem, nieprawdziwe, obraźliwe lub naruszające godność ludzką i dobre imię naszej firmy. Informujemy, że wobec autorów komentarzy naruszających prawo oraz regulamin niniejszego serwisu podjęte zostaną działania zgodne z prawem mające na celu ochronę dobrego imienia naszej firmy i jej pracowników. Zapraszamy do kontaktu - pytania, niewyjaśnione i trudne sytuacje prosimy zgłaszać na adres: info@prymat.pl. Prymat sp. z o.o.

@Administracja

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie trudnych i niewyjaśnionych sytuacji oraz o Waszych zapewnieniach w kwesti co do poszanowania prawa i ludzkiej godności w Waszej firmie Prymat. Czy te deklaracje dotyczą także Mojej osoby? Czy otrzymam od Was odpowiedzi czy w dalszym ciągu będziecie Mi odmawiać prawa do informacji? Jaką cenę Mam zapłacić za poznanie prawdy? Genderka Andrzej

Dzięki za pozdrowienia.Prawda na pewno wygra.Tylko pytanie jakim kosztem. Choć jak napisała Mi jedna osoba:ludzie nie lubią prawdy.Może i tak ale będą musieli ją zaakceptować.

Kto chce żeby wpis został zweryfikowany? Autorzy postów? Nic Wam to nie da.Ustale wasze dane to tylko kwestia czasu

Sebuś

Prymat się dobrze rozwija ale powini premie roszom dać każdemu pracownikowi magazynu i produkcji prymat to bardzo fajna firma dobrze by było jak bym operatorzy kucharka by dobrze kartony zaklejali taśmom bo potem są blokady na sortowni są cały czas blokady a NIK je nie umi naprawić kady je ma w (usunięte przez administratora) taka jest prawda Pozdrawia magazyn

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Leszno

Pytanie do dyrektora, czy w naszym zakładzie pojawi się w końcu karta Multisport? Kiedyś był temat i nic...w dużo mniejszych firmach mają takie karty a u nas nic...ludzie Na pewno by byli zadowoleni :)

Ogólnie to cały socjal tam kuleje mocno a to pracownicy ciągną ta firmę a nie rozbuchane kierownictwo

Siła

O jakim socjalu mowa??? W naszym zakładzie nigdy go nie było i nie będzie. O podwyżkach też nie ma mowy chociaż to my jesteśmy motorem napędowym tej firmy. Ostatnia podwyżka była prawie dwa lata temu i chyba nie muszę tłumaczyć ile są warte dzisiaj nasze wypłaty. Koleżanki i koledzy może już dosyć wyzywania się na portalu?Czas podać sobie ręce i razem zawalczyć o nasze pensje, które są coraz mniej warte. W zgranym kolektywie jest siła w podzielonym wygląda to bardzo źle.

@Siła

Po co walczyć skoro to ignoranci? Lepiej zmienić pracę a nie produkować się, jeśli nie doceniają oddanych pracowników to ich strata.

Dyrektor

Witam, Myślę, że możemy o tym porozmawiać. Proszę zgłosić swoje stanowisko do kierowniczki. Pozdrawiam

Pracuś

Kiedyś pracowałem w zagranicznej firmie i tam zauważyłem coś czego u nas nie ma, a mianowicie pochwały i nagrody dla zaangażowanych pracowników, co miesiąc wytypowanie pracownika miesiąca przez kadrę zarządzającą i nagroda pieniężna lub rzeczowa, dzięki takiemu podejściu coraz więcej pracowników się starało bardziej się angażowało bo wie że kierownictwo potrafi docenić a nie tylko krytykować i szukać dziury w całym co ma miejsce w naszej firmie tu pozdrowienia dla liderów! Dyrektorze, kierownicy obudźcie się w końcu a nie widzicie tylko czubek własnego nosa! Tak ciężko pochwalić dobrego pracownika? Pomóc mu się rozwijać? Doceniać to co robi? Oczywiście są też pasożyty którym na niczym nie zależy ale od tego są liderzy aby takie rzeczy wyłapywać i zgłaszać lub pouczać prawda? Większość dobrych pracowników nie ma motywacji pracować wydajnie widząc olewke innych a tym samym akceptowanie tego stanu rzeczy przez kierownictwo Pozdrowienia dla naprawdę zaangażowanych w rozwój firmy!

@Pracuś

Za dużo kolesiostwa to raz a dwa to góra ma po prostu klapki na oczach i wierzą ślepo tym co mają gadane nawet jeśli im wmówią że czarne jest białe a białe jest czarne. Mają kretynów za doradców i informatorów to nic nie poradzimy

Spragniona pakowaczka

Pozdrawiam lidera (usunięte przez administratora) Lubię jak na mnie patrzysz kociaku mrauuu .

Lucyna z lidla

Witam! Kiedyś pracowałam w Waszej firmie, ale bez urazy to nie są te lata gdzie nie ma pracy i człowiek się boi, że nic nie znajdzie. Dlatego dziwię się Wam, że jest tam tak źle, a Wy dalej tam pracujecie. Popatrzcie jak to u nas wygląda : "Początkujący pracownik Lidla zarobi 3400-4150 zł brutto. Już po roku pracy jego wynagrodzenie pójdzie w górę i wyniesie 3500-4350 zł brutto, a po dwóch latach 3700-4600 zł brutto. Ponad 66 mln zł w tym roku przeznaczy na podwyżki Lidl. Sieć oferuje także pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. stabilne zatrudnienie dzięki umowie o pracę na minimum 12 miesięcy, prywatną opiekę medyczną w placówkach Medicover, ubezpieczenie grupowe Allianz, kartę Multisport, dofinansowanie kursów języków obcych, szkolenia oraz „wyprawkę dla maluszka” czy pierwszoklasisty." Usmiechnijcie się wkońcu! Życie jest piękne! Buziaki

Lucyna z lidla

Czyli jednak w Waszej firmie jest dobrze. Przepraszam, czytając te komentarze wywnioskowałam że nie jest. Pozdrawiam

stefan
@Lucyna z lidla

Lucynko napisz ile ludzie w Lidlu zarabiają netto na rękę bo piszesz jakbyś pracowała w dziale płac i podajesz brutto a ludzie żyją za netto , pozdrawiam

Ali

Polityka płacowa na magazynie to jakieś nieporozumienie.

Dobry Człowiek

Cześć. Przedtawię wam wszytkie ZA i Przeciw. I ogarnę wszystkie wątpliwości.Konkrety. Dobry operator który potrafi kilka maszyn obsłużyć to okolo 3300 na rękę. Słabszy który robi na jednej maszynie około 2800 na rękę.Pakowaczki raczej 3 tyś nie zarobią choć cięzko pracują. Operator który pracuje wiele lat i ogarnia szybkie maszyny dochodzi do 4 tyś netto. Bez nadgodzin i sobót. Można też wyrobić ponad 5 tyś jesli pracujesz w soboty i nadgodziny. czyli fajnie:) da się żyć. ALE ALE chodzisz do miejsca którego nienawidzisz. Nie ma tam fajnej atmosfery. Ludzie kłócą się, donoszą i rywalizują bez sensu. chodzisz przez 8h w czepku. Przesiąkasz przyprawami. Twoja żona kocha się z Tobą i czuje kucharek. Wiem bo mi to powiedziała:). Jeśli potrafisz to znieść przez 8h dziennie za te pieniądze to jesteś hardcorem. Pozdro:)

joj
@Dobry Człowiek

w sumie to smutne, że nauczyciel tyle nie zarobi, moja siostra po podwyżkach i dodatkach zarabia 2,400 na rękę...

Seksuolog
@Dobry Człowiek

Cześć. @Dobry Człowiek - To wspaniałe, że kucharek działa również jako afrodyzjak, sprawdzę czy na moją podziała równie pociągająco jak na Twoją. Opisz proszę jak to wszystko się skończyło by innym dać szanse na bogatsze życie seksualne. Dzisiaj są walentynki to okazja na kolacje z "Kucharkiem w tle" Pozdro:)

Dobry

Widać na przykładzie z jakimi debilami musisz codziennie spędzać czas kilka godzin. Myślisz że jesteś smieszny. Tacy ludzie budują tą markę. PRYMAT Przyprawy robione przez kretynów.

@Dobry

Nie wyzywaj bo Cię administracja namierzy za naruszanie godności ludzkiej...a z nimi niema żartów

Tak..bedziesz musiała dzwigać ciężary

Praca fajna, dźwigać nie będziesz.

areek

Warto przyjść do was dla zarobków? Obecnie pracuję w Ostravie za 2 tys zł. Do tego mam kartę Sodexo. I muszę tracić na paliwo by jechać na zakupy za 70 zł max. Pracę tu mam super lekką. Stoisz i naciskasz przycisk przez 8 godzin. Dwóch polaków np. wróciło z produkcji lamp gdzie zarabiali 3 tys na rękę bo tu lekka robota. Tylko mało płacą.

Zszokowany pyton

Cześć, Czy to prawda, że nowy pracownik, który przychodzi na magazyn dostanie ta sama stawkę, co pracownik, który pracuje tu przykładowo 9 lat? Gdzie tu logika i motywacja dla tego co robi te 9 lat? Co na to kierownictwo?

Dobry czlowiek odpowiedz

Dobrze i czytelnie przedstawiles zarobki produkcji od czego zalezy od umiejetnosci stazu kto ile maszyn potrafi obsluzyc itd... Na magazynie jest inaczej wszyscy robia to samo jedni za bog zaplac jedni za dobre pieniadze stawka od czego zalezy hmm ciezko powiedziec ale chyba od klepania dziobem a nie od tego kto jak jest wydajny.. Zapraszamy nowych pracownikow bo nas coraz mniej na starcie firma da ci stawke jak ktos kto pracuje srednio od 5 do 10 lat pozdrawiam Prymaciarzy

Skoro już wyjaśniliśmy sobie że to Prymat jest pozwanym i za co domagam się odszkodowania i zadośćuczynienia to czekam na wasze następne wątpliwości i kruczki prawne. Ja, Śmieć nie człowiek

Mqgazyn

Kiedy wyrownanie stawek na magazynie bo wszyscy robimy to samo?

Prawo i bezprawie
@Mqgazyn

Oczywiście wszyscy wykonujemy tą samą pracę ale jej jakoś jest różna i stąd wynikają rozbieżności płacowe. Bardziej zastanawia fakt że pracownicy produkcyjni (maszyniści) są lepiej wynagradzani niż doświadczony pracownik magazynu. Oczywiście ktoś powie że to zakład produkcyjny i owszem ale bez pionu logistycznego produkcja nie może istnieć. Jesteśmy jednym zakładem bez podziałów więc stawki i grupy płacowe powinny być jednolite. Proszę o komentarze w tej sprawie. Pozdrawiam

Mąż Tatiany
@Mqgazyn

Masz na myśli wyrównanie ale w którą stronę. Obniżyć wysokie stawki do najniższej czy najniższą zrównać do najlepiej zarabiających? Bo gwarantuje że szafa bardziej interesuje ta pierwsza opcja:)

Alfared

Sortownia musi zniknac

Subiektywnie przyznam że praca fajna,ludzie różnie (jak wszędzie) wypłata na czas, można się dogadać z "góra". Nie ma na co narzekać.

lola

żebyś wiedział, że obowiązek, tylko w mniejszych firmach dość często nieprzestrzegany. W poprzedniej firmie było bardzo niemiło, wieczne prentesje o wszsytko, a do tego nigdy nie wiedziałam, kiedy kasa wpłynie. To akurat duzy plus Prymatu...

Wiele osób nie zrozumiało powodu dla którego istnieje taki portal, wyjaśnię... Nie jest do tego aby oczerniać kolegów z pracy, partal jest po to aby podzielić się z potencjalni nowymi pracownikami informacjami o PRACY, pisząc tutaj o własnych żalach jedyne co pokazujecie to brak odwagi cywilnej aby przedstawić problem pracodawcy czy koledze z pracy paradoksalnie plujecie na pracodawcę a boicie się powiedziedziec to osobiście z obawy utraty pracy. Więc po co tutaj pracujecie, kiedy jest tak źle?merytoryczna opinia nawet krytyczna jest opinia a nie hejtem chociaż większość z osób oczerniających zapewne nawet nie ma pojęcia co znaczy merytoryczna. Nie wspomnijac już o wpisywaniu danych personalnych kolegów z pracy.nie zdajecie sobie sprawy jak wielu osobom możecie dla własnej zabawy skomplikować życie. Jeśli nie radzicie sobie z własną żółcią to polecam wizytę u psychologa. Własne dzieci zapewne uczycie ze nie można hejtowac dla zabawy ponieważ to krzywdzi a sami to robicie. Hejt to nie opinia.

...

Prywatny folwark

Robol

Tym bardziej że gdyby ktoś inny tak się "przykładał i świecił przykładem" jak koniu to zaraz by został upomniany przez lidera i i czasem przez kierownictwo. Ale nie koniu bo jego leberstwo zawsze jest zamiatane pod dywan

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.