Opinie o AKE Robotics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AKE Robotics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AKE Robotics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKE Robotics Sp. z o.o. w Katowice

Pracowałem w ake, wiec wiem jak dynamiczna jest to firma. Nigdzie sie tyle nie nauczyłem co właśnie tam.

Darek

Pracowałem w AKE ponad 3 lata, wiec uwazam, ze moja ocena jest wiarygodna. Jest to przede wszystkim stabilna praca, a uwazam, ze to podstawa: wiaze sie to z tym, ze wynagrodzenie zawsze jest na czas, nie ma problemu z szefowstwem, grafikiem, nie ma zadnych niedomówień i niejasnośći. Poza tym, generalnie wszsytko jest w porzadku. Nie ma natłoku pracy, w sensie nie jestes nia obciazony. Miejsce dobre do rozwoju, mnie duzo pomoglo. Zarobki nawet bardzo okej, a atmosfera tez przyzwoita

Witold
@Darek

Dobrze wspominasz okres, w którym byłeś zatrudniony w firmie AKE Robotics. Napisałeś o bardzo ważnej kwestii w dzisiejszych czasach, jaką niewątpliwie jest stabilność zatrudnienia. Fajnie, że można liczyć na to w przypadku tego pracodawcy. Mógłbyś napisać coś jeszcze o możliwościach otrzymania awansu na wyższe stanowiska? Jestem przekonany, że wiesz coś na ten temat.

copacabana

To chyba kwestia tego jakie kto ma ambicje. Przyznam szczerze, że ja nie spodziewałam sie za wiele przychodząc tu. Bo wiadomo jak to jest, młody to sie go troche wykorzysta. I w zasadzie wydaje mi się, ze to nic nowego. A mimo wszystko zespół okazał się w porządku, ludzie pomocni. Nikt za mnie pracy nie robił, ale w razie co zawsze mogłem podpytać co i jak. Na ogólne warunki tez bym raczej nie miał co narzekać. Raczej uczciwi ludzie i uczciwa firma co już na ten moment mogę stwierdzić.

pilny
@copacabana

No muszę się zgodzić. Pracuję już dość długo, więc wiem w jakim kierunku ta firma zmierza. Powiem tak, nie ma sie o co martwić

fiona
@copacabana

Firma nie raczej, a na pewno uczciwa :)

@pilny

Piszesz, że już dość długo pracujesz w firmie AKE Robotics, na pewno wiele więc możesz napisać o tym, jak wygląda relacja na linii pracodawca - pracownik. Czy mogę Cię prosić o napisanie jakichś konkretów na ten temat? Ciekawi mnie na przykład, czy pracodawca organizuje jakieś spotkania ze swoimi pracownikami i czy ich głos jest brany pod uwagę w ważnych kwestiach w firmie.

szlachcic

nie jest idealnie ale całkiem stabilnie. taki mamy klimat. No nie jest łatwo wejść w ten rytm pracy więc nie dziwne że niektórzy pasują ale jak dla mnie za te pieniądze warto. gruszek na wierzbie nie ma ale no że jest jakoś źle to bym nie powiedział

Katarzyna
@szlachcic

Jak to nie jest łatwo? Chłopak właśnie się zastanawia nad wysłaniem CV. Myślę, że sobie by świetnie poradził. Jest bardzo inteligentny, ale mało śmiały i chyba nie do końca w siebie wierzy. Jak patrzą tu na doświadczenie? Trzeba mieć?

yaskawa
@Katarzyna

Lepiej mieć niż nie mieć. W tej branży doświadczenie się ceni szczególnie, ale jak jest młody i ambitny i nie ma wiedzy na poziomie 0%, a jedynie papierek to jestem zdania, że zawsze warto próbować. Nikt nie obiecuje złotych szczytów, ale jak się sprawdzi to dużo zyska, to pewno

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
lutownik

Ok, w zasadzie w branży jest to pierwsza firma w jakiej zdobywam te swoje doświadczenie, ale cieszę się, że trafiłem właśnie tu. Praca to tak jak się spodziewałam, jest ciekawie. Jakieś tam staże już miałem, ale dopiero tu pracuję jako pełnowymiarowy pracownik. Nie wiem, ja na pieniądze nie narzekam, raczej stawki typowe dla tej branży.

@lutownik

I to jest już bardzo konstruktywna wypowiedź - serdecznie Ci za nią dziękuję. Możesz być przekonany, że w jakiś sposób na pewno pomoże ono tym, którzy planują w najbliższym czasie aplikowanie do AKE Robotics. Na oficjalnej stronie internetowej tego przedsiębiorstwa wyczytałam, iż organizują tam różnego rodzaju szkolenia. Dlatego też chciałam zapytać, jak ten pracodawca dba o Wasz rozwój zawodowy: czy realnie na niego wpływa? Rozwiń proszę ten temat.

taka prawda

Przecież Alicja to moderator Goworka :) jej zadaniem jest podsycanie dyskusji, a więc tak, w zasadzie na tym zarabia, nie wiem jakie mają stawki w goworku :D

biedna Alicja

Hej, a co? Zazdrościsz, że są tacy, którym ta praca leży i nie masz się już czego czepnąć? Trochę to desperackie. Jeśli miałbym Ci coś radzić to bierz z tej firmy ile się da. Ucz się języków. Niemiecki masz za free. Zdobywaj kwalifikacje i uwierz mi, że Ci się to opłaci. Wiem po sobie jak jest. Trochę ambicji i będzie dobrze.

Mały Joe.

Mam kilka pytań do pracujących w AKE :) 1.Czy są projekty zagraniczne i czy długo trwają? 2.Jak wygląda sytuacja pod kątem obecnych projektów (coś duuuużego)tzn. nie chciałbym podjąć pracy po to aby za około 6m-cy zmieniać pracę z braku projektów. 3.Firma z polskim kapitałem (właściciel/właściciele)czy też jakiś twór/klon Bóg wie co...nie, nie jestem nacjonalistą :D 4. No i najważniejsze...czy są premie uznaniowe od projektu. Hej

Mały Joe
@Mały Joe.

Chyba nie ma co liczyć na odpowiedź :( pracę znalazłem w (usunięte przez administratora)i chyba dobrze bo i jacyś ludkowie są i z AKE to wszystkiego się dowiedziałem co chciałem.

młody
@Mały Joe.

Projekty zagraniczne się trafiają, ale są zazwyczaj dla tych najlepszych, więc tu już trzeba dawać z siebie wszystko. Obecnie projektów trochę jest, ale idzie to wszystko przerobić. W tej firmie nie ma nudy, bo i ludzie są świetni. Cała firma jest moim zdaniem całkiem rozsądnie zarządzana, można się wszystkiego dowiedzieć i wszystko załatwić. Premie oczywiście też są no i odzwierciedlają ilość i jakość włożonej pracy. No ja bym na Twoim, miejscu spróbował. Nikt Ci nie zagwarantuje czy jakaś praca Ci się spodoba czy nie, więc musisz sam sprawdzić.

młody

A jednak widziałem ;) głównie na koncie w banku

Alicja

W takim razie nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć, że w AKE Robotics można liczyć na podwyżki - to bardzo dobrze świadczy o tym pracodawcy. A czy wszyscy pracownicy tej firmy - niezależnie od zajmowanego stanowiska oraz stażu pracy - dostają je? Czytałam gdzieś, iż firma ta organizuje także szkolenia. Może zatem mógłbyś dodać coś jeszcze na ten temat?

klarowny

Niech ludzie mówią co chcą dla mnie to zawsze będzie dobra firma. Pracuje już 5 lat i nie jedno się widziało, ale powiem wam, że nigdzie nie dają człowiekowi takich możliwości rozwoju jak w AKE. Ciężką pracą można zajść daleko. Firma jaka jest taka jest, ale ja złego słowa nie powiem.

małomówny
@klarowny

Ja tam się zgadzam. Może nie pracowałem u konkurencji, ale nie jedno się słyszało i wcale nie jest tak super jak tam się ludziom niektórym wydaje. Ale to już ich sprawa jak w bajki wierzą. Już niejeden od konkurencji wracał do AKE.

renes
@klarowny

Podpisuję się pod Pana komentarzem.

aplikant

Chciałem aplikować na stanowisko programisty robotów offline. Jak patrzyłem to AKE daje całkiem fajne warunki. Zakres obowiązków nie jest mi obcy bo już wcześniej byłem na podobnym stanowisku. Ciekawi mnie tylko jak to jest jak ktoś ma spore ambicje. Jestem pewny swoich umiejętności i jednak nie chciałby stać w miejscu. A i jeszcze jedno, te imprezy firmowe faktycznie są takie niezapomniane? ;D

american dream
@aplikant

Hehe to musisz przekonać się sam :D Byłem przez chwilę na tym stanowisku i było ok, ogółem można sie rozwijać, ewentualnie startować w rekrutacjach wewnętrznych. Jeśli faktycznie tak dużo umiesz to nie będziesz stał w miejscu.

dumny
@aplikant

Zawsze warto spróbować. Firma co do pracowników to jest uczciwa. Mogę Ci zagwarantować, że Twoja praca będzie szanowana, ale nie licz na nudę.

członek zespołu

Jak nie jest typowym cwaniakiem i chce pracować i faktycznie ma tą wiedzę to też tak myślę. Tylko faktycznie musi na to stanowisko zasłużyć, bo nie dostaje się go tak o. Tu jednak trzeba umieć się wykazać. Ja pracuje już prawie 2 lata, a nadal nie mam wystarczającej wiedzy na te niektóre wyższe stanowiska, ale nie narzekam na moje obecne, zwyczajnie mnie też trochę ambicja goni.

aplikant
@członek zespołu

Dzięki za opinie panowie. Nie powiem czuję się zachęcony. Praca wygląda obiecująco, więc pewnie złożę CV. Chciałbym pracować z takim teamem.

tak tak tak

Duży plus za prywatną opiekę medyczną. Teraz to często się zdarza, że nawet normalnej umowy nie chcą dać, a tu jednak pracownik ma tą stabilizację. Jest parę fajnych rzeczy, których nie miałem w poprzedniej pracy, więc jak na razie nie widzę powodów do zmian. Teraz planuję podciągnąć swój angielski. Niemiecki mam już na dość wysokim poziomie, trzeba się rozwijać skoro są ku temu możliwości.

fantastic
@tak tak tak

Zgadzam się. No najważniejsze, że ta umowa, jest. Ludziom to się wydaje to oczywiste, ale wielu jest pracodawców nieuczciwych i wykorzystują tych naiwnych. Sam przez chwilę byłem takim naiwnym, wstyd sie przyznać, ale taka prawda.

przystojny

W każdej pracy bywają ciężkie momenty, ale dla mnie nie jest to wystarczający powód, żeby tu hejtować tu firmę. Pracuję nie od wczoraj i wiem, że niektórych to przerasta, ale większość to naprawdę profesjonalni ludzie, a jak pracować to z najlepszymi ;)

saszka

Zespół w porządku. Praca też. Rzeczowa firma. Umowa zwięzła, każdy wie na co się pisze, nie ma dziwnych niespodzianek po czasie. Z urlopami u mnie też nigdy problemów nie było. Byle wcześniej zgłaszać to wszystko da się załatwić.

drink z palemką
@saszka

Polać mu! Ale Panowie, tylko po pracy :D Lubię takich konkretnych ludzi. Pozdrawiam.

Abc
@saszka

Niespodzianek nie ma, premi na święta, wakacje czy uznaniowej nie dostaniesz.

jednak profesjonalni

A ja powiem, że od konkurencji przeniosłem się tu :) Nie będę opowiadał czemu, ale ogółem nie żałuję tej decyzji. W pracy też się liczy szacunek do człowieka.

tou
@jednak profesjonalni

Dokładnie. Różne opowieści krążyły, ale wychodzi na to, że u konkurencji nie jest tak super jak się ludziom wydaje.

użytkownik
@jednak profesjonalni

No bo AKE to dobra firma i tyle w temacie.

mol

Widziałem, że były jakieś zastrzeżenia co do zespołu i czegoś tu nie rozumiem? Firma nie zatrudnia byle specjalistów. Każdy każdego szanuje, atmosfera też nie ciąży, więc o co chodzi? Niektórzy mają za hobby narzekanie na co i ile się tylko da?

zielony
@mol

Ludzie już nie mają na co narzekać, więc wymyślają :) sami kształtujemy sobie relacje z zespołem, więc to chyba w intencji każdego z nas, żeby być w porządku wobec siebie i innych. Nie wiem, ja tam żadnych sporów nie dostrzegam, a jak już są to zawsze jednak nie pozostają nierozwiązane.

Robotist

Jakie są Wasze opinie ? Szukam aktualnie zmiany - po sąsiedzku w konkurencyjnej firmie... Niestety słyszałem, że w AKE teraz duży odpływ ludzi - co tam się dzieje ?

wolny
@Robotist

Pracuje w AKE i jakoś tego nie zauważyłem. Myśle, że jak pracowałeś u konkurencji to jak praca wygląda wiesz. Jedyno co Ci mogę napisać to, że na stawkę nie będziesz narzekał no i ogólnie warunki są w porządku. Tak naprawdę ja osobiście nie mam się do czego doczepić. A i ekipa też fajna.

Wiadro
@wolny

W ciągu ostatnich 2 miesięcy odeszło 12 osób "tylko", ja jakieś 80 kilka co było, ale co to tam

kancler
@Wiadro

To nie jest praca dla każdego. Nie wiem czemu niektórym jest to ciężko zrozumieć. Jak ktoś się nie sprawdza lub czuje, że to dla niego to wiadomo, że po co ma się męczyć, ale nie zwalajmy tej rotacji na warunki w firmie bo tu serio nie ma na co narzekać. Branża raczej dla ścisłych umysłów i tyle.

Robotic
@kancler

@kancler Oczywiscie ze nie jest to praca dla kazdego i jasne jest tez ze do programowania robotow AKE nie zatrudnia ludzi po studiach humanistycznych... , ale wszyscy albo prawie wszyscy którzy sie zwolnili przeszli do konkurencji i to na identyczne stanowiska. A wiec pytanie czy jednak jest tutaj na co narzekac czy u konkurencji proponowane sa lepsze warunki? A moze jedno i drugie. Wg. Mnie jest turaj bardzo duzo do poprawy a jesli chodzi o warunki to zapotrzebawanie na specjalistow ( w kazdej firmie ) jest tak duze ze mozna zarobic duzo wiecej niz nam sie wydaje

kancler
@Robotic

No może i masz trochę racji, ale i tak nie wydaje mi się, że u nas jest jakoś źle, znam wiele osób, które jednak nie narzekają, a ja jak się zatrudniałem to tak się składa, że też przechodziłem od konkurencji bo w AKE było lepiej. To się zmienia co jakiś czas, ale przecież nikt nie będzie skakał między firmami co chwila. Jednak wiele osób ceni sobie tą stabilizację. Nie wiem jaką Ty masz stawkę, ale to też kwestia indywidualnych negocjacji, wiesz sam na co się godzisz, ja myślę, że z moim obecnym doświadczeniem naprawdę dobrze zarabiam. A z resztą nawet jakby mi u konkurencji zaproponowali więcej to co z tego jak te pieniądze bym na dojazd wydał i tylko czas tracił, a praca ta sama.

lukier
@kancler

Zgadzam się, mam podobne doświadczenia. AKE to naprawdę dobra firma.

Ivo
@kancler

Dojazd, to kwestia indywidualna - gdzie ktos mieszka. stawka to jedno ale tez trzeba brac pod uwage dodatki, tutaj ake wypada niestety slabo bo oprocz tego co masz na umowie nie dostajesz ani 1 pln więcej. W wielu firmach jest dodatek na wakacje, na swieta, premia roczna, mozliwosc uzytkowania samochodu sluzbowego itp itd. Ale chyba zasada jest taka ze polskie firmy zyja w przekonaniu ze powinienes sie cieszyc ze masz prace a na twoje miejsce jest 10 innych, ale czasy sie zmieniły i wygrywaja Ci którzy doceniaja pracownika.

Jack
@Robotist

Niestety brakuje osob ktorym by zalezalo na firmie i nie ma jakiejs motywacji od góry. Wyglada to tak jakby wszystko bylo na sile, a ze zapotrzebowanie na robotyke jest duze to jakos sie to kręci. Jesli szukasz pracy tzw. Od 7 do 15 to ok ale jesli zaaangazowanej ekipy i dobrej atmo to szukaj dalej ;)

puszek
@Ivo

Pensja nie jest niska, ale jak widać dla niektórych to i to za mało. Teraz już rzadko spotyka się takie dodatki jak wspominasz, chyba, że pracujesz w państwówce, wcale nie jest to tak częste jak mówisz, inaczej b y wszyscy zaraz pracę pozmieniali. Nie zapominajmy o prywatnej opiece medycznej, czy chciażby te kursy językowe. Firma daje możliwośći rozwoju, trzeba umieć je wykorzystać bo potem wraz z wiedzą i doświadczeniem wzrasta przecież wypłata. Wszystko zależy od człowieka, ale niektórzy tylko narzekać potrafią.

zgrany
@Jack

Ja ekipie nie mam nic do zarzucenia. Cieszę się, że mogę pracować ze specjalistami z branży. Nie mam też problemu żeby z każdym się dogadać, więc nie wiem o czym mówisz. Każdy wie co ma robić i robi, a jak ktoś jest w porządku wobec innych to i w razie potrzeby na pomoc może liczyć. Takie moje zdanie.

QA4xAqTaz

Mając porównanie do innych firm związanych z automatyką AKE wypada dobrze. Jest umowa o pracę bez kombinacji, że nadgodziny płaci inna spółka szwagra właściciela na zleceniu. Większość pracowników pracuje w delegacji polskiej lub zagranicznej - także wymaga to poświęceń w życiu prywatnym, ale taka specyfika branży. Team leaderzy w porządku, dzielnie znoszą złośliwości niektórych zakompleksionych pracowników i w większości dają przykład etyki pracy. Z otrzymaniem urlopu na większych projektach nie ma problemu, na mniejszych wiadomo - trzeba się dogadać. Są darmowe kursy językowe - generalnie skorzystają z tego pracownicy biurowi, ale żeby nie było nauka przez Skype też jest (tylko ma małą skuteczność). Początkujący robotyk czy plc może liczyć na ok. 2500 - 2800 PLN netto. Podwyżki występują, ale nie same z siebie :) Minusy: wyeksploatowane samochody, opóźnienia i chaos w wypłacaniu delegacji

ukrytykrytyk
@QA4xAqTaz

Pracowałem kiedyś u konkurencji i faktycznie AKE trzyma poziom, a żeby wszystko było takie idealne to wiadomo, że mało realne, tym bardziej, że ta firma to jednak nie jest mała firemka. Szybko idzie się dorobić jak ktoś jest ambitny i pokazuje, że zasługuje na więcej. W tym temacie nie ma żadnych przeszkód. No i też kiedyś korzystałem z tych kursów językowych. Tu myślę, że to kwestia motywacji, bo jak ktoś do tego podejdzie solidnie to można wszystko ogarnąć, mi wiele dały. Byle się nie poddawać, człowiek uczy się całe życie, a jak ta nauka wpływa na wynagrodzenie to już w ogóle warto :)

student

Wie ktoś może, czy teraz są jakieś przyjęcia i czy mam szansę się dostać jeśli wciąż studiuję? Jak się domyślacie doświadczenia jeszcze mi brak, ale zaraz kończę studia, więc chciałbym zacząć już szukać czegoś w zawodzie. Słyszałem, że to dobra firma dla młodych.

wolny
@student

Zawsze warto próbować, gdzieś to doświadczenie musisz zdobyć. Może nie przyjmą Cie od razu na nie wiem jak odpowiedzialne stanowisko, ale możesz awansować, więc ja bym sie na Twoim miejscu nie zastanawiał, co Ci szkodzi spróbować. Tak jak już pisałem, ekipę mamy świetną. Powodzenia!

spalonaona

Właśnie dzięki takim ludziom jak Ty te "świeżaki" mają utrudnione życie. Każdy kiedyś zaczynał. Szkoda, że zamiast się wspierać, niektórzy patrzą na to tak jak Ty. Tu będzie zarabiał pieniądze, wiadomo, że nie będzie to od razu tyle ile wielu doświadczonych już pracowników, ale z czasem będzie co raz lepiej. W wielu zwodach ludzie muszą odbywać staże za darmo.. Myślę, że w AKE akurat będzie miał dobrze.

Młody

Niedawno zacząłem tu pracę i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jestem dobrej myśli, tym bardziej, że warunki, które otrzymałem mi odpowiadają no i wreszcie umowę mam w porządku, a nie jakąś śmieciową.

stresik
@Młody

Umowa to duży plus. To trzeba przyznać. Mi to tylko ten stres czasem przeszkadza, ale to chyba w każdej pracy zdarzają się takie gorące okresy.

JużNIENowy

Zaczołem ponad rok temu w PLC. Powiem tak, kasa całkiem ok, projektów dużo i to technicznie ciekawych. O samej pracy nie się co rozpisywać, duży plus za atmosferę w dziale i świetnego TL. Zawsze można sie z nim dogadać, bardzo dobry fachowiec.

Zaczołem
@JużNIENowy

Kupić Ci słownik ?

lucjan
@Zaczołem

Przecież napisał że w PLC...i jeszcze w ake...czego Ty oczekujesz ;)

BrutalnySterownik
@JużNIENowy

pytałem, już wcześniej, ale może ty będziesz wiedział. Jak wyglądają dodatki? Słyszałem, że opieka medyczna za złotówkę, kursy językowe, coś jeszcze ciekawego? Interesuje mnie zwłaszcza czy zapewniają tylko niemiecki (trochę standard w tej branży)....

@BrutalnySterownik

jest ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, niemiecki za darmo, każdy inny język jest dofinansowany, OK system, szkolenia, owoce i inne elementy w kuchni.

@ja

...owoce i inne elementy w kuchni powiadasz...

bodzio
@:)

Przecież są owoce. O co Ci chodzi? Może spróbuj chodzić do kuchni rano to coś jeszcze dla Ciebie zostanie :)

beznazwy

przez lata pracy w AKE widzę, że dużo się tu zmienia. Niektóre rzeczy na plus inne na minus. Ale patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, cieszę się, że mogłem w tym uczestniczyć. właściwie nadal mogę. Widać, że zarząd się stara, żeby nam się pracowało dobrze, albo lepiej... niestety z małej firemki AKE stało się dość dużą firma i zmiany są konieczne. AKE ma plus taki, że na prawde przez te wszystkie lata poznałem fajnych ludzi, z ktorymi mam dobry kontakt, nawet jesli już nie pracują

BrutalnySterownik
@beznazwy

beznazwy, a nie wiesz jak wygląda kwestia dodatków? Słyszałem że opieka medyczna za złotówkę, kursy językowe, coś jeszcze ciekawego?

a jesteś w tej firmie, że tak piszesz? te osoby poniżej, są w firmie lub w niej pracowały, więc mają więcej do powiedzenia w temacie niż Ty. uwielbiam komentarze ludzi, którzy nie mają pojęcia. pewnie jesteś z konkurencji.. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało niektórym...

webski

i od razu widać ze nie wiesz co mówisz. bb jest w firmie, zadzwoń do niego to się dowiesz ze siedzi teraz nad projektem na warsztacie...

to jest strasznie wąskie myślenie... słyszałem o tych osobach... nie chce plotkować, ale każdy ma coś na sumieniu i nikt nie jest idealny.. taka prawda. a co powiesz na to, że BB wrócił? to chyba o czymś świadczy.. szefa spotkałem kilka razy i nic nie mam do niego, wręcz przeciwnie wiele dobrego nawet słyszałem. i pisze to całkowicie anonimowo, nic z tego nie mam. kociaku... nie ważne kto odszedł, ekipa jest aktualnie bardzo w porządku. może te zmiany nie były złe..

dolomit
@ja

No, ok. Drugi człowiek, który wrócił. Ale porównajmy liczby tych co odeszli i tych co pracują, skoro tak fajnie macie, to starzy wam powiedzą ile osób odeszło, a skoro pracujecie to wiecie ile osób pracuje aktualnie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AKE Robotics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w AKE Robotics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AKE Robotics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKE Robotics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AKE Robotics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKE Robotics Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 281 ocen.

AKE Robotics Sp. z o.o.