counter
3 279 168 5 1
Polecam

Dla mnie warunki są naprawdę bardzo dobre , polecam pracę w AKE Robotics.

Tak9Nie15
Oskar

Ktoś wie jak przebiega rekrutacja? Słyszałem dobre opinie, ale chce się upewnić czy to tylko jedna rozmowa czy jakieś etapy ;) ? Od czego zależy zatrudnienie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Jak się pracuje z ludźmi z AKE Robotics Sp. z o.o.?

Wierzyciel Nowy wpis
Klient

Nadal nie spłacają długów. (usunięte przez administratora) bez grosza, omijacie ich bo pożegnacie się z pieniędzmi, zwłaszcza podwykonawcy bo o pieniądzach za usługi Siuda nie chce rozmawiać

Wierzyciel Nowy wpis
Klient

Nie polecam współpracy,(usunięte przez administratora). Wiele osób wtopiło przez nich sporo pieniędzy choćby przez współpracę na projekcie mercedes . Obecnie postępowanie restrukturyzacyjne w toku ale kiedy zaczną spłacać zobowiązania nie wiadomo. Oczywiście właściciele unikają kontaktu ze swoimi już byłymi klientami. (usunięte przez administratora)

Tak16Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Wiecie czy AKE Robotics Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

zdziwiony łoś

To jeszcze są na rynku?

Tak7Nie4
Klan

Warunki w AKE Robotics są naprawdę dobre, wynagrodzenie zawsze zgodnie z czasem.

Tak13Nie20
Tom

Złego słowa powiedzieć nie mogę, warunki są naprawdę dobre.

Tak13Nie18
Janek

Praca w AKE Robotics jest naprawdę na bardzo dobrych warunkach, można dobrze zarobić, atmosfera też okej, mogę polecić.

Tak7Nie17
Użytkownicy czekają na odpowiedź 322 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AKE Robotics Sp. z o.o.?

TakNie3
Polecam

Dla mnie warunki są naprawdę bardzo dobre , polecam pracę w AKE Robotics.

Tak9Nie15
Black
@Polecam

Dla mnie też warunki są bardzo dobre, wynagrodzenie na czas, atmosfera też okej.

Tak7Nie14
belwederek

(usunięte przez administratora)o kim mówisz?

TakNie5
Adot

AKE Robotics to dobry pracodawca, wynagrodzenie zawsze na czas, czego chciec wiecej ;)

Tak6Nie18
Oskar

Nick
@Oskar

ja mogę polecić , warunki pracy są dobra

Tak6Nie9
Mati

Ja złego słowa o firmie powiedziec nie mogę, bardzo fajna praca

Tak8Nie17
Rekin
@Mati

Mogę potwierdzić, warunki naprawdę bardzo dobre.

Tak8Nie12
Erat

Najważniejsze, że płacą, jeśli się uczciwie pracuje to jest dobrze w kontakcie z pracodawcą.

Tak7Nie5

Tak10Nie
jeździec z głową

Bzdura totalna.... (usunięte przez administratora)W momencie, gdy go zabrakło, dało się to mocno odczuć. Nieraz ratował projekty. Komentarz totalnie nie na miejscu...

Tak5Nie2
GruszkaPietruszka

Przez wiele lat Janusz Sowa był dla wielu ludzi wsparciem; jego doświadczenie, opanowanie i wiedza techniczna sprawiały, że dało się funkcjonować i ratować projekty na wielu poziomach. @NoCoTy - zawsze najłatwiej zrzucać winę na innych (niewidząc niedociągnięć u siebie...)

Tak2Nie
Ewa Lenc

@NoCoTy Jeśli używamy w opiniach imion i nazwisk miejmy cywilną odwagę posłużyć się własnym imieniem i nazwiskiem. Dzięki kadrze: dyrektorów, kierowników, team leaderów w AKE pracownicy na różnych szczeblach i stanowiskach mogli otrzymywać wsparcie projektowe i okołoprojektowe. To oni tworzyli i tworzą rdzeń tej firmy oferując przez lata swoją wiedzę i doświadczenie - nieraz ratując projekty. Każdy z "dyrektorów" razem i oddzielnie cieszyli i cieszą się dużym szacunkiem. Smuci tylko fakt małostkowości, braku wdzięczności i zakompleksienia niektórych osób; braku cywilnej odwagi i umiejętności przyjęcia zaistniałej sytuacji z godnością.

Tak3Nie3
Naraz

Warunki pracy w AKE są naprawdę zadowalające, plusem są szkolenia dla nowych pracowników, ale to nie są takie szkolenia na szybko jak w innych firmach, lecz naprawdę bardzo profesjonalne przygotowujące do pracy.

Tak2Nie5
Benek

Ake Robotics to naprawdę firma godna polecenia, zdecydowanie polecam , warunki zatrudnienia zadowalające.

Tak2Nie6
Narket

Pracodawca godny polecenia, najważniejsze, że są szkolenia i dobra umowa. Tak można pracować

Tomuś

Jaka jest umowa?

Tak1Nie
Natalia

Nie rozumiem co masz na myśli. Możesz rozwinąć? Nie macie wynagrodzenia czy jak?

Sajmon

Zatrudniasz się i sam oceniasz.

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o AKE Robotics Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AKE Robotics Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 279 ocen.