AKE Robotics Sp. z o.o.

Katowice

AKE Robotics Sp. z o.o.

Opinie o AKE Robotics Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Stefan

Niestety większość firm szuka fachowców ponieważ brakuje ludzi do pracy. Czy jakieś dodatki do pensji macie?

Student robotyki

Co tu tak martwo? Czyżby były pousuwane komentarze? U konkurencji wieczna burza na forum :D. Czy warto starać się o pracę? Czy biuro w Poznaniu faktycznie działa, czy to zwykła lipa? Nigdy nie widziałem tam szyldu Ake. Zgaduje, że praca wiąże się albo z relokacją, albo wiecznymi delegacjami. Jak wygląda sprawa urlopów? Są odgórnie narzucane, czy można brać kiedy się chce? Jakie pensje dla nowych pracowników (NETTO)? Po jakim czasie dostajecie podwyżki (jeśli dostajecie)? Interesuje mnie praca na miejscu (Poznań). Jakie stanowiska są aktualnie wolne?

Alicja

@Eryk, jak odwiedzisz stronę główną firmy AKE Robotics -->>http://www.ake-robotics.pl/# to w zakładce "kariera" będziesz miał wypisane wszystkie wakaty do firmy. Jeśli udasz się do nich na rozmowę rekrutacyjną niezwłocznie się z nami podziel z jej przebiegu.

Eryk

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Toszeek
@Eryk 01.07.2018 19:47

Tak, programista robotów online, mechanik, elektryk, magazynier, recepcjonistka, programista plc, inzynier serwisu- dosłownie wszędzie. Ogłoszenia widzą i wiszą

Blejo35

W firmie bardzo duże zmiany w zatrudnieniu. Ludzie po okresie próbnym nie przedłużają współpracy. Pracownicy z doświadczeniem odchodzą do innych firm. Atmosfera miła, ale kierownictwo nie może się pochwalić kulturą osobistą. Delegacje wypłacane z bardzo dużym opóźnieniem. Wynagrodzenie niskie w porównaniu z innymi firmami na tym samym stanowisku.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w AKE Robotics Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Witek

Miałem nadzieję na opinie pracowników. Czy tak dobrze się wam pracuje i nie macie czasu na pisanie?

Marek38

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku elektromontera czy jest to praca bardziej stacjonarna czy na wyjazdach.Jakie są możliwości długotrwałej współpracy?

Kowal

w AKE nie ma dużej rotacji pracowników, wręcz przeciwnie. Mają od października nową siedzibę, bo się nie mieścili w starej- to chyba o czymś świadczy. na fb możesz zobaczyć jak wygląda.

Alicja

AKE Robotics Sp. z o.o. zamieściła kilka ofert pracy. Poszukiwane osoby na stanowiska Specjalista ds. Zaopatrzenia / Zakupów, Specjalista ds. Wsparcia Projektów, Recepcjonistka / Recepcjonista, Magazynier, Koordynator Działu Administracji, Programista Robotów Offline, Projektant Elektryk Obiektowy. Aplikujecie?

Mariola Osmanowska

Osoby zainteresowane lepszymi warunkami pracy oraz szansą rozwoju w firmie o jasnej strukturze pracy i płacy zapraszam do kontaktu pod adresem: mariola.osmanowska@onet.pl Brak umów lojalnościowych, jasny system wynagradzania, diety delegacyjne, płatny czas dojazdów na wdrożenia.

Konrad

W tej firmie jest tak duża rotacja pracowników, że mają stałe ogłoszenie na stronie od ponad roku o rekrutacji czy nie ma chętnych na oferowane pieniądze za dane obowiązki? Jaka firma przez rok czasu nie potrafi z rekrutować 10 osób? Bo nie uwierzę, że nie ma specjalistów na rynku i wszyscy pojechali pracować za granicę.

zdarek

Teraz już widzisz, że komentarze są usuwane?

***

w AKE przecież jest darmowa prywatna opieka medyczna... chyba w takim razie tu nie pracujesz skoro piszesz takie rzeczy. pozostałe pozostawię bez komentarza...

***

Nie wiem czemu się tak uwziąłeś na tą firmę, ale ja jestem zadowolony. i polecam ją każdemu. Najlepiej przekonać się samemu.

***

i dodam jeszcze, że jak możecie pisać, że komentarze negatywne są usuwane skoro nadal je można przeczytać....?

***

Czytając większość komentarzy postanowiłem też się wypowiedzieć, chociaż nigdy tego nie robię. Wielu moich znajomych pyta mnie: „ej stary widziałeś komentarze na goworku, gdzie ty pracujesz?” Pracuje jakiś czas w tej firmie, pomimo tych komentarzy zdecydowałem się na prace w AKE i nie żałuje. Gdybym się nimi sugerował, pewnie poszedłbym do innej firmy (a miałem inne propozycje). Ogólnie nie wiem skąd tyle hejtu się tu pojawia. Firma jest na prawde spoko, fajni ludzie. Widać, że się rozwija, chociażby przez to, że mają (mamy) nowe biuro. Widać, że się dzieje. Jakoś pracują tu ludzie z tego co zauważyłem po kilka dobrych lat, to chyba o czymś świadczy. No nic zobaczymy co dalej, póki co ja jestem zadowolony i chyba warto samemu się przekonać jak jest.

były
@*** 19.01.2017 13:03

Popracuj w innych firmach a wtedy możesz cokolwiek powiedzieć. Ot firma z niemieckim kapitałem która polskimi rączkami (i cenami) ma sporo roboty (zleconka pewnie od firmy-matki) i deficyt fachowców. Ale fakt...niektórzy ludzie są sympatyczni.

zdarek

Komentarze dalej są usuwane z tej strony. Nie polecam.

ŁOPEL
@zdarek 12.12.2016 14:51

Dokładnie. Przeglądam co jakie czas i negatywne opinie znikają. I o dziwo te negatywne zawierają więcej prawdy niż te schlebiąjace.

sdfg

wydaje mi się że o zarobki to można zapytać w firmie jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnjej co nie?

Konrad Sobczak

Proponuje przejść przez proces rekrutacyjny, a z pewnością dowie się Pan jakie wynagrodzenie jest przewidywane dla danego stanowiska. Niestety rozmowy o wynagrodzeniu są na tak dużym poziomie ogólności, że ciężko jest przekazać wartościową informację. Nie ma jeszcze praktyki podawania widełek wynagrodzenia w ofercie pracy jak ma to miejsce w innych krajach. Uważam, że mamy dobre stawki, a poza pensją bardzo dużo innych wartościowych rzeczy do zaoferowania np. jasna ścieżka kariery, szkolenia, rozwój osobisty, przyjazna atmosfera pracy, odpowiednie narzędzia pracy, opieka medyczna i wiele innych dodatków. Uspokajam w tym miejscu, że prowadzimy wiele rekrutacji bo mamy bardzo dużo zleceń i brakuje nam rąk do pracy. Firma bardzo dynamicznie się rozwija.

Konrad Sobczak

Niestety nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie bo każda firma ma swoją politykę dotycząca wynagrodzeń, poza tym duży wpływ na ich poziom ma doświadczenie i kwalifikacje potencjalnego kandydata. Na stronie są informacje o prowadzonych rekrutacjach, proszę przesłać CV a więcej szczegółów na pewno przekaże przedstawiciel naszego działu HR.

Konrad Sobczak

Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Poziom zarobków jest uzależniony od stanowiska, doświadczenia i kwalifikacji danego kandydata. Proszę aplikować na stanowiska przedstawione na stronie internetowej, nasz przedstawiciel Działu HR na pewno udzieli bardziej szczegółowych informacji.

Konrad Sobczak

Nie ma się co poddawać, dajemy szansę również mniej doświadczonym pracownikom. Prowadzimy programy stażowe, praktyki itp. Zawsze warto spróbować :-)

Konrad Sobczak

@dfgh - Prowadzimy rekrutacje, na naszej stronie internetowej znajduje się odpowiednia informacja: http://www.ake-robotics.pl/praca/programowanie-robotow http://www.ake-robotics.pl/praca/programista-plc http://www.ake-robotics.pl/praca/konstruktor-cad-cam

zdarek

A co wpisaliście do przeglądarki żeby tu trafić?

zdarek

Poszperaj więcej w internecie to znajdziesz bardzo szybko odpowiedzi na swoje pytania i może Ci wpadnie w oko równoległe forum. Ciężko ominąć równoległe forum ;) Albo spytaj kargs'a

zdarek

a Ty weź pod uwagę, że powinieneś czytać ze zrozumieniem, komentarze ukazujące wady firmy, nie obraźliwe, też zostały usunięte i żaden regulamin nic nie zmieni. Jeśli szef tej firmy zapłaci moderatorowi za usuwanie wpisów to też regulamin?

zdarek

marek i diki - wy to chyba jestescie z ake bo probujecie wybielic ta firme, tak jak napisal burak, wiele komentow pousuwanych, bo nie byly takie serdeczne dla firmy, bo ukazywaly prawde i prawdziwe oblicze szefa. Przeklenstw nikt nie pisal tutaj, kto sledzi ten wie. Jesli chcesz wiedziec dlaczego odradza sie ta firme to zajrzyj na inne forum, tam nie usuwane sa posty.

Burak

nie robie juz (na całe szczęscie :)) (usunięte przez administratora)

Burak

poczytajcie komentarze.... pasuja odpowiedzi do siebie? nie! a dlaczego? .........bo te które sa negatywne sa po prostu usuniete. Kto wchodzi na forum ten wie... Co to za forumu - nie polecam

Zostaw opinię o AKE Robotics Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKE Robotics Sp. z o.o.