Opinie o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Inna

Czy wszystkie nadgodziny są obowiązkowe? A co jeśli ktoś nie może zostać dłużej?

enigma

Moja znajoma tam pracuje. Nie narzeka na zarobki. To co jest najgłupsze to to że jak przychodzi sezon rozliczeniowy to zwiększa się ilość godzin pracy na dzień. I praca wynosi po 9, 10, 11,i 12 godz. Jeśli ma się dziecko do 3 lat to jest się w okresie ochronnym i pracuje po 8h. Ale potem już nie. Jak dla mnie to nie jest praca dla kobiet z małymi dziećmi bo przez dłuższy czas w ogóle się dziecka nie widzi. Zamiast mamy dziecko ma babcie lub opiekunkę.

enigma

A ja nie rozumiem co konkretnie masz na myśli pisząc "Nie rozumiem tych głupich komentarzy (szczególnie od "enigma") Idziecie do pracy, żeby mieć przerwy? Czy to takie ważne, jak ktoś ma takie nastawienie to kariery nie wróże..." Sorry bardzo ale z tego co tam nabazgroliłaś to wynika zupełnie coś odwrotnego od tego co Ja napisałam. No i proszę, problem w rozumieniu czytanego tekstu.

@enigma

Enigma, życzę powodzenia w poszukiwaniu/uzyskaniu pracy wśród "Hrabiostwa".

nowa

Nie rozumiem tych głupich komentarzy (szczególnie od "enigma") Idziecie do pracy, żeby mieć przerwy? Czy to takie ważne, jak ktoś ma takie nastawienie to kariery nie wróże... Są 3 przerwy: - 2 - 20 min - 1 - 10 min albo 20 min dla osób które robią nadgodziny Nie ma pensji minimalnej, wszystko zależy jakie masz wykształcenie - nie będę podawać jaka kwota bo przecież sami dowiecie się na rozmowie. Mają zatrudnić jeszcze sporo osób ok. 30 na szczyty w przyszłym roku. Odnośnie rekrutacji: 1. Test z 3 cześci - logiczny - matematyczny - j. niemiecki 2. Rozmowa rekrutacyjna z 3 osobami - przeważnie dyrektor i dwóch kierowników. Więcej już nie bede zdradzać bo jeśli ja przeszłam bez przygotowania się to inni też mogą. Firma jest bardzo solidna ale praca jako rozliczeniowiec nie jest łatwa, szczególnie po miesięcznym szkoleniu dużo jeszcze się nie wie, jest to praca dla osób które lubią liczby inaczej nie polecam bo będziecie mieli ciężko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
enigma

To śmieszne, bo kilka razy pojawiła informacja że w ista są 3 przerwy!!! 3 po 20 min!!??? Z tego co wiem to we wszystkich zakładach pracy jest 1 przerwa 20 min.na 8 godź. pracy. I to nawet w tych ciężko przemysłowych. Proszę, hrabiostwo jakieś tam pracuje. Ale nikt nie napisze konkretnie ile dostaje pensji łącznie z sobotami. Ktoś napisał 2200 zł. To nie jest aż tak mało. Na początek np. na strefach ekonomicznych ma się 1400 zł po miesiącu ciężkiej fizycznej pracy w trudnych warunkach, bez klimatyzacji i z jedną 20 min. przerwą. np. latem temp. na hali wynosi po 36 st. Jak komuś za mało i źle to może się przenieść na strefę to zobaczy jak prawdziwa robota wygląda. A może na kasę do marketów. Podobne pensje i nie ma wygód. Już wiem! Mało kto się przyzna do pensji bo boicie się że zaraz tłumy chętnych tam polecą i zabiorą wam robotę!!!

Mim

Ile trwa taki test? i czy w tym samym dniu jest rozmowa?

janka
@Mim

Przyjmują osoby bez względu na wiek, umowa o prace z pełnymi świadczeniami. Co prawda nie są to kokosy, ale o tym mówią już na rozmowie kwalifikacyjnej. Przerwa w pracy co godzinę, atmosfera bardzo fajna. Ja jestem zadowolona, a przyjęli mnie do pracy, jak miałam 40 lat.

pati

A czy ktoś może napisać ile na początek można zarobić netto tak najmniej, czy przyjmują tylko osoby 20 letnie czy po 30, 40 tez? I czy jest to umowa o pracę czy zlecenie?

nowa

Zostałam zatrudniona w tym roku (2014) Przeszłam testy i przyjemną rozmowę kwalifikacyjną, która w moim przypadku była rozmową niż przesłuchaniem przyszłego prawnika. Pytania o doświadczenie, znajomość niemieckiego i przetłumaczenie listu z niemieckiego na polski - od razu otrzymałam informację o zatrudnieniu. Cała grupa nowych pracowników została bardzo miło przyjęta przez resztę współpracowników. Szczególnie kadra zarządzająca stara się aby każdy czuł się swobodnie. Pierwszy miesiąc to szkolenie z coacherami i asystentami. Bardzo dużo wiedzy trzeba przyswoić. Później trafia się do działu gdzie jesteśmy pod opieką kierownika. Na początku nie zarabia się dużo ale to wszystko zależy od naszych wyników.

Łona

Ista jest super. Prawie kupilam mojemu ciulowi playstation za wyplate, ale sie zwolnilam i ten ciul juz nie bedzie gral na playu. Teraz musi zarobic sobie sam :)

ajka

Jarek, podejdź do rekrutacji spokojnie ;) Test dotyczył jak już wspominano zadań matematycznych, logicznego myślenia i znajomości języka. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba nie omawiali go potem tak mega szczegółowo... Nie było informacji w stylu "od 20pkt zdacie".

ajka

No w sumie były ciągi. Ale takie fajne, że nawet jak się nie było orłem z matematyki to przy odrobinie skupienia i logicznego myślenia można było uzyskać odpowiedź. Była osoba nadzorująca testy, nie bierzcie żadnych ściąg ani nic - to już by było przegięcie. Wzorów nie było podanych jeżeli dobrze pamiętam.

Alona

Sprawdzają logiczne myślenie. Ja miałam tez zadania z ciągów.

Agnieszka

Dokladnie najpierw w sali testy z matematyki, logiki i niemieckiego - jak zaliczysz je pozytywnie to jestes proszona na rozmowe i tam musisz sie dobrze sprzedac. Ale z tego co sie orientuje to przyjmuja zawsze od polowy roku tak od czerwca. Pozdrawiam

ajka

W pierwszym etapie czytanie ze zrozumieniem plus pisanie własnego tekstu. W drugim ponownie czytanie ze zrozumieniem oraz już rozmowa (ale nie z Niemcem, spokojnie ;)) Taki typowy egzamin a'la matura. Naprawdę nie ma niczego nieprzewidywalnego jeżeli chodzi o formę sprawdzenia języka. Jest jak w innych rekrutacjach.

Franek

Ista jest zajebista ;)

ajka

Niemiecki był sprawdzany dwukrotnie podczas rekrutacji zarówno pisemnie jak i ustnie. Ja miałam jeszcze jedną dodatkową konwersację po niemiecku ale to chyba nie była norma :P

alona

Witam, pracowałam w firmie ISS 2 lata, wspomnienia ogólnie pozytywne, super socjal, imprezy, wyjazdy, bony, paczki - również dla dzieci, dofinansowania do imprez kulturalnych oraz sportowych, karnety na siłownie itp. Firma jest bardzo przyjazna dla matek dzieci do 4 roku życia. Macierzyński w tej firmie to nie problem. Polecam jako pierwszą pracę oraz dla osób lubiących "bezpieczeństwo" (nie ma straszenia utratą pracy bądź zwolnień grupowych itp). Wszystko zależne jest od tego do jakiego zespołu się trafi i jak będzie układała się współpraca z osobami z zespołu oraz przede wszystkim z kierownikiem. Płaca jest zależna od stażu - z biegiem nabywania doświadczania oraz sprytu w pracy następuje zmiana stanowiska a co się z tym wiąże i podwyżka (niewielka, ale zawsze coś). Premia jest co miesiąc w zależności od ilości i błędu (wtajemniczeni wiedzą o czym mówię). Są okresy w roku, kiedy pracuje się po 7,8,9,10,11 h - wszystko zależy od natężenia pracy (tzn. szczytów), wszystkie dodatkowe godziny są płatne, soboty również płatne. Pracuje się w tzn. "open space", są trzy przerwy - przestrzegane, zgodnie z kodeksem pracy, jest opieka medyczna (piętro wyżej - dotyczy Katowic). Teraz potworzone są różne działy, więc jak tylko jest chęć + możliwość można przenieść się do innego zespołu = inne zadania, mniejsza monotonia - tego brakowało mi jak ja byłam pracownikiem. Podsumowując - polecam pracę w ISS dla osób, które lubią pracę z cyferkami, są bystre i spostrzegawcze oraz dobrze kojarzą fakty. Również osobą ceniącym bezpieczeństwo i stabilizację, ale karierowiczom zdecydowanie odradzam. Mnie osobiście przytłoczyła monotonia pracy oraz zaburzona nić porozumienia na linii ja-kierownik. Nadgodzinny też są męczące, ale jak już są, to miło zagląda się na konto 30-go :). Wiadomo jak w każdej firmie są plotki, ploteczki, romanse, układy itp - idealnie nie jest,ale gdzie jest idealnie? ;)Pozdrawiam wszystkich wytrwałych pracowników firmy ISS - zwłaszcza tych z Oddziału w Katowicach :)

Irena

Zastanawiam się nad praca w tej firmir i mam pytanie czy po 6 m-c mozna liczyc na 2000 zł netto teraz ma 1700 więc myślę czy się zwalniać czy nie

jakis
@Irena

Irenko, u nas nie jest 5 min za każdą godzinę. Przy 8h pracy masz 3 przerwy po 20minut - można je wykorzystać np. na zakupy w biedronce :-)

ajka

Im lepiej znasz język tym dla ciebie lepiej. Wystarczy poziom średniozaawansowany (tak żeby zrozumieć to co się do ciebie mówi) ale są też osoby biegle władające językiem i pracują głównie z "klientem". Są testy sprawdzające poziom języka, przecież to logiczne.

zielona

ja chciałam się dopytać w jakim stopniu trzeba znać j. niemiecki. Czy jest jakiś test kwalifikacyjny? ( w j. polskim czy j. niemieckim) Czy trzeba biegle władać tym językiem? i w jakim jężyku jest już sama rozmowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.