Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

W firmie pracuje już 12 lat na stanowisku agenta rozmow wychodzących.Sam staż mój pracy świadczy o tym, że musi być to dobry pracodawca.Oczywiscie są dni lepsze i gorsze jak to w sprzedaży, ale nie zdarzyło mi się nie wyrobić planu.Dodatkowym atutem jest praca zdalna oraz elastyczne godziny pracy.Dobra atmosfera, polecam ;)

Jako pracownik z 3-letnim stażem w tej firmie mogę, powiedzieć jedno na pewno są dobre zarobki co do premii, oczywiście nic za darmo nie ma, trzeba dać z siebie coś czyli realizowac plany aby potem na koncie było coś więcej niż "cosiek". Jest to pierwsza firma z którą współpracuje tak długo, praca zdalna, przyjemna atmosfera i mentoring czyli narzędzia dostępne w firmie aby wdrożyć się nawet gdy nigdy nie miało się styczności z taką formą pracy sam jestem na to przykładem.

Pracowałam już w innych call center na różnych projektach, gdzie nie czułam się komfortowo ze względu na wyścig szczurów i niezbyt fajną atmosferę, ale od kiedy zaczęłam pracować w Modernie zmieniłam swoją opinię o tego typu miejscach pracy. Świetna atmosfera, zgrana ekipa, nikt nie jest pozostawiony sam sobie i zawsze ktoś wyciągnie pomocną dłoń. Wypłata na czas, duże możliwości uzyskania premii i awansu, stałe godziny pracy, można też wyrobić nadgodziny jak ktoś jest chętny. Polecam każdemu, nie tylko tym z doświadczeniem w tego typu firmach.

Dominika

Pracuję już 8 i polecam tego pracodawcę :) Uwielbiam też produkty, zwłaszcza matkę Dormeo!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Aga

Jak mi się pracuje w Studio Moderna... Bardzo dobrze! Lubię swoją pracę, atmosferę w firmie oraz ludzi z którymi mogę współpracować i współpracowałam. Zaczynając od innego stanowiska, nie sądziłam że moja kariera tu rozwinie się jeszcze bardziej. Nie żałuję i serdecznie polecam osobom, które szukają pracy i dobrego zarobku.

Kacper

Kupiłem od tej firmy materac marki Dormeo. Może zabrzmi to oklepanie, ale w końcu rozumiem co to znaczy dobry sen. Sen na materacu Dormeo to niebo, a ziemia w stosunku do innych topowych marek - wiadomo jakich. Nawet przy samym rozpakowywaniu rośnie do pełnych rozmiarów w moment, a nie kilka godzin. Zdecydowałem się na kolejne produkty - poduszki, kołdrę, pościele. Te produkty są naprawdę bardzo dobrej jakości i dają dużo możliwości, np. regulacja twardości materaca. Szczerze polecam tym, którzy się nie wysypiają albo mają problem z bólem pleców. Przymierzam się do spróbowania ich patelni od Delimano.

@Kacper

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją pozytywną opinią. Cieszymy się że produkt spełnił Pańskie oczekiwania :) Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki Delimano na naszej stronie : https://www.mango.pl/

Jestem bardzo zadowolona z mojego materaca Dormeo!

@Anna

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją pozytywną opinią.

Paulina

Pracuję w firmie 7 lat. Przygodę zaczęłam na słuchawce jako agent na rozmowach wychodzących. Wspaniale wspominam ten czas. Od 5 lat prowadzę grupę sprzedażową ( realna możliwość rozwoju w firmie i awansów). Dodatkowy atutem praca zdalna lub hybrydowa. Wspaniała atmosfera i ludzie, z którymi pracuję. Polecam!!!!!!!

Mateusz

jestem od 12 lat w firmie i serdecznie polecam, duża energia od ludzi i pozytywne nastawienie. Nie jest to typowe korpo co dla mnie jest na duży plus.

Magda

Pracuję w firmie już ponad 9 lat. To co cenię sobie tutaj najbardziej to wspaniali Ludzie, bardzo dobra atmosfera, możliwości uczenia się nowych rzeczy i ciągle nowe wyzwania – nie można się tu nudzić.

Barbara
@Magda

Zgadzam się!

Basia

Biuro w ścisłym centrum biznesowym Warszawy. Dobra atmosfera pracy. Ciekawa i pełna wyzwań praca. Opinia na 5 gwiazdek!

Tobiasz

W Studio Moderna Polska pracuję już od 6 lat w trakcie których drogą awansu poznałem kolejne szczeble struktury firmy - od konsultanta w salonie stacjonarnym po Brand Managera w biurze. SM PL daje ogromne możliwości rozwoju w najróżniejszych kierunkach - w zależności od indywidualnych predyspozycji. Firmę budują ludzie sympatyczni, kreatywni i zdeterminowani, z którymi nie tylko dobrze się pracuje, ale również spędza czas. Stanowimy jedną drużynę, którą wspólnie dążymy do określonych celów wspierając się w ich realizacji. Co ważne - firma daje szanse nie tylko osobom z doświadczeniem, ale również nowym na rynku pracy.

Barbara

Pracuję w firmie od blisko dwóch lat i jest to jedno z najlepszych moich doświadczeń zawodowych! Dynamiczne środowisko pracy, dające szansę na rozwój i naukę. Zgrany zespół i dobra atmosfera. Polecam!

Martyna

W firmie pracuję już 4 lata i jestem bardzo zadowolona - zaczynałam z niedużym doświadczeniem, nauczyłam się bardzo dużo i wciąż się rozwijam. Cenię sobie przede wszystkim atmosferę i przyjaznych, otwartych ludzi, którzy zawsze chętnie się dzielą swoją wiedzą.

Aleksandra

W firmie pracuje już od prawie 3 lat i do dziś jestem zadowolona że tu trafiłam. Atmosfera jaką dają tutaj ludzie jest niesamowita, wchodzisz i czujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółmi. Jako pracownik czuję się bardzo doceniana, otrzymałam możliwość dalszego rozwoju poprzez awans na nowe stanowisko. Jak widać można pracować w jednym miejscu i wiele osiągnąć tylko wystarczy chcieć i dać coś od siebie :)

Krzysztof
@Aleksandra

Popieram w 100%. W studio Moderna pracuję od ponad dwóch lat i jak na razie nie znalazłem powodu by zacząć narzekać ;-). W pracy najważniejsze są trzy składowe - Ludzie, Wyzwania i wypłata na czas. Jeśli chodzi o Modernę muszę przyznać iż atmosfera pracy z ludźmi z biura jest niesamowita. To nie typowa robota z której wychodząc nie masz ochoty już widzieć "kolesia z boksu obok" przez następne 24 h a raczej umawiasz się z nim na piwko wieczorem czy pogranie na konsoli online :-). Wyzwania to coś czego nie zabraknie ci nigdy, szczególnie jeśli współpracujesz z działem logistyki ;-). Wypłata na czas ? nawet wypłata przed czasem :-P, nigdy nie zdarzyło się by była spóźniona a zazwyczaj jest na dzień czy dwa przed terminem z umowy. W krótkim podsumowaniu - Warto więc Polecam :-)

Czy Studio Moderna Polska sp. z o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry, Oferujemy pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00 + jedna sobota w miesiącu.

Klient

Sprzedają z dużymi rabatami, a później nie realizują zmówienia.

@Klient

Dzień dobry, Dziękujemy za przesłaną informację. Jeśli pojawił się jakiś problem z Państwa zamówieniem zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta pod numerem 22 512 54 00 lub na czacie na stronie : https://www.mango.pl/ Dołożymy wszelkich starań by pomóc w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

Mieszane uczucia

Czy to prawda faktycznie, ze po szkoleniu nie zatrudniają nawet, jeżeli ktos ma doświadczenie i zna się na rzeczy? Nie chciałabym stracic czasu

@Mieszane uczucia

Dzień dobry, Decyzja dotycząca zatrudnienia jest podejmowana na podstawie tego jak dany kandydat poradził sobie na scence sprzedażowej ( symulacja rozmowy z klientem ) po ukończeniu szkolenia. Wcześniejsze doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej zapewne jest pomocne, ale nie jest u nas wymagane. Również kandydaci bez doświadczenia, jeśli aktywnie biorą udział w szkoleniu wstępnym, są w stanie zdać taką scenkę. pozdrawiamy

Zofia

A ta scenka to ona była na rozmowie rekrutacyjnej czy kiedy? Szkolenie? Dziwne skoro mówisz że nawet dobrze tych rzeczy nie znałaś które miałaś oferować.

Rozczarowany facet

Witam, odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Jeżeli oczywiście nie chcesz stracić swojego czasu oraz nerwów. Zapraszają cię na 2 dniowe szkolenie oczywiście bezpłatne, po czym jest scenka. Na scence, dałem z siebie wszystko i wykorzystałem wszystkie możliwości (obiekcje, które sugerowano na szkoleniu) po czym, "miła Pani" podziękowała i poinformowała że otrzymam informację dotyczącą mojej pracy w tej firmie. Ku rozczarowaniu !!! Pani mi podziękowała za współpracę - szok !!! Jak można tak ludzi traktować.(usunięte przez administratora) jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Omijajcie szerokim łukiem !!!

Zofia
@Rozczarowany facet

a czy te dwa dni szkolenia bezpłatnego to był tylko kurs, szkolenie teoretyczne, czy też wykonywanie obowiązków aby się nauczyć czyli de facto praca?

Kinga

Witam czy jest możliwość pracy zdalnej ? jestem telemarketerką z doświadczeniem w takiej pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o