Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Klient

Pani Kierownik sklepu na Bykowinie Górno Śląska to jakaś porażka od kilku lat tam chodzę i dziwię się ze jeszcze tam pracuje jest nie miła arogancka bardzo źle traktuje dziewczyny ???? dawno bym ją zwolniła.

@Klient

Nie tylko tam, w Rybniku nie jest lepiej...

Monisia
@Klient

No to przykro że była pani świadkiem takich zdarzeń ale nie nam jest oceniać to jest tam monitoring i kierowniczki zmianowa które mogą coś powiedzieć zareagować nie powinno być tak aby przy klientach pracownice źle traktować uff ja nie mam tego problemu pozdrawiam i szczerze współczuję na górnośląskiej

Simens
@Klient 2

O którym punkcie w Rybniku piszesz?

@Simens

Nie Raciborska.

Simens
@Klient 2

Klient 2 , że niby Kotucza??? Serio????

Arianna
@Klient

Ludzie,co Wy tutaj wypisujecie??? Sklep za sklepem "obgadany"... pracownice-złe, kierownictwo-złe, regionalni-źli, szefostwo-złe.... O co Wam ludzie chodzi??? Rozumiem jakby chodziło o jedną osobę-problematyczną itp. Ale z miesiąca na miesiąc plujecie jadem pokolei po sklepach... Za chwile zaczniecie narzekać na sklep i otoczenie ktore nawet w ogóle nie istnieje....bo tak Wam się życie uprzykrzyło..... Do mobingu, do złych standardów itd.są odpowiednie instytucje gdzie mozna coś zgłosić jak sądzicie,że szefostwo to olewa. A ja się im nie dziwię- bo jak się czyta że każdy sklep jest do kitu....to jak to brać na serio??? Każdy sklep po kolei obsmarowujecie złem. Jakbyście rywalizowali,który sklep i którą szefową bądź pracownice oczernić. Pomyślcie o sobie najpierw-czy Wy sami gdzieś błedu nie popełniacie..... Spokoju życzę w tym i tak już trudnym dla wszystkich czasie :)

Wit
@Klient 2

Hej. Podobno na obu punktach w Rybniku zaszły zmiany w kierownictwie itp. I żeby bylo źle?

Brrr
@Wit

No i wcale nie jest lepiej...

Blabla
@Wit

A kto powiedzial ze to dobre zmiany?!

@Simens

Serio,serio...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

Bea

Jak chcesz pracę na niepełnym etacie za 1500 brutto a reszta zależy od premii która co miesiąc umniejszają i pracować w świątki piątki niedzielę to zapraszamy ????

@Bea

Premia jest ustalona z tabelki i nikt jej nie pomniejsza, jaki utarg i zwroty wyrobi sklep to taka premia. Co za negatywne odstraszenie.Jezeli sie nie podoba tak jak sie pracuje nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Chęć do pracy optymizm, co do spełnienia to trzeba sie nauczyć o pieczywie które posiadamy składów, a reszta przyjdzie sama pozdrawiam :-)

Andrea

Owszem,są pomniejszane premie,gdyż targety są specjalnie ustawiane tak aby ich nie wyrobić. Druga sprawa zero socjalu,na święta pracownik nie dostanie nic. Wstyd,tak pracować ludzi

Monisia
@Andrea

Bzdura otrzymaliśmy kartę podarunkowa do caarfura praca jak każda inna kto chce Będzie pracował kto nie chcę to nie ja pracuje od marca i nie zmieniłam bym tej pracy na żadną inną de facto calodobowka nie dla mnie ale inny punkt perfecto A kierowniczke i dziewczyny mam ideolo;)

Lepiej daj sobie spokój.

@Monisia

Śmiech na sali

B

Lody się zepsuły ...jadą tanim kosztem

Niunia

Masakra, proponuje zmienić Panią Regionalną w Tychach i wymieszać pracowników na punktach Tychach. Pani Regionalna bardzo lubi plotkować na temat pracowników ,nie radzi sobie z robieniem grafików i wieloma innymi sprawami organizacyjnymi. Przykre lecz prawdziwe. Szkoda dużo pracowników w Tychach odeszło z Kłosa z tego powodu.

Mia
@Niunia

Chyba ta sama regionalna jest w Mikołowie Wszystkie dziewczyny się zwolniły przez nią. Ten punkt to już nie jest to samo miejsce bez nich

@Niunia

Rybnik podpisuje się pod tym rękami i nogami. Plotki na temat pracowników u regionalnych na pierwszym miejscu

Xd

A podobno to pracowników za plotki się zwalnia .

Ewcia

To prawda, u nas w Tychach na punktach tak jest. Szkoda że szefostwo tego nie widzi.

Żytni bez drożdży
@Mia

W Tychach w punkcie Netto na oś R też już nie ta sama załoga. Brakuje dwóch fajnych ekspedientek. Szkoda takiej załogi. Panie były bardzo pracowite, szczególnie ta jedna chyba miała na imię Ala lub Ania.

@Żytni bez drożdży

Niestety przez takie osoby na górze odchodzą fajnie ludzie.

Fiona
@Niunia

Szkoda, ze przez to wszystko sklepy tracą dobrych pracowników, nie tylko w Tychach.

@Fiona

Tracą,tracą i beda tracic taka prawda,regionalna sama przyklada do.tego reke.

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Piter

Obsługa klientów super, ale jakość pieczywa nie ma nic wspólnego z rzemieślniczym piekarnictwem. Bułki i ciasta wypiekane są w Zabrzu na linii piekarniczej. Nie ma to nic wspólnego z rzemieślnictwem, jaki Pan Marian miał w zamyśle. Szkoda.

dawid

jaką macie opinie o magazynie dystrybucji? płaca, atmosfera itp?

Klient2
@dawid

Czy nie uważacie że warto byłoby pozmieniać menadżerki na rejonach Bo zaczyna się robić niezdrowa atmosfera. Pozawiązywaly się jakieś dziwne przyjaźnie A to nie wpływa dobrze na atmosferę na punktach

Pracownica

Naszej rejonowej P.Kasi na pewno nie trzeba zmieniać!!! Zawsze jest do dyspozycji dla kierowniczek sklepów jak i zarówno problemów pracownic. Więc jeżeli chodzi o naszą rej.P.Kasię to nie ma mowy by ją zastąpić kimś innym. To sumienna i obiektywna osoba w stosunku do każdych ze swoich osób. ( rejony p.Kasi to: Rybnik, Jastrzębie, Żory i Wodzisław Śl.) To naprawdę super rejonowa!!! :)

Dokładnie w co niektórych przypadkach tak się na pewno zdarza

Judyta

Hej, To jeśli widzicie takie sytuacje to dlaczego tego nie zgłosicie wyżej? Przecież telefon do Szefa nie jest tajemnicą. Pozdrawiam

Ktoś

Jestem tego samego zadania, a określenie "dziwne przyjaźnie " doskonale do tej sytuacji pasuje. Mam wrażenie , że w Kłosie panuje zasada kierownika nikt nie tyka. Etaty obcięte, pracujemy jak najlepiej potrafimy a ciągle jest coś nie tak. Kto wymyślił zasadę, że kierownik pracuje tylko na rano? Co on może powiedzieć o pracy popołudniowej zmiany, może by tak sobie zrobiła taka Pani Kierownik raz w miesiącu powiedzmy weekend na południe, a czemu nie ? My tak pracujemy zdarza się kilka dni pod rząd łącznie z weekendem. A jak jesteśmy na rano z kierownikiem to i tak same musimy ogarniać, bo przecież w biurze Pani kierownik ma dużo pracy. Nie to, że nie chce nam się pracować, ale zwyczajnie chcemy pomocy a nie ciągłego czepiania się,więc pytam kto zarządził, że kierownik pracuje tylko na rano i nie ma pojęcia co dzieje się po południu na sklepie. Do kogo się mamy zwrócić skoro powiązały się dziwne przyjaźnie?

Pracownik wieloletni
@Ktoś

Dziewczyny wylewacie żale na forum ogólnym za przeproszeniem sracie do swojego gniazda. Dlaczego nie porozmawiacie z rejonową i kierownikiem poproście o zebranie tylko na takim zebraniu trzeba powiedzieć o co chodzi a nie jak przychodzi co do czego to wszystkim wszystko pasuje. Na naszym rejonie nie ma takich problemów rozwiązujemy je na bieżąco. Fakt że kierownik większość zmian ma na rano ale on musi zrobić zamówienia, analizy ,grafiki itd ale pomaga na sklepie wykłada z dziewczynami rano towar ogarnia zmianę na koniec. Ogarnijcie się bo mi jest wstyd za was wszystko idzie rozwiązać ale trzeba rozmawiać a nie za plecami komuś tyłek obrabiać.

@Ktoś

Jak już piszesz na forum to może napiszesz na którym sklepie pracujesz, bądź w jakim miejscowości

Iwona
@Ktoś

A Ty jak piszesz takie rzeczy to też miej odwagę się podpisać. Ja piszę pod prawdziwym imieniem, nie podpisuję się KTOŚ Pozdrawiam Iwona

Plum
@Ktoś

To jest prawda tylko ranna zmiana i same pretensje a pani kierownik to tylko z tego swojego biura wyjdzie żeby coś przekąsić po dacie ze śniadanka hehe ale jest w dacie hehe chyba rozumiecie o co chodzi ale najlepiej potem w straty wpisać

Zdezorientowana
@Plum

O jakim punkcie mówisz????? U nas jest podobnie

Pracownica
@Zdezorientowana

Drogie Panie, praca kierownika polega głównie na robieniu zamówień, które nie są tylko wpisaniem liczby produktów w odpowiednie tabelki. Te wszystkie dane trzeba analizować tak, aby na koniec miesiąca pracownicy mieli premie a nie gola wypłatę. To nie jest wróżenie że szklanej kuli tylko naprawdę ciężka praca. Oprócz tego kierownik pomaga przy wykładaniu towaru, nadzoruje pracę pracowników z której sam jest rozliczany i robi całą masę rzeczy, których być może na pierwszy rzut oka nie widać. Jak jest potrzeba to pomaga też na sklepie. Jeżeli nadal jesteście pracownicami któregoś z punktów to szczerze współczuję kierowniczce bo nic tak nie rozwala pracy jak nie zgrany zespół i jedno "zgnile jajko" wśród pracowników. Bądźmy przede wszystkim ludźmi w tych wstrętnych czasach i nie plujmy jadem na prawo i lewo. Jak Wam nie pasuje, że kierowniczka je śniadania to z nią o tym pogadajcie a nie wylewajcie tu gorzkich zali bo przez takie zachowania sracie do własnego gniazda.

Plum
@Zdezorientowana

Rybnik Raciborska

xx
@Plum

PLUM przemawia przez Ciebie zazdrość, złość rozgoryczenie .... uporządkuj swoje serce na ludzi bo na nikogo to nie wpływa tak jak na samą Ciebie, przykro .. ... Pozdrawiam i życzę dużo pozytywnych emocji

Nieogarnięta
@Pracownica

Witam kolejna zapracowaną kierownice Na premie pracuje cały zespół a nie sam kierownik. Możesz robić analizy dzień w dzień A jak dziewczyny nie będą polecać to też premii nie dostaniesz. Powiedz co analizujesz tak często? Rozumiem,że święta i od czasu do czasu patrzysz jak ci się coś zaczyna mniej czy więcej sprzedawać. Każdy wie,że sprzedaż to nie tylko tabelki. Na sprzedaż mniejszą lub większą mają wpływ różne czynniki nawet pogoda. Kierownik nawet w środku nocy jak zapytasz wie,że np.sprzedaje się w poniedziałek 100 chlebów A w środę 70. Każdy punkt jest inny na każdym sprzedajemy w innych ilościach różne produkty. Nie trzeba być super bystrym patrząc na plan sprzedaży w który dzień muszę zrobić większe zamówienie i sa to raczej stale liczby aso,wiesz który dzień jest chlebowy a który ciastowy ,filozofem być nie trzeba. Także jak piszesz,że jest to ciężka praca to wybacz ale nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Odnośnie zgniłego jaja jak to nazwałaś;mam wrażenie, że dzieje się coś niedobrego A osoba nie wie komu ma powiedzieć i dlatego pisze na forum. Same piszecie że są przyjaźnie itp to gdzie ma iść powiedzieć skoro kierownictwo pije sobie z dzióbkow ? Ta masa rzeczy to co ? Jedzenie i wpisywanie na straty? Jedyną odpowiedzialną rzeczą jest konwój i konwój i to byłoby na tyle .

@Nieogarnięta

Po twojej opinii wydaje mi się że już w kłosie nie pracujesz. Każdy dobrze wie ile kierownik ma obowiązków. Wszystko spoczywa na jego barkach. Gdyby nie kierownicy to sklepy nie funkcjonowałyby tak jak funkcjonują,nie przynosiłyby obrotów.Jest w pracy więcej niż być powinien. Dużo się pozmieniało,jest dużo większa kontrola z góry na to co się dzieje. Kierownicy regionalni cały czas obserwują co się dzieje na sklepach. Prawda jest taka że co się nie wydarzy,za wszystko jest odpowiedzialny kierownik,i to on jest w pracy kiedy ktoś wypadnie. Nie wierzę w to że pisząc taką opinię, dalej w tej firmie pracujesz bo połowa Twoich słów nie ma żadnego sensu. Nie pozdrawiam

Zniesmaczona
@Nieogarnięta

Najłatwiej oceniać, ja dodałabym, że kierownik nie dość, ze jest odpowiedzialny za cały sklep to również za pracowników za których niejednokrotnie tłumaczy się górze-wystarczy mail od klienta. Grafik tez się sam robi? A tak na marginesie jeśli to tak mało odpowiedzialna praca za świetne pieniądze to proponuje się zgłosić na to stanowisko, spróbować tej łatwej i przyjemnej pracy.

Kamil

Czy piekarnia działa 24 h?

Justynaa

Zgadzam sie z pania pani kasiu . bo tak jest. Poza tym jak nie ma rąk do pracy to powinno sie kogo kolwiek zatrudnic i dac ogloszenie na internet . a nie narzekac ze ludzi nie maja. A sprzataczki to sobie wybieraja do pracy najlepiej z grupa . teraz tak sie dzieje i to nie tylko tam wszedzie sie wybieraja oby ktos byl gorszy. Masakra powinno kazdemu dac sie szanse

daria

Ludzie tam naprawdę dzieją się cuda ,jak tam nikt nie zrobi porządku to tylko szkoda włascicieli jak się obudzą palcem w nocniku

@daria

Opowiedz o tych cudach :)

Redo

Kazdy ma swoja opinie proste jest wolnosc słowa a nie sie kazdy unosi jak coś zyczliwy napisze kazdy uwaza co chce proste

Życzliwy

Hmmm nie polecam pracy w knurowie jako piekarz. Robisz cały czas bez dnia wolnego . rzadko jest wolne. Chleba i bułek nie dawaja. Premi nie ma czyli kopert. Robisz za grosze i tak straty ida na twoja kieszeń czyli odpisy jak czegos za duzo . szef patrzy tylko by wykorzystac a nowych osub nie przyjmuja a rąk do pracy brakuje po prostu ci piekarze co sa musza robic i robic zenada

@Życzliwy

Jak taki ŻYCZLIWY to czemu nie podpisujesz się choćby swoim imieniem ?

Maniek96
@Życzliwy

Powiec jak się nazywasz (usunięte przez administratora) bo pierw trzeba tu przepracować żebyś coś mógł napisać

Ddawid
@Życzliwy

Pracuje już ponad 2 lata w tej firmie fakt faktem praca jest bardzo ciężka ale poruwnując tę piekarnie do innych co pracowałem to tu jest znacznie lepiej jak na innych piekarniach. Ponadto brak mi słów na twoją opinie jaką ty nam wystawiłaś żal pl. P.S wystawiam tę wiadomość w imieniu całej firmy Kłos oraz wszystkich piekarzy

Justi

Klos Rybnik Kotucza.Atmosfera coraz gorsza wieczne obgadywanie i napieta atmosfera.Jesli chodzi o same produkty i reszte wszystko super ale niestety praca w takim zespole to codzienny stres.Odradzam i nie pozdrawiam wredne panie

Moncho
@Justi

Na jakim stanowisku Pani pracowała

Były,pracownik

Witam,coś wam ludzie z produkcji uciekają!!

Jak wyglądają zarobki kierowców w Zabrzu? Ile można zarobić?

Szymon

Ile to dla Ciebie marny grosz ?

Damian

Witam jak to jest z zarobkami na teranie jastrzębie-zdrój?

Becia

I każą wam stare desery sprzedawać ....też zaprzeczcie żeby zapunktować he ...jak najdalej od toksycznych ludzi

Postronni
@Becia

Niewiem jak mogą sprzedawać stare desery jeśli wszystko cały czas schodzi. Jesteś sama toksyczną osoba i dobrze otym wiesz. Dziwnym trafem potrafisz mieszać ale tylko incognito przez internet tak żeby nikt nie wiedział kto to taki. Może pora do specjalisty się wybrać?

@Postronni

Inkognito to wy tu dorzucacie do pieca widząc ...sami znajomi ???? ja się akurat podpisałam ????

@Postronni

Nie wiedziałam właśnie mi powiedziałaś kłosiku ;-) to się nazywa hipokryzja ...samemu pisać inkognito a mnie o to osądzać ;))...brawo ( tak mam wolny czas w końcu mam wolny dzień;))

Obiektywni
@Becia

Skoro masz nadmiar wolnego czasu to może warto przejść się do specjalisty który leczy pewne urojenia. Bo z Twoich wpisów jasno widać że obralas sobie na cel żeby zaszkodzić jak największej liczbie osób z Którymi kiedyś współpracowałas. A takie zachowanie ewidentnie podlega pod pewne symptomy które powinno się leczyć u wiadomych specjalistów. Nudzi ci się to przejdź się po okolicznych zakładach produkcyjnych może tam znajdziesz swoje miejsce które będzie Ci odpowiadać i przestaniesz zatruwac Życie innym. Pamiętaj że bycie zawistnym i rzucanie kłód pod nogi oraz uprzykrzanie życia Innym nawet w ten sposób który obecnie robisz (przez chore i bezsensowne wpisy na internecie) mając nadzieję że ktoś wstawi się za Tobą? Chyba jedynie psy.... Ra ale to jedynie w Rybniku na jednej ulicy. Niepozdrawiam i życzę powrotu do normalności. P. S. Nie niepracuje w Wodzislawiu ale znam kilka tych sklepów i wiem że na każdym z nich są raczej zgrane ekipy a Ty obralas sobie za cel jedna właśnie zniszczyć. Trzeba się wziąść za siebie i swe problemy.

Obiektywni

Ja się rola nie przejmuje. Ale zato Ty to i bardzo. No ale z wiadomych powodów lubisz życie uprzykrzac innym. No ale co zrobić jeśli się z sobą sama nie radzi

@Obiektywni

Jakbyś się nie przejmowała to olala byś sytuację i ludzi których nie znasz opisując i obrażając kogoś na forum nie do tego stworzonym...zauważ że piszesz o zawiści ...o tym że jestem niby chora ..że piszę inkognito ...straszna hipokryzja ...widziałaś co ty piszesz ? Dlatego też kończę z tobą dyskusje ...bo jest płona idź stawiać diagnozy innym , i mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego:)

Haha

Jak dzieci w przedszkolu hehe nasza pani jest najlepsza hahah

...
@Haha

Haha dobre no tak jest jak sie zatrudnia byle kolezanki z pracy

Klient

Witam. Rzadko kiedy wchodzę na tego typu strony ale moja córka szuka pracy więc postanowilam poczyt.coś na temat firmy w której od kilku miesięcy regularnie robię zakupy. Dziwi mnie to co czytam negatywnego na temat firmy KŁOS. Córce polecam złożyc podanie o pracę do Rybnik-Raciborska bo tam jestem stałą klientką. Wiem że i warunki są ok. Bo jak się chce pracować to wszystko można. Atmosfera między paniami eksped.jak zauwazam nie raz jest bardzo miła i życzliwa. Widać, że panie się lubią i pomagają sobie wzajemnie. No i ich onsluga klientów jest super. Zwłaszcza w dobie tej pandemii. W tych maseczkach. Choć ost.noszą przyłbice i widac że bardzo przykładają do tego wagę....szkoda, że tego nie robią niektórzy klienci i jeszcze się wykłucają... takich to w ogóle do sklepu lepiej nie wpuszczać. Życzę całej załodze dużo cierpliwości.

Ewa77
@Klient

To prawda z tymi maskami ,robię codziennie zakupy ale na Kotucza i większość klientów wchodzi bez masek ale do innych sklepów np Lidl to tam przed wejściem zakładają maski a przed piekarnią zdejmują ,żadna z pracownic nie zwróci uwagi bo się boją że stracą klientów. Jestem ciekawa jakie zdanie ma na ten temat właściciele Kłos .

@Klient

Co niby ma zrobić sprzedawca? Zwraca się uwagę klient odpowiada że z przyczyn zdrowotnych jest zwolniony z noszenia maseczki i tyle w temacie.

Raflik

Jak z zarobkami jako kierowca kat b

Ciekawy

Mam pytanie co się robi na sklepie nocą?jeśli sklep ma 3zmiany a sklep do 22

@Ciekawy

Sprzedaje sie, a w dobie korona wirusa sprząta i robi zwroty

@Ciekawy

1. Trzeba zrobić zwroty towaru 2. Wydezynfekowac sklep 3. Przyjść dostawę

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.