Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Kiepski

Ale Wy jednak jesteście buraki .Traktujecie pass jako jednego jedynego zywiciela Zamiast wziąć sprawy w swoje ręce zwolnić się bo jak się nie zwolnicie to i tak was zwolnią (bez możliwości zasiłku dla bezrobotnych )

Silikon
@Kiepski

Pożyjemy zobaczymy a o zasilku doczytaj

Wypowiedzenia wręczają nam z produkcji którzy tak naprawdę wypracowują zysk dla Passa a trzyma się takich jak np. z ,,logistyki,, pani która liczy pojemniki KLT od kilku lat(usunięte przez administratora)... a takich jest dużo więcej. Taka sprawiedliwość.

nie słyszy się o zwolnieniach osób z administracji bądź innego nierobstwa tylko cały czas produkcja i osoby które ciężko pracuja na swoje wypłaty

Trochę wyobraźni

Znasz firmę, w której nie ma zarządzania, planowania, transportu, magazynowania, fakturowania, administracji? Spęczysz rurkę albo zwulkanizujesz węża, ale co przed i po? Samo się robi?

Abc

Masz rację,dobrze mówisz kiedyś za to zapłacą brakiem pracowników wykwalifikowanych ile tylko czasu zajmuję wyszkolić pracownika np.na kotłach zresztą wszędzie na wytłaczarkach,ech szkoda gadać sypie się to wszystko......tyle czasu budowlalismy renomę tej firmy za poprzednich (usunięte przez administratora) też różnie bywało,ale gdzieś zwykły pracownik fizyczny który znał się na robocie był dużo lepiej traktowany...może się mylę ale było jakoś inaczej.......jakieś 2000lat temu pewien człowiek powiedział takie oto słowa,,co kolwiek oczyniliście tym najmniejszym mnieście uczynili" Wszyscy Ci których się teraz poniża,zwalnia wyzyskuje spokojnie każdy z Was jest ważny może najważniejszy będzie dobrze damy radę głowa do góry nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło na Passie świat SIĘ NIE KOŃCZY.Pozdrawiam wszystkich,właśnie dostałem wypowiedzenie z dniem 01-06-2020 jest to mój ostatni wpis bo uważam że skoro nie jestem już pracownikiem tej firmy to raczej nie powinienem się wypowiadać na tym forum.Dużo zdrowia dla WSZYSTKICH

Łatwo się mówi
@Trochę wyobraźni

Tak masz rację bardzo ważna jest administracja,nadzór,czy szeroko pojętą logistyka,w żadnej firmie bez tego ani rusz.Chodzi tylko o stosunek liczby zatrudnionych pracowników typowo produkcyjnych do pozostałych jak to jest u nas w firmie?Każdy to widzi,ilu ludzi sobie spaceruje po zakładzie po co?Pewnie niektórzy sami z nich nie wiedzą.Tu jest problem bo wiadomo logistyka musi być, ale czy koniecznie tak rozbudowana?

Ok
@Łatwo się mówi

Trudno oceniać pracę innych. Pogadaj z ludźmi z różnych działów i służb. To jak z kobietą "siedzącą" w domu i wychowującą dzieci.

Wlasnie tak jest i szkoda tylko ze nie dziwi ich fakt ze właśnie ludzie sami chcą iść.

@Trochę wyobraźni

Owszem to wszystko jest potrzebne ale nie sądzę zeby po jednej osobie na hale nie wystarczylo ale ludzi z p.m to juz od cholery. A powiedz im ze coś jest nie tak to ci powiedzą ze to ty nie umiesz robić bo im idzie to zarabiscie . Szkoda ze oni robia jedna sztuke a ty na produkcji w setkach .

realista
@Abc

Byłeś pracownikiem tej firmy, więc masz prawo się wypowiadać o niej i komentować. Nie ma co chować głowy do piasku jak struś. Niektórzy na to liczą. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy

Prawda

@Pracownik Jeśli nie wiesz na czym czyjeś obowiązki polegają to nie pisz głupot, typowe podejście bo niema się czego czepić... Ciekawe co Ty robiłeś/ robiłaś, każdy ma różne obowiązki. Bez Logistyki niema obrotu, bez technologów nie było by montaży na produkcji więc nie miał by co robić pracownik na montażu... proste i logiczne, ale widać podejście i rozumowanie, że wszystko spada z nieba a i oburzenie bo trzeba pracować i się wykazać, a jak przyjdzie wypowiedzenie to oooooooo trzeba komuś do sypać, hmmmm komu by tuuu oooo ten czy ta mi przeszkadza OGARNIJCIE SIĘ I ŻYJCIE A NIE ROZSIEWACIE FARMAZONY

Czujne oko

"The grass is always greener on the other side of the fence" T. Haberther. W tych czasach nikt nie widzi niczego pozytywnego i zamiast wzajemnie się wspierać to każdy doszukuje się problemu w innych ludziach. Zastanówmy się co my robimy i jak pracujemy bo "każdy jest kowalem własnego losu" F. Dostojewski. Kierownicy mają teraz ciężki orzech do zgryzienia i oceniają pracę swoich ludzi ???? a jak nie wiemy co i kto robi w tej firmie to po co oceniać. Nieróbstwo już dawno minęło i każdy zap** jak może z obawy przed zwolnieniem. Oby firma szybko stanęła na nogi bo każdego dnia przechodząc za bramę nie wiadomo co się wydarzy!! Przykre ale prawdziwe ????

Prawda

A wiesz na czym ich praca polega że piszesz ferment? bez pojęcia jak wygląda prowadzenie i zarządzanie firmą Automotive Człowiek bez jakiegokolwiek pojęcia to tylko potrafi pieprzyć

Właśnie
@Czujne oko

Dobrze powiedziane

Hala
@Prawda

Jakoś nie potrafimy szanować wzajemnie swojej pracy

@Trochę wyobraźni

Masz rację musi być logistyka i planowanie ale czy to konieczne w tak wielkim stopniu ?

Prawda

Jak nie masz pojęcia o tym to po co najpierw na.. pie...r.... na ludzi tam pracujących i inne działy Do edukuj się w temacie by coś wiedzieć zamiast oczerniać innych ludzi

IP można ustalić

Internet nie jest anonimowy i zawsze można zgłosić sprawę do organów ścigania

@IP można ustalić

Na pewno dołoże wszelkich starań by to ustalić

A10

Skąd ta mowa nie na wieści przecież to nie po Chrzescijansku... Piszesz pod kilkoma nikami... więc nie wiem pod którym ci odpisać ale oczywiście jak jesteś PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ to zgłoś choć nie wiem co ... do organów ścigania. Pozdrawiam ;)

A ja nadal czekam kiedy się dowiemy że również wypowiedzenia dostały osoby z qs, fmea oraz z logistyki bo troszkę to słabe jak wszyscy widzą te dziwne spacery parek z logistyki ( kolega z koleżanką ) panów z fmea oraz z qs... nam się normy podnosi wypłaty obcina a tam nadal luzik... jest czas na spacer, na papieroska na kładce...

Zz

niedoczekanie. Predzej zwolnią wszystkich fizycznych

Tabaluga

Hmmm a zamiast obserwować te wszystkie działy i się zastanawiać gdzie idą to wystarczy podejść i zapytać co robią i czym się zajmują i napewno każdy Ci grzecznie odpowie tylko że do tego trzeba mieć odwagę ;D i tak zwane jaja. Też często chodzę miedzy halami zarówno po stronie autosanu i stomilu i jakoś nie widziałem tam żadnych harcujących par z tych wszystkich opisanych działów czy ludzi śmiałych cygary. Reasumując mam nadzieje ze w końcu ktoś i Ciebie kukułko przyłapie bo zamiast zajmować się pracą to obserwujesz ludzi i przynosisz firmie straty. Zdrowia Ci życzę i dobrego wzroku abyś mógł w razie czego opisać dokładnie kolory sznurówek kto w jakich chodzi.

Szkoda że pomimo tego iż się nic nie robi jakoś brak chętnych do pracy na magazynie. Zapraszamy w szeregi jeżeli będzie kiedyś możliwość. Max tydzień i z płaczem zrezygnujesz :) nie jeden chojrak próbował i zrezygnował bo za ciężko.

Ciekawy
@Anonim

Czemu brak chętnych?

@realista

Tobie Pracownik to chyba faktycznie się nudzi. To już kolejny Twój post gdzie doszukujesz się problemów. Każdy Cię oczywiście rozumie bo to tylko ty jeden biedny robaczek zostałeś poszkodowany i pensję Ci obcięli. Oj jakie biedactwo. Szkoda tylko, że chyba z choinki się urwałeś bo tak samo w administracji zostały przeprowadzone zwolnienia i obniżono pensję. Hmm.. to chyba podobnie tak jak ty masz biedny robaczku :D Ludzie z działów, o których piszesz wykonują swoje zadania. Często choć mróz czy deszcz muszą zapier***, żeby coś sprawdzić lub odnaleźć, żebyś ty mógł grzać du** i mieć co robić. Zastanów się nad sobą,a później oceniaj innych.. albo... rusz (usunięte przez administratora)zrób studia, wykaż się inteligencją to może ktoś Cię doceni - oczywiście jak się sprawdzisz :D :D :D

@Tabaluga

Widzę że bardzo emocjonalnie podszedłeś do wpisu... Nie tylko ja mam dobry wzork ale wiele osób pracujących w firmie i widzimy spacerowiczów jak również przerwy na kładce... a o harcach to się od Ciebie przyjacielu dowiadujemy bo ja nic takiego nie sugerowałem :D Ale nic się nie martw poruszymy ten temat w piątek na spotkaniu z panem dyrektorem...

Ona

Gdzie ma być spotkanie?

Tabaluga

Emocjonalne podejście.... pozostawię to bez komentarza ;) uśmiałem się troszkę. A co do harcy. To czytaj ze zrozumieniem i bardziej uważnie. Mam nadzieje ze spotkanie będzie owocne w sukcesy. Życzę powodzenia.

Neutralny
@Tabaluga

Szkoda się produkować. Pan "Pracownik" tego nie zrozumienie dopóki nie doświadczy na własnej skórze. Żeby móc się wypowiadać trzeba poznać drugie dno. Otóż wiele stanowisk posiada określone zakresy obowiązków i żeby cokolwiek załatwić niestety trzeba się ruszyć ( czyt. spacerować) pomiędzy wydziałami. Zdarzają się sytuacje, gdy to kierownik zleca dostarczenie ważnych dokumentów np. do biurowca, ale niestety dla niektórych to też jest tylko i wyłącznie "spacer". Niekiedy sytuacja i dzielone stanowisko wymaga aby wykonać coś wspólnie więc stąd się biorą "spacery parami" lub w większym gronie. Naprawdę nikt tego nie zrozumie dopóki nie znajdzie się na czyimś miejscu. To nie jest tak, że tylko pan "Pracownik" jest poszkodowany. Każdy z nas znalazł się teraz w ciężkiej sytuacji. Każdy kto zaczynał od montażu lub fizycznych stanowisk wie, że to ciężka praca, ale lepiej płatna. Niestety aby do czegoś dojść w życiu trzeba wykazać się tą ciężką pracą lub bynajmniej inteligencją. Ludzie, zrozumcie w końcu, że osoba "na stanowisku" też nie ma łatwo i każdego dnia musi wykonać swój zakres obowiązków, bo każdy patrzy na jego ręce, a kierownik pilnuje aby się wykazał.

Prawda

A ten dalej jest tylko po to by siać ferment !!! Zajmij się sobą a nie innymi to może będziesz miał lżej na duszy i sercu... każdy robi to co musi i jakie ma obowiązki a na pewno nie Ty jesteś od rozliczania i oceniania, nikt Ci nie bronił iść wyżej ale do tego trzeba mieć jakąś wiedzę, której Tobie ewidentnie brak .... Czytajcie dalej wpisy tego (usunięte przez administratora)

@Tabaluga

Będzie lepiej jak zostawisz to bez komentarza... Ja również bardzo się uśmiałem czytając twoje wypociny ;) a co do czytania ze zrozumieniem to proponuję żebyś to ty dwa razy się zastanowił co napiszesz bo mam wrażenie że nie do końca sam swój tekst rozumiesz... A co do spotkania to jestem pewien że będzie bardzo owocne :) Miłego dnia...

xxxxxxx

panowie funkcyjni z mistrzowki co chodzili na l4 z kotlow gumowych zostana zwolnieni ? czy nie ?

pajpaj
@xxxxxxx

ich nie rusza bo to funkcyjni wszystkich zwolnia a oni nadal beda spaserowac

Guma

Ludziom nie mają na wypłaty, a firmą zewnetrzym płacą krocie, ci goście za kupów tak to trzymają żeby (usunięte przez administratora)firmy zarabiały

Ile wpłynęło wam na konto za maj U mnie to poniżej 2 tys

Pasta

Chyba chodziło Ci za kwiecień

Prawda

To dziwne że już masz wypłat za maj...... widać że nie jesteś pracownikiem produkcji tylko gdzieś indziej a jesteś tutaj by siać Fermetn

Waldi

W tym miesiącu poniżej 2 klocków i jak tu żyć ......mam nadzieję że kolejne miesiące będą sytsze bo za te pieniądze nie da się przeżyć

Wyplata
@Waldi

czy zdajecie sobie sprawę że dzisiaj jest 3 czerwca ? Wyplata będzie dopiero za tydzień i tak na bank nie będzie większa niż ta ktora otrzymałeś w zeszłym miesiącu bo stawka jest taka sama. Logiczne myślenie wcale nie boli

xxxxx

MA KTOS INFORMACJE GDZIE PRZYJMUJE PAN RM . ?????????????????????????????????????????????????????????

R.m
@xxxxx

pewnie nigdzie, bo ukrył się za zarządem

Chyba

Myślałem że nieliczni dostali wypłaty po niżej 2 tyś.sle widzę że nie jestem sam

Puc

Mój kuzyn jest brygadzistą, i pokazywał mi kwit ile zarobił powiem wam jedno, brygadziści mają pełną pensje, i kuzyn nie pracował całego miesiąca

Quizizz
@Puc

To prawda kierownicy brygadzisci i inni na stanowiskach dostali pełną wypłatę nie pracują niecałe 3 tyg.

Bbb

A może coś o hali a10 (parter) tego to nikt nie poruszy w jaki sposób ludzie dostali wypowiedzenie, za tyle lat pracy kierownik pożegnał pracowników jak (usunięte przez administratora) ale cóż jeszcze nie dorósł do swojego stanowiska A prawda jest jeszcze taka jak mu (usunięte przez administratora)zagra tak tańczy (usunięte przez administratora) jak i jeden z drugim do pracowników , tez się ludzie śmieją I zadają pytanie bo nie wiadomo który to kierownik ???? ale życie im jeszcze pokaże

Lech

1600zł porażka na całego, co mam zato kupić dojazd do sanoka 500zł opłaty, jakieś 700 w tym miesiącu, jedzenie(usunięte przez administratora) z taką firmą

Adamski

-50% TAKA WYPŁATA W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH MIESIĘCY

Trelemorele

Chyba nikt za takie jałmużnę nie będzie robił(usunięte przez administratora) fizyczny i psychiczny Ja odchodze zaraz po nędznej wypłacie Robotę mam już ustawioną za grającą

Mroowa

Były już przelewy? Przecież do 10 jeszcze tydzień???

Sanoczanin

Ile dostaliście wypłaty.Ja poniżej 2tyś.

Stefan

1Lipca wszystkich was pogodzą (usunięte przez administratora) i to będzie tyle w temacie

Łatwo się mówi
@Stefan

Nie strasz bo się z.....

Stary

Mam trochę lat w Passie pracuję 7lat(już nie pracuję właściwie bo złożyłem.wypowiedzenie)Ale tak sobie czytam te wasze posty i trochę jestem w szoku tymi kłutniami,domysłami itd.Po pierwsze zajmijmy się tylko faktami ok.bez szkolowania i oceniania kogo kolwiek.1.Nikt nie jest winien zaistniałej sytuacji 2Są zwolnienia grupowe 3Na pomoc mogą liczyć tylko ludzie z zrzeszeni zz4Wypłata w Passie są bardzo niskie 5 (usunięte przez administratora)wysyła maszyny do Ucherzec6Zwiazki zawodowe podzieliły załogę7Przy pensji jaką dostajemy w Pasie nie da się utrzymać rodziny8Atmosrefa w pracy jest bardzo zła.....itd.Dla tego moje pytanie ludzie co Wy jeszcze w tej firmie robicie?Na rynku pracy szału nie ma to.fakt ale jak ja człowiek w wieku 50lat znalazłem pracę bez problemu po 2godz szukania w ogłoszeniach.Panie Panowie większość z Państwa jest ode mnie młodsza i napewno gdzieś znajdziecie pracę Mój syn pracuję w Niemczech i twierdzi że jeszcze nigdy nie było takiego zapotrzebowania na pracowników z Polski,karzdy zrobi jak uważa ale co macie do stracenia no co?(usunięte przez administratora)ZASTANOWCIE SIĘ.Naprawdę szkoda mi wielu młodych zdolnych ludzi marnujących się w tej firmie i obym się mylił ale lepiej nie będzie.....

Xxx
@Stary

Oj ludzie nauczcie się pisać po polsku, wstyd i hańba takie błędy robić!!

Taka refleksja
@Stary

A za granicą mleko i miód? Setki tysięcy ludzi już to przerabiało. Najlepiej radzą sobie ci którzy cały czas się ucza, podnoszą kwalifikacje są pracowici obrotni. Sukces nie spada z nieba.

@Taka refleksja

Uważasz że Pass jest takim miejscem gdzie ludzie naprawdę mogą się doksztalcić,że fachowość jest ceniona i za uczciwą pracę dostajesz uczciwe wynagrodzenie?Ja nikomu nie bronię pracować w Passie nawet do emerytury.każdy ma wolną wolę po prostu szkoda mi młodych którzy tutaj się marnują tyle......I aż TYLE

@Xxx

Właśnie o takich ludzi jak Ty mi chodzi wykształconych obytych posługujących się poprawną polszczyzną nieprawdopodobną elekwoncją,że z tą wiedzą marnujesz się w Passie.A ja cóż stary jestem dlatego bardzo przepraszam Ciebie i pozostałych których uraziłem tą ortografią.Ale chodziło mi bardziej o samą treść niż poprawność stylistyczno-ortograficzną szanowny Panie.

Taka refleksja
@Stary

Wszedzie jest tak samo, sa plusy i minusy. Znasz wzorcową firmę w okolicy? Duzo płacą, szanuja, dobra atmosfera, nie narobisz się, docenią, awansują.

@Taka refleksja

Widzę że bardzo lubisz tę firmę ok Twoją wola nawet Cię podziwiam, ja niestety muszę się zwolnić nie stać mnie na opłaty i utrzymanie rodziny dla Ciebie wszystkiego dobrego a tak teraz mi się przypomniało(Stary jestem) nie znam ni kogo który by odszedł z Passa i tego żałował ja nie znam nikogo a Ty.

Wybawiony

Za 1600zł wrzyciu bym nie pracował, śmiech na całą Polskę, jakoś ine firmy normalnie płacą a nie 1600zł 1600zł 1600zł śmieszne

OPERATOR

LOGISTYKA TO SWIETE HLOPY BO KTO JAK NIE ONI POTRAFIA PRZESTAC ,PRZESPACEROWAC, LUB PRZESIEDZIEC W KACIE SHOWANYM . A CZŁOWIEK NA PRODUKCJI NIEMA CZASU NAPIC SIE WODY PARODIA...

@ FiLoZoF
@OPERATOR

Zanim zaczniesz komentować to może najpierw naucz się poprawnej polszczyzny jak każdy godny patriota. Widzę, że mnóstwo jest tu takich filozofów jak ty, którzy nie zdają sobie sprawy o czym i w jaki sposób piszą. Jakoś trudno uwierzyć, że "CZŁOWIEK NA PRODUKCJI NIEMA CZASU NAPIC SIE WODY PARODIA...", bo sam tu pracuję ale z własnego wyboru (większa kasa niż na dniówce) i zawsze znajduję czas na wyrobienie swojego planu, a także na inne rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.