Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

złoty

JAKA JEST SYTUACJA NA WULKANIZACJI ?

Wulkanizacja@
@złoty

a jak myślisz? Wykorzystywanie ludzi, marne pieniądze i zero szacunku dla kogokolwiek

OPERATOR

ILE ZAKŁAD PLACI ODPRAWY PODCZAS WYPOWIEDZENIA UMOWY ? WIE KTOŚ ?

Odprawa
@OPERATOR

Prawidłowo powinno być to wyliczone ze średniej urlopowej ale jak widać ostatnio nie można spodziewać się więcej niż 1700-1900 za miesiąc

@Odprawa

Średnia urlopowa liczy się chyba 12 miesięcy wstecz od miesiąca naBycia prawa do odprawy

Odprawa

prawidłowo powinno zostać tak wyliczone ale okaże się jak to policzy firma

Kasa

Gdzie w Krosnie tak dobrze płacą? Ile

@Kasa

Wystarczy poszukać :) krosno jako miasto bardzo się ostatnio rozwinęło, jest dużo więcej firm niż w Sanoku i praca jest lepiej płatna. Nie będę podawał przykładów "ile", bo i tak nie uwierzysz :) Ale wystarczy wyściubić nos z sanoka żeby od razu widzieć, jaką patologią pod wzgledem np. zarobków jest to miasto. Dodam jeszcze, że jakbyś chciał kupić mieszkanie, to w krośnie jest taniej :)

AS
@albukerki

Mlodzież nie pamieta ale Krosno przez lata było miastem wojewódzkim i dużo skorzystalo. Od lat jest też bardzo dobrze zarządzane

Rock
@albukerki

Pracowałem w Passie w lutym się zwolniłem(kasa była ok,ale nie podobała mi się atmosfera)I mówicie o Krośnie dla tego chciałem się trochę wtrącić do tej rozmowy bo teraz pracuję w Krośnie wjednej z hurtowni i muszę wam powiedzieć że szału nie ma teraz za maj zarobiłem 2600,na ręke owszem jest fajna atmosfera i to mnie trzyma,Ale co do kasy to teraz w Passie po tych podwyżkach co miały być to napewno zarabiacie dużo dużo więcej.Pozdrawiam byłych kolegów.

Kasa
@Rock

Ja pytam o zarobki w Krosnie w przemysle

Rock
@Kasa

W Krośnie przemysł?Huta szkła,dawne Polmo jaki przemysł to samo co w Sanoku bez szaleństw,może tych mniejszych zakładzików jest więcej,a zarobki różne zależy od stanowiska jak pracowałem w Passie to sam Wiesz na kotłach koło 4000 gdzieś na montażu pewnie koło 2000 zależy to samo jest w Krośnie gdzieś w tych granicach tak przynajmniej wiem od znajomych co tam pracują.

Tim

Jak puścić człowieka z Bażanewki do Krosna. Nie odnajdzie się i nie dogada.

Sąsiad
@Tim

Hej, nie zadzieraj z Bażanówką :)

Koko

Ile teraz może być kasiurki na L4?

Sycyn

A może by tak strajk? Taki z banerami, megafonami?

Karaoke
@Sycyn

Zanim zabierzesz głos poczytaj ustawe o rozwiązywaniu sporów zbiorowych i nie rob sztucznego szumu.

@Sycyn

Za tej "przebrzydłej" i tak strasznie wyszydzanej komuny, ludzie już dawno po takim traktowaniu jak w tej firmie zrobiliby strajk i pracodawca MUSIAŁBY się ugiąć. Ale teraz ? Teraz to ludzie są potulni i z całowaniem stópek pracodawcy przyjdą pracować na akord za miskę ryżu, jeszcze będąc za to niezmiernie wdzięcznym. Strajk? Jaki strajk? z kim?

PRL
@albukerki

Potulni? Pracowałeś z młodymi? W PRL ludzie latami czekali na telefon samochod a pomarańcze były na święta

albukerki

nie rozumiem ludzi tutaj narzekających. Czy macie przymus roboty w tej firmie? Sanok to, fakt, bardzo dziwne miasto, od lat nic się nie dzieje, nie powstają nowe miejsca pracy, ale tez ludzie sami sa sobie winni, bo godza się na takie a nie inne, śmieszne warunki zatrudnienia i smieszną płacę. Jak to jest, że w takim oddalonym o 42km mieście jak krosno, nagle opłaca się panom pracodawcom płacić więcej? Nie mówię już o Rzeszowie... Może dlatego, że tam ludzie znają swoją wartość i nie dają się tak łatwo (usunięte przez administratora)? Że potrafili się postawić pracodawcom?? A w Sanoku jak zwykle marazm...Ludzie, SAMI SOBIE JESTEŚCIE WINNI, ŻE DAJECIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ ZA MARNE PIENIĄDZE!!! Myślicie, że pracodawca sam wam zaproponuje większą kasę?? pracodawca będzie się cieszył i cieszy się, że ma (usunięte przez administratora) za miskę ryżu, którzy jeszcze dodatkowo SAMI TEGO CHCĄ !!! Za komuny ludzie mieli większe jaja....

Achtung buuum

No to niemiec sie cieszy ze za 400 ojro polski (usunięte przez administratora) tyra. Teraz 2 lata będą ciągnąć bajeczki o kryzysie. Ale moze z drugiej strony przez to nie przeniosa produkcji do bośni bo tam jakby pracownik zobaczył taka wypłate to chyba by (usunięte przez administratora)!!!

Różnie gadają
@Achtung buuum

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Borys-To-najwiekszy-kryzys-gospodarczy-od-100-lat-7882562.html Musimy mieć świadomość, że znajdujemy się w największym kryzysie gospodarczym od 100 lat. Szacujemy, że blisko połowa przedsiębiorstw w Polsce odczuwa w związku z tym znaczący spadek przychodów. I tym samym setki tysięcy firm zagrożonych jest upadłością. Zagrożone są także miliony miejsc pracy" - powiedział prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.

Guma

1580zł ja........, co to ma być 7000tys punktów

@Guma

Wal Pan więcej punktów będzie jeszcze mniej na wypłate

@Guma

Gratuluję punktów i współczuję głupoty. Radzę włączyć myślenie

Dzień dobry

A ja po niżej 1300

Rita

Czy ktoś z was dostał poniżej 3000

Żartowniś
@Rita

Fajnie ze w tych cieżkich czasach ktos potrafi jeszcze zartować

pajpaj
@Guma

mniej rozumu wiecej punktów równa sie mniej kasy patologia

@Dzień dobry

wiecej żebracy na ulicy zarabiaja i wysiłku fizycznego w to niewkładają a tu rypiesz i dorabiasz sie garba na plecach zamiast pieniedzy na kącie

pappaja

panowie (s.. ) i (a..) na l4 po 18miesiecy i sa nietykalni bo funkcyjni . czy sprawiedliwie dostali wypowiedzenia ?

neardeltanczyk
@pappaja

nas zwolnia oni zostana bo to asy

Ryży
@pappaja

Jak dostali wypowiedzenia to nie sa nietykalni

@pappaja

jak dobrze rozpoznaje to oni nadal spokojnie podpieraja sciany i niedostali wypowiedzeń

Eryk

Kto to jest tenCi Panowie

NWO

Ludzie to jest kolej rzeczy...Zarządzanie przez kryzys.Nie wiedzieli jak się do ludzi dobrać(pozwalniać ) to udogodnili w prawie ustawami wykorzystując spec ustawy w tym wypadku wykorzystując epidemie.Wiele branż przed tzw.pandemią zaczynało mieć recesję,w szczególności przemysł.Taki przykład z budowlanki,tam cały czas się temat kręci i nie zanosi się na kryzys w tej gałęzi,z drugiej strony np. branża meblarska już sporo czasu przed pandemią zaczynała mieć spadki.Prawdopodobnie i branże powiązane z przemysłem tzw.gumowym.Te nowe fabryki-przenoszenie produkcji na Węgry czy gdzie tam indziej po świecie ,to prawdopodobnie bardziej zasłona dymna.Wiemy sami ,że nikt tak nie będzie dla nich orał jak Polak.Co najśmieszniejsze kiedyś urządzali łapanki do takich robót ,a teraz ludzie walczą sami aby zachować swoje miejsce pracy pomimo że ktoś wie jak to praca ciężka ,toksyczna,a i słusznie ktoś zauważył czy doczeka emerytury ...Do tego prowadzi monopol na rynku pracy i brak perspektyw na naszym terenie dlatego ludzie po studiach tyrają na produkcji.

Dla ciekawych
@NWO

MISIU

I co taka cisza. Co się stało się?

ta firma to parodia

Wasyl z kolchozu

Oni czekają za ludzie sami się pozwalniaja.Bo nikt normalny za ich smieszne ochlapy nie będzie robił. Jak oni to mówią trudną sytuacja finansowa firmy,(usunięte przez administratora).NIECH WSZYSTKICH NIE MIERZĄ SWOJĄ MIARĄ.Dziekuje za uwagę i do usłyszenia

Ona
@Wasyl z kolchozu

Jeszcze do tego dojdzie że ludzie się sami będą zapisywać na tą listę do zwolnień grupowych, bo jak się sami zwolnią to odprawy nie będzie, niech w końcu po likwidują wszystkie chałupy itp żeby ratować jak najwięcej miejsc pracy, ale oni (usunięte przez administratora)zresztą zawsze tak było, prawdobodonie jestem na liście do zwolnienia, i to co tu mnie trzymało to zarobki, bo fakt było trochę lepiej niż w innych firmach, dało się z tego żyć, ale atmosfera, przełożeni i szacunek do pracownika było na bardzo niskim poziomie, także nie ma czego żałować

Chyba sie popłaczę
@Ona

A mi się pracuje ok. Niezłe zarobki ludzie tez ok. Jak tak źle to czemu pracują całe rodziny?

Ona
@Chyba sie popłaczę

To czemu nie opublikują wyników tej lutowej ankiety, to by wyszło jak w tej kwestii było super

Prac.

Raczej pracowało!!

@Wasyl z kolchozu

Dzis zwolnili 8 osób z 10 parter i zostali potraktowani jak sprawcy więźniowie masakra aż się serce krajało co, robili nie można było patrzyć jak wyprowadzali

ss
@Prac.

Dziś poszły zwolnienia grupowe z odprawą na A8, nawet osoby z umową na stałe.

Zielony
@Marek

Kto wyprowadzał? Kajdanki założyli? Zastanów się człowieku co piszesz i puszczasz w obieg.

Bankrut
@ss

Tylko z umową na stale

Prac.
@Zielony

Dobrze pisze.Mieli 15 min.na opróżnienie szafek i zostali wyprowadzeni za bramę!

Żółty
@Prac.

Ty to faktycznie ZIELONY jesteś jak ten Twój Nick.....czy Ty człowieku zastanawiałeś się co odczuwają te osoby co to wręczają..przyjemnej roboty to Oni nie mają....

bialy
@Żółty

a ty co adwokat jak było ok to co robili z ludźmi dajmy im medal za odwage

Żółty
@bialy

Właśnie co robili z ludźmi? Nic traktowali jak ludzi. Niech się wypowie ktoś z A10 Czy faktycznie im mu tak źle jest...i porówna z innymi halami. Pozdro

biały
@Żółty

na A10 pass się nie kończy pisząc o wreczajacych piszesz o wszystkich wiec i ja pisze o nich nie tylko A 10 tylko z całego zakładu

fizyczny
@Chyba sie popłaczę

Bo muszą gdzieśmpracować!!!Gdzie mają pójść w naszej pieknej krainie ale tylko przyrodniczo...

Brawo robert

To co chce zrobić rm to jakiś skandal, jak chce bronić swoich to niech się nimi zajmie a od reszty niech się (usunięte przez administratora)W rozmowie z dyrekcja z (usunięte przez administratora)mimo że do nas nic nie ma, położył na szali los wielu porządnych i sumiennych ludzi którzy pracowali uczciwie na wielkość tej firmy, w zamian za swoich kolesiów, ściemniaczy, i "chorowitków" tylko dlatego że mu dają 10 zł miesięcznie. Jak Pan chce teraz tym ludziom popatrzeć w oczy, jak będą wręczać wypowiedzenia ojcom i matkom, często jedynym żywicielom rodziny, zapraszam żeby Pan był przy tym i zobaczył ich reakcje, a reszta "związkowców" będzie się cieszyc z tego, podzielił Pan tymi targami z dyrekcja załogę, ludzie będą się wytykać, będzie lepszy i gorszy sort. Oczywiście to nie Pana wina ten kryzys i zwolnienia, ale człowieku trochę sprawiedliwości, nie Pan tych ludzi przyjmował żeby Pan mógł tak lekka ręka teraz zapisać na listę do zwolnienia w zamian za swoich ,(usunięte przez administratora)a Pan za 10 zł, wstyd mi za ciebie człowieku, bo tacy ludzie wstydu nie czują, Karma wraca pamiętaj

W punkt.Taka jest prawda.JO MOM TYLE

realista
@Brawo robert

Jeszcze się można do związku zapisać i zwolnienie swe opóźnić. Niestety widać jak naród polski, który nie lubi się organizować (do partii się nie zapiszę, bo be; do związku zawodowego się nie zapiszę, bo be; najważniejsza jest tylko rodzina i skoszenie ogródka koło domu). Ludzie nie chcą mieć z władzą nic wspólnego, nawet gdy bycie w związku im minimalny poziom władzy daje, a potem płacz i zgrzytanie zębów. Ludzie za bardzo nie ufają ludziom, ufają tylko swojej rodzinie, a potem trzeba liczyć tylko na znajomości, bo się do związku nie zapisało

zzzzz
@Brawo robert

Tylko sobie nie - ściemniaczy, i "chorowitków" - proszę mnie nie obrażać należę do ZZ od początku, a pracuję w tej firmie 15 lat i raz tylko (10 lat temu) byłem na chorobowym bo poparzyłem się na kotłach i też jakiś (usunięte przez administratora)....syn mnie na listę do zwolnienia wpisał ! To dzięki Robertowi się dowiedziałem i obiecał mi, że zrobi wszystko żebym został, a zależy mi na tej pracy bardzo. A wstydź to Ty się człowieku takie bzdury piszesz ! Piszesz o sprawiedliwości, a sam pewnie powinieneś być na moim miejscu do zwolnienia bo pewnie leser jesteś, ale nie jesteś na liście bo zadek kierownikowi (usunięte przez administratora)i teraz się boisz, że mnie na ciebie wymienią. I to będzie sprawiedliwość !!! BRAWO ROBERT , DZIĘKI, ŻE JESTEŚ !

@zzzzz

Z przypadku na tej liście się nie znalazłeś skoro nie chorowałeś to musisz być nierob....albo brakoru...albo pij..... jeżeli Ty po 15 latach pracy z nalazłeś się a tej liście to dobrze o Tobie nie świadczy przykre to ale właśnie Twoim kosztem jakiegoś dobrego pracownika zwolnìą ale co tam ważne że nasi z lepszego sortu pracują.Sami się przyznajecie do tego jaka jest prawda,a później się dziwicie ,że ludzie o zz mają takie zdanie a nie inne

Zz
@zzzzz

czyli kolesiostwo się odzywa Super normalnie szacun panie r.m Mam nadzieję że Pan to czyta a ludzie którzy zostaną zrobia z Panem odpowiedni porządek. Nic co Pan obiecywał nie zostało dotrzymane. Zmniejszenie etatu miało chronić przed zwolnieniami grupowymi Każdy miał zarobić to co wypracuje Premia miała być doliczana. Zwolnienia zaczęły się z końcem kwietnia i ludzie zostali (usunięte przez administratora) bez jakichkolwiek odpraw. Zostali zostawieni na lodzie. Ludzie na liscie do zwolnienia którzy poszli w maju lub pójdą w czerwcu to większość ludzi którzy nie byli w większości na chorobowym, sumiennie wykonywali swoją pracę i chodzili w soboty Pracowali dla firmy od wielu lat gdzie zostawili swoje zdrowie i nerwy. Zaraz pewnie ktoś wytknie ze zz negocjuje podwyżki którzy dostają wszyscy ale zz nigdy nie dopial swego w negocjacjach o podwyżki i zawsze staje na tym co oferuje zarzad. Mam nadzieję że takie traktowanie ludzi się na was w końcu zemaci i faktycznie w firmie zostaną same osoby które będą miały w nosie czy zamówienie pojedzie czy nie i firma zacznie tęsknić za porządnymi ludźmi

@Zz

Za takimi jak Ty na pewno nie !!!

@Ganek z Niebłoszczan

Sam potwierdziłeś, że z przypadku na tej liście się nikt nie znalazł, a na innych postach piszesz, że zwolnili dobrych , porządnych pracowników ....weź się ogarnij i bądź konsekwentny, już ktoś wcześniej napisał, że hipokryta jesteś.

Justi
@Ganek z Niebłoszczan

Piszesz że pan zzzz nie znalazł się z przypadku na liście. Nie chorował więc czemu? A pewnie temu bo za mało podlizywal się kierownikowi. Też trochę pracuje w tej firmie i widzę że przy....pasy mają dużo lżej jeśli udają kolegów kierownika. Urlopy bez problemów, dobre montaże itp. więc nie zwalajcie całej winy świta na zwiazki bo to nie oni typowali do zwolnienia a kierownictwo. Chorobowe chorobowym ale nie tylko tym się kierowali jak widać. Mimo wszystko warto być sobą i nikomu w (usunięte przez administratora)nie wchodzić

szefuncio
@Justi

Masz rację - tyłkowłazy zostają, a dobrych pracowników zwalniają ! to dotyczy i tych należących do zz i tych nie należących do zz, każdy z nich jedzie na tym samym wózku. Różnica polega na tym, że tych dobrych pracowników niezrzeszonych w zz nie ma kto bronić, ci zrzeszeni mają jakieś oparcie. Nie wszystkich uda się uratować w cuda nie wierzę, ale większość zostanie, wierzę, że RM sobie z tym poradzi. I jeszcze jedno .....to nie związki dzielą pracowników pasa - tylko te psy co tu tak ujadają !

Justi
@szefuncio

Dokładnie. I nie rozumiem tej nagonki ma ZZ. Wszyscy jadą po nich jak by to oni odpowiadali za zwolnienia a prawda jest taka że bronią swoich. I nie sądzę żeby obstawali za tymi którzy nadużywali zwolnień ch nawet jeśli byli zapisani do związków. Jeśli bronią pracownika to solidnego. A ci co wylewają żale nikt wam nie bronił zapisać się do zz. Właśnie po to są aby w takich sytuacjach stawać w obronie pracowników.

@Brawo robert

Na tym polega jego praca ,chronić związkowców. Po to są związki zawodowe .Kierowniki też chronią swoich ludzi i upychają na inne stołki.

@szefuncio

Doradzę Ci coś : rozpłacz się.

@Paweł

Oczywiście,że przypadkiem na tej liście się nie znależli,ja nie mam do nikogo pretensjì że zwalniają nierobów i cwaniaczków z grona osób nienależących do zz bardzo dobrze robią sami sobie zasłużyli na to.Mam pretensje za osoby które nic złego nie zrobiły a są zwalnianie tylko dla tego żeby zastąpić ludzi których wybronił wasz PAN, i żeby było jasne bardzo dobrze że obronił chłópaków którzy na to zasługują bo takich też jest wielu.Mam pretensję że wybronił nierobów i cwaniaczków.którzy teraz chodzą po zakładzie i śmieją się ludziom w oczy,,mnie nie ruszą ja jestem nie tykalny należę do bióra podróży i nikt mi nic nie zrobi jak co to jeden telefon do RM i sprawa załatwiona" i ,,szefunciu" to jest ok. wczoraj osobiście to słyszałem,i to boli.Znam R bardzo długo i mam nadzieję że się z reflektuje i będzie bronił ludzi tylko takich którzy na to zasługują.Ja na szczęście mam dojścia do niektórych rzeczy i obiecuję tym wszystkim którzy nie słusznie zostali zwolnieni że upublicznię listę osób ZZ z wyszczególnieniem ich chorobowego ile i kiedy przychodzili do pracy pijani,nie będą chodzić po zakładzie i śmiać się ludziom prosto w oczy bo są nietykalni.Mam jeszcze jedną prośbę do ludzi którzy jadą tu po mnie proszę czytajcie ze zrozumieniem moje posty nie mam pretensji do RM że broni ludzi którzy są ok też bym tak robił, chodzi mi tylko o tych wszystkich cwaniaczków R daj sobie z nimi spokój a nikt do Ciebie nie będzie miał żalu.Dobrego dnia dla Wszystkich.

sprawiedliwy
@Ganek z Niebłoszczan

Nie ma takich co będą niesłusznie zwolnieni. Przy likwidacji tak dużej ilości stanowisk i konieczności zwolnień tak dużej ilości osób muszą być wśród nich i ludzie z czystą kartą. Po prostu kryzys !!!

@sprawiedliwy

No tak najlepiej WSZYSTKO zwalić na kryzys.....ech szkoda gadać .

Łatwo się mówi
@sprawiedliwy

Ciekaw jestem jak byłbyś wśród tych zwolnionych,czy też byłbyś taki szlachetny

Zwolnienia dla zabawy
@Ganek z Niebłoszczan

A według Ciebie to niby dlaczego zwalniają ??? DLA ZABAWY !?

haha
@Ganek z Niebłoszczan

Upublicznić to ty sobie możesz swoje głupie wpisy, a nie taką listę ! Publicysta się znalazł.

Luk
@haha

Hahaha co strach Cię obleciał że możesz być na tej liście

haha
@Luk

(usunięte przez administratora)się ze strachu !!!! Zbyt tępy jest, żeby mieć dostęp do takiej listy !

Luk
@haha

Hahahaha ale masz stracha!!!!!!No ale w sumię to Ci się nie dziwię taką kasę trzepiecie w tej firmie że jest o co walczyć hahahaha!!!!!!!!

Pol
@Luk

Nawet w Anglii tak dobrze nie będzie jak tu ????

mściciel

I co A...ki, F...c, B...k i inne (usunięte przez administratora) ukróci wam się wreszcie!!

To ja
@mściciel

Do zwolnienia czy co?

abc
@mściciel

Co to za towarzycho i co się z nimi stało ?

To ja
@abc

Tylko pierwszą osobę kojarzę. Nie wiem co nimi choć pewnie nic fajnego ale dopisalabym tam Cz.....i

nie pyskuj do przelozonego

co sie dzieje na wulkanizacji jak ze zwolnieniami ? funkcyjni dalej podpieraja sciany pod majstrowka ?

Żal

A weźcie się wszyscy (usunięte przez administratora) w głowę-przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zwolnijcie się-można iść do ADR, Stomilu i zobaczyć jaki tam jest miód. Tylko narzekać potraficie. Montaż na dniówkowych, dniówkowi na montaż. Każdy każdego widzi-bo ten się opieprza, bo tamten się opieprza bo ma dniówkę, ale to że na dniówce jest użeranie z DE dla nikogo nie ma znaczenia. Szanujmy się nawzajem-Bośnia potrafi się postawić, Słowacja też, ale Polska już nie.

Marzyciel

JUŻ za kilka dni wypłata. Mam nadzieję że wystarczy mi na wyjazd do energilandi.

Pasta
@Marzyciel

Wystarczy ale w jedną stronę

Ja tez
@Marzyciel

W sumie ja tez jadę to możemy zrzucić się na paliwo a na wstep wezme pożyczkę w providencie bo w banku nie dają na takie dochody

@Ja tez

Możecie mnie zabrać ze sobą ,tylko po drodze sprzedam nerkę bo brakuje żeby się zrzucić

Edek
@Ja tez

Ja tez jadę .....jutro wielkie otwarcie W końcu jakaś rozrywkę nam się należy

Pass forever

Za niedługo R zgodzi sie na to abyśmy pracowali za darmo tylko po to żeby nie zwolnili nikogo ze zwiazków

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.