Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

dan666

(usunięte przez administratora)nie polecam tej firmy nikomu no chyba że najgorszemu wrogowi nie płacą na czas zero profesionalizmu

Daniel

Walą w ch... z wypłatami i to równo... Czekam i czekam a konto wciąż puste... Zero kompetencji, zero szacunku dla pracownika, zero czegokolwiek... (usunięte przez administratora)

mike
@Daniel

Mam takie samo wrażenie, to chyba najgorsza agencja z możliwych. Nie dosyć że człowiek cieżko pracuje to nie może sie doprosić o należne mu zapracowane pieniadze ..

czechu

Pytanie dotyczące wypłaty, Czy ktos z was pracujących z ITC dostał faktycznie wypłate na czas?, czyli do 21 dni od oddania raportu godzinowego?

łola
@czechu

Ludzie, czytajcie umowy!!! Podpisujecie bez sensu wszystko co wam ktoś podsunie? Raport oddaje się do (o ile dobrze pamiętam) do 2 dnia roboczego następnego miesiąca, a kasę dostaje się chyba dopiero po 21 dni roboczych od tego dnia. Czyli - pracujesz np. 3 stycznia, oddajesz raport 2 lutego, czekasz 21 dni ROBOCZYCH, a kasę otrzymujesz w marcu. Tak ciężko czytać umowy? A po drugie - skoro są takie beznadziejne warunki to nie bierzcie takiej głupiej roboty! I jeśli ktoś będzie chciał mnie "skasować" - nie, nie jestem pracownikiem ITC! (usunięte przez administratora)

czechu
@łola

Po co się rozpisujesz o tym, o czym wszyscy wiedzą. Pytanie było czy ktoś dostał płace na czas po 21 dniach od wysłania raportu?. a w umowie nie ma nic o 21 dniach "roboczych" , tylko o 21 dniach od wysłania raportu, jak nie znasz odpowiedzi to daruj sobie wpisy które nic nie wnoszą.

łola
@czechu

czechu - ok, pytanie też było nieprawidłowe: "Czy ktos z was pracujących z ITC dostał faktycznie wypłate na czas?, czyli do 21 dni od oddania raportu godzinowego?". Bo nie ma czegoś takiego w tych umowach, że dostaje się kasę po 21 dniach od oddania raportu (poza tym w umowie jest info o tym, aby oddać raport do 2 dnia roboczego nast. miesiąca, potem trzeba podpisać rachunek, dostarczyć go do ITc i potem dopiero jest kasa, po tych 21 dniach, czy roboczych, czy nie - to już niewazne, bo kasa i tak jest srednio po 1,5-2 miesiąca od pracy).

sasha

PRACOWAŁEM W KWIETNIU 2013 W MARKECIE OBI W TORUNIU DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁEM ANI GROSZA ZA HARÓWKĘ GORSZĄ NIŻ ROBIŁEM NA BUDOWACH I W WYKOPACH, (usunięte przez administratora)PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ OBIECUJĄ 6ZŁ NA RĘKĘ NA GODZINĘ, DOSTAŁEM UMOWĘ DOPIERO PO TYM JAK ZAKOŃCZYŁEM PRACĘ I OKAZAŁO SIĘ ŻE TYRAŁEM ZA 4,80ZŁ NA RĘKĘ NA GODZINĘ, (usunięte przez administratora)GENERALNIE NIE POLECAM(usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

nati896

Witam, nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Sama wyjechalam z firma Dako i osobiscie jestem zadowolona. Kilku moich znajomych rownież wyjezdzalo i zlego słowa z ich strony nie slyszalam. Korzystne warunki ( jak na agencje pracy) pieniądze zawsze na czas..z każdą sprawą mogłam się do nich zglosić. Polecam firme.

kama

tak.

kamilos1

mam pytanie, pracowałem w grudniu, w jakich dokładnie dniach mogę się spodziewać wynagrodzenia ?

AA

mam pytanie podpisalam przedwstepną umowe czy moge ją rozwiązac bo juz jestem zalogowana w systemie, zapłace jakąś kare???wdzieczna będe za odp

AA

szkolenie było przeprowadzone dobrze i w jasny zrozumiały, sposób,napisze jak sie dalej potoczy, to bedzie moja dorywcza praca ponieważ jestem w innej firmie zatrudniona. ale tam też sa minusy:(

karolinaper

Witam. Ja nadal mam umowe z ITC. czekam cierpliwie na wyplate ze pazdziernik i listopad. poslizg jest moja wina bo dopiero w tym miesiacu donioslam nr konta ale bylam zapewniona ze pieniadze "wyszly" z firmy 20.12 wiec do swiat powinny juz byc na koncie. niestety swieta za mna a kasy nie widac do tej pory. coraz bardziej jestem sklonna podzielic powyzsze opinie ze troche dlugo sie czeka na przelew i juz sie rozgladam za praca w innych agencjach, ktorych w Warszawie multum przeciez. Pozdrawiam.

ona84

Pracowalam dla ITC jako koordynator pracowników tymczasowych. I co mogę szczerze powiedzieć- po pierwsze- patrzcie i czytajcie dokładnie co podpisujecie. W umowie jest WSZYSTKO napisane. Niestety większość ludzi podpisuje bez jakiegokolwiek zapoznania się z treścią umowy. Jest o stawce, o ubezpieczeniu i o wypłacie - kiedy itp. Wiecie czemu tak długo się czeka na wypłatę? Bo np. Tesco płaci za Was po miesiącu i dopiero wtedy można te pieniądze zaksięgować i Wam wypłacić. Poza tym - pracownicy nie przynoszą na czas grafików, zwlekają i też CZĘSTO nie przychodzą do pracy bez jakiegokolwiek poinformowania o tym. Nie miejcie pretensji do konsultantów w biurze, ale do siebie samych. Z drugiej strony - osoby, które siedzą w biurze, też łatwo nie mają. Parę lat temu zapierniczałam na 1200zł na umowę zlecenie (czyli za tyle co Wy). Jeśli jesteś studentem i chcesz dorobić - polecam. Ale jeśli chcesz pracować, zdobyć doświadczenie zawodowe w biurze - to odradzam. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Rr9944

Czy tutaj wypowiadają się tylko ludzie z Krakowa czy jak ? Jak jest w warszawie z tym całym ITC?

Barabara

Zgadzam się w pełni z opinią na temat LOGANA. Do dzisiaj człowieku się śmiejemy z Ciebie wszyscy. Zwolnili Cię na własne życzenie.

idan

Był ktoś dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy pokojówka/pokojowy w Monachium? Jak wrażenia?

mistrz ciętej riposty
@idan

(usunięte przez administratora) ale z tego co mi wiadomo to do domu wysłała Cię firma SIGMA w której pracowałeś więc nie mów, że zwolniło Cię ITC. Kłamiesz i to ewidentnie. Razem ze swoją dziewczynką nie wykonywaliście dobrze swojej pracy. Kłóciłeś się z szefem i nie reagowałeś na uwagi związane z twoimi obowiązkami. Więc zamilcz człowieku bo żałosny jesteś.

itc

Ja pracowałam wlipcu i w sierpniu i kase na konto dostałam ale późno.Teraz wszyscy sie boja bo jakaś nowa dziecwzyna jest w biurze, nie idzie sie z nia dogadac.(usunięte przez administratora)

Beznadzieja

Po kilku telefonach, i dniach w końcu pieniądze dotarły na konto co do wysokości zarobków pewnie są różne stawki ,a u mnie akurat żle nie ma

a wypłacili Ci w końcu pieniądze? jakiej wysokości są miesięczne wypłaty w ITC Grupa? najniższa krajowa/?

były

widocznie non-stop mają bałagan w papierach... ja kiedyś z nimi współpracowałem w Warszawie i nie było źle... próbował ktoś podejmować pracę agencyjną poza granicami Polski?

mieszkanie

a jak z mieszkaniem za granicą? i co jak chce wyjechać para? rozdzielają pary czy da rade razem mieszkać i pracować?

xxx

Ja również nie dostałam pita co robić??

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.