Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

miśka25

przez 3 miesiące pracowałam dla agencji ITC Grupa która zatrudniła mnie do Obi w Warszawie i teraz ciesze się że nie współpracuje z tymi oszustami. Wszystkim radze pilnować dokładnie umowy a w szczególności terminu wypłaty. na umowie piszą że do 21 dnia następnego miesiąca a tak na prawde kłamią. przez poprzednie miesiące kasa była w terminie a w tym jakoś do tej pory nie ma za sierpień. Każda próba kontaktu kończy się fiaskiem bo nie odpisują i nie odbierają telefonów. dopiero jak kierownictwo Obi zadzwoniło z pretensjami bo pracownicy bez umowy są i bez wynagrodzenia to wyjaśniają że wysłali wszystko itp. a byłam dzisiaj i powiedzieli wielce zdziwieni że jakim cudem umów nie ma. a na pytanie o kase odpowiadają że ktoś tam na urlop poszedł i nie ma kompetentne osoby i że wypłaty rozłożyli na dwie raty czyli część osób dostanie tego dnia a reszta innego. i nie obchodzi ich że rachunki trzeba opłacić już z odsetkami. to jest chore!!!!!!!!!!!! radze nie nawiązujcie współpracy z ITC Grupa w Warszawie na Jerozolimskich.

Bocian
@miśka25

No finalnie zrezygnowałem z tej firmy, szukam w swoim zawodzie na miejscu jednak. Podałem ich namiary znajomemu, wyraźnie zaznaczając że robi to na własne ryzyko. Ale jednak widzę, że już nie ryzyko. To jest pewny przypał... Nawet w Anglii znają tę agencję, z nie najlepszej strony. Pomijam już te umowy śmieciowe co miesiąc nowa. Ale rzeczywiście wyegzekwować od nich pieniądze podobno graniczy z cudem.

RE bocian

Drogi Bocianie - zastanów się poważnie zanim podpiszesz z tzw. "agencją" umowę. Ich oferty są bardzo kuszące, ale rzeczywistość jest inna.

Bocian

To aż takie rzeczy się tam dzieją??? A miałem za kilka dni do nich jechać. Ale z tego co widzę po różnych serwisach, ta agencja ma ponad 90% złych opinii. Każda ma jakieś za i przeciw, ale są one przeważnie wyrównane, pół na pół. Ale tutaj to masakra jakaś...

marta

Pracowałam przez tą agencje za granicą.Po powrocie na wypłatę czekałam ponad pół roku, nie pomagały maile, telefony. Pomógł dopiero sąd pracy do którego musiałam jechać z drugiego końca Polski. W międzyczasie po złożeniu pozwu straszyli mnie, że będę ponosić koszty procesu itp. Tyle tylko, że mój przyjaciel jest prawnikiem i napisał mi pozew dzięki czemu nie dałam się zastraszyć. Najlepsze jest to, że na tej samej sali sądowej kilka rozpraw wcześniej też była sprawa kogoś przeciw tej agencji...

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

logo firmy Serwisant rowerowy

arnold

pracowalem z ta agencja pracy nie polecam tej agencji sa to oszusci i zlodzieje nie wyplacaja pieniedzy w terminie jak jest zapisane na umowie

jur

czemu nie płacą bo nie maja czy zarabiają na kontach bankowych premir na to pozwala

TOM

Uwaga na Polski HR Leasing Sp. z o.o. Kurniki. Negatywne opinie pojawiające się w internecie są wiarygodne. Firma niewypłacalna, brak kontaktu, a jeśli już jest to polega on na zbywaniu pracowników, kasy jak nie nie ma tak nie ma. Naprawdę przestrzegam wszystkich ludzi zainteresowanych ich atrakcyjnymi ofertami pracy nie tylko w Polsce, ale także za graniczą, bo zostaniecie z długami i nerwicą. Zgadzam się z "Nisia 39".

Angie

pracowałam z nimi kilka dni w Tesco Dzierżoniów. Telefon, szybko umowa mailem, na drugi dzień praca... było ok. Narzekać nie mogę. Wypłate dostaje sie późno,ale to jest w umowie dokładnie napisane, tez najpierw panikowałam , a potem doczytałam dokładnie... ps. jak na razie najlepsza agencja w moim nędznym doświadczeniu zawodowym...

Nisia39

Jakiś czas temu pracowałam dla firmy ITC i kiedy potrzebowałam zaświadczenie o dochodach które było mi niezbędne do uzyskania zasiłku rodzinnego na dzieci to nagle okazało się że takiego zaświadczenia nikt mi nie wystawi bo osoba, która jest odpowiedzialna za takie rzeczy jest na urlopie druga już nie pracuje trzecia jest nie w temacie i nie wie o co chodzi a tel. do głównego kierownika firmy jest tajny i osobom postronnym nie będzie udzielany więc jedyne wyjście to jechać 200 km do firmy i osobiście rozmawiać z kierownikiem i prosić o wystawienie takiego zaświadczenia w końcu kiedy już po kilku moich natrętnych meilach dostałam zaświadczenie to jeszcze nie to o które mi chodziło kolejne było ze złą datą a efekt końcowy tego był taki, że czas na dostarczenie dokumentów do urzędu miasta minął i straciłam prawo do zasiłku.

Nisia 39

Ja pracowałam dla ITC w październiku 2013 r. mamy sierpień 2014 a kasy jak nie było koncie tak dalej nie ma jak dzwoniłam do firmy żeby to wyjaśnić to powiedzieli że pieniądze zostały wysłane już w grudniu tylko ja jestem ślepa i musiałam przeoczyć przelew który mam na koncie tylko że od października codziennie sprawdzam stan konta i jakoś nic mi na nim nie przybywa a rozliczyć się z fiskusem musiałam z kasy kora nigdy na moje konto nie wpłynęła.

kylo

Itc agencja jest nie powazna firma poniewaz nie wywiazuje sie z umow ktore sama tworzy. Na mojej umowie jest napisane ze platnosci za karzdy miesiac beda placone miedzy 20 a 30 dniem a okazuje sie ze placa 1go dnia nastepnego miesiaca I jak tu ich brac powaznie. Nie polecam i nie bede polecal ITC nikomu kogo znam. Wyzysk po calosci

Angelika

Mam pytanie. byłam na spotkaniu w ITC i wysłali mnie na szkolenie, ale wcześniej kazali podpisać umowę. Zrezygnowałam ze szkolenia i pracy czy nadal ta umowa jest ważna? Czy mogę podjąć pracę w innej firmie?

kasia

ja pracowałam kilka dni w Tesco Extra w maju przyjeta zostałam przez ITC GRUPA w katowicach nie polecam ponieważ na pieniądze czekam do dnia dzisiejszego .Pracę polecił mi Urząd pracy w Chorzowie na Opolskiej ...dziękuję za takią pracę za którą nie ma wynagrodzenia.Grupa ITC w Katowicach obiecuje także że opłaca wszystkie składki sprawdziłam w ZUS-ie nic nie doszło a Pani z Grupa ITC która mnie przyjeła pokazała mi że wypełniła druk ZUA ale chyba go nie wysłała kłamią jak się da ..oszustwo

KTOŚ

Podam ITC HR z Katowic z Opolskiej 22 do sądu pracy.Robią człowieka jawnie w bambuko-od kwietnia nie ujrzałem pieniędzy za swą pracę w CH Europa w Tesco w Gliwicach (6 dni od 12 do 18 kwietnia),za 2 dni w maju w SCC Silesia w Katowicach.Jeszcze 6 dni pracowałem w Tesco w Gliwicach na Łabędzkiej w czerwcu.Nie polecam nikomu tak dziadowskiej roboty,gdzie ignorują prawa pracownicze-za co mam zyć;życie opłaty gonią,a koordynatorki śmieją się ironicznie za nic mając człowieka

pffff

Odnoszą sukcesy? Ciekawe gdzie....? Mają kasę, bo jest niestety bezrobocie u nas i ludzie pójdą do pracy nawet za grosze.... Wiem jak w takich agencjach się oszukuje pracowników, aby było więcej kasy. Zaczynając od tego, że np. jakiś market płaci za pracownika np. 11 zł za godzinę pracy, a pracownik dostaje tylko 6zł.... (rozumiem, że w taki sposób agencje zarabiają, ale żeby AŻ tyle zabierać z każdej godziny???). Poza tym - ta opłata za przelew, to chyba jakaś fikcja.... gdyby faktycznie wpłacali wypłatę na konto pracownika na poczcie, to rozumiem- tam przelew kosztuje chyba 2,5zł. Ale do licha! Teraz takie przelewy wykonuje się automatycznie, przez Internet- gdzie przelewy, chyba już w większości banków, są za darmo! Wyobraźcie sobie, takie ITC, zatrudniając w całej POlsce,przypuśćmy....1000 pracowników - zarabia na czysto, tak po prostu z tych niby przelewów 3 tys.... (oczywiście dane wymyśliłem).

gno

Pół roku się z nimi bujałam, żeby kasę dostać... porażka. Na sądzie się skończyło. Wygrałam, ale to ile mnie nerwów to kosztowało to do końca życia nie zapomnę...

Paula

Czy podzieli się ktoś opinią na temat firmy Polski HR Leasing Sp. z o.o. Jakie doświadczenia przy współpracy z tym pośrednikiem? Wiarygodna czy raczej nie warto ryzykować? Chodzi mi o prace za granicą.

Lucyna

Witam ja przepracowałam w kwietniu parę dni i do dnia dzisiejszego( a mamy już czerwiec) nie dostałam złamanego grosza za swoją ciężką pracę a nie wspomnę już o tym,że jeszcze dojeżdżałam do sąsiedniej miejscowości. PRZEMYŚLCIE LUDZIE KILKA RAZY ZANIM SIĘ ZATRUDNICIE W TEJ FIRMIE,BO SIĘ NAROBICIE A GROSZA NIE DOSTANIECIE ZA SWOJĄ PRACĘ TAK JAK JA.

Maciej

Aby otrzymać wypłatę trzeba przesłać raport godzinowy i rachunek. Co to jest rachunek?

Mat Bielsko

płacą w ogóle? bo już dzisiaj ma być kasa, a nie ma. ciekawe może trafiłem na firmę kogucik, Zakosił i uciekł

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.