Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Natalia

@Hanks Oczywiście, zgadzam się z Tobą. Ale trzeba pamiętać, że ile ludzi, tyle rozmaitych opinii, które warto poznać i szanować. Dodasz coś odnośnie pracodawcy, jakim jest firma MMP Neupack Polska? @Klecha @Tyki @Tuniu Zupełnie nie rozumiem motywacji Waszych wpisów. Jeśli macie coś do powiedzenia na główny temta tego wątku - zapraszam.

Tyki

Natalka to chyba siedzi w kebabie...i maluje wary na czerwono...

Tuniu
@Tyki

I biega z różową nerką...

darek K

Oj fakt lata leca a wspomnienia pozostaja

Natalia

@anonymous Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z pracą w MMP Neupack Polska są przykre. Musisz jednak wiedzieć, iż nie wolno tutaj posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. W swojej wypowiedzi skupiasz się jedynie na kierownictwie firmy. Może mógłbyś dodać coś o samych warunkach pracy w tym miejscu? @Informator Zapewne jesteś pracownikiem w MMP Neupack Polska. Co możesz nam powiedzieć o tym pracodawcy, pomijając już aspekt nadgodzin?

czosnek
@Natalia

natalia komu donosisz ? Hance?

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

hehe

Równa ?

nie_zmuszaj_mnie

to wy zabiliście Hankę Mostowiak.

@Asan

Cały czas zaiwaniasz i co z tego masz ? Za to w Hywo jeden ma dużo bo okrada swoją firmę i waszą w raz z rodzinką. Ustawić się w pracy trzeba umieć.

Justi
@@Asan

To fakt.dziwne.

Andrew

Jakie zarobki na sztańcy a jakie na klejarkach ? Brutto na h ?

Boni
@Andrew

Najniższa krajowa. Po miesiącu tyrki padnie ci kręgosłup, żołądek z głodu i nerwów i dasz sobie spokój .jak wytrzymasz to trochę więcej i premia! Uzależniona od ...... 5 zł do nikt nie wie.szybko,natychmiast-nie da się to ubytki się w tą premię wlicza.pracodawca nie ma straty.a pracownik myśli że coś dostanie.w tym zakładzie nawet kierownicy działów i produkcji uciekają co roku dziwne?

Informator

Nie dajcie się więcej wykorzystywać i pamiętajcie że jeśli dostajecie wolne za nadgodziny choć sami nie poprosiliscie o to na piśmie A sam pracodawca was na nie wysyła aby nie płacić nadgodzin to za jedną godzinę nadliczbowa przysługuje wam PÓŁTORA godziny wolnego A nie jeden za jeden jak stosowane jest w tej firmie !!!

Life loser
@Informator

A skąd wiesz, że tego dnia byłeś na nadgodzinach skoro pracodawca dowolnie manipuluje harmonogramem? A wolne dostałeś z harmonogramu:) Przepisy przepisami a cwaniacy zawsze będą cwaniakami :)

Hehe
@Informator

Hehe widze że znowu w (usunięte przez administratora) kogoś robią . Który oddział

Hehe
@Life loser

Nadgodziny się zapisuje nawet dla siebie żeby później wiedzieć jak by coś się dzialo. Jak ktos jest ciele i nie zapisuje to w (usunięte przez administratora) będzie robiony.

Mani
@Hehe

A co ci da zapisywanie? Gdy pracujesz po 12godz/3 dni /3 dni wolne.maszyna się zepsuje itp .i każą w domu czekać.gdy jesteś na l-4,na opiece nad dzieckiem liczą ci że praca 8 godzin.to samo urlopy.

Suka hanka

Trzeba napisać maila do Austrii jak to się traktuje ludzi na produkcji...zobaczycie efekty...

Tobi
@Suka hanka

Jesteśmy tanią siłą roboczą od czasu jak przejęto zakład.a kierownictwo za konkretne pieniądze tylko wykonuję swoje zadania.tanio,szybko.nie ważne normy czasu,chalasu, pyłu, dźwigania.wczesniej nie wolno było ponad 7 godzin.pracowac w tym zakładzie - warunki szkodliwe- teraz po 12 godzin.

A1

Dajcie jakieś info na temat Mareczka bo teraz uprzykrza nam życie w innej firmie !

Szmata
@A1

A gdzie ta łajza teraz pracuje??to była największa łajza w MM...dobrze ze juz go u nas nie ma...teraz wystarczy posmakujcie tego typka co po trupach szedł do góry...

Mmmmm....
@Szmata

A gdzie tego niesypatycznego typka przyjęli? Zapewne wszędzie gdzie będzie pracował będzie robił to co potrafi najbardziej, czyli uprzejmie donosić :/

Unleashed

Witajcie Czy możecie mi obiektywnie przedstawić jak wygląda praca na magazynie w Waszej firmie? Praca od pn do pt, ile godzin dziennie, czy weekendy i święta wolne, no i na końcu zarobki? Będę wdzięczny za wszelkie wiadomości.

Tyki
@Unleashed

Podpisz umowę o pracę to się dowiesz ..ha ha ha...jakby było tak jak sobie marzysz to by nie szukali non stop ludzi na magazyn

Unlehed
@Tyki

Pytam właśnie dlatego aby nie iść w ciemno. Nie pomogłeś mi niestety w znalezieniu odpowiedzi. Jest ktoś kto merytorycznie może mi opisać jak tam wygląda praca na magazynie?

Tyh4en
@Unlehed

Poczytaj opinie i sam sobie odpowiedz...chyba to nie jest takie trudne...a jeśli nie potrafisz skojarzyć faktów to jak najbardziej nadajesz się do tej pracy...

@Unleashed

Chcesz być wiezniem to skladaj papiery . No i musisz wytrzymac temperature ok45 stopni

Return
@Unleashed

Jeśli pracujesz teraz w mega (usunięte przez administratora) to śmiało możesz się zatrudnić ...będziesz tylko w (usunięte przez administratora)

Boni

Odpuścicie pracownikom w tych temperaturach . pracują po 12 godzin temp.ponad 40 st.na produkcji.zwolnijcie tempo.nie wyliczajcie co do minuty jednej przerwy.siedzac przed kamerą z klimą łatwo rozkazywać

Pigy

Jak mozna pracować w takich koszmarnych warunkach.. Prawie 40 stopni na produkcji..no tak ale w biurach ok 20 ...kpina z ludzi

Trefl
@Pigy

Na produkcji maksymalna dopuszczalna temperatura to 26 stopni..jeśli jest cieplej proszę dzwonić śmiało do państwowej inspekcji pracy.To musi się zmienić.Tak bogata firma powinna coś zrobić z temperatura na hali a nie tylko poganiac ludzi siedząc w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Slopy
@Trefl

52 3202400...oto telefon do inspekcji pracy w bydgoszczy.Nie trzeba podawać nazwiska-.

Tomasz

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych dla pracownika w firmie?

As.

Mi proponowali 2300brutto za pomocnika na sztancy.Tyle to ja moge zarobic na ochronie w biedronce.Drukarnie kupe kasy zarabiaja,a nie moga ludzia do pensji dolozyc.Chore!

Natalia

@boni Jak długo jesteś już pracownikiem w MMP Neupack Polska? Może mógłbyś podzielić się z nami jakimś szczegółami dotyczącymi tego pracodawcy? Bardzo zachęcam Cię do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji, gdyż w ten sposób na pewno pomożesz innym użytkownikom forum.

boni

Na Równej mamy nowego inspektora pracy oraz nowego przewodniczącego związków zawodowych.Jeśli ktoś ma problem to zgłosić.Wcześniej każdy się bał,bo nic nie robiono.Ale teraz warto.A jak się nie uda,to do telewizji.

Rot
@boni

Może na początek warto byłoby zawalczyć o dodatek za pracę w systemie i prace w niedzielę..kiedyś to było płatne potem nagle zniknęło

owi
@Rot

Była praca 7 godz/na dobę,z powodu normy pyłu,hałasu.Było mało maszyn,Teraz jest dużo.Dziś brak ludzi,po 12 godzin pracują.A dodatki?Pozabierano,aby taniej było.Pracownik ma na na godz ok 3 -5 euro na godz.A normy ponad stan wytrzymałości.Tak się pracuje dla Neupack.

Artu
@boni

Wy macie na Równej...a my na Petersona nie...miałbyć jeden zakład ale tak nie jest...może jakiś adres mailowy do kontaktu podajcie..

Natalia

@Robert czy jesteś zatrudniony przez MMP Neupack Polska? Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego, co dzieje się w strukturach organizacyjnych przedsiębiorstwa? @User jeśli normy BHP są nieprzestrzegane to warto o tym porozmawiać z bezpośrednim przełożonym lub zarządem. Możesz napisać więcej na temat pracy i warunków zatrudnienia w MMP Neupack Polska?

Stefan

Dlaczego nie zgłaszacie kierownikowi, że nie przestrzega BHP?

User

Bhp przestrzegane tylko na czas inspekcji pracy gdzie w obecnej chwili same korzystanie z wózka paletowego przekracza dopuszczalne nie których materiałów wozonych na powierzchni wyboistej.Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 marca 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych (Dz. U. Nr 26, poz. 313 z późn. zm.) – dalej r.r.p.t. Zgodnie z § 21 ust. 1 r.r.p.t. dopuszczalna masa ładunku przemieszczanego na wózku po terenie płaskim o twardej nawierzchni, łącznie z masą wózka nie może przekraczać: 1. 350 kg - na wózku 2-kołowym, 2. 450 kg - na wózku 3- lub 4-kołowym.

Miej jaja :D
@User

to bierzesz paleciaka elektrycznego jak masz ? i sie nie meczysz :D o której placówce mówisz :D

Polko
@Miej jaja :D

paleciaki elektryczne od czasów poprzedniej firmy ASG padają jeden po drugim działy już maja deficyt Nie długo zaczną rozdawać nosidła i powrót do czasów egipskich :D :D

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska