Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

eMJot

Czlowiek wraca po weekendzie do pracy i co się dowiaduje?!Pani kierownik nakazuje pracownikowi dzwoniącemu do niej z informacją że spóźni sie do pracy bo po ojca jedzie pogotowie aby załatwił od nich zaświadczenie o takiej sytuacji !!!! Przeciez to juz są jawne kpiny!! Co jeszcze nas czeka? Jak będę chciała urlop letni to zaswiadczenie z biura podróży mam dostarczyc że wakacje wykupione ?i co ty Natalio sadzisz o powyższej sytuacji? Uwazasz ze to normalne?

Głośno_i_rykoszetem
@eMJot

O którym zakładzie mowa i jaki dział?

Kunta Kinte
@Głośno_i_rykoszetem

Tu cały czas jest mowa o MM Neupack.

Głośno_i_rykoszetem
@eMJot

Na.talia to moderator tego forum a nie pracownik firmy neupack jeżeli chodzi o to forum to napewno pomoże a pozatym nie masz pojęcia o tej firmie nic - w bdg są 3 zakłady pod tym szyldem i kilka kierowniczek różnych działów... Precyzji troche.

@eMJot

Tak sobie pozwoliliście tak macie :D

vixa

A jak tam sytuacja na toruńskiej??? (usunięte przez administratora) na sklejarkach zostali jeszcze??? co tak wielce mówili że się zwolnią bo im źle??

@vixa

ciekawe co napisałeś ze usunięte zostało :D :D

Nikos Dyzma
@vixa

Pewnie wszyscy zostali i daja czadu na klejarkowie twraz pod nowym niemcem Norbercik wymieniony na hitlerka Daras daj im ostro po garach orac karac nie wyróżniać

@Nikos Dyzma

Zdaje mi się, że Twój wpis nieco odbiega od głównego tematu obecnego wątku. Ponadto muszę Ci przypomnieć, iż nie używamy tu żadnych danych personalnych. Jesteś pracownikiem w MMP Neupack Polska, czy piszesz tu jedynie jako osoba, która obserwuje to, co się tam dzieje?

Nikos dyzma
@Natalia

Mój wpis byl do tematu vixa ale Ty lubisz się wcinac z mądrosciami do każdego wpisu jak byś była na smyczy mmp neupack

kadrowa
@Nikos dyzma

Przecież to ta miła Pani z kadr ..., czy tego nie widzicie?

Patryczek
@:)

Je-ać pis

@kadrowa

Nie mam nic wspólnego z firmą MMP Neupack Polska. Po prostu mnie z kimś mylisz. Ja tu tylko pomagam użytkownikom forum w dowiedzeniu się czegoś o wyżej wspomnianym pracodawcy. Zatrudniają tam osoby z niedużym stopniem niepełnosprawności?

Nikos Dyzma
@Natalia

Widać po Twoich wpisach że zatrudniają takich

Miki

Czy coś się zmieniło? Na pewno czyta to 'gora', związki ,BHP,czy pracownicy mają już poczucie bezpieczeństwa.

chłopiec z batonikiem

Jestem nieśmiały mogę się o coś zapytać?

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Worker

Szykują się kolejne zwolnienia grupowe na Toruńskiej?

zorientowany w temacie

Info dla pracowników MMP Premium Wróbelki bardzo głośno ćwierkają, że wykup waszej drukarni miał na celu przejęcie klientów, wykoszenia konkurencji i przeniesienia produkcji do Neupack, co za tym idzie zamknięcia Premium. Metody często stosowane w latach 90-tych. Austria to lubi historie, te z pierwszej połowy 20-go wieku też.

Szept
@zorientowany w temacie

Nie musiałeś o tym pisać bo wykupienie firmy robiącej te same produkty czyli opakowania robi się w jednym celu. Wyrobienie sobie monopolu na rynku branży opakowaniowej. Nie muszą nawet wróbelki ćwierkać.

Mani
@zorientowany w temacie

Gdy na równej przejęto firmę to po 5latach zabrano -szkodliwe warunki,co rok zabierano masło,soki,proszki, mydła,kremy do rąk,pasty do rąk,obiady regencyjne.itp.a pracownicy w szkodliwych warunkach pracują.

K
@zorientowany w temacie

Nie trzeba być alfą i omegą aby to stwierdzić, wiadomo, że od dawna nie za ciekawie się dzieje w mmp i budżet trzeba wyrobić, mmp premium po to było, kupić, pozwalniać, przejąć klientów, dowalić obowiązków bo optymalizację trzeba robić, komu się nie podoba narty..

Robi

Żart? W Niemczech najniższa krajowa brutto to 8,85 euro.a pan Mario udaje że chce tu pracować? przecież tu po wielu latach pracy z premią nie dostanie tyle co tam- najnizsza

Ciekawski

No i jestem bardzo ciekawy, jak zostanie rozwiazane wolne 12 listopada....

Reporter

Co się dzieję z surowcem który ma byc utylizowany ? Czy on trafia do kontenera czy jest komuś odsprzedawany ? Ktoś to kontroluje ? ? ?

Dzik
@Reporter

Nie wiem , nie znam się zarobiony jestem XDDDDDD

@Reporter

@Reporter Niestety, nie za bardzo wiem, co chciałeś przekazać poprzez swój wpis. Proponuję jednak, abyś skupił się jedynie na szeroko pojętym opiniowaniu pracodawcy, jakim jest firma MMP Neupack Polska. Jesteś w ogóle zatrudniony w tym przedsiębiorstwie, czy tylko zainteresowany nim?

Pozdrowienia dla pana D.C jeszcze się pucujesz z kierownictwem poza pracą? Ty koński zwisie, zapomniałem jesteś typowe ucho od śledzia.

Natalia

@Ytrea Nikogo tu nie pouczam ani tym bardziej nie oceniam. Jestem tu po to, aby pomóc Wam uzyskaniu zadowalającej ilości informacji o MMP Neupack Polska. A jeśli Ty takie wiadomości posiadasz, to może podzielisz się nimi? Jesteś tam zatrudniona? @Edward Chodzi o to, jak w rzeczywistości wyglądają tam warunki pracy, a nie o to, jak wyglądać powinny - ale i tak dziękuję Ci za podzielenie się opinią. Pracujesz tam jeszcze, czy już postanowiłeś odejść?

@Natalia

Przecież ty nawet nie wiesz ułamka tego co my wiemy o tej naszej firmie. Może to i lepiej i niech tak zostanie. Nie jesteś nikim ważnym wiec czytaj z uwagą to co ludzie piszą i MILCZ

Kiku
@Natalia

Ytrea ma rację. (usunięte przez administratora) jak chcesz wiedzieć więcej to aplikuj do MM. Myślę że wtedy naprawdę poznasz firmę.

Sucz

KALAFIOR DO HYWO

Natalia

@Noe Dziękuję Ci za odpowiedź. Może zatem należałoby zacząć realnie działać, żeby sytuacja mogła ulec zmianie. Nie myślałeś o tym? Może ktoś jeszcze posiada jakieś aktualnie informacje o MMP Neupack Polska i chciałby się z nami podzielić? Na ich stronie widziałam, że chcą zatrudnić nowych pracowników: http://www.mmp-poland.com/praca/oferty-pracy/ Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy z małym stażem?

@Natalia

Piszesz ...z nami podzielić. ..a kim ty jesteś ze zbierasz takie informacje?może ty rusz tylek i zaczynij działać a nie tylko mącisz na tym forum.Proponuje żebyś się przedstawiła jak jesteś taka mądra ze tylko pouczasz i oceniasz

Edward
@Natalia

Witam cię Natalko .Chcesz wiedzieć dokładnie jakie powinny być warunki tej pracy , otóż takie ze praca powinna być adekwatne do zarobków , bo te pieniądze które oni oferują są tyle warte jak słowa rzucane na wiatr, ale musi chyba się grunt palić pod nogami całemu zakładowi z tego względu ze brak zainteresowanych co do tego zakładu .Powiedzmy sobie szczerze , mamy internet , różne fora dyskusyjne oraz pełne wsparcie informacji dotyczących co się dzieję w danym miejscu i czasie .Pani Natalio z całym szacunkiem co tu zmienić to już za póżno .Sami nawarzyli piwa a teraz gorycz i kwasicy posmak , niestety czas leci starzy pracownicy niedługo na emeryturę pójdą , i co wtedy ? a wtedy trza będzie samemu ruszyć tyłek z tych ich stanowisk i zasuwać żeby mieć swoje wynagrodzenie na poziomie większym niż pracownik fizyczny taka prawda . A jeśli chodzi co tu polepszyć (pogorszyć ) zacznijcie słuchać a nie te wasze wykresiki psie siki.

Natalia

@Gawron Myślę, że to powinno mniej Cię interesować. Jesteś już na etapie aplikowania do MMP Neupack Polska, czy jeszcze z tym czekasz, aż zdobędziesz pewną wiedzę o tym pracodawcy? @Noe Rozumiem. Czy zatem uważasz, iż coś mogłoby wpłynąć na znaczną poprawę sytuacji i warunków pracy w tej firmie - jeśli tak, to co?

Noe
@Natalia

Szacunek do pracowników od kierownictwa,godne wynagrodzenie,i jeszcze raz ,!!!normy pracy godzin, dźwigania są przekraczane.

Muli

Mam pytanie? Czy ktoś ( pracodawca,BHP, związki, społeczny inspektor pracy,inspekcja pracy) pomyślał ile godzin (8-12) pracownik dźwiga ponad normy .a normy są przekroczone .tlumaczenie- brak ludzi-a nowi uciekają.a kto odpowie za to?

Haha
@Muli

Może "ukryty pracownik?"jak w sieciowa h?

Informator

Co mogę powiedzieć o pracodawcy? Prawie wszystko zostało tu już napisane j chociaż wpisy są obraźliwe i niezgodne z regulaminem to wszystkie te henry to niestety prawda.Najgorzej jest oczywiście na klejarkach nie dość że stawki małe to jeszcze narobisz się tyle że po powrocie do domu nie masz już na nic sił. Do tego kierowniczka która ludzi ma za nic ale wie że ze stołka nie spadnie bo Filipek na to nie pozwoli więc jest jak jest. Starsi pracownicy jeszcze trochę i odejdą na emeryturę A młodzież nie bedzie tu pracować za te śmieszne pieniądze na dodatek w systemie.pojdziesz do biedronki czy ma ochronę to nawet jeśli zarobisz ciut mniej nie będziesz tak wykończona po pracy. Kiedyś ta firma to naprawdę było coś teraz zmieniła się nie do poznania

Saba
@Informator

Mamy teraz związki zawodowe oraz inspektora pracy.nowe osoby.moze te nie będą podpisywały jak wcześniej wszystkiego co im dają do podpisywania.tylko pracownicy muszą być za.

MadIa
@Informator

Co do pani kierownik.pracowala w kontroli jakości.kierownik zmianowy itp wiele w tej firmie funkcji . wszędzie problemy z kontaktami z ludźmi.to może osoba co ją ze sobą ciągnie niech weźmie ja do siebie.biurko osobne z dala od pracownikow.

Zombi
@Informator

Tak samo na rownej typowy (usunięte przez administratora) dla roboli

Natalia

@Noe Przyczyn dużej rotacji może być bardzo wiele. A jak długi jest Twój staż pracy w firmie MMP Neupack Polska? @Młody Czy na taką kwotę mogą liczyć również nowo zatrudnieni pracownicy, czy raczej niekoniecznie? @Ja_wiem... Sporo wiesz na temat funkcjonowania w tej firmie, a to ważne. W jakim charakterze jesteś tam zatrudniony?

Noe
@Natalia

Kilkanaście lat pracy.ale od kilku lat to się psuje w zakładzie.zle zarządzanie.nikt wcześniej nie narzekał w tej firmie na pracę,zarobki, współpracowników, warunki.

Gawron

Z innej beczki, sa.jakieś fajne laski w pracy?:)))

@Gawron

O gustach się nie dyskutuje... :)

Kako

Witam. Proszę niech ktoś się wypowie na tenat pracy jako pomocnik maszyn tych drukujących bądź jako operator. Ile można zarobić czy jest te 2000zl na rękę .wzwyż?? Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Xxxn
@Kako

Ta firma nie szuka pracowników...szuka niewolników...

Młody
@Kako

Z nadgodzinami zarobisz 2000 wzwyż jako pomocnik. Na operatora bez doświadczenia nie masz szans.

@
@Młody

2000 zł czy euro??

@@

Za 2000€ to byś tu złego komentarza nie zobaczył. Logiczne że PLN'y

Burn
@Ale_dociekliwy

Za 2000 złotych to chyba same debile ćpuny kryminalisci i matołki tam pójdą pracować...niech się pukna w łeb.Takich firm jest mnóstwo.

@Burn

Ja to wiem, Ty to wiesz, a firma woli sok kupić na stołówkę niż zapłacić dodatkowe pieniądze za trudne warunki pracy. Postraszyć, że jak będziecie marudzić to Wam zabiorą to czy tamto to jak najbardziej. Pośmiać się z nowego prezesa związków, że się chcę popisać bo jest świeży chętnych mnóstwo. Ale przyjść i samemu na własnej skórze się przekonać co to znaczą ich wygórowane normy prędkości. Samemu spróbować wyrobić się żeby ekrany były na zielono a na koniec miesiąca gdy ktoś z powodu tylu obowiązków popełni jeden mały błąd zabrać Panu czy Pani z biura całą premię to brak chętnych. By ruszył tyłek na halę a nie tylko w kamerkach Panie z produkcji podziwiać. Można by tu naprawdę o sposobie zarządzania firmy i dziwnym normom, osiąganym w dziwny sposób bardzo wiele opisać. Ale każdy wiadomo zawsze będzie narzekał i wymyślał jak chcesz ludku sprawdzić swoją pracowitość to składaj CV. Ludzie są tu potrzebni.

Natalia

@Dawca Muszę Ci przypomnieć, że nie wolno tutaj posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to w równym stopniu samych imion. Rozumiem, że Twoje współpraca z MMP Neupack Polska nie przebiegła pomyślnie. Jednak z Twojej poprzedniej wypowiedzi nie wynika za wiele. Mógłbyś ją zatem doprecyzować? @czosnek Zapewniam Cię, iż nikomu "nie donoszę". Moim zadaniem jest aktywna pomoc użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy. Czy chciałbyś dodać coś na ten temat?

Hanks
@Natalia

Niedługo Natalio będzie można pisać o MM tylko dobrze albo wcale-prawda?skoro tyle jest niekorzystnych dla MM wpisów to może jest w tym troszkę prawdy?Jak sądzisz???masz swoje zdanie czy tylko działasz na czyjeś polecenie??

@Natalia

Droga Natalio zajmij się sobą...nie musisz nikomu pomagac-NIEPROSZONA.

Stara gwardia
@Hanks

Natalia działa na moje polecenie HA HA HA. Bo już słuchać nie idzie narzekania ciagle tych samych osób jak się źle na stołówce trafi.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska