Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Agnieszka

Jeżeli myślicie o aplikowaniu do JM Tronik i zastanawiacie się nad tym, co może zaoferować Wam firma, polecam zapoznać się z ich stroną internetową http://www.jmtronik.pl/co-oferujemy

odcisk palca

Uwaga na lojalki w tej firmie. Pobieranie odcisków palców to też tam norma.

as

Co się dzieje w tej firmie ? O co tu chodzi ?

@as

O to co zwykle. Niezadowolony pracownik odszedł z firmy i teraz z brak zajęcia wylewa swoje żale. Firma oferuje dobre zarobki i ciekawą pracę. Na dowód powiem iż są u nas pracownicy z ponad 20 letnim stażem. Jak komuś się nie podoba i szuka dziury w cały to nie ma się co dziwić że na forum sieje zamęt i sama z sobą prowadzi dialog pod fikcyjnymi loginami.

handlowiec

To wszystko prawda. Prawdopodobnie wiem Marco o kim mówisz. Ktoś puścił w spółce bardzo szkodliwą plotkę na jej temat. Pracownicy przejechali się po niej jak po łysej szkapie nie jednokrotnie po tej akcji. Dziwię się, że w ogóle tak długo wytrzymała. Postępując tak ze mną usłyszałaby spółka do widzenia kolejnego dnia po dowiedzeniu się co się dzieje. Dlaczego kadra zarządzająca nie reagowała? Tym to sposobem i kilkoma innymi spółka doprowadziła do zwolnienia się bardzo dużej ilości pracowników z Działu Rozwoju i po części z innych, a przecież innowacyjne i sprawne produkty są siłą napędową na rynku. Do ich stworzenia potrzeba ludzi. Powinni zachęcać do pracy, a nie robić wszystko żeby zniechęcić. Podążając tą drogą, nikt nie będzie chciał nie tylko pracować, ale też współpracować ze spółką. Widać prezes już jest znudzony działalnością i nie zależy mu na konkurencyjności. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.
Leszno
Agnieszka

@Ja tak, nikt w internecie nie jest anonimowy. Zawsze należy o tym pamiętać.

xxxxxx
@Agnieszka

Ktos kto ma IQ wieksze niz kobieta lub robak wie jak byc anonimowy na forach czy w sieci ale za glupia jestes zeby to pojac..

Marco
@xxxxxx

W firmie pracowała kobieta, która rozwiązywała problemy szybko i sprawnie. Nie wiele osób jej dorównywało w pracy w skuteczności i jakości produktów. Na pewno jej inteligencji nie można porównać do robaka i drogi xxxxxx na pewno jej inteligencja przewyższała inteligencję Twoją. Już nie pracuje. Nie jest to dziwne po tym jak spółka ją traktowała, zaś powyższy post świadczy zarówno o poziomie spółki jak i jej pracowników. Zanim coś napiszesz to przemyśl, ponieważ nie jesteś anonimowy. Jak napisał przedmówca, ktoś powinien postarać się o karę dla Ciebie.

Obserwator

Dziś nie istnieje niepodpisanie przedłużenia umowy lub zwolnienie przez pracownika bez winy pracodawcy. Zazwyczaj wina leży po stronie pracodawcy. Nikt nie jest tak głupi by sam bez przewinień pracodawcy dał wypowiedzenie. Wiem, że i tu pracodawca ma coś na swoim sumieniu w obu przypadkach.

@Obserwator

Oczekiwania stron mocno się rozminęły i strony się nie dogadały. Wina tu taka sama jak co do tego że śnieg pada. W każdym jednym przypadku takim, że pracownik i pracodawca rozstają się. Poza tym to sprawa jest prosta (choć nie wszyscy to rozumieją) - pracodawca kupuje czas, wiedzę i usługi pracownika płacąc za to umówione na wstępie pieniądze. Jeśli zatem pracownikowi nie odpowiadają pieniądze/warunki/robota to zmienia pracodawcę. A jeśli ma z tym problem to ma prawo publicznie się wyzewnętrzniać. Dopóki nie rozpowszechnia informacji godzących w dobre imię pracodawcy robi krzywdę tylko sobie bo jakkolwiek na tymże forum można sobie wpisać dowolny nick to dla osób zainteresowanych taki delikwent nie jest anonimowy.

as

witam, ale czy szukają kogoś do pracy. Ogłoszenia są cały czas.Na jakie pieniądze można liczyć na początku pracy ?

lolek

Śmiech na sali. Atmosfera bardzo nieprzyjemna. Szykuję rozwiązanie umowy. Wszędzie gdzie pracowałem było lepiej. Pensje na czas na koncie ale pieniądze to nie wszystko.

Witam ogłoszeni. O prac. Są nadal aktualne

as

Witam. Na stronie firmy pojawił si. Ogłoszenia rozumiem ze firma szuka nowych pracowników. Na co można liczyć. Pozdrawiam

e

wydaje mi się ze na chwile obecna nie ma w firmie zadnych akutlanych ofert pracy trzeba poczekać chyba

Szukam pracy

Witam szukam pracy.Ciekawi mnie czy firma szuka pracowników produkcyjnych, na co Mona liczyć jako świeży pracownik? Czy można dostać się bez znajomości.

G

Witam są może przyjęcia na produkcji

As

Witam.jestem ciekawy czy firma szuka nowych pracowników.

Mariano Italiano

Pracowalem do niedawna na produkcji. Wyplaty są na czas, nigdy się nie spóźniają, jak sie dobrze pracuje i jest się wporządku to z pieniążkami też nie jest źle, tyle że pensja składa się z niskiej godzinówki i większej części z premi (którą zawsze mogą zabrać bez podania przyczyny) gdy chorujesz rozliczany jestes bez premi więc zarobki drastycznie spadają. Ogólnie firma niezła choć ostatnio chyba przechodzą kryzys. I na umowe o prace trzeba było dużo się nachodzić.

AntyEE

@pracownik - mało wiarygodnie brzmi hasło "omijajcie szerokim łukiem..." w ustach kogoś kto rzekomo cały czas tu pracuje :P

Żeby rok nagrywać na kamerę ,trzeba pracować trochę dłużej niż rok . Miałem dużo czasu by to wszystko zebrać .Może więc czas zacząć wysyłać te nagrania ? Za mojej pracy zatrudniono przynajmniej 3 osoby .Więcej zwolniono . Szkoda tylko że firemka zrobi wszystko dla swojej wygody i zysków . Omijajcie szerokim łukiem tą firmę dla swojego dobra .

kandydat na koorddynatora DOK

Witam, jest ogloszenie na koordynaatora dzielu obslugi klienta. Czy ktos moze doradzic czy warto startowac?

@zainteresowany pracą w jm-tronik - jeżeli chcesz pracować to aplikuj a nie czytaj forma. Tego typu strony od samego początku nie spełniają swojej roli bo są tylko miejscem do sprawiania przyjemności trollom :) Zapraszamy

Stary pracownik

Dziwne są te oskarżenia bo w naszej firmie nie ma nowych pracownikow od bardzo dawno

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa