PRKiI S.A. Wrocław

Wrocław

Opinie o PRKiI S.A. Wrocław

Nick

Wiem że to nie miejsce na ploty ale ... co stało się Popławskiemu ... z firmą rozszedłem się wiele lat temu ... a mnie (ten Pan ) zatrudniał ... mam sentyment po tym jak mnie przyjoł nie zapomnę mu do końca życia Pozdrawiam

@Nick 02.05.2017 13:20

a co miało się stać? Dalej jest tylko teraz jest koordynatorem ds. elektroenergetyki już nie dyrektorem. I nie ma ludzi z Wrocławia w składzie Zarządu to już się PRKiI uspokoiła i nie próbuje zaorać Trakcji:)

Agnieszka

@pracuś, jak Cię potraktowali?

pracuś

Osobiście nie polecam pracowałem 20 lat i bardzo źle mię potraktowali

Nikt

Pracowałem w firmie kilka ładnych lat ... Prywatny folwark Kierownictwa to potwierdzam wierchuszka ma się jak w raju majstrowie kombinują ile mogą ... Ale kto by tego nie robił ... jak jest przyzwolenie Fizole za moich czasów lekko nie mieli (znaczną częscią zarobków była pensja uznaniowa jeśli miesiąc długi niska premia ) Ci co kombinowali i mieli głowe na karku i umieli w XXXX włazić mieli lżej ... Jak wszędzie ... Nie polecam ludziom Młodym nie marnujcie czasu Moja ocena Dostateczny dla Stracenców ciekawe czy zaczeli już zatrudniać naszych wschodnich braci Pozdrawiam

iqw

no właśnie ja nie chcę stricte na budowie pracować fizycznie i interesuje mnie jakieś typowo biurowe stanowisko, przykładowo sekretarka albo analityk finansowy nawet - ktoś z was ma może w tej firmie doświadczenia na takich właśnie stanowiskach?

warszawiak
@iqw 08.08.2016 09:24

w biurach jest całkiem dobrze, warunki socjalne odpowiednie, biura klimatyzowane, wynagrodzenia na poziomie średniej krajowej, dobrze rozbudowany socjal - dużo dofinansowań i chyba każdy się łapie a przynajmniej większość, dla wszystkich dodatkowa opieka medyczna w Luxmed (dla fizycznych również)

beztroski
@warszawiak 13.02.2017 09:11

tak to dawaj na 12 godzin na deszczu stac albo w zimnie bedzie klima napewno a nie o biurze gadzasz w biurze siedza i tylko kawusie pija i ciateczka jedza a my zwykli robitnicy robimy na nich zeby mieli dobrze niech sie zmaienia na tydzien

gość

Kierownictwo ma się dobrze jak najbardziej tylko trzeba mieć twardą psychikę bo inaczej nieda się wytrzymać tylko robić i robić ale że ktoś ma rodziny to ich nieobchodzi czy jakieś wolne zapomnieć można ale tak pozatym jest Oki pozdrawiam

luzak

umowy sa ale zauwazylem ze zalezy od kierwonictwa jakie jest na budowie bo ludzie niewytrzymuja psychicznie na niektorych budowach i sie zwalniaja jest poprostu mobing mozna powiedziec psychiczny.

luzak

Kokosów niezarobisz w delegacji wszystkie godziny są do odbioru albo tylko paręnaście ci wypłaca a reszta jak wolne to odbierasz sobie je i koniec . Zresztą to co zarobisz to wydasz na bilety żeby dostać się na miejsce pracy. Więc lepiej szukać pracy w okolicy i na miejscu

Marcin

Ile można zarobić na kopercie w delegacji?

luzak

zgloszenie nic nieda wyzej jedna wielka banda zlodziej tylko prywtne firmy sa zadowolone bo maja prace a kierwnictwo dodatkowy dochod . a gora nic niewie co sie dzieje firma jak dlamnie nie polecana jesli chodzi o zatrudnienie

luzak

jurek chyba zazdrosny jestes albo cos sie stalo bo akurat firma jest dobra ale zaczyna sie wykorzystywanie ludzi do maksa i nieplacenie im za godziny ktore im sie naleza pozdrawiam zadowolonych i nie zadowolonch z zycia

trakcja

robotnikom sie poprawiło napewno bo niemusza nic robic tylko stac i pilnowac ludzi z wynajmu. Godziny im wyplacaja przynajmniej . majstrowie tez maja dobrze autka sluzbowe do celow prywatnych zeby jechac do domu paliwko oczywiscie firmowe ktos musi zarobic na nie .W biurach siedzi po 10 osob i kazdy autko sluzbowe bo inaczej niebedzie pracowac . a co do operatorow moze biora bo zle w firmie sie dzieje skoro tak robia zawsze bylo ze operator dobrze zarabial i kradl taka przykleila sie opinia do nich kazdy ma swoja opinie na kazdy temat ale niech sie zastanowi co mowi zanim ktos cos napisze

Jurek

Robotniką ostatnio się poprawiło a operatorzy koparek standard nawet z Gpsami w maszynach sobie świetnie radzą tylko pełne bańki naszą. Z kasą stoją lepiej od majstrów...

los

weryfikacja popszednich lat to niewiem jak bylo ale wiem jak jest wyzej moje dwie wypowiedzi pozdrawiam

los

co do biura na lotniczej to zadnych zastrzezen od ksiegowosci po pana preaesa jest tak jak ma byc czyli b dobrze polecam prace w firmie pracuje jako prac fizyczny w delegacji oczywiscie wykwalifikowany z uprawnieniami

maszynista

piszecie bzdury pracuje obecnie 23 01 2016 i jest mi dobrze zarabiam niezle praca w delegacji bo taka sobie wybralem nie widze sie w innej firmie jezeli ktos podejmuje prace i godzi sie na takie warunki jakie mu oferuja to dlaczego placze zwolnij sie czlowieku i zbieraj puszki bo wsadzic rece do kieszeni i czekac na wyplate to kazdy potrafi maszynista

Anonimowa

Mój mąż i ojciec był długoletnim pracownikiem firmy PRKiI S.A. i był bardzo zadowolony z tej pracy brakowało mu jeden rok do przejścia na emeryturę, ale z niewyjaśnionych przyczyn tragicznie zginął. Narzekał tylko na panią wiceprezes.

Anonimowa

Mój mąż i ojciec był długoletnim pracownikiem firmy PRKiI S.A. i był bardzo zadowolony z tej pracy brakowało mu jeden rok do przejścia na emeryturę, ale z niewyjaśnionych przyczyn tragicznie zginą. Narzekał tylko na panią wiceprezes.

As

Jak tam ma być dobrze jak kierownictwo kradnie ile wlezie mają prywatne firmy robią roboty dla podwykonawców wtrakcie pracy ludzmi zatrudniomymi w prkii

@As 12.06.2015 12:50

nienapisales na jakie stanowisko to ci podpowiem

Darek

Chciał bym przedstawić bardzo "kulturalnego",pracownika tej firmy który nie dość że nie zna prawa(niema zakazu filmowania i fotografowania) to jeszcze straszy sokistami, i wulgarnie wrzesczy zamiast patrzeć na szlak czy -bo to akurat był w danym momencie jego obowiązek ponieważ maszynista pchał skład i nic nie widział. Ten człowiek jest nieodpowiedzialny i mogło dojść do wypadku ponieważ nie wykonywał swoich obowiązków należycie. [usunięte przez moderatora]

kolejny

zgadza się. Zero szacunku dla innych, zero szacunku dla pracy. I kasa żadna. Powinniśmy wszyscy pracować na poziomie płac - to wtedy zobaczyliby kryzys.

Wiesław

hehehe dobrze napisane wyżej. Lepiej pracować w fabryce niż mieć takie szefostwo. Gwiazdują w coraz to nowycyh furasach a podwyżek od paru lat nie widać bo kryzys kryzys niekończący się kryzys.

anoniowy wkurwiony

Jest gorzej niż żle! i to wszystko, jak to zostało już wcześniej wspomniane, w 99% przez Zarząd czyli panią [usunięte przez moderatora], który jest jedynie figurantem i kukiełką w jej rękach. Zarząd nie szanuje ludzi, traktuje ich ich jak popychadła. Pani Prezes uwielbia manipulacje i wzbudzanie fermentu, wg niej lepiej pracują ludzie, którzy się nie lubią, dlatego robi wszytko co może żeby zmącić atmosferę i sprawić by pracownik poczuł się jak totalne zero. Wygląda na to, że czyjeś załamanie nerwowe z powodu jej decyzji jest dla niej największą z możliwych satysfakcji, mimo, że oczywiście potrafi pokazywać \"oficjalnie\" zupełnie inną twarz i kreować się na Matkę Boską Zbawicielkę. Żenująca osoba, żeby w końcu zapłaciła za to co robi.

wyburzony

Nie jest tak źle jak piszą niektórzy faktem jest że to folwark pana[usunięte przez moderatora]. ale czego się spodziewać po takim kierownictwie z pod niebieskiej gwiazdy.

L_Anonim

Firma to wielki prywatny folwark pani [usunięte przez moderatora]. ktora traktuje pracowników jak niewolników . Wyrażenie własnego zdania które bedzie choć odrobine inne niż szanownej pani Prezes jest równoznaczne z wywaleniem na bruk . Trzeba sie uśmiechać i robić dobra mine do złej gry . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie . Z dnia na dzień możesz dostać propozycje nie do odrzucenia ( bez powodow ) - zmieniasz dział w ktorym pracujesz na inny , np z asystentki prezesa na sprzątaczke lub wynocha . Firma szuka oszczędności po szeregowych pracownikach obcinając im premie ktora jest fundamentalną częścią wynagrodzenia jednocześnie kupując nowe auta na zamówienie dla zarządu . Jednym słowem - MASAKRA !

Przekręciarska firma,pokomunistyczny moloch, zarządzana przez niedouczonego prezesa pełna nadskakujących mu czopków. [usunięte przez moderatora]jakie wyprawia kadra kierownicza przy okazji realizacji prac to powinna być sprawa dla prokuratora. Niektórzy pokupowali za pieniądze które szły z kradzionych materiałów całe hektary pod Wrocławiem

Zostaw opinię o PRKiI S.A. Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRKiI S.A. Wrocław