RD bud Sp. z o.o.

Opinie o RD bud Sp. z o.o.

Inzynier

W RD bud jak przystało na firmę budowlaną – dużo betonu, niestety. Trochę osób tam się zasiedziało i stanowisko w firmie traktują jak ciepłe posadki – (usunięte przez administratora)to święte krowy nie do ruszenia, którym za dużo się nie chce. (usunięte przez administratora) Ja osobiście nie polecam pracy na budowie NEO PARK. Z tak złą atmosferą na budowie się jeszcze nie spotkałem. (usunięte przez administratora)braki w doświadczeniu w zarządzaniu zespołem ludzi i projektem wyładowuje na współpracownikach, traktując ich z góry, wyładowując swoje frustracje, szukając kozła ofiarnego przy porażkach. (usunięte przez administratora)Ważne, że ma dobry PR, a w firmie nikt się nie interesuje, dlaczego atmosfera na budowie jest taka jak nie inna. Zarobki normalne, bardzo słaby socjal – praktycznie tylko standardowo opieka medyczna, brak benefitu, wczasów pod gruszą, imprez integracyjnych. Impreza firmowa tylko bożonarodzeniowa w stylu rodzinnym, na których dobrze się bawi tylko rodzina dyrektorska, bo od dawna wiadomo, że imprezy z rodzinami się nie sprawdzają w firmach.

Dave
@Inzynier 30.10.2017 10:31

W sedno. Ponadto firma nie płaci delegacji - w każdej chwili możesz wylądować na drugim końcu Polski i jedyne co dostaniesz od RD budu to 2 pierwsze tygodnie hotelu (w tym czasie na własną rękę musisz znaleźć sobie i opłacić kwaterę) i 2 razy w miesiącu zwrot kosztów dojazdu. A pensje są bardzo przeciętne. Praca po kilkanaście godzin na dobę, presja ze strony dyrekcji do siedzenia po godzinach to niestety w tej firmie norma - przez co ludzie odchodzą. Firma dba przede wszystkim o francuskich inwestorów i podwykonawców a polską kadrę traktuje się z góry jak parobków.

Firma

Witam, Jestem właścicielem firmy wykonawczej, jak jest w firmie RDBUD z płatnościami i karami, czy idzie się z GW jakoś dogadać ? Czy firma ma elastyczne warunki finansowe, kaucję ? Czy są umowy ramowe, czy ktoś mógłby napisać jak wygląda podejście GW, materiał kupuje sam czy wyrabiamy powierzony ? Jak dogadywanie w tej kwestii, czy jeśli ktoś robił z powierzonego czy są obciążenia ? Czy zgłaszają firmy do inwestora ?

Piotr Pytlarczyk
@Firma 21.10.2017 00:20

Firma RD Bud notorycznie blokuje i wstrzymuje płatności. Stanowczo odradzam współpracę z firmą RD Bud.

Edyta

@Justyna czy oprócz zmian personalnych w firmie zaszły jeszcze jakieś zmiany? Co jeszcze warto wiedzieć o RD bud jako pracodawcy?

Justyna

Nie piszcie zle o RD BUD - to jest dobra firma, która działa na trudnym dzisiaj rynku budowlanym i muszą też czasem zwalniać ludzi! nie można na to psioczyć to nie jest caritas! Nie wiadomo tylko dlaczego ci Francuzi nie chcą zrobić porzadku. Ostatnio w RD jest też kilka bardzo pozytywnych zmian sciagneli do Warszawy Leszka-. to jest duzej klasy menedzer, bardzo madry inteligentny i uczciwy facet! bardzo pozytywna osoba!!! Polecam go wszystkim podwykonawcom!!

Przemek
@Sds 10.10.2017 06:33
Menago Dzida.... Pseudo lepka rączka!!! To może być Śmiesznie

Trochę kultury.

Sds
@Przemek 10.10.2017 13:27
Trochę kultury.

To była bardzo kulturalna uwaga..... W sumie to mentalność ludzi jest taka że jak prawdę się powie to zaraz będą wmawiać że to nie prawda....człowiek jest w Porządku ale swoje zrobił...

Edyta

@hardyrozumiem, że poleciłbyś innym pracę w firmie innym. Wspominasz o delegacjach oraz o tym, że były one powodem Twojego odejścia z pracy. Jak długo zwykle taka delegacja trwała? Często się one zdarzały?

Gustaw
@Edyta 21.08.2017 15:55

Ile trwały delegacje ? Z księżyca się urwałaś zadając takie pytania? Gdzie jest robota tam jedziesz , po co masz siedzieć w stolicy jak nie ma budów i kto Ci zapłaci za "pusty przebieg"

hardy

pracowałem przez 10 miesięcy, na budowie, praca od 8 do 17, z przerwą obiadową, atmosfera jak to na budowie - zmienna, ale nie ma co narzekać, jak na dzisiejsze realia nie jest źle - pensja na czas, wynagrodzenie też przyzwoite, w delegacji zwracali za dwie faktury w miesiącu za paliwo, odszedłem bo miałem dość wiecznego mieszkania po za domem, po za tym wszystko ok

Edyta

@Karolrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w RD Bud. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale firmy pracujesz? Rozumiem, że warunki pracy są zgodne z tym, co usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Karol

Dzień dobry wszystkim, współpracuję z RD bud od kilku miesięcy. Ja wywiązuję się ze swoich obowiązków, a oni ze swoich. Naprawdę nie mam na co narzekać. Polecam. Pozdrawiam,

dre

no wlasnie przeciez kazdy moze napisac cos na temat pracy czy tez ofert pracy..mnie osoboscie zainteresowala oferta na stanowisko przedstawiciela handlowego jak wiaodmo ze tutaj ze zarobki sa zmienne i wszystko zalezy od tego jakie sie premie wyciagnie

antek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Praca od 7 nawet do 20 bez wypłaty nadgodzin!!! Nie polecam najgorszemu wrogowi:)

malobil

Potwierdzam że firma mała z dużym potencjałem ale tylko jak jest się francuzem. Polacy nie maja czego tam szukać,

kandydat

Ile płacą kierownikowi robót?

gusia

Witam wszystkich. Czy ktoś pracował pod ta Firmą jako podwykonawca ? Czy są wypłacalni ? Proszę o opinie i informacje w tej kwestii

Xxxxx
@gusia 09.03.2016 16:27

Odradzam.

d.g
@661 661 165 02.10.2016 19:15
Pracowałem jako podwykonawca i straciłem.Nie. Chcą wypłacić kasy.Zostala mi droga Sądowa.Nie polecam!!!!...

napisz do mnie na maila d.g.75@tlen.pl mam sprawę

komi

prowadziłem z nimi rozmowy,mataczyła jakaś co nie potrafiła nawet określić jakiej specjalizacji potrzebują,bardzo nieprzyjemna była w rozmowie,niemiło

bandit

hej lokom, lepiej poszukaj innej posady Firma nie oferuje żadnych bonusów poza pensja , brak choćby karty multisport. A pensje i tak nie są z górnej półki, raczej te z dolnej. Pracowników zmieniają jak rękawiczki, brak stałych umów o pracę.

bandit

Nie polecam firmy, żadnych bonusów tylko wykorzystywanie pracowników. Brak płatności za nadgodziny w jakiejkolwiek formie. Praca od 7:00 do 18:00 bez posiłku regenerującego na budowie. I listy obecności, każą celowo podpisywać bez przepracowanych godzin. Jest to mała firma i wszystko w niej funkcjonuje po znajomości łącznie z Prezesem.

Zostaw opinię o RD bud Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RD bud Sp. z o.o.